Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
3. mar 2010

Bilu, tak začnem je mi ľuto, že máš až take problemy ☹

ja do malej nedostanem žiadne lieky, ona vlastne ani nevie čo to je 😅 takže aj sirup od kašlu jej všeliako maskujem, najlepšie by bolo keby dávali lieky do kinder čokolád 😀

bilu ty si tuším spomínala, kde maju najlacnejšie tie kapsule do Dolce gusta

slavenas
3. mar 2010

ahojte

bilu tak akože vážne ale nejako odlož tie kiahne kvôli tomu Mýtu, lebo tiež sa s tebou nebavím ak nepôjdeš , mime sa uvoľní určite nejaká izba a budeme tam všetky . Ozaj a ten problém, ti verím že to musí byť na nervy , duplom ked je to na tvári 😔 😔 😔 , prajem nech ti to rýchlo rýchlo prejde.

slavenas
3. mar 2010

no "všetky" v úvodzovkách lebo keby sme tam boli naozaj všetky tak to by bolo uúúplne najlepšie .

lebo môj mm sa stále vypytuje že či sa prihlásil aj niekto iný ... no a nič , on má rad masovky 😀 😀 😀 ... keby som mu povedala že nie prihlásil ale odhlásil tak určite viem čo mi povie. 😖

nika07
3. mar 2010

slavi , ja si tiež myslím, že sa pre mimu niečo uvolní 🙂

slavenas
3. mar 2010

nikuš a povedala im nech ju informujú keby sa niečo uvoľnilo ? Pýtam sa to teba ale je to vlastne otázka pre mimu 😀 lenže ona tu je sporadicky 😅

nika07
3. mar 2010

ano napísala im, ale ja ju mám ešte bombardovať, aby im aj volala 😀 takže to bude mať na tanieri každý deň 😀 😀 😀

nika07
3. mar 2010

slavi, to vieš zamestnaná žena 😀

slavenas
3. mar 2010

tak super, tak som sa spýtala tej najkompetentnejšej 😀 😀 😀

lenkamt
3. mar 2010

tak super doobedie za nami, ja to nechápem ale moje deti sú o 100% lepšie keď som s nimi sama, akonáhle príde Verča alebo niekto tak strach a hrôza čo dorábajú 😅

baby inak mne stále z mýta neprišlo nič o zálohe 😕

mimi.k
3. mar 2010

Ahojte,

Ret., ako píšu baby, dá sa aj inak ako po diaľnici, ale lepšie je ísť po nej. 10-dňová známka stojí niečo cez 7 EUR.

Adamko mám pocit že lepšie, krajšie vykašliava, len sa stále pýta, kam ideme...a my nikam... 😖
Najhoršie je, že nechce mať vyššie hlavu, stále mi vyhadzuje vankúše, tak som mu podkladala hlavu až keď zaspal, potom to zo sna vyhodil a tak stále dokola. Vyslovene nám povedali, že nespať na rovnom, tak čo už...ešte aspoň jednu noc, a potom to už nechám asi tak.

Leni, to je sila, ešte aj pes ochorie, keď sa všetko kazí...a Ivka ako s prácou?

mimi.k
3. mar 2010

Aj Adamko je iný, keď je so mnou sám, ale nie je to úplné pravidlo, niekedy ma ide zožrať, taký je zlý.

letuskah
3. mar 2010

caute
bilu aj ja ta lutujem, na tvari su taketo problemy najhorsie lebo sa nedaju skryt 😝 ale tiez som si nikdy nic nevsimla ked sme sa stretli 😕

leni moje dieta je tiez lepsi ked sme sami doma, poobede a cez vikend ked mame tatka doma tak je zly ako milion certov...

inak solmucol, ja davam sirup nie tie sacky a normalne ho vydieram, ked sa nenajes, neupraces a neviem co, nedostanes sirup 😕 hrozne mu to chuti a vzdy si povie ze mnam aka pochutka
a davam aj na noc, dava sa tri krat denne a hned ako sa mu spustia hlieny do hrdla tak dam a sa to lepsi, akurat sinupret davam do 17 ako ste tu spominali ale to mi aj v lekarni vraveli ze nemam davat tesne pred spanim.
tak neviem ci vas a moj solmucol je iny... a ten stoptussin pred spanim je dobry napad, kolko davas Leni kvapiek?

bilushka
3. mar 2010

Leni, toto povedala aj moja mama ked sme tam boli teraz na tyzden a ona sa o neho starala sama, ze ja som bola prec, ze ved to je vlastne dobre dieta a hlavne uplne ine, ako ked sme tam vsetci, ze sa predvadza...

Mimi a preco nejdete von?

lenkamt
3. mar 2010

Majka - tak super že mu to ustupuje 🙂 Ivka stále nič 😖 a to začínajú stavať 😝 tak nakoniec asi fakt pôjde naprv na materskú 😅

Bilu - dávam ti tretí čierny bod za showbiz, toto som fakt netušila 😀
http://dnes.atlas.sk/dnes-atlas-sk/showbiz/6321...

a Koleník ma s kolenom nasral, ale včera aký bol zlatý akože ožratý a sa mi vidí že pôjde po Angie 😕
inak už viem odkiaľ má Verča tie lesby 😠 asi jej zakážem panelák 😀

letuskah
3. mar 2010

Mimi aj Kubko sa pyta kam ideme a my len doma hnijeme ale vcerajsia vychadzka mu kasel zhorsila tak budeme doma este...
a Adamko spi v postely ci postielke? lebo Kubko mensi tiez vyhadzoval vankuse tak sme mu podlozili matrac ale neviem ci sa to ta aj na normalnej postely, teraz v pohode zvlada aj velky vankus v postely

Leni drzime palce Liline, narkoza u psov nie je sranda 😕

lenkamt
3. mar 2010

Letu - 14kvapiek 😉

no a ja pečiem pizzu, ešte som mala droždie tak sme sa hrali s cestom pred spaním 😀

letuskah
3. mar 2010

leni 😀 to aj moja neter pozera, ja by som to z principu nedovolila, ved to je tak neskutocne primitivny serial, dospely to kuka s nadhladom ale dieta asi nie...

bilushka
3. mar 2010

Leni, lebo ty chodis na Atlas a ja na cas.sk, tak ja tieto info ani nemam 😀

Ivka zacina stavat s Palickom? To je uz ako vazne medzi nimi 😕

Ja teraz zase neviem ako dalej, lebo sa mi zda, ze on uz tie hlieny nema nejako brutalne na lieky-toto neznasam tieto stavy, ked neviem co mu poriadne je a iba ho pocuvam a pozorujem...mam pokracovat v tom Solmucole?

bilushka
3. mar 2010

Letu, myslis ze kasel mu zhorsila prechadzka, ved pri takychto stavoch ze nemaju teplotu a maju sopel a kasel by sa praveze malo chodit von, lebo je tam lepsi vzduch ako v byte s vlhkostou 35%.

letuskah
3. mar 2010

a len vecer davas?
nerada by som si decko predavkovala ale ja mu teraz davam:
rano cebion, probiotika, sinupret, solmucol, fenistil
obed probiotika, solmucol, sinupret
vecer sinupret
pred spanim probiotika, solmucol, fenistil

nemam uz kam vtesnat stoptussin, to uz by bolo asi moc nie?

letuskah
3. mar 2010

bilu ja som davala solmucol az kym to uplne nevymizlo lebo po zlepseni som vysadila a vratilo sa to tak som potom davala az kym to uplne neodislo

hej myslim ze sa mu to zhorsilo vcera ale poobede na chvilku pojdeme lebo uz nam zasibava, teda mne konkretne

lenkamt
3. mar 2010

aj ja s nimi chodím von keď sú len sopľavé, slniečko im to vždy pekne vytiahne 😵
Bilu ja by som ešte dala poobede raz, zajtra už len raz a uvidíš že čo 😉

no veru idú stavať, už majú pekne všetko ako to bude vyzerať, ivka ide dostať na výročie montérky a idú nato.

akurát som jej volala tak vás pozdravuje, lilina sa zobudila akurát je nejaká mľandravá a stále sa liepa po ivke, má niečo s klbkom tak jej dal nejaké tabletky ona jemu 30eur a všetci sme spokojní 😀

letuskah
3. mar 2010

leni fiha ja som myslela ze oni len tak a to uz aj idu stavat, tak drzim prsty nech im financie vydu 😕

lenkamt
3. mar 2010

iba pred spaním.

a tvoje liečenie by som upravila - 3x denne fenistil a solmucol, pred spaním stoptussin, cebion a probiotika by som nechala 😉

mimi.k
3. mar 2010

Ja ešte aspoň dnes chcem zostať, lebo sa bojím, aby sa na neho niečo ďalšie nenalepilo. Tiež som chodila vždy, keď nemal horúčku. Zajtra pôjdeme aspoň na chvíľu...

bilushka
3. mar 2010

Letu, tak to ja som slaby odvar oproti tebe, ty si vytiahla ine zbrane hromadneho nicenia 😀
Ja sa pytam po jednom sacku Solmucolu, ci mam este pokracovat 😀

Leni, a to ake vyrocie-prve, nie?

letuskah
3. mar 2010

skusim, dakujem 🙂 probiotika urcite necham lebo furt kadi kamene 😠 😠 😠 😠

lenkamt
3. mar 2010

Letu - oni pozemok majú, lebo však sme ho kedysi Paličkovi predali ako záhradu a teraz sme ho vlastne získali späť ako stavebný pozemok 😀 😀 😀 takže o to to majú ľahšie. Paličko postaví a ak sa vezmú tak Ivka zariadi 😉 nebudú mať väčšiu hypo ako keby kupovali 3izb byt 😉 takže super. 🙂 ja sa už teším na tie grilovčky na záhrade a ako im tam budem sáčkovať deti na víkendy 😀

lenkamt
3. mar 2010

Bilu - hej prvé, ja som sa na prvom výroči vydávala, aby si to chlapec nerozmyslel, takto po roku ešte nevedel čo som zač 😀

bilushka
3. mar 2010

Leni, hlavne nezabudni na svoj plan kupit chatu na dovolenky a nase stretka, nie ze od toho upustis, ked budes mat teraz segrin dom k dispozicii 😉