Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
9. mar 2010

Letu: ja keď čítam, ako sa cudzincom ponúkajú bryndzové halušky, tak si vždy spomeniem na príhodu, čo rozprával Lasica - nejakému cudzincovi predložili bryndzáky, že je to naše národné jedlo a on sa opýtal "A vy toto jete bez prinútenia?" 😀 😀 😀

letuskah
9. mar 2010

ret ale on nechce ani cmarat, nic, on tu ceruzu zobere do ruky len preto aby mi ju podal 😠 pri tom vie nakreslit panaka, teda s trochou fantazie je to panak ale ons a nepokusa, nechce
hej Lasicova prihoda je celkom pravdiva 😀 ked sa to tak vezme ono to vyzera dost zle to jedlo a juzanske a primorske narody to asi ani nestravia lebo je to moc tazke 😀

retaux
9. mar 2010

Tak som asi cudzinec 😀 Mňa napne len keď sa na to pozriem a zacítim tú "vôňu" 😝 Nieto ešte aby som to strávila.

retaux
9. mar 2010

Lucka aspoň sem-tam čmára, vymaľovávať si nechce vôbec a väčšinou tiež len rozkazuje: nakresli mi toto alebo hento.

slavenas
9. mar 2010

letu super ten paríž si to poriadne uži 🙂

ret máš uplnú pravdu s tým bábom , súhlas

bilu a vo štvrtok si idem začapkať na detské divadlo a v piatok maľujem rukami 😀 😀 , ale už vidím aj u malej väčší záujem o takéto veci ako prv 🙂 🙂

bilushka
9. mar 2010

Ja by som tiez pri cudzincovi bryndzaky neriskovala 😀

Ret, to si dobre napisala, ako keby o mojom, ten by mi tiez nevolal uz len z dovodu, aby nevyzeral neschopny, ze sa nevie o maleho postarat.

bilushka
9. mar 2010

Slavka, tak to mas super kulturny program na cely tyzden a divadielko vam pride hrat do vasho MC?

letuskah
9. mar 2010

tusim musim vybehnut na daku vytvarnu s Kubkom nech si nerozvija len vizualne vedomosti o krtkovi a demolaciu koliesok na autickach 😠

retaux
9. mar 2010

My máme tieto 2 týždne v MC detskú jarnú burzu 🙂

letuskah
9. mar 2010

moj by zavolal a este by ma zamkol doma keby sa nieco taketo stalo 😠

bilushka
9. mar 2010

Letu, ty ked tu taketo pises plus tvoje pribehy, ako chlap ignoroval Kubka ako babatko, ze sa o neho nestaral, tak uz zacinam chapat vyznam tvojho motta 😀

lenkamt
9. mar 2010

my sme už hore 😒 akurát keď sa mne najviac chce spať 😔

môj by mi tiež nezavolal, ja som sa až neskôr dozvedela ako "v pohode" všetko bolo keď som bola na chipákoch, pravdaže od Verči 😀

my sme zajtra mali na výtvarke robiť slniečko, vyzerá to tak že nebudeme 😔

bilushka
9. mar 2010

Leni, tak velmi kaslete? ☹
Tusim viac chorych je ako ked boli tie -15 stupnove mrazy 😖

lenkamt
9. mar 2010

no lebo teplo, zima, teplo, zima 😝

a už aj soplíme, tak to sa do mc fakt nehodí 😔

aj keď stopro to lapli tam minulý týždeň 😅 no však ale pre to tam chodím, aby sa zoznamovali s detským kolektívom 😅

lenkamt
9. mar 2010

už som jej písala mail že ak sa namiesto nás niekto nepichne , nech nám po kámoške pošle materiál a postup, budeme sa hrajkať doma 😔

bilushka
9. mar 2010

No ved aj ja to tak beriem Leni, kolektiv a bacily-nech sa zoznamuje s jednym aj s druhym.
Mimi by mohla napisat, co tie kiahne ked sme uz pri tych chrontach 😀

slavenas
9. mar 2010

leni a k tým zábavkám na doma , u nás teraz fičí dosť aj plastelína , ale ja viem že ty si ju odmietla už v minulosti 😀 😀 ale fakt z toho až taký bordel nie je ono ked padne na zem tak to pekne stvrdne a normálne to povysavám .

slavenas
9. mar 2010

ano bilu dojdu hrať nejaký študenti do MC 😉

lenkamt
9. mar 2010

Slavka my už plastelinujeme od vianoc, včera sa hrali chvílu dnes už nechceli 😅 oni ešte tak bunkre s knižiek stavať a rozoberať Verči izbu 😀

bilushka
9. mar 2010

Aj my mame taku, ze sa to nerozslape po koberci, na Vianoce dostal cely set s valcekom, vykrajovacom formiciek atd. play dooh a super ho to bavi 🙂

lenkamt
9. mar 2010

s knižiek 😝 😅 oprava z knižiek 😀

slavenas
9. mar 2010

nechcem byť trápna a opakovať sa 😀 😀 😀 ale s mužom a s bacilmi aj u nás to čo u väčšiny 😉

bilushka
9. mar 2010

Leni, no nakoniec si tie nase deti k sebe najdu cestu, lebo aj moj si robi garaze z kniziek(uz ho to citanie az tak neberie ako kedysi) a potom si este z vankusov na gauci spravi "krb" a tam hadze vsetky drievka, varechy, ceruzky ze akoze kuri, lebo ked sme boli u babiny, tak ho najviac fascinoval kozub, tak si podpaluje aj doma teraz 😀

bilushka
9. mar 2010

Leni, oprava sa berie, stihla si to do minuty 😀 😀 😀 😀

Slavi, vy ste stare humusacky co sa tyka bacilov, nezabudajme, ako si Vaneska to spinave vyskrabavala v zime z topanok, u nas doma mala tato prihoda bohovsky uspech 😀

slavenas
9. mar 2010

aháá tak potom sa ešte dosť vie " zahrať " so šatkami a látkovými plienkami , to je taká hra že ja jej síce nerozumiem, ale zakrýva sseba zakrýva bábiky a tak ... 😀

lenkamt
9. mar 2010

no vidíš 😀 a vaša Lucka stavia bunkre, Lenka si do nich už len sadne ako taká knedľa 😀

no a práve som ich napomínala nech neošklbávajú zo srdiečok tie papieriky /to mi vyrobili na karnevale/ a lenka prišla s tým že mi strčila cumeľ do huby, to mám byť akože ticho???? 😀

slavenas
9. mar 2010

hej bilu aj by som bola zabudla , no vidíš a nič jej nebolo ani len púčika na tvári ani na jazyku a ochoreli sme teraz ked už sneh nebol 😝 😀

Matejko aký piroman 😀 😀

lenkamt
9. mar 2010

fakt aj naše kým "žrali" špinavý sneh tak zdravé a keď sa sneh roztopil tak hneď ochoreli 😕 😅 😀

slavenas
9. mar 2010

zožrala som polovičku rerrera 😝

a ešte by ma zaujímalo prečo tu už dlho nebola katika

letuskah
9. mar 2010

bilu ani si nevies predstavit ako sa tesim z tvojho uznania co sa mojho motta tyka, takze preto je stale take ake je a asi nikdy ine nebude

inak kazala som Kubkovi nech si naznasa hracky co si chce zobrat tak uz mame pol izbicky v predsieni, a to som este o knizkazh nepovedala ani slovo, to si vzdy nanosi vsetky aj moje 😀