Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
8. feb 2010

Let super článok ale obávam sa že u nás by to nefungovalo som štastná že vydrží pozerať aspon chvílu a takto by nič nevidela ani nás...je to síce bezpečné .. 😖 😖

peta28
8. feb 2010

Maji a kam este davas prihlasku? Davas aj na Presovsku?

letuskah
8. feb 2010

peta u nas je zas riziko ze ked dam do viacerych tak mi ho na just nevezmu nikam, uz mi to viacere mamicky potvrdili 😠 a tiez nepozname nikoho, inak by sme uz na takom zozname boli, je to svinstvo, miesto toho aby otvarali skolky tak robia taketo cachre a v dubravke a karlovke otvaraju senior kluby vo velkom 😠

maji4
8. feb 2010

Peti nie dávam na miletičku na palkovičovú a na Karadžičovú ale to mi ju asi nezoberú síce by som to na tej karadžičke mala najidealnejšie no ale čo už....

maji4
8. feb 2010

a ked mi ju nezoberú tak ostanem doma ešte rok 😝 už som sa s mužom o tom rozprávala a on by bol najradšej keby som tie prihlášky ani nedávala aby som ostala ešte doma ale ja moc nechcem 😝

letuskah
8. feb 2010

mne sa snivalo ze ma muz presviedcal aby som nechala kubka doma, a este sa mi snivalo ze druhe bolo dievca a ze sa narodila kym som bola v meste a ked som prisla domov uz bola na svete a taka rocna 😀 takze asi to bude chlapec

peta28
8. feb 2010

Maji ale Karadzicova to je Mileticova, to ma vlastne len elokovane triedy. Minule som ti tu pisala ale asi si nezachytila ze ty mas velmi pblizko Velehradsku. Pozerala si si to?

letuskah
8. feb 2010

a kvalitne som sa zas rozculila, decko vresti v malej postielke, porazi ma z neho

maji4
8. feb 2010

Peti hej pozerala ale až tak blízko nieje je dalej ako karadžičová ...

katika1
8. feb 2010

ahojte kočky.. poradte.. podla vás je blbosť táto sedačka? velmi s ami páči a aj cena..
http://www.obchodik.net/products/zooty-meteor-m...

ale nemám skúsenosti s touto značkou..

peta28
8. feb 2010

Hm.. tak neviem Maji sa mi to videlo blizko .. ja uz neviem.. fakt uz nemam ani energiu to riesit.. uvidime vezmu vezmu.. nevezmu nevezmu.. ked nevezmu tak malu vezmem na mestky urad starostovi a oznamim ju ze od septembra im tam budem malu nosit lebo ja vypoved dat nemienim

peta28
8. feb 2010

Kati pekna.. co uz sa vam stara autosadacka znicila?

bilushka
8. feb 2010

Ahojte,
u nas podsedak tiez nepresiel, to mi MM hned povedal, ze nech take veci necham na neho, tak som si aspon s jeho laskavym dovolenim mohla vybrat potah a strasne sa mi paci tento:
http://www.matko.sk/baby-shop/autosedacka-maxi-...

Maji, nemusis lutovat, von sice vyzera byt krasne, ale my sme sa odtial vratili riadne premrznuti, u nas ukazoval teplomer -4C, ale tusim uz je iba minus dva, skratka kosa 😖

letuskah
8. feb 2010

bilu ja som dopadla podobne, len potah mozem vybrat 😀

bilushka
8. feb 2010

Peti, ja uz som na tom podobne co sa tyka skolok, uz som unavena a psychicky vystavena z tych neustalych kalkulacii niektorych rodicov a co zmozem tym, ze budem stale na to mysliet, myslim, ze urobim maximum pre to, aby ho zobrali, pojdem tam co najskor odovzdat a dalej nam ostava len cakat...ozaj ako je to s tym vyjadrenim, do 30 dni by sa mali vyjadrit, ci ho beru, nie?
Tak my budeme mat nervy o dva tyzdne kratsie, ked vam sa zacinaju davat prihlasky az od marca-nam uz buduci tyzden.

Maji a ako je to s vasim trvalym bydliskom, ty si oficialne hlasena u rodicov, ci uz sa to zmenilo?

Kati, ja som stale v tom, ze vy mate sedacku do 36 kg 😕

letuskah
8. feb 2010

bilu mne kdesi vraveli ze do 15 aprila sa vyjadria

bilushka
8. feb 2010

Letu, moj ide na to podobnym stylom ako tvoj, zhromazduje vsetky testy a vyhodnocuje, nasa tusim v tych tvojich testoch ani nie je, ale v nasich je na prvych miestach 😀

U nas vrtaju uplne super-na piatom aj susedia vedla v byte a to som ho ulozila skor, lebo o piatej ideme na divadielko k nam do MC, som zvedava, ci zaspi 😠
Ale toto nechapem, co moze niekto vrtat dve hodiny vkuse do panelu, si tam robia emental zo steny?
Nervyyyyyyyyyyyyyyy 😠

peta28
8. feb 2010

Bili do 15.3. betu prihlasky a do 31.3., resp 15.4 by sa mali vyjadrit. Podla toho aka skolka.
Ja akoze tiez neviem co viac sa da urobit ako prist rano 1.3. o 6.30 do skolky a podat prihlasku.. tak ked nas nevezmu a skor prihlasku dat nemozem, tak ako viac si mozem pomoct?

maji4
8. feb 2010

biluš stále rovnako ja a Lili sme v TO ale všade budem písať mužove ved na každej prihláške je písane bud trvalé bydlisko dietata alebo zákonného zástupcu a to sme obaja rodičia čiže aj manžel...no dúfam ,že im toto zrovna vadiť nebude...a ten majiteľ domu nám už asi pred pol rokom odkázal že on nových ludí neprihlasuje že to je jedno či je to manželka alebo dcéra neprihlási a hotovo 😠 😠 😠 😠 😠

bilushka
8. feb 2010

Letu a vy mate odkedy zapis? Od 1. marca?

Inak o seniorskych domoch mi daco hovor, u nas dokonca detsky domov zrusili aj s materskym centrom v nom a teraz tam bude nejaky bezbarierovy priestor, tiez neviem kam pojdu tie deticky a baby z MC si tiez musia hladat nove priestory...

katika1
8. feb 2010

nie kočky, my máme do 18kg.. ale už tam nevojde.. teda vojde ale len na chvilu.. a romer ako máte vy nám zobral švagor.. takže potrebujeme dve sedačky.. teda hladám lacné

letuskah
8. feb 2010

maji to je aky pako???? kvoli nemu ty mas potom kade tade problemy s trvalym bydliskom...

bilu nasa je na prvom mieste nasich testov a je tiez mozne ze vo vasich nie je 😀 ale ved hlavne ze sa nasi chlapci bavia nie?

no u nas jedna skolka berie prihlasky od 22-31 marca 😕

zuzana76
autor
8. feb 2010

tak ja mam nejaky problem s tym cikanim, asi slabsi zapal mechura, ked som zabalena do deky, tak je super, ale ked chodim, tak ma mechur tlaci, vela pijem, muz mi kupil tablety Uroval, zajtra idem do tej poradne, tak to tam spomeniem, ved uz som mimo 1. trimestra, tak uz by som nemala tak casto cikavat , nie?

letuskah
8. feb 2010

vlastne ked lepsie citam tak vsetky skolky tu beru az od 22. marca,

bilushka
8. feb 2010

Maji, tak aspon ze si to takto vyriesila, mas pravdu daj tam tuto BA adresu a keby chceli overit, tak nech muz ukaze obcanak...Inak je to dobra sila, riesenie v nedohladne a kolko rokov sa to uz takto natahuje, majitelovi ide vyslovene o to kto z koho-ci to psychicky vydrzite 😖

A preco chce muz, aby si este ostala doma?
To uz ti potom fleka v praci asi nepodrzia, co?
Ale ved ked financne zvladate a nesibe ti z toho, ze uz chces ist robit, tak preco nie 😉

maji4
8. feb 2010

let presne tak pako 😠 😠 ale čo už už som sa zmierila s tým... ☹

peta28
8. feb 2010

tak vies letu, lebo cim viac najomnikov tak tym ako majitetel ma potom s nimi starosti a nahradnym byvanim.. keby nieco

katika1
8. feb 2010

no čo poznáte niekto tú značku???

bilushka
8. feb 2010

Kati, ved ked ti iba o cenu, tak si kup ako ma Peta z toho http://www.lacnejsie-nekupis.sk/ a tusim aj Lejla ju ma odtial a spokojne su.

maji4
8. feb 2010

Ale šibe preto aj cchem isť do roboty len ja sa desím toho teda aj môj muž ,že kto mi budem tolerovať tolko očer s Liliankou ...ked bude bývať tak chorá ako doteraz tak to fakt nemusím ani do roboty 😖 😖 aj doktorka teraz vyslovene krútila hlavou že neodporúča ale že Lilianka spôsobilá je čiže mi to podpíše ale neodporúča a to isté imunoalergologička že neodporúča...ale ako hovorím neriešim ked zoberu budem rada vyskušam možno fakt to nebude také strašné a ked nezoberú tak ostanem doma ešte rok 😎