Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
12. feb 2010

mima 😀 a este je aj drzy,ze odvrava 😀

zuzana76
autor
12. feb 2010

bilu 😀

inak adulak ta mi stale posiela vselijake aplikacie a co ja viem co a ja tomu prd rozumiem 😀

mima07
12. feb 2010

bilu tovies plno roboty danove priznania zdravotne a podobne kravinky ale citala som vas poctivo

a oslavy no nenudim sa

bilushka
12. feb 2010

Mima 😀
Aj moj strasne odvrava, musi mat posledne slovo, aj ked mu nieco vravim, ze nerob to spadnes a on potom spadne tak mu poviem, vidis, tak ti treba a on s revom este musi ze NETREBAAAAAAA.

lenkamt
12. feb 2010

naše už spali so šiškami aj s papekmi 😀

Bilu - počuj ty to fes striedaš 😀

Mima - 😀 a to prečo mu tak, nejaká drzá doktorka 😀

my nemôžme chodiť von 🤐 moje deti žerú sneh a nedajú si povedať 😠 včera sme iba rýchlo prebehli do auta, tak som bola rada že nechutnali ten ošťatý okolo domu a v aute kukám do spätného a ony si oberali topánky a cmúľali ten z topánok 😝 😅 🤐

mima07
12. feb 2010

zuyzi aj mne ale uz hram nejake hry lebo ono sa to hraje takmer same 😀

mima07
12. feb 2010

lenka 😀
lebo sa nechcel dat popocuvat a visel na mne ale chore dieta s teplotou je to snad v norme 😉 som jej povedala ze niektore deti musia byt roznane lebo inak by sa vsetky na seba podobali 😀

bilushka
12. feb 2010

Leni, to mame rovnake nenazrate deti, aj moj ho stale je a este aj odlamuje cencule z aut a oblizuje to, ze mnaaaaaam zmrzlinka, toto nech necita Mmem a spol. co im deti nechcu jest, lebo ich vykoti 😀

No uz idem k tej dr.

letuskah
12. feb 2010

tak ani moje decko este nespi a ze je hladny
pizza mala uspech, normalne mal povyrazeni kym sme cakali a zjedol dva trojuholniky a este vypytoval, ale mal aj polievku tak som mu nedala viac aby mu nebolo zle, lebo sak take mnozstva on nejedava... a teraz vykrikuje ze je hladny uz na tu pizzu a ked som odchadzala z izby tak ze mama ale nezjedz mi tu pizzu 😀 ale aby som nebola totalne leniva tak som aspon tu polievku uvariila vlastnorucne a nie zo sacku, necham si na inokedy

Kubko nemava taketo strachy. on sa boji hlavne zvukov ale v norme si myslim a predstavy ma ale to take ze pride sa s nim hrat mikulas alebo dorotka, to su jeho naj kamosi neviditelni, inak nic ale on je po mne bezcitak 😀

zuzana76
autor
12. feb 2010

bilu 😀 😀

leni 😀 😀

zuzana76
autor
12. feb 2010

letu, aka pizza to bola?

katika1
12. feb 2010

lenka 😀
mima fakt drzá doktorka 😝

mima07
12. feb 2010

tie cencule sa bojim aj ja hlavne ked to videl v krtkovi v jeho najoblubenejsej casti snehuliak
sneh nejedava to krici aj na psa ze sa to neje

letuskah
12. feb 2010

mima skore uzdravenie 😉

maji aj vam a nic si z dr nerob, ked mas pocit ze chces dat Lilianku do skolky tak ju daj, ved uvidis ako bude byvat chora ale podla mna to nebude horsie ako hociktore ine dieta 😉

Leni, Bilu 😀 Kubko sneh ani chytit do ruk nieto sa nim este krmit

aj Kubko spava s kadecim, uz to neriesim, vzdy si daco nastahuje do postielky ale kym mu to oko nevypichne tak nech...

mima07
12. feb 2010

dakujem snad mu to skoro prejde in
ak ma
porazi len na mne visi

letuskah
12. feb 2010

zuzi na to ze som ju nemusela robit bola vynikajuca, syrova, dost bolo nivy sa cudujem ze to kubkovi nevadilo 😕

zuzana76
autor
12. feb 2010

aj nam povedal jeden doktor,ze je rozmaznany, ale to zato,ze vnutri bola svokra , to ked mal tusim nejakych 7 mesiacov a svokra strasne,ze chudatko a podobne, to mu len robil sono klbikov ten Dr. ale maly vkuse reval, lebo svokra tam robila cirkus, odvtedy ju uz nikam neberiem k lekarom, resp, ak sa nanominuje,ze ide so mnou napr. cez prazdniny, tak dovnutra uz idem jedine ja s malym, to bol des a ten Dr, ze aky rozmaznany, ze no babicka, ale s takym pristupom 😀 , som sa hanbila

zuzana76
autor
12. feb 2010

pritom u rovnakeho Dr, ked mal maly 5 mesiacov, tak ani nemukol, lebo bol len so mnou

letuskah
12. feb 2010

mima sak pridu casy ked ta bude obchadzat na kilometre 😝

inak ozaj drza doktorka, sak chore decko musi na mame vysiet..

letuskah
12. feb 2010

mne pri klbikoch vzdy kubko rycal akoby ho z koze drali a vzdy im to tam ocural, len raz mna ocural 😀

lenkamt
12. feb 2010

Kubko a dvojičky sú bezciťáci 😀 ale Letu si šikulka že si nakoniec sáčok nechala sáčkom 😀

akože tá dr. by ma inak naštvala keby mi povedala že mám rozmaznané decko len preto že sa nechce dať počúvať 🙄

naša Lenka hviezdila na sone, ľahla a kým je prezerala bruško /trvá to dosť dlho/ tak sa jej dr. kadečo vypytovala no a hviezda gúľala očami a stráááááášne dôležito rozprávala podrobnosti z domácnosti 😅 našťastie našu najnovšie používanú vetu vynechala, baby ja sa tak hanbím , ale minule mal chlap čakať doma kým sa nevrátime z mc, no a ja sa s troma deckami dotrepem spotená a on doma nebol tak som si uľavila že kde zas v p..i sedí no a teraz keď sa detí niekto spýta kde je ocko tak namiesto v robote povedia v p..i 😅 😖

slavenas
12. feb 2010

leni to isté som nachytala robiť Vanesu ked sme včera boli v MC 😠 😠 ale ona si vyškrabovala záhyby zo spodku snehúľ ... fuuuuuj ten najhumusnejší čierny sneh a aaa skoro ma dr... 😠 😠 😠

zuzana76
autor
12. feb 2010

mne si este ako male babo, ked mal 3 tyzdne, tak sa tam rovno dokakal, nastatsie mal plienku a oprdel doktorku 😀

letuskah
12. feb 2010

leni 😀 😀 😀
ja som dndes kubkovi vravela ze musime pockat kym ujo s pizzou zazvoni aby nam ju nezjedol a ako sme sli dole tak furt hudol ze povie ujovi ze nam ju nesmie jest, nastastie na to zabudol 😀 ale on je presne taky, vyrapoce aj co nevie 😀 😀

slavi fujha 😝

slavenas
12. feb 2010

ale zasa imunitu budujeme riadne .. 😀 😀 😀

letuskah
12. feb 2010

tak to ozaj 😀

nika07
12. feb 2010

tak my nespíme 😠 , a hlaška dňa " maminka som zlá preto nebudem hajať 😅 "

som poslala synatora do obchodu, kupiť hovädzie mäso, som zvedavá 😀

nika07
12. feb 2010

pizza vyhrala dnes aj u nás
a dieťa šrotuje suché cestoviny

slavenas
12. feb 2010

tiež ešte nespíme 😠 😠 😠 ako správne poznamenala bilu dobré detičky spia , no tak my zasa nie sme v tejto skupine 😠

letuskah
12. feb 2010

Nika ajajaj ja v jeho veku by som doniesla domov cokolvek len nie hovadzie maso 😀
a hlaska dna sa mi paci 😀