• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
autor
mima :grinning: a este je aj drzy,ze odvrava :grinning:
12. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu :grinning:

inak adulak ta mi stale posiela vselijake aplikacie a co ja viem co a ja tomu prd rozumiem :grinning:
12. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu tovies plno roboty danove priznania zdravotne a podobne kravinky ale citala som vas poctivo

a oslavy no nenudim sa
12. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima :grinning:
Aj moj strasne odvrava, musi mat posledne slovo, aj ked mu nieco vravim, ze nerob to spadnes a on potom spadne tak mu poviem, vidis, tak ti treba a on s revom este musi ze NETREBAAAAAAA.
naše už spali so šiškami aj s papekmi :grinning:

Bilu - počuj ty to fes striedaš :grinning:

Mima - :grinning: a to prečo mu tak, nejaká drzá doktorka :grinning:

my nemôžme chodiť von :zipper_mouth: moje deti žerú sneh a nedajú si povedať :angry: včera sme iba rýchlo prebehli do auta, tak som bola rada že nechutnali ten ošťatý okolo domu a v aute kukám do spätného a ony si oberali topánky a cmúľali ten z topánok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :zipper_mouth:
zuyzi aj mne ale uz hram nejake hry lebo ono sa to hraje takmer same :grinning:
12. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :grinning:
lebo sa nechcel dat popocuvat a visel na mne ale chore dieta s teplotou je to snad v norme :wink: som jej povedala ze niektore deti musia byt roznane lebo inak by sa vsetky na seba podobali :grinning:
12. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, to mame rovnake nenazrate deti, aj moj ho stale je a este aj odlamuje cencule z aut a oblizuje to, ze mnaaaaaam zmrzlinka, toto nech necita Mmem a spol. co im deti nechcu jest, lebo ich vykoti :grinning:

No uz idem k tej dr.
tak ani moje decko este nespi a ze je hladny
pizza mala uspech, normalne mal povyrazeni kym sme cakali a zjedol dva trojuholniky a este vypytoval, ale mal aj polievku tak som mu nedala viac aby mu nebolo zle, lebo sak take mnozstva on nejedava... a teraz vykrikuje ze je hladny uz na tu pizzu a ked som odchadzala z izby tak ze mama ale nezjedz mi tu pizzu :grinning: ale aby som nebola totalne leniva tak som aspon tu polievku uvariila vlastnorucne a nie zo sacku, necham si na inokedy

Kubko nemava taketo strachy. on sa boji hlavne zvukov ale v norme si myslim a predstavy ma ale to take ze pride sa s nim hrat mikulas alebo dorotka, to su jeho naj kamosi neviditelni, inak nic ale on je po mne bezcitak :grinning:
autor
bilu :grinning: :grinning:

leni :grinning: :grinning:
autor
letu, aka pizza to bola?
12. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka :grinning:
mima fakt drzá doktorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie cencule sa bojim aj ja hlavne ked to videl v krtkovi v jeho najoblubenejsej casti snehuliak
sneh nejedava to krici aj na psa ze sa to neje
12. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima skore uzdravenie :wink:

maji aj vam a nic si z dr nerob, ked mas pocit ze chces dat Lilianku do skolky tak ju daj, ved uvidis ako bude byvat chora ale podla mna to nebude horsie ako hociktore ine dieta :wink:

Leni, Bilu :grinning: Kubko sneh ani chytit do ruk nieto sa nim este krmit

aj Kubko spava s kadecim, uz to neriesim, vzdy si daco nastahuje do postielky ale kym mu to oko nevypichne tak nech...
12. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem snad mu to skoro prejde in
ak ma
porazi len na mne visi
12. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi na to ze som ju nemusela robit bola vynikajuca, syrova, dost bolo nivy sa cudujem ze to kubkovi nevadilo :confused:
autor
aj nam povedal jeden doktor,ze je rozmaznany, ale to zato,ze vnutri bola svokra , to ked mal tusim nejakych 7 mesiacov a svokra strasne,ze chudatko a podobne, to mu len robil sono klbikov ten Dr. ale maly vkuse reval, lebo svokra tam robila cirkus, odvtedy ju uz nikam neberiem k lekarom, resp, ak sa nanominuje,ze ide so mnou napr. cez prazdniny, tak dovnutra uz idem jedine ja s malym, to bol des a ten Dr, ze aky rozmaznany, ze no babicka, ale s takym pristupom :grinning: , som sa hanbila
autor
pritom u rovnakeho Dr, ked mal maly 5 mesiacov, tak ani nemukol, lebo bol len so mnou
12. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima sak pridu casy ked ta bude obchadzat na kilometre :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak ozaj drza doktorka, sak chore decko musi na mame vysiet..
12. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pri klbikoch vzdy kubko rycal akoby ho z koze drali a vzdy im to tam ocural, len raz mna ocural :grinning:
12. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubko a dvojičky sú bezciťáci :grinning: ale Letu si šikulka že si nakoniec sáčok nechala sáčkom :grinning:

akože tá dr. by ma inak naštvala keby mi povedala že mám rozmaznané decko len preto že sa nechce dať počúvať :rolling_eyes:

naša Lenka hviezdila na sone, ľahla a kým je prezerala bruško /trvá to dosť dlho/ tak sa jej dr. kadečo vypytovala no a hviezda gúľala očami a stráááááášne dôležito rozprávala podrobnosti z domácnosti :sweat_smile: našťastie našu najnovšie používanú vetu vynechala, baby ja sa tak hanbím , ale minule mal chlap čakať doma kým sa nevrátime z mc, no a ja sa s troma deckami dotrepem spotená a on doma nebol tak som si uľavila že kde zas v p..i sedí no a teraz keď sa detí niekto spýta kde je ocko tak namiesto v robote povedia v p..i :sweat_smile: :confounded:
leni to isté som nachytala robiť Vanesu ked sme včera boli v MC :angry: :angry: ale ona si vyškrabovala záhyby zo spodku snehúľ ... fuuuuuj ten najhumusnejší čierny sneh a aaa skoro ma dr... :angry: :angry: :angry:
autor
mne si este ako male babo, ked mal 3 tyzdne, tak sa tam rovno dokakal, nastatsie mal plienku a oprdel doktorku :grinning:
leni :grinning: :grinning: :grinning:
ja som dndes kubkovi vravela ze musime pockat kym ujo s pizzou zazvoni aby nam ju nezjedol a ako sme sli dole tak furt hudol ze povie ujovi ze nam ju nesmie jest, nastastie na to zabudol :grinning: ale on je presne taky, vyrapoce aj co nevie :grinning: :grinning:

slavi fujha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zasa imunitu budujeme riadne .. :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ozaj :grinning:
12. feb 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my nespíme :angry: , a hlaška dňa " maminka som zlá preto nebudem hajať :sweat_smile: "

som poslala synatora do obchodu, kupiť hovädzie mäso, som zvedavá :grinning:
12. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pizza vyhrala dnes aj u nás
a dieťa šrotuje suché cestoviny
12. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež ešte nespíme :angry: :angry: :angry: ako správne poznamenala bilu dobré detičky spia , no tak my zasa nie sme v tejto skupine :angry:
Nika ajajaj ja v jeho veku by som doniesla domov cokolvek len nie hovadzie maso :grinning:
a hlaska dna sa mi paci :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok