Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
16. feb 2010

baby akoze to je ok ked mam zase kramy 😝 😝 😝 ved to je uzsmiesne vsak medzi nimi je odstup 2 tyzdne..

lenkamt
16. feb 2010

akože Mish ak berieš tú antikoncepciu pre kojace tak je to normálne 😝

retaux
16. feb 2010

Ani Lucka nevie farby. Vie ukázať, ktorá je ako slniečko, trávička, sniežik, obláčik, ale nevie ich pomenovať - modrá, žltá a tak. Ale keď sa jej opýtam, aké je slniečko, tak povie, že žlté, ale na nič iné nevie určite potom správnu farbu.

A tiež vie písmenká ukázať na klávesnici alebo v časopise, ale len tri M = maminka, L = Lucka, O = ocko 🙂

retaux
16. feb 2010

Slavenas aká kočka na plese - som pozrela fotky na fb.

mishelin
16. feb 2010

no beriem tu p....u nespolahlivu 🙄 ale chvalabohu uz doberiem toto balenie a menim,vsak naco mi uz je ked nekojim 😝

mishelin
16. feb 2010

patrik siel dolu maly zaspal muz spi 🙄 tak a potom sa odtrepeme ku dotorm vsetci.

a ak viete rychly,fajny recept z kur.masa dajte link,uz neviem co mam varit aby maly aspon trochu dzobol do toho 🙄

zuzana76
autor
16. feb 2010

ahojte

tak maly je zapisany

letu, vetrovku som si ani nevyzliekala, posadila nas na stolicky, mna aj muza, vypisali sme tlacivo a isli sme domov, boli sme tam prvy, ale na zozname sme boli zapisany az na 5. mieste 😕

mozes podla mna poslat aj muza na zapis, len mu napis rodne cislo, zdravotnu poistovnu, datum narodenia, zamestbnavatela tvojho, aj tvoje tel. cislo

zuzana76
autor
16. feb 2010

ale nemala som potvrdenie od lekarky, tak este pediatricke musim skocit

lenkamt
16. feb 2010

Mish my máme radi toto
http://www.receptar.sk/index.php?ID=5&SubID=2&r...

idem aj ja niečo porobiť, zatiaľ čaute 🙂

mishelin
16. feb 2010

dik leni vyzera to dobre 😉

a u nas je zapis az koncom marca

slavenas
16. feb 2010

ahojte

tiež už po zápise , pred chvíľkou som došla domov , Vanes zapísaná na 6 mieste 😀 😀 , 10 min záležitosť .

leni tak aj ty už budeš tentovačka 😀 😀

ret dík , dám aj ja nejaké foto ale má ich muž v počitači .

slavenas
16. feb 2010

obliekam malú a letíme na hudobku do MC prvá hodina sa teším 🙂 🙂

zuzana76
autor
16. feb 2010

slavka, na 6. mieste? na Golianovu? ved som ta tam nevidela 😒

mishelin
16. feb 2010

aj ja som kukla fotky,fakt kocka 😉 😉 😉

slavenas
16. feb 2010

nie zuzi ja som nakoniec dala na Dolnočermánsku , ked sme robili exkurzie 😀 tak sa mi najviac páčila 😉

zuzana76
autor
16. feb 2010

slavka, jaj, to som nevedela, ja som na exkurzii nebola, na Golianovu som mala dobre odozvy, tak hadam bude dobra, skoda, ze nebude mat patko kamosku

bilushka
16. feb 2010

Ahojte,
Leni ani nas nevie vobec farby, zo zaciatku som mala stresy, ci nie je farboslepy a teraz uz sa to trosinku zlepsuje, ale na zltu nepovie ze zlta, ale slnieckova, na cervenu ze ako krv a pod. a tiez som citala, co Mish pise, ze oni si to nevedia este uvedomit a priradit v hlavicke do skolkarskeho veku, ze kludne kreslia zelene slnko a nepripada im to divne...

Nase haby-to uz moze byt aj tyzden co pisali, ze odosielaju, z Amériky aj 2-3 tyzdne to bude trvat a dufam, ze sfalsuju tu fakturu ako slubili, lebo to vychadza este aj nad 50€ doplacat, co som zistila po novom 🤐
A normalne ze ked si niekto objednava cez americky e-bay a vyhra aukciu, tak oni na balicek napisu cislo tej aukcie a nasi colnici si to normalne ze vyhladavaju na nete podla toho cisla a kontroluju, ci je naozaj ta suma taka, ako tvrdis ty 😨

Maji, teba sa zabudnem vzdy opytat, ze ako sa tvoj chlap drzi s tym nefajcenim, ci mu predsavzatie ostalo 😉
Super, ze je uz Lili lepsie 😵

Aj super Mish, ze tebe je uz lepsie, to ta este niekolko dni bude boliet ta zlaza zapalena a z coho si to mala, ked pises, ze nekojis?

Zuzi, krasne brusko, zabudla som ti pochvalit 😵

No ideme na carbanie, cafte.

peta28
16. feb 2010

Super baby ze tie skolky mate za sebou.. uz aj ja chcem mat nejake cislo v poradovniku...

mishelin
16. feb 2010

neviete preco je u naas zapis tak pozde 😅 asi preto ze sme len dedina 😅

peta28
16. feb 2010

Leni aj Timka ma vsetko zelene.. takze v pohode.. darno ju ucim ze zlte slniecko.. cervena na semafore.. vsetko je zelene.. a tiez mi napadlo ci nie je farboslepa.. ale snad nie preboha

zuzana76
autor
16. feb 2010

bilush, vdaka

peta, veru, som rada,ze to mame uz za sebou, este ma cakaju tento tyzden, zajtra o 11.40 sono gynekolog, v piatok asi odber AFP a odber nefrologia 😒

bilushka
16. feb 2010

Slavusik, tak snad nam ta 6 prinesie stastie, sranda, ze este aj cislo v poradovniku mame rovnake 🙂

Zuzi, tak ides na to AFP nakoniec?

zuzana76
autor
16. feb 2010

my s farbami nemame problem, patko pozna vsetky farby od roka a pol, ale zato mame problem s papanim, je strasne lenivy, som mu vravela,ze v skolke sa bude musiet krmit sam 😀 , vie to, ale proste nechce

zuzana76
autor
16. feb 2010

bilu, este uvidim, co mi zajtra povie lekar, ze v ktorom som vlastne tyzdni a spytam sa ho,ze ci mozem odmietnut, podla mna urcite mozem, eln asi budem musiet nieco podpisat,ze to odmeitam, ci co

bilushka
16. feb 2010

Zuzi, ale ved to nie je bolestive, to sa z krvi robi, uz potom keby ti aj vysli zle vysledky, tak amnio mozes odmietnut...

mishelin
16. feb 2010

bilu vies ja som prestala kojit tak tesne pred jeho 3 mesiacmi no a prsniky sa mi v priebehu devoch tyzdnov vobec neplnili,som ichstlacala nic neslo,par kvapiek no a po tych dvoch tyzdnoch sa to tam asi nahomadilo a ja som si len tak vecer sla ponatierat octanovou mastou a tolko sa zneho spustilo ze sa o polovicu zmensil..teraz este pobolieva aj si skusam stlacat ci daco pojde ale zas nic...talkze to ztoho ze sa mi to tam nahormadilo

bilushka
16. feb 2010

Ja nevidim Slavkine fotky na fb ☹

mishelin
16. feb 2010

no zuzi a moj sa napapa cez den sam nekrmim ho nikdy ALE DRZAT FLASU S GRANKO MUSIIIIIIME 😝 😝 😝

bilushka
16. feb 2010

Uz vidim Slavku, ake krasne saty, kockaaaaaa 😉

zuzana76
autor
16. feb 2010

bilus, ved ja viem,ze to nie je bolestive 😀

ale, ked nebudem mat dobre urceny tyzden, co mi nikde v tomto tehu nejako nesedelo, tak mi vyjdu vysledky zle a ked uz budem mat zle vysledky z AFP, tak sice odmietnem amnio, ale budem az do konca tehu stresovat, lepsie nic nevediet a radsej pojdem na morfologicky uzv, co mimochodom moj lekar ani nerobi, ani nikde zenu neposiela, takze to si radsej zaplatim sama n Medifere v blave