• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
my golfáč ešte mame, ale predaj neriešim,zatiaľ, ešte ho asi použijem na dovolenku a potom uvidím

ale Linda sa aj tak veľmi malo vozí v kočíku,my skôr s autom :grinning:
25. feb 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čaute. som vykúpaná, naliata minerálkou môžem ísť spať.

vybehla som iba na Adulakinho, ale ak to niekomu chýbalo a preto nechce ísť môžem zopakovať :grinning:

papier je super :grinning: len som z toho nepochopila že čo to vlastne robí :grinning:

kočík chcem predať, ja už dvojičky nechcem :grinning:

a chcem sa pridať do tej skupiny o feminizme :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bilu, to aj ja neznasam, minuly rok som maleho vozila v golfaci, to mal este len 2 roky aj 1-2 mesiace a tiez,ze " Vy sa este vozite v kociku?" posmesnym tonom, konkretne baba z temy NR :grinning: , tak som jej na to nieco odsekla, no a co koho do toho, keby ho aj na chrbte vlacim, je to len moja vec, budem robit tak, ako je mne a jemu pohodlne
25. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Peti hej budeme už doma vyšlem muža aby to vybavil :wink: :wink: veru velký prihláškový den ozaj by ma zaujímalo v ten den akože čo??len zoberu prihlášky a toť vsio,,alebo čo ešte tam budú??

ja som hokej veru nepozerala ale som sa o 10.30, ráno dozvedela že sme vyhrali samozrejme ,že som fandila ale v spánku aké to je super že malú mi zobrali rodičia a ja som si mohla trošku dlchšie pospať :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. feb 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let fíha tak krátko ste čakali ale hlavne že je všetko v poriadku ...ved uvidíš ako to celé ešte dopadne . a kolko Jakubko vypije v priemere cez den vodičky??
25. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meg papier je supeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Slav super ,že Vaneske liečiky zabrali :wink: :wink: neboj bude už len lepšie :wink: :wink:

Ret zasa ste vracali :pensive: :pensive:chudiatko držte sa!!!!

ZUZKA a LETU vám vyslovene ZAKAZUJEM sa stresovať alebo sa niečoho obávať!!!!!

No a už sa lučim lebo ide ordinácia tak ahojte zajtra večer som tu zasa :wink:
25. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky :angry: , konečne nemám muža dnes večer doma, nemá mi kto kecať do chatu a tu nikoho :frowning2:
25. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíme na Bailey :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inak čaute, my sme včera po plávaní odpadli :sweat_smile: takže sa ospravedlňujem Nike :grinning:

Maji - no tak si to u rodičov uži, nabudúce by si mohla zobrať aj dvojičky :grinning:
26. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses:
Bai, držím palce :slight_smile:

čo mám variť cez víkend?!!!!!!!
26. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno

Bailey drž sa :dizzy_face:

Lenka asi som mala ísť s malou plávať aj ja :grinning: ,,,, ako sa má maminka?

Maji berieš aj moju

:grinning: :grinning: :grinning:

u nas fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati čo budeš variť cez víkend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika no to by som aj ja rada vedela :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bilu, prečo nám z profilov zmizla tá skupina o čechoch :astonished:
26. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkáme na Zuzku ona nám poradí :dizzy_face:

ja potrebujem niečo zaujímave na sobotu, prídu Maťovi gratulanti :confused:
26. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas také aby ostalo aj do nedele.. chcela som hlaušky, ale tie na drzhý den nie sú dobré a nechce sa mi struhať zemiaky :grinning:
26. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
myslim velmi velmi na Bailey :dizzy_face:

Kati, mne ani tak nezmizla ta o Cechoch, ako ta, ze rano sa prihlasim a pol dna v ... asi aj kvoli vulgarizmu tam :confused:
26. feb 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu dobre, ale tá pol dna v.. je už staraaaa - som ju tam videla už velmi dávno :confused: možno nejaká porucha, alebo čo..
26. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ju tu cesku na mojej stranke nemam, ale ked si dam, ze informacie o mne, a tam je ze skupiny, tak mi vypisuje, ze som v nej...

Inak fest problemy :grinning: :grinning: :grinning:

Idem k tomu zubosovi a poslat ti konecne balik.

Aj ja sa ospravedlnujem Nike za vcerajsiu nepritomnost :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Baily: myslím na teba :wink:

Meg: a akú funkciu to má vlastne ten váš ocko? :grinning: :grinning:

A my sa veru ešte v kočíku vozíme a aj sa asi dlho budeme :unamused: Lucka nechce ani za svet chodiť pešo. Možno to bolo tým, že bola zima a teraz na jar už bude chcieť aj bez kočíka, ale ona si ho vyslovene vypytuje. A ja jej ho aj beriem radšej, než počúvať, aby som ju zobrala na ruky (to sa už s tým brušiskom nedá).

Takže dnešnú noc som pre zmenu celú pregrcala ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi úplne nafigu. Lucke už nič nie je.
26. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

Baily, ty to zvladnes, urcite :slight_smile:

jaaaaaaaaj varenie :grinning:

no tak ja by som si dala lokse / kupovane/ plenene restovanou pecenou, skoda,ze teraz sa kuracej peceni vyhybam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mnam aj bryndzove halusky by som si dala
Kung pao by som si dala / to sme kupovalitie prisady take v sacku, bolo to strasne dobre a uz to nepredavaju/
:confounded: , asi to bolo nejake zavadne :grinning:
Madarsky gulas by som si dala
Hovadziu polievku s dobrym hovadzim maskom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kto mi pride navarit :grinning:

teraz by som len jedla, lebo kym si navarim, tak ma aj chut prejde zakazdym :grinning:
26. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi: prečo sa vyhýbaš pečeni? :confused: Ja som mala práveže zo začiatku stále chuť na pečienky (aj na bravčovú a kačaciu) tak som ich jedla často a teraz mi už tak nechutia.
26. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zuzka by teraz jedla všetko :grinning:
madarský sme mali minule, lokše neviem,a le ani nechcem, kung pao sme tiež mali a halušky sa mi nechce.. raď ďalej :grinning:
26. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj a este by som si dala lososa alebo tresku, nieco z ryby
26. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, lebo tam su same skodliviny v peceni a obsahuje vela vitaminu A, ale samozrejme sa ti nic nestane, no len to nie je velmi zdrave :slight_smile:
26. feb 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pred 2 tyzdnami som robila cernohosrky rezen - ale kuraci, obaleny v zemiakovej babe, to nam velmi chutilo so zemiakovou kasou a salatom
26. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
segedinsky gulas
fasirky so zemiakovou kasou
zemiakovy privarok s fasirkou
26. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj. Tak to nech si dieťa zvyká už v bruchu, lebo keď vylezie na tento svet plný nezdravých vecí, aby bolo dobre pripravené :grinning:

Idem dospať noc. Pekný víkend želám. :wink:
26. feb 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret v tehotenstve by sa pečeň nemala jesť, alebo len uplne v nim. množstve

Teraz, keď ste tehotná, by ste mali z jedálnička vynechať nasledujúce potraviny:
paštéty a pečeň ako takú – obsahujú veľké množstvo vitamínu A, ktorý môže Vášmu bábätku uškodiť
26. feb 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokelu! Ešte aj paštéty? :astonished: Chúďa dieťa. :sweat_smile: Ale aj pri Lucke to bolo presne tak isto, tak snáď tie množstvá ani tomuto drobcovi neublížia :sweat_smile: A už fakt padám.
26. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja varím, čo chladnička dala, potom popíšem čo z toho vzniklo ak sa to bude dať jesť
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok