Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
8. feb 2010

bilu no na lacnejšie nekúpiš sú dosť drahé 🤐 napríklad caretero spider- mala som ju vybratú tam majú za vyše 70 eur a ja som ju už od dvoch dostala za 54, avšak tú farbu, čo chcem nemajú nikde- až za tri týždne a tolko nemožem čakať..

takže dosť oničom stránka 😝

letuskah
8. feb 2010

maji ved kym budes v skusobnej ak zmenis za novu pracu tak ocr moze riesit muz a potom ty, povedat nic nemozu, spokojni mozno nebudu ale nic viac

a ake stare ma byt to potvrdenie od mudr?

meganik
8. feb 2010

caute ja len v rychlosti, ze Bilu na Krikovu mam zatial len dobre ohlasy 😉

neviem ako je to s tym TP, ale ja som sa bola na to minuly rok pytat hlavne teda kvoly skolke a mi na mestskom urade povedali, ze dieta ma TP tam, kde je nahlasena matka, takze som si kvoly tomu prehlasovala pobyt a vybavovala novy obcanak a pod.

maji4
8. feb 2010

peti presne si to vystihla čím viac nájomníkov tým viac starostí takto keďže tu je len môj muž napísaný mu nájde nejakú dvojizbovú kuticu na kopčianskej a keď by sme tu boli všetci tak sa musí snažiť .... 😖

peta28
8. feb 2010

hej, my sme velmi spokojni.. na to nase vozenie do mesta a spat uplne staci a da sa aj polohovat , takze vlastne aj do Talianska ked sme isli tak mala krasne spala

bilushka
8. feb 2010

Maji, ked ti lekarky neodporucaju, tak kasli na to, teda ja pisem svoj nazor, co by som robila ja, aby si jej neodpalila imunitu stale davanim antibiotik. Chorobami si prejdeme vsetky, to uz ma MM usetrenu aj dovolenku z minuleho roka, co s nim bude najskor on, lebo ja v novej praci na OCR asi tazko zo zaciatku...ale ide o to, aby to fakt nebol extrem, ze tyzden v skolke a dva tyzdne doma a tak stale dookola ☹

letuskah
8. feb 2010

inak Kubko asi zaspal, uz dlho je tam ticho a bojim sa ist pozriet, som ho prelozila spet do postele a stichol...

maji4
8. feb 2010

Let ale my nebudeme spokojný konečne sa mu začalo ako tak dariť a si to poserie očerkou čo si...to fakt radšej budem doma len ja na očerkach...a aj to tak bude....je pravda že mi nič nemôžu proste musia to tolerovať ale aj tak...

maji4
8. feb 2010

bil ale zas chcem aby mi ju zobrali kôli tou že keď ja si predlžim materskú ešte o rok z dôvodu že býva často chorá tak môže chodiť na 4 hodiny do škôlky 😝 t

peta28
8. feb 2010

ano to s tym bydliskom je podla zakona.. ja som si to zistovala ked sa mala narodila, lebo ja som BA 2. a Peto BA 3., a chceli sme aby mala mala podla muza a nedalo sa..lebo podla zakona ma dieta TP tam kde matka. jedine sa da prehlasit

letuskah
8. feb 2010

maji ale v ramci skusobnej ti mozu dat zbohom, ved ide len o tri mesiace... ale vsak uvidite a rozhodnete sa ako vam bude najlepsie

a decko spi 😵 idem aj ja 😵 😵

bilushka
8. feb 2010

Meg, super, to som rada, ja som tiez na nu pocula len dobre ohlasy, teda ja tam poznam len jednu mamicku, co tam ma dceru, hrozne sa tiez bala ju dat do skolky, lebo totalne nesamostatna a naviazana na nu, ale super to zvladli obe, tak snad ti tam malu zoberu 🙂

Ja chcem strasne strasne maleho nakazit kiahnami, u nas v skolkach je to teraz vsade a nikoho nepoznam, kto ich ma, lebo ved iba kiahne su na 3 tyzdne dovolenky ☹ A super by bolo, keby ich mal teraz v zime, kedze sa nemoze s tym chodit von, ako ked bude leto a bude nas to tahat stale za slnkom.

maji4
8. feb 2010

len ja sa vrátim do starej práce.. zatial a potom podla toho budem riešiť prácu keď bude mala zdravá a odolná tak si budem haldať niečo iné a ked nie tak ostavam no chápeš čo tým chcem povedať 😝

katika1
8. feb 2010

peťa a vy máte ktorú sedačku?

meganik
8. feb 2010

peti presne tak 😉

maji4
8. feb 2010

peti aj ja som to v pôrodnici ešte riešila a tiež sa nedalo-automaticky podla matky a basta 😉

letuskah
8. feb 2010

bilu u nas mal jeden chlapcek ale dozvedela som sa to az ked bol zdravy, inak by sme sa sli nakazit a ponulka by som ti navstevu 😀

bilushka
8. feb 2010

Letu, hej...skusobna je tri mesiace, len co ked mi daju potom zmluvu na dobu urcitu, tak to si rok nemozem nejako vyskakovat...keby mi dali po skusobke hned na dobu neurcitu, tak by som s nim uz aj ja mohla byvat doma.

letuskah
8. feb 2010

chapem 🙂

letuskah
8. feb 2010

bilu hej to je riziko dnesnej doby ze nedavaju vo velkom na dobu neurcitu...

maji4
8. feb 2010

biluš ked budete mať kiahne tak sa hlásime aj my sa prídeme nakaziť 😝

bilushka
8. feb 2010

Letu, ja sa to tiez dozviem az ked je dieta zdrave, len tak medzi recou mi matka povie, ze no ved my sme mali kiahne, tak vo mne uplna zavist potom 😀

meganik
8. feb 2010

my mame teraz take obdobie, ze mala je na mna ako kliest 😒 vcera som isla na nakup, kym spala a muz mi volal, aby som sa rychlo vratila spat, ze Natalka chytila hysak, ze tu niesom ☹ alebo, ked som bola v skole, tak ani nechcela rano pit mlieko, lebo mlieko jej mozem dat len vyhradne ja 😒 a to som si myslela, ze toto obdobie uz mame davno za sebou

no zajtra idem od rana do skoly, tak som zvedava, ci si zase Natali na ocka vymysli

letuskah
8. feb 2010

ze zavist 😀 😀 😀
ja som ochotna nakazit dieta len do septembra, potom uz chcem najskor az o rok 😀

idem si lahnut rychlo kym sa da, majte sa

meganik
8. feb 2010

bilu a na Hnileckej nemate nikoho, tam su teraz kiahne 😉 😀

maji4
8. feb 2010

meg aj my máme teraz také obdobie ani vyšťať a to fakt hysák ...dokonca v noci keď sa zobudí a my sme ešte hore a nedajbože sa sprchujem tak koniec sveta muž tam vôbec v izbe nechce ....vždy musím isť len ja 😝

letuskah
8. feb 2010

kiahnove spravodajstvo 😀 😀 😀

lenkamt
8. feb 2010

čafte.

takže ako vždy sono ok, krv v pondelok, hviezdy hviezdili, cestou späť zaspali tak som šla 40 aby spali viac ako hodinu, predbiehali nás aj kamiony 😀 😀 😀

Verča volala že jej to lyžovanie ide 😅 to asi nie je moje dieťa 😀 poobede ju preradia do lepšej skupiny ževraj 🤐

sedačky - tak si Kati vyber niečo, ja snáď budem opakovať 😀

stretko super, píšeme do mýta či majú vôbec voľné???? zatiaľ my, Bilushkovci, Slavkovci a Nikovci 🙂 Mima čo??? Peti vy nič???

lenkamt
8. feb 2010

Meg - to niekedy robia aj naše, raz akože nevedia vydržať bezomňa , inokedy bez muža 😅

Bailey asi pošlem sms, že čo sa nehlási 🤐

peta28
8. feb 2010

ja som strasne rada ze mame kiahne za sebou.. ale male vyzerala hrozne. Mam tu fotku v mobile ,ale neviem ako to dam do pocitaca, poprosim Peta a hodim to zajtra... aby ste vedeli co vas caka