Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
4. mar 2010

meg presne tak hlavne že ste vy 3 spokojný 😵 😵 😵

mimi.k
4. mar 2010

Meg., ak je to takto, ja by som išla. Budete s mm, nejdeš tam kvôli nim a nebrala by som to tak, že im Natálku doniesieš pod nos - skôr im môže byť ľúto a môžu mať výčitky, že sú s ňou tak málo, a že nejavia záujem...

Ja už žehlím, tak idem pokračovať 😉

mimi.k
4. mar 2010

"donesieš" je správne 😉

meganik
4. mar 2010

dakujem baby 😵 idem sa venovat rodinke

lenkamt
5. mar 2010

ahojte 🙂

konečne piatok 😵 skoro som sa ráno nezobudila na vibrovanie mobilu 😕 musím si cez obed pospať inak budem na fláme "zlatá" 😅

u nás sneží 😝 😝 😝

dnes mamine robia ct , dúfam že už pôjde domov 😔

zuzana76
autor
5. mar 2010

ahojte

leni, mamine drzime palce, nech ma vsetko v poriadku a moze ist domov

u nas svieti slnko 😵

ja som vcera odkvacla o 20.30 spolu s malym, bez umytia zubov, bez liekov, nastastie o 1.30 som vstala na cikanie, tak som si aj lieky supla, aj zuby umyla, ten moj muz ma nechal spat, pritom som mu vravela,ze si chcem este dat lieky a zuby umyt.

nika07
5. mar 2010

Ahojte,

leni maminke držíme palce,

to tiež svieti slnko,ale fúka, takže bude kosa 😝

už som chorá aj ja 😒 sa teším, a ešte k tomu aj ten pohreb ☹

zuzana76
autor
5. mar 2010

nika ☹

mishelin
5. mar 2010

caute.. 😝
povedzet preco sa to vsetko kaziii..tak maly mi spvala obstojne v noci ze zaspal okolo 19.30 potiahol aj do 1 v noci niekedy dlhsie..potom sa najedol a spal este do nejakej 4..zase jedol a spal do rana..a teraz ze zaspi o 19.30,hore uz o 22.30,1.30,4.30 😝 😝 😝 proste kazde tri hodinyyy to preco 😝

a vyzeralo to tak nadejne stym spankom zeby som si mohla aj oddychnut pri nom a on takto

u nas je tiez kraasne slnecno

lenka drzim palce nech ju uz konecne pustia

mishelin
5. mar 2010

a este som ktomu aj znova ochorela a to som nedavno dobrala ATB 😔
nika 😖

lenkamt
5. mar 2010

Mish - asi je hladný, neskúšala si mu dať do mlieka už aspoň trochu nejakej kaše, napr. tá ryžová krupička od nestlé je už od 4m 😉

Nika - 😢

mmem_
5. mar 2010

ahojte

uz sme naspad,docitam snad.
len vas rychlo zdravim

mish u nas to iste,posledne dni prereval,
napisem viac,len je muz doma

mishelin
5. mar 2010

leni aj mna napadlo ze asi hlad a este som nic neskusala...ja sa bojim ze napr. skusim to co pises a ci ho to neztazi vies...ale tak on vkuse vypil viac nez 150ml tie kazde tri hodiny

a ze nutrilon extta na lepsie zasytenie,no urcite 🙄

lenkamt
5. mar 2010

Miška - ani nám ten extra nutrilon nič nespravil, nám pomohla až krupička odvtedy spávali celú noc 😉

zuzana76
autor
5. mar 2010

mish, no ja som kojila tak ako vyzadoval, teda aj kazdu hodinu a pol v noci niekedy, neviem ako to budem stihat pri druhom, ci nebudem vypadat ako mrtvola a schudnuta na 40 kg 😒

neviem co sa tie deti nenajedia viac a pytaju tak casto

nika07
5. mar 2010

ahoj mmem, a kde ste boli som nejako nepostrehla 😅

aj adulak tu už dávno nebola 😠

mishelin
5. mar 2010

no zuz ked som kojila tak to bolo presne to iste ako u teba

lenka a ta krupicka to ma byt taka s ryzovou prichutou..ja stymto nemam skusenost bo som to nedavala patkovi..asi vyskusam dufam ze zozeniem dade v lekarni.jedna u nas ta je cely tyzden zavreta 🙄 skusim este vedla v dedine..teda ta co pisem ze u nas to nenu u nas 😀 ale dvedediny dalej my tu nemame lekaren 🙄

lenkamt
5. mar 2010

Mish - nie ono je to také bez chuti, skôr to zahustí mlieko, ja som ju kupovala v tescu, taký sáčok a stálo to okolo 40Sk 😉

lenkamt
5. mar 2010

Adulak a Lejla už len farmárčia na fb, sem už vôbec nechodia 😔

mishelin
5. mar 2010

leni ak vies prosim napis cely nazov nech mu nekupim obyc kasu 😀 😅 do tesca 40km 🙄 lazy lazy 😀

lenkamt
5. mar 2010

nestlé , ryžová krupička. dnes pôjdem na nákup tak ti to pozriem, prinajhoršom ti to pošlem poštou 😀

lenkamt
5. mar 2010

http://www.mojalekaren.sk/nestle-detska-krupica...

tu píšu že od 6m 😕

tak idem pozrieť to čo som dávala od 4m 😅

mishelin
5. mar 2010

leni ale to neni zly napad lebo kedze bol muz vcera v lidli na dva kartony plnotucneho mlieka pre patka 😀 ktory mimochodom je schopny vypit od vecera do rana liter mlieka 🙄 do tesca sa tak skoro nedostanem,co je skoda lebo to je moje kulturne vyzitie 🙄 😅

lenkamt
5. mar 2010

http://www.mojalekaren.sk/sunarka-nemliecna-ryz...

tak toto, proste som si zarobila mlieko a do toho sme dali len zo dve lyžičky tej kaše na zahustenie 😉

mishelin
5. mar 2010

dik leni pokukam 😉

no vcera som bola sama na deti cez noc a bolo to hrozne 😝 lahla som si rano o stvrtej 😝 😝 😝 😔

mishelin
5. mar 2010

vlastne v stredu rano muz odisiel ze do ZA,zazriva ci co,potom do stupavy a tade sa motal kvoli robote a ja sama v noci snimi no des,jeden hladny druhy rycal ze nak si knemu lahnem ze kde idem od neho,potom ze aj on je hladny ze preco bracekovi dam a jemu nie 😝 potom zase hysaky zo sna no uz som velmi chcela aby muz bol doma 😔 ja si toto jedno neviem predstavit co budem robit ked bude na tyzdnovke,a cim dalej tim viac sa utvrdujem ze patko do tej skolky musi ist lebo uz mam toho dost

vcera ze robil zle z loptou a ja mu ze ides spatz uz a on mi ze ty sa nestaraj a tam si var 🙄 🙄 😝

lenkamt
5. mar 2010

sila 😝

von je fakt hnusne, odmietam ísť do obchodu, takže idem pozrieť čo okrem zemiakov máme doma, lebo musím variť 😅 zatiaľ pa

mishelin
5. mar 2010

ja mam zo vcera zvysene..

on je dakešdy dobry a dakedy tie jeho odpovede mi sposobia pot na cele..a neviem kde nato chodi 😝 fakt je dakedy drzy,vcera bol protivny az som ho obliekla od nervov a ze sadaj do auta idem ta odviezt ku certovi 🤐 tak ze on uz bude dobry..urcite

mne on pripada uplne odlisny od svojich rovesnikov,ked sme mali moznost byt s detmi v jeho veku jedna sem zavse pride on sa snim nedokaze pohrat,ked pride 4-5 rocny v pohode 😕 ten mladsi co tu bol minule nevedel este tak dobre rozpravat tak patko akoze rozculeny ze nevie hovorit 😨

no idem aj ja daco robit kym je to zihadlo pri starkej..caute

lenkamt
5. mar 2010

nakoniec sme skončili s hráškovou polievkou s lievankou a pečenými zemiakmi so zeleninovou omeletou 😅

deti už uložené, čochvíľa zaspia 🙂

bilushka
5. mar 2010

Ahojte,
Leni tu hraskovu mam na plane aj ja zajtra robit 😉
Len som chcela s krupicovymi haluskami, lievanka je co?

Ja idem teda tiez na zatah dnes, bola som nemilostrdne vyhostena vlastnym chlapom, lebo ze len sa posadim do spalne pred zrkadlo a pozorujem sa, ci mi to mizne 😕 😀 Ale toto je taka divna akcia, co idem ja, baby idu uz po praci, teda o tretej, ja pridem o piatej...to uz akoze o deviatej sme doma, ci ako???