• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
inak Lejla je furt na fb a tu ani nenakuk :confused: my musíme byť iné skety keď tu chodí čoraz menej báb :zipper_mouth: :confounded: :sweat_smile:
12. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati - baby z dvojičiek chodili , ale zväčša samé bez detí a ona im radila ako sa v akých situáciach majú zachovať :wink: ale neviem aké oni mali problémy :pensive:

no a mňa ide seknúť takže k obedu tabletka dorsiflexu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamina už 2x za tento týždeň na vyšetreniach v nemocnici lebo vysoké horúčky a nikto nevie čo jej je :pensive:

hviezdy tak vymýšľali že nechcú spať že po uložení zaspali za 3minúty :grinning:
12. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, ale podla mna z toho strachu vyrastie, tak patko sa boji momentalne aj takeho stareho rozbiteho auta -skodovka tusim este nejaka 150 :grinning: a nechce vychadzat tym vchodom, kde je zaparkovana, dnes sme isli tade, lebo sme isli do obchodu, ale ked ideme len tak von, tak sa vyberie vzdy inym vchodom a ta skodovka tam furt stoji a blokuje miesto, ta uz asi ani velmi nejazdi, len v lete sa v nej vzdy nejaky chalan zvykne hrabat a opravovat.

Bal sa aj kamosky, ktorej vyberali asi 7 sosovic a bola cela polepena leukoplastami, strasne sa jej bal a musel byt v detskej s jej detmi, do obyvacky ani nahodou, lebo tam bola ona. A na druhy krat, ked uz nemala ziadny leukoplast, tak nechcel od nich odist .
12. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sestra chodila s malou tiež ale povedali, že to (nočné mory a strach) má z babatkovského veku z detského domova. A že jej niekto asi ubližoval, kým neprišla k nim. :pensive: No ale Riško má to isté a jemu veru nikto neubližoval :pensive:
12. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, máme podobné deti.. aj on si niečo zmyslí a potom sa toho bojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: chvalabohu, ked som chodila s rozbitým nosom a sádrou na ksichte sa ma vobec nebál :sweat_smile:
12. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som radšej šla, lebo ani tie nočné mory nie sú bohviečo :pensive:

no a báť sa niečoho reálneho je normálne, ale stále sa k niečomu vraciať a mať z toho des je už príliš. veď nejakého uja v okuliaroch mohol zazreť v obchode pre dvoma týždňami a teraz kvôli tomu ani nezaspí :zipper_mouth:
12. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati :grinning:, ty si jeho mama, ani mna sa nebal, ked som mala zalepene to oko, po vybrati sosovice z viecka a kedy si mala rozbity nos :confused:
12. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, ved jasne, mama musi zhodnotit, ale patko skonstatuje, ze sa boji a stale ma obdobie ze sa boji len jednej-dvoch veci, v noci sa niekedy rozplace, ale to skor take ze - neber mi to auto, nechaj ma :grinning: , takze skor sa mu nieco sniva a z toho, ale nie zeby mal mory z nejakeho auta
12. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moje dieťa nechce spať, už sa dvakrát vyzliekla :sunglasses: :grinning:

Kati a do Senca to máte moc ďaleko, tam je lepšie, ako Mima písala v Galandii je fest studená voda
:pensive:
12. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi po operácii pred rokom a pol :wink:

lenka asi ano. Mám jednu známu psychologičku. Teda sestrina kamaratka to je. POviem jej nech sa jej popýta, čo s ním.
12. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, aha
12. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Riško má aj mory, lebo niekedy sa tak rozjačí, že sa ho nedá ukludniť a treba ho úplne prebrať a to máva asi od 7 mesiacov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati moj mava presne to iste,on sa akoze neboji nicoho aspon mi nic take nevravi len sice to ze sa boji certa ale to je vnorme :sweat_smile: len v noci zaCNE VYKRIKOVAt bludy zo sna,jaci ako pises az ho treba prebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to mava niekedy aj nas, ale tak mzono raz do mesica
12. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj to mava dost casto do mesiaca,a muz si snim siel prave lahnut kedze on este sam nezaspava :rolling_eyes: rucka musi byt a granko tiez :sweat_smile: on mi povie vypijem granko a mam ta raaaad ako vtej reklame :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme nejaké precitlivelé detiská :sweat_smile:
12. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ked nieco vidi a popise ti tak povedz nahlas ujo chod prec a nech to aj maly zopakuje a potom sa opytaj ci odisiel
12. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to este bude, ked nastupia do skolky, ked ich tam zbiju, alebo im budu brat hracky, sa mame na cotesit, ved teraz nema doma ziaden stres
12. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše to nerobia, to asi iba chlapi :sweat_smile:
12. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima skúsim! sa vyznáš :confused:
chlapi sú najväčší poserovia..malý aj velký :sweat_smile:
katika pytala som sa jednej co sa vyzna lebo maly mi zacal zaspavat len pri svetle a vraj deti do 3 rokoch su schopne vidiet vselico a potom tu schopnost stratia, musis si to co vidi dat popisat a vraj by to malo fungovat ked nebude tak sa jej znova na to opytam
12. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám opačný problém s tými hračkami jej vysvetliť že hračky sa druhým neberú , ale to si myslím že ani nie je problém ale také detské doťahovačky nie ? :fearful: :wink:
12. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
slavka, jasne, no ale vysvetli decku, ked sa s niecim organizovane hra, teda nas maly s autickom, ma rozohrane nieco s autickami a teraz by tam prisiel druhy chlapec, rozhadzal mu to tam a vzal auticka, no tak to verim,ze by bol patko nastvany a plakal by
12. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi jasné to nevysvetlíš to ono samé musí zistiť že aj také existuje a deje sa :pensive: :pensive: :pensive:
12. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som musela dávať cikať bábiku na nočník :grinning: :grinning: malá si zmyslela že ide spať s nou a vykrikovala že "bábika ciki "
12. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoja s bábikou, moj dnes spí s dvomi vlašskými orechmi :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako ste sa rozkecali, to je vidiet, ze dobre deticky uz buvaju :slight_smile:
My sme boli von na boboch a teraz konecne k tej lekarke a novinka dna: volala som dalsiemu stolarovi z Ivanky, tak ze pride sa na to kuknut :dizzy_face: To uz stvrty, dufam, ze stvorka bude konecne stastne cislo.

Mimoza, no vitaj ty pracujuca zena, si nas riadne zanedbavala...
Alexovi skore uzdravenie prajem.
12. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heft mojho syna : doktorka mu hovori alex ty si nejaky rozmaznany a on na nu nie ja nie som rozmazany
12. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lejla je zavisla od farmy, aj Adulak, musia obrabat zvery, vies kolko to da prace, ja ako hnojarka ich chapem :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok