Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
16. feb 2010

Bilu uz minule som sa ta chcela spytat so nejako nezachytila.. co to z Ameriky ste si objednali?

bilushka
16. feb 2010

Este pre pobavenie vam napisem ze stvorka co sa tyka stolara nebola moje stastne cislo, neprisiel ani sa na to pozriet, ti pred nim si to prisli aspon premerat a uz sa potom neozvali 😠
Bodkaci na n-tu 😠 😠 😠
Preco nie su aj zeny stolarky, tie maju aspon trochu zmyslu pre povinnost v sebe, ale tito chlapi debilni... 😠

peta28
16. feb 2010

Bilu u nas na Stomovej na Domacich potrebach je vycapeny obrovsky plachat ze stolarske prace, som na teba myslela ked som to zbadala, ale cislo nemam lebo som si myslela ze to uz mate davno vyriesene. Ale mrknem ti ked pojdeme okolo, oki?

bilushka
16. feb 2010

Peti, z hotmiamistyles.com topy a saty.
Take strasne sexy, ako zeny na materskej uplne surne potrebuju 😀
Este by som k nim potrebovala tu kabelku z Polska, neobnovime objednavku? 😕

peta28
16. feb 2010

Bilu a mne ste preco nepovedali ze objednavate??? Urcite by som sa pridala.. 😠

zuzana76
autor
16. feb 2010

jaj baby 😀

bilushka
16. feb 2010

Peti, ved som to tu hadzala, Lenka a Katka sa hned chytili a ty si nereagovala, tak som myslela, ze nechces nic, aj ked mi to bolo u teba divne 😅 😀
Este zopakneme objednavku, neboj, oni stale dokladaju nove veci, chodia mi maily od nich ako zlacnuju, ja som na prvy krat ani nechcela vela objednavat, lebo neviem, akej kvality su tie veci, tak potom si objedname este, OK?

zuzana76
autor
16. feb 2010

ja som si prave uvarila sackovu polievku, strasnu chut som na nu mala, Vitana , Natur, bez glutamanu a inych hovadin, no asi pojde cela do WC, strasne smrdiiiii, ja nechapem, sackove polievky som vzdy zboznovala a teraz som vyslovene mala chut, ale ten smrad, ked sa to varilo, fuuuuuuuuuuuuuj

zuzana76
autor
16. feb 2010

ja si pamatam bilu, ako ste si tu ukazovali, ze co by sa vam hodilo a bez coho sa urcite nezaobidete 😀

zuzana76
autor
16. feb 2010

tak som sa odvazila jednu lyzicku ochutnat, fuuuj, to je grc, bola to kuracia , ale teda smrdi to strasne

peta28
16. feb 2010

Ja som to tu registrovala ,ale len ze porovnavate ceny a co sa vam paci .. to ze objednavate mi nejako uniko.. no neva, vsak ked budete spokojne tak sa pridam . 😉

nika07
16. feb 2010

bilu a Mýto máš rezervované, či ideš do tých Piešťan 😀 😀 😀

lenkamt
16. feb 2010

baby vrátila sa kámoška z dudiniec a tam kde bol biliard spravili supiš detský kútik 😕 tam idú s dobou 😵

Peti - jasan že ešte budeme objednávať, však na leto šatov asi štvoro potrebujem 😀

meganik
16. feb 2010

caute tak sme sa vratili z DOD...no a neviem ako to mam povedat, tak to ukazem nazorne 😝 😝 😝 asi takto mi je z niektorych rodicov, kt. tam boli s nami...no nic idem ja radsej upratovat, nech sa zo mna vybije ta zla nalada

a my vieme vsetky zakladne farby, nasa si dokonca vybera este aj farbu wc papiera, zo zasady nemozeme kupovat biely, ale iba modry alebo oranzovy, dneska s tym vyprevadila ocka do roboty-tati kupi oranzovy papier na zachod 🙂

lenkamt
16. feb 2010

Meg - a čo sa tam dialo??? 😕 😕 😕

Natali je šikovníček 😵

ja som deti uložila, poobede ideme do mc 🙂

a už vyberám v amerike plavky 😅 😀

peta28
16. feb 2010

Meg a co bolo teda?? Ja uz z niektorych rodicov grcam skoro rok a pol.. ale este nieco prihod.. ja len zasnem co za ludi je dnes na svete bez chrbtovej kosti...sebecki, arogantni, egoisticki.. fuj

zuzana76
autor
16. feb 2010

meg, to bolo take zle? rodicia? a to ako sa dokazali takto prezentovat len ne DOD 😕

bilushka
16. feb 2010

My sme sa uz vratili z centra a tiez chcem vediet, co sa dialo na Kameliovej, Meg ides a do podrobnostiiii.

Peti, tak plati, potom napiseme, ako sme boli spokojne. Aspon si teraz usetrila, ber to tak, ja uz tiez rozmyslam, ci mi tie veci bolo tak surne treba, hlavne pri tychto komplikaciach s clom a danami 😒

meganik
16. feb 2010

peti ty si ich tak spravne pomenovala 😉 ja neviem, mozno som ja nejaka citliva, ale teda pr. bola tam jedna mamicka, kt. otazka smerujuca k riaditelke bola, ci je mozne, aby malu nosila do skolky okolo pol jedenastej do tej piatej 😕 na riaditelkinu otazku preboha a naco sem budete nosit dieta na obed, ked uz je po vsetkych aktivitach a deti idu pomaly obedovat a spat a poobede uz ledva deti stepuju, kedy pre ne rodicia pridu a nie aby tu trpli do piatej jej ta mama odpovedala, ved ona je este dalsi rok doma bez roboty a sa chce rano v klude vyspat a nie utekat na osmu do skolky a ved aj ona ma pravo si uz po 3 rokoch MD oddychnut a mat svoje aktivity, preto ten cas do piatej 😝 tak ako to uz som padala z noh

okrem toho sa tam vsetci predbiehali, co kto moze pre skolku urobit a kolko financii pustit, dvaja dokonca isli priamo za riaditelkou zevraj s tym, aby sa dohodli na prijati a mrkali pri tom na nas ostatnych 😔 a tak pod. nechcem uz na to ani mysliet, lebo som nastvana, ze mam dieta co splna vsetky podmienky a aj tak budem mat problem normalne, legalne, bez natlaku a bez uplatku ju dostat do statnej skolky 😔

no a este pikoska, stoji sa rano od pol siedmej v rade, ked sa ide odovzdat prihlaska a aj tak, zevraj neberu ohlad na to kolkata v poradi odovzdam prihlasku, otvaraju sa dve triedy, ale teda jedna je uz takmer plna, kedze su deti, kt. nenastupuju do skoly a take, kt. maju 5 rokov, takze vlastne beru len mozno nejakych 30 deti, takze bilu nieco na tych klebetach pred vasou skolkou mozno aj bolo

tak som sa vypisala, prepacte az som vam pokazila den, naladu a pod. ale muselo to ist von

meganik
16. feb 2010

no a zajtra ma mm poslal na DOD na Hnilecku, tak to uz aby som si rano daco slahla a len sa tam priblblo usmievala a nebrala si tak k srdcu, to co sa tam bude diat 😀

peta28
16. feb 2010

meg jezzis.. to je hrozne.. zas mam paniku

ja uz vidim tych debilov rodicov ktori jeepom zaparkuju pomaly az k detom do spalne a je mi zle a maminka ktora ide s kocikom z jasli ani nema sancu prejst, lebo oni tam stoja, tak musi cakat pokial sa majitel jeepu vrati so svojim deckom a odide.. ..
ja akoze fakt neviem co urobim ked mi malu nevezmu, lebo bolo by ine ak by som bola nezamestnana, aj ked ani to nie je lahke, ale ja fakt neviem , bez rodicaku do skuromnej skolky tak an to si netrufam ani pomysliet..

bilushka
16. feb 2010

Meg, nemam slov 😔
Mozno aj u nas to boli take cisla, ze 10 deti, ked zohladnia deti, ktore maju 5 rokov a surodencov tam, aj mna to zase vykolajilo, ja uz na tie skolky nemam nervy 😒

bilushka
16. feb 2010

Peti, toto co pises som ja zazivala ked sme chodievali plavat do Alvy, tam bol taky vozovy park, ze ked MM raz po nas prisiel z plavania tak hovori, ze na parkovisku to vyzera ako na zasadani spravnej rady J&T a nie na plavani s detmi, ale to bola tiez draha zalezitost tam chodit a bolo vidiet, kto si to moze dovolit uz na prvy pohlad.

meganik
16. feb 2010

no uz som utrela prach, este povysavam a uz mi bude fajn

biluska a vy ste sa nakoniec rozhodli dat prihlasku len na tu jednu skolku 😕

baby az nam deti nikam nevezmu, tak ja vam ich budem strazit, budu aj v domacom prostredi, aj medzi detmi, kedze ich budem strazit viac, este lepsie ako v skolke... samoska, ze vam spravim dobru cenu 😉 😀

zuzana76
autor
16. feb 2010

meg, teda uzasne 😝 😔

zuzana76
autor
16. feb 2010

esteze nebyvame v Blave, to by sme nemali vobec sancu maleho asi dostat do skolky

bilushka
16. feb 2010

Meg, asi ked uz mam tu druhu na Siravsku vyplnenu a potvrdenu od lekarky, tak zanesiem aj tam, ale oni maju aj na nete napisane, ze Krikova berie 30 deti a tito len 12, preto tomu moc velku sancu nedavam a vravim, ze ak ho maju niekde zobrat a je tam nejaka sanca, tak je to do tejto nasej Estonskej skolky.

No ale vy mate toho dementneho suseda, tak ako nam budu deti buvat u vas? 😀

meganik
16. feb 2010

sak, ale ked uz si spravim biznis z varovania deti, tak si budeme moct dovolit hypo a uz budeme byvat v lepsom, ty sa nic neboj, u nas sa budu mat ako vo vaticke

zuzi bud rada, u vas v Nr to funguje podla mna normalnejsie ako tu v Ba

mimi.k
16. feb 2010

Ahojte,

tak my sme sa rozhodli, že ho prihlásime len niekam blízko práce môjho mm, keďže ja neviem, kde budem pracovať, a keby nám ho aj zobrali sem k nám (čo nepredpokladám), tak by sme mali zasa problém s vyberaním, aj keby bola otvorená hoci do piatej, lebo kým sa sem z mesta dostaneme, tak to je minimálne polhodina.
Zaujímavé je, že prihlášku, ktorú mm priniesol, tak je na nej napísané:
"Čestne vyhlasujeme, že dieťa nie je prihlásené v inej materskej škole "... 😕 to asi znamená, že nechcú mať tie duplicitné prihlášky v okrsku...neviem...

mimi.k
16. feb 2010

Peti, Slavka, Zuzka, pekné fotky 😉