Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
12. feb 2010

my sme sa do nej premiestnili len predchvilou ale vyzeralo to vselijako 😅 idem sa k dobrym spiacim detickam pridat 😵

lenkamt
12. feb 2010

my už sme hore.

a dovolenka je stále otázna, lebo kým mi ju šli zabukovať tak 18.6. padlo, takže ak sa podarí tak 12.6. alebo rátajú ešte nejaké turecko 😕 moje najobľúbenejšie slovo posledných dní - sila 😅

slavenas
12. feb 2010

leni sila

lenkamt
12. feb 2010

takže mám na výber:

12.6. ten zakynthos
18.6 toto http://www.ruefa.sk/?content=TOURINFOKATALOG&np...

a 29.6. toto http://www.ruefa.sk/?content=TOURINFOKATALOG&np...

ten posledný sa mi vôbec nepáči, takže čo zakynthos alebo to turecko - tam budeme v dvoch izbách 😅

lenkamt
12. feb 2010

skopírujte si to, Bilu nehreš ma 😔

lenkamt
12. feb 2010

na tom termíne 12.6 mi najviac vadí že tu zase nebudeme na voľby 😝 ja toto beriem príliš vážne, a naposledy sme mali byť v deň volieb už doma, ibaže lietadlo nám presunuli o deň neskôr a cestovka nám zaplatila deň navyše v egypte 😀 no a fico to vyhral, špina 🙄 no a teraz vyhrá zas ak nepôjdem ja voliť 😀

retaux
12. feb 2010

Ja som sa na posledné voľby - 17.6.2006 vydávala 🙂

lenkamt
12. feb 2010

Ret no to je pekné ale raď mi, vyzerá to že si tu so mnou už iba ty 😀

nika07
12. feb 2010

leni ťažko radiť
zakyntos je super, len sa mi to zda skoro
a Turecko to pvé sa mi páči viac

slavenas
12. feb 2010

leni mne sa viac páči to prvé Gypsophila Holiday Village , ale nepoznám ani jedno ani druhé

retaux
12. feb 2010

Nika ma zbavila povinnosti 😀 Ešte ti náhodou zle poradím a tebe sa tam nebude páčiť a potom... No na koho budeš nadávať? 😀 😀 😀 😀

nika07
12. feb 2010

leni skusi nájsť referencie

lenkamt
12. feb 2010

tak som volala s tou babou a gypsofila super, sama tam bola, ibaže mňa odrádza že v dvoch izbách ani nie pri sebe 😝 takže 12/6/10 ideme na zakynthos, muž je rád lebo on neznáša teplo 😅

dík za rady, gypsofilu odsúvam na buduci rok 🙂

mima07
12. feb 2010

leni ten v turecku je strasne daleko od letiska nemaju nieco blizsie?

mima07
12. feb 2010

ukaz este raz ten zakyntos

lenkamt
12. feb 2010

Mima - aj mňa tá diaľka odrádza aj dlhý let aj dlhý transfer ale najviac mi vadia tie 2izby, tak preto nie 😉

však treba skúsiť aj niečo nové a grécko už takto "lacno" /lebo hotel otvoria teraz na jar-uvádzacie ceny/ nikdy nezoženiem

mima07
12. feb 2010

pekny ale na tej stranke nie je najlacnejsi 😲

letuskah
12. feb 2010

nas vymazali zo zoznamu opravnenych volicov odkedy sme sa s mm vzali takze neviem ci ideme volit 😀

letuskah
12. feb 2010

mne sa paci zakynthos 🙂

lenkamt
12. feb 2010

Letu - 😀 😀 😀

Mima dali nám zľavu 1064eur v ruefe 😕 takže vlasnte na 5ľudí celkom dobrá cena 😅

maji4
12. feb 2010

Ahojte 😉

Lilianka na obed vôbec nespala ale to len preto lebo mala štikutku a vtedy nevie zaspať nepomáhalo nič...a po pol hodine ju to prešlo a už nevedela zaspať 😝 a do večera sme mali doma umrnčané upištané uvrieskané dieta 😝 😝 ale už spí tak konečne pokoj a klud 😉

Katka Lilianka má tiež nočné mori a tiež ju vtedy musím uplne zobudiť 😝 a tiež asi tak 1x do mesiaca 😔 a k tomu strachu naša Lili sa bojí všetkého fakt aj hračiek my nemôžme nať doma žiadn hračku čo je na baterky 😔 reve ako tur...a mužov akýchkolvek sa bojí , no hrôza alebo napríklad aj hlasov napríklad nejaká reklama a je to nadabované hlbším mužským hlasom tak koniec reve o dušu 😔 🤐 🙄 tiež som už rozmýšľala nad nejakou psychologičkou ale moja lekárka povedala že takéto veci vraj treba riešiť až po 3 rokoch 😖

mima dobre jej Alex povedal že nie som rozmaznaný 😀 😀 a k lekárke to čo si mohla také niečo dovoliť 😠 😠

Leni aj Lilianka keď sme boli naposledy vonku tak som ju prichytila že ochutnála sneh 😝 tak teraz tiež vždy striehnem čo robí s rukami 😒

maji4
12. feb 2010

baby ja vás poprosím kam presne ste sa rozhodli isť na tu velku noc predhodím to mužovi 😉 a ešte s tými výpočtami 😵 😵

maji4
12. feb 2010

hoddte link dakujem

nika07
12. feb 2010

Maji ideme sem, na pobyt 4dni/3noci/

http://www.sk.hotel-myto.sk/page.php?pageid=20

lenkamt
13. feb 2010

Maji :
v termine 2.-5.4.2010 Vam mozme ponuknut nasledovne ubytovanie:
a./ 2 dosp.os. + dieta 2 roky
Velkonocny balicek á 129,-eur
- ubytovanie s polpenziou na 3 noci v 1/2lozkovej izbe Extra/wc,s,moznost 1pristelky/
- 3 x ranajky
- 3 x chutna 3chodova vecera
- Velkonocne sladke prekvapenie
- 1 x masaz podla vlastneho vyberu s Velkonocnou zlavou 20% /neplati na thajsku, havajsku a bankovanie
- 2 x vstup do wellnes na 2 hodiny
- 1 x na vyber 1/2hodina bowling alebo 1/2hodina squash/plati na izbu/
- 1 x na vyber 1 hodina biliard alebo 1 hodina stolny tenis/plati na izbu/
- neobmedzeny vstup do bazena
- parkovne
- WIFI internet

+ v pripade potreby detska postielka gratis

Miestny poplatok á 0,66,-eur/os./noc

Spolu:129,- x 2 os. = 258,-eur + Mp = 261,96,-eur

-dietatko do 6 r. ma ubytovanie a ranajky gratis
-popripade si mozte aj pre dietatko objednat velkonocny balicek s 50% zlavou = 64,50,-eur

lenkamt
13. feb 2010

inak čaute 🙂

tak dovolenka zaplatená, včera som lietala 3hodiny horedole , banka, cestovka, pre verču, lidl, cestovka, pošta 😝

inak chlapa som nalákala na squash, takže zas je to pre neho prijateľnejšie 😀

dnes mám toho zase veľa a zajtra dokonca dve návštevy 😅

užite si pekný víkend 😵 😵 😵

PS - Kati nezabudni na rozmery sedačky, dík 🙂

lejla77
14. feb 2010

Ahojte,

kocky surne potrebujem pre Stanka na utorok nejaky karnevalovy kostym, neviete poradit, kde by som nieco zohnala??? Dakujem za kazdu radu.