• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
nepojdes spat :grinning:
mm vcera pozeral vecer daky hokej, potom zdriemol a pozeral rano, tipujem ze dnes to bude tak isto, zas bude potom dlho v praci :angry: lebo pojde neskoro do nej :pensive:
25. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že dáky hokej :astonished: :grinning:
no a spať ja musím.. a som hrozne lenivá vstať :pensive: ale ja to chcem chcem kukať!!!
25. feb 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že 3.30 to neviem čo by museli dávať aby som ja vstala :confused: :confused: :confused:
25. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sak aj mi hovoril aky ale pametam si? :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj dnes ráno od nervov, či vyhráme vyupratovala dom :grinning:
25. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieťa mam hore :frowning2: , ale vstavala s krikom lebo sa jej chcelo čurať, to zasa bude :confused:

no 3,30 ani u mna nehrozí, iba že by som sa s mužom povadila, vtedy nemôžem spávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
asi radšej pozriem reprízu :grinning:
25. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati nechces prist ku nam? ja sa o riska postaram, mozes kukat v noci hokej, upratat a cely den dospat :grinning:
25. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nahrám asi a aspon možem pretáčať a nemusím upratovať :grinning:
25. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu dobre :grinning: celkom fajn ponuka :grinning:
25. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavi, super, ze Vaneske to tak rychlo zabera a zlata, ako sa pyta smrkat :slight_smile:

Na popud Lenky, ze nesledujem bulvar-lebo fakt neviem o ziadnom Rakovskej decku Tokyu :confused: som bola na stranke Noveho casu a Marianka Durianova to zhodnotila velmi pekne, ked sa jej pytali, ci vstava aby videla hokej, ze: Teoreticky by som mohla vstať, ale prakticky asi nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ze radsej sa vyspi...takze som na urovni Durianovej, dovi dopo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nikus, len pekne spracuvaj Mimu, ci sa jej chlapovi tak nepacilo s nami, ze povedal nikdy viac?
Lenka, ze si aj na neho vybehla?
25. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si videla ako drhnem linku, ked sa pomaly končí zápas a nie je rozhodnuté:grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu budem :grinning:

kati aj ja potrebujem vydrhuť linku :grinning:
25. feb 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu a žeriem ťa, že si sa pridala do tej skupiny o čechoch ako ja :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nemohla vstať ani teoreticky ... tak to už je uroveň koho ?? :sweat_smile: :sweat_smile:

kati som si ťa predstavila ako drhneš z nervov linku :grinning: :grinning: :grinning:

na koho ešte lenka vybehla ? lebo ak aj na môjho tak tomu sa to asi páčilo :grinning: :grinning: :grinning: tak super len tak dalej :grinning:
25. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavka :grinning: tak to bude úroveň nejakej podobnej markizackej moderatorky :grinning:

vybehla na adulakinho muža :grinning:
25. feb 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to viem že na aduliaka , ale som myslela že ich bolo viac :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute pripajam sa k skupine, kt. dieta dneska odmietlo spat, teda ak tu nejaka je, ak nie tak ju rada zalozim :rolling_eyes:

herecka mala sa prevalovala hodinu v posteli, co uz som ja pri nej zalomila a potom zakricala, ze ona nebude spat, lebo vonku svieti slniecko..tak a teraz mi tu demoluje byt

citat vas po vyhratom zapase je sranda :slight_smile: ja neupratujem, nevladzem ani dychat, ked je to moc napinave

bilu my sme skolu zacali v septembri a isli sme do letneho semestra bez prazdnin alebo prestavky alebo ako to nazvat, takze preto uz pomaly finisujem, i ked tie dve skusky co mi zostali su tie najhorsie, tak snad sa so mnou nebudu tahat do neviem kedy, beriem aj Ecko, len nech mam pokoj :sunglasses:

vcera sme sa smiali na Natalke, lebo mm ju naucil, ze Natalka povedz mamine aku ma ocko v robote funkciu (zjavne ju to nenaucil moc dobre) a Natalka odpovedala celou vetou: Ocko je v robote papier :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, hej nasledujem tvoje kroky a este ma dnes zaujala skupina:
Dobre vytrt*kaná žena sa feminizmom nezaoberá :slight_smile:
ale tam som sa ja slusna nepripojila :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meg na to poznám riešenie- rolety.. pošlem k vám mojho muža, ten vám spraví, chceš? :grinning: :grinning: :grinning:

meg papier je super :grinning:
25. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tam by som sa veru mala pridať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa chcela spytat baby co neplanujete v najblizsej dobe druhe babo-uz sa zbavujete kocikov? ci este krpcov vozite v sportiakoch?
25. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ok super, ale az do noveho...sem uz neinvestujem ani cent, to dam radsej krpatej na okno deku :rolling_eyes: :sweat_smile:
25. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meg ok :sunglasses: aj okná, aj bránu, aj žalúzky :grinning: jasné?! :grinning:
25. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, no ale v tom pripade musi byt zlava, jasne :grinning:
25. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiš Kati asi som mala zavolať tvojho muža na výmenu žaluzii, som to dala urobiť rodine a asi dopadnem ako bilu so stolármi :grinning:
25. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meg, ja som sportak uz davno predala a v golfaci sa este vozime, ked ideme do obchodu, alebo sa ponahlame na cvicenie...ale niektore babizne na nas pindaju, ze taky velky a este v kociku :angry:

Ocko je papier je dobreeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ocko papier :grinning: :grinning: :grinning:

a v golfáči už nechodíme a predaj som ešte neriešila , som lenivá :pensive: :pensive:
25. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved za to sa pytam, lebo ved aj my uz vytrcame z kocika
25. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika :astonished: :rolling_eyes: no teda to si mala :grinning:

meg noooo dobre :grinning:
25. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok