Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
10. mar 2010

Bilu - takéto niečo by ti šlo, dúfam že rozhádžem stránku 😝
http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.m...

ale tá štica trochu menej do očí a farba vlasov presne taká istá 😉

lenkamt
10. mar 2010

no do riti 😀

mishelin
10. mar 2010

tak asi aj ja vyskusam na leto 26..

leni celkom pekny uces teraz najdi aj nieco pre mna 😀 potrebujem radikalnu zmenu tento uces ma uz nebavi 🙄

bilushka
10. mar 2010

Leni, aka je to sikma?
Toto mala byt taka trvala, ze iba na posilnenie vlasov, lebo ja napr. ked si kulmafenom vyfukoam haro rano, tak na obed uz mi to nevidiet, ze nech mi to trochu drzi tvar...ale aj tak je to chemicky zasah do vlasu, tak nedam...
Uz mam nervy, ze sme to mali zacat preberat skor 😀

mishelin
10. mar 2010

hlavne nech je to blondave,sticu nech to ma a nech je to take maxim po plecia 😀

mishelin
10. mar 2010

bilu podla mna stade odides spokojna,oni su profici urcite ti poradia 😉 fakt sa tesim asi viac ako ty 🙂 😅

bilushka
10. mar 2010

Leni, akoze nechcem byt nevdacna, ale vytiahla si tu na mna obycajne mikado plus budem skulit, lebo budem mat stale vlasy na oku 😀 😀 😀

bilushka
10. mar 2010

Mish, ty si zlata 😵

mishelin
10. mar 2010

no a este ze muz asi pojde zasee na kamion a ja si to pojdem rovno hodit ☹ 🙄 baby on je spred zimy doma,a neni to ruzove...zasoby dochadzaju,a banku nebude zaujmat ze nemame na splatku 😔

lenkamt
10. mar 2010

bilu - ja som objemovku mávala dlhé roky , ale teraz letia vyžehlené pričapené vlasy 😉

no však mikádo ale do šikma - vlasy na jednej strane kratšie ako na druhej a šikmá štica je taká ako má ta baba , ale dala by som si to kratšie aby to šlo nad oko 😉 podľa mňa tebe by to šlo 😉

lenkamt
10. mar 2010

ja som mala šikmú šticu tu:
http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=138748...
ibaže tu to moc nevidno 😀

Mish - 😖 😒

lenkamt
10. mar 2010

Bilu - ale tak ako to má ta prvá baba na obrázku nižšie , tú šticu presne tak a aj ten melír je zaujímavý 😉

lenkamt
10. mar 2010

Miška aj tebe niečo pohľadám, ale baby sú už hore, idem robiť obed 😉

mishelin
10. mar 2010

dobre leni budem cakat na navrhy 😀 😉

lenkamt
10. mar 2010

http://wanda.atlas.sk/sluzby/galerie/melir-oziv...

ja mať dlhé vlasy tak idem do tohto 😉

mishelin
10. mar 2010

nejde mi to 😒

mishelin
10. mar 2010

aha musim si to cele skopirovat

mishelin
10. mar 2010

no je to pekne len neviem ci by mi to slo na tu moju tucnu gulatu gebulu

lenkamt
10. mar 2010

Mish ty máš peknú mladú tváričku tak netrep sprostosti 😉

Bilu no kde si??????????????????????????? mne sa už vypráža karfiol, dúfam že nezhorí 😀

mishelin
10. mar 2010

ale je taka cudna taka baculata vies dve brady a tak 😅 😝 a taka stych tucnejsich nie taka pekna stihla co ma pekne obrysy

slavenas
10. mar 2010

ahojte

nika tak aby len ten sirup zabral 🙂
leni super že už je lepšie 😉

TIEŽ 😀 je pre mňa obdobie choroby hrozné aj kvôli tomu že nemôžeme chodiť kade tade a len kvasím a zadku doma poprípade idem do obchodu keďže mm robí vždy do noci 😒

ma pobavilo ked som si predstavila konverzáciu na stretku že inak tiež, tiež inak že... 😀 😀

bilushka
10. mar 2010

Leni, dala som si vytlacit ten obrazok, aj tak musim maleho hodit chlapovi do prace, tak mi to potom da...telefonovala som...

Mish, ze tucna gulata gebula 😀 😀 😀
Ja mam zase problem tucna hranata 😀

Tebe na tej fotke nie je moc vidno ten sikmy strih...

slavenas
10. mar 2010

bilu ja si myslím že ked je to taký unotuti salón že by ti mali vedieť poradiť čo sa ti hodí 😉

bilushka
10. mar 2010

Ja live zacinam teraz kazdu vetu, ze "pocuvaj ma" 😀
Uplne uz fakt obmedzena slovna zasoba.

Mish, ty mas dvojitu bradu? 😕
Lebo ja feeeeeeest a uz neviem co s tym, ono to aj komicky vyzera, chude telo a na krku dvojita brada a potom taka velka kocka oblepena piatimi chlpami-to su moje vlasy na hlave, ked si sa Zuzka pytala podrobne na ich kvalitu, toto ju vystihuje najviac 😀

slavenas
10. mar 2010

odoslala som to skôr ako som dopísala 😀 😀

.... teda myslím že aj viac možností ked nebudeš s niečím stotožnená

bilushka
10. mar 2010

Unotuti bude Slavka, ked mi tam zacnu robit masaz srdca ked skolabujem z tej ceny 😀 😀 😀

mishelin
10. mar 2010

biluuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

jasne,mam dvojitu bradu 😝 a brucho furt ze 6 mesiac 😝 ale to nic ideme postupne od hlavy 😀

bilushka
10. mar 2010

Prosim vas, len necakajte na fotku, s tou krvavou fasirkou na ksichte sa odmietam fotit.
Iba vam vecer napisem ze dobre alebo zle 😉 😀

mmem_
10. mar 2010

baby cavte

idem po radu

timusko je stale taky urevany, aj po vypiti mlieka,aj po vykakani proste stale 😝 ,aj spanok sa uplne zhorsil,cez malicko a v noci tiez sa budi

myslite ze by to mohlo byt z toho ze mam menzes? nemate s tym skusenosti? ako myslim s tou zmenou pocas?
lebo tato zmena zacala cca od terminu ked mi to malo prist,lenze mi meskali a odvtedy to pokracuje.

slavenas
10. mar 2010

ja som prečítala že " ... veľká kočka oblepená piatimi chlapmi .." 😀 😀 😀

ty máš dvojitú bradu a z čoho ??