• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Mish a tvoj chlap od zimy nikde nerobi, ci ako?
10. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem chuda neporadim :pensive: moj ked sa naje,vykaka je ok :unamused: fakt neviem,ci to ma suvislost stym co pises :unamused:
10. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste sibnute ze tucne hlavy a gebule, a krvava fasirka :grinning: :grinning: :grinning:

to by ste mali vidiet mna
10. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bilu od zimy nerobi :pensive:
10. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu ale ten žihľavový čaj by ti mohol pomôcť na tú tvár , určite vyskúšaj
10. mar 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne je ta dvojita brada divna, to je moj komplex cislo jedna :zipper_mouth: :pensive: dvojka su uzke pery, trojka ze mi nie su vidno zuby atd. :grinning: :grinning: :grinning:

Mmem, neviem hovori sa to, ale moj vobec ziadny rozdiel nezbadal a bola tu vtedy na koni o tom aj tema a tiez baby vacsinou pisali, ze v pohode kojili dalej bez problemov, ze deti si to ani nevsimli...
Co moze byt taky nepokojny, ze este aj v noci :confused:
10. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si dat asi pasteku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mmem ja ti tiež neporadím, lebo moje kojenie bolo úbohé :pensive: a toľko aj trvalo
Zihlavovy caj si kupim dnes v lekarni, urcite vas posluchnem, to je to najmenej co pre seba mozem spravit teraz.

Mish, tak to je riadne krute, hlavne ked uz mate rozbehnutu hypo :frowning2:
10. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ale no... :wink: asi potrebuješ ďalšiu žúrku , kde všetci nebudú chápať prečo toľko vyplakávaš , ked si kočka :wink:
10. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu to ano uver nam treba platit este 8 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a on zarabal cez leto lenze v zime jasne ze nik nestavia,nepreraba ani nic podobne,a teraz nie a nie si najst pracu,ale snazi sa velmi :pensive:
10. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavka, co robi tvoj chlap, ked chodi az vecer domov?
10. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mish, no u vas je to celkovo velmi biedne s tou pracou, bohuzial :unamused:

Este som chcela k tym ofinkam, ze mne sa strasne paci Ivkina cik cakova ofinka, ale k tomu ma aj ona super tvaricku...
10. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmem - neporadím, ja som tiež nekojila :pensive:

Bilu - však sa otapetuj ako v piatok, zretušuj v pc a zverejni, alebo vieč čo nezverejni, len MNE pošli mms :grinning:

ja nemám komplexy ja si myslím že som krásna :grinning: :grinning: :grinning: dúfam že aj dnes šmírujú tí správni ľudia :grinning:
10. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako ste zistili že Vás tu niekto šmíruje ? aj ja chcem zistiť či ano alebo nie :grinning: :grinning:

tak tak leni takto na nich treba šmírakov jedných :grinning:
10. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak aj mna dnes smiruju, tak aj ja som krasna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kazdy den varim, muzik chodi vyzehleny a v zivote by som na neho hlas nezvysila.
10. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu on robí všetko :grinning: ... páán podnikateľ vieš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každý deň varím, mužík chodí vyžehlený a v živote by som na neho hlas nezvýšila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa pošťala :grinning: :grinning: :grinning: ešte si zabudla dodať A MÁ PRAVIDELNÝ SEX :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavus, ja ti moje smirovanie objasnim na stretku, ale o vela si prisla, lebo tu bola velka kovbojka :wink:

Lenka, necuraj, tvoji smiraci budu mat radost, ze trpis inkontinenciou :grinning:

Dieta hore, tak sa poberam, myslite na mna, vecer povinne secky tu!
10. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je stredaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: takže povinný nástup o 20.00 :grinning:
10. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kovbojka ? teším :wink: :wink:
inkontinen... :grinning: :grinning:
bilu a aj ja chcem foto účesu do mms
10. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslem, poslem vam, aby ste mi zase nevykrikovali do Vianoc...

Ja som zabudla dat malemu na spanie plienku, vsetko je mokre :zipper_mouth:
No a co, hlavne ze mi pribudlo 50 prispevkov na koni :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja som sa rozhodla že ju nejako odnaučím od plienky v noci , tak som jej ju nedala no a okrem toho že som nevyspatá, lebo 4 x som ju dávala v noci cikať do nočníka :unamused: :unamused: sa ráno zobudíme a uplne všetko , všetko mokré :angry: :angry: :angry: :angry: tak moje pokusy sa týmto ukončili :angry:
10. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik, no ja fakt neviem uz co, uz som ho aj v cistici kupala, ale je fakt ze spal potom lepsie ale to dostal aj mlieko tak neviem co pomohlo a cistec uz nemam

nemate to doma niekto ze ako sa to vola po latinsky lebo tu o tom ani nepoculi.ten cistec myslim

a ake smirovanie????? aj ja chcem vediet pls :astonished:
10. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa tu stazujem ze zle deti a si tu veselo vypisujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teda baby, ja som si teraz docitala co ste popisali

:grinning: :grinning:

Bilusik, tak daj avizo ci dobre alebo zle a dufam,ze tu masaz srdca ti nemuseli robit :grinning:
Bilu ja sice hranatu tvar nemam,a le tiez oblepena 5 chlpami :grinning:

ksicht teraz tiez nic moc, ale no a co

my sme sa aj ulozili na poobedny spanok a tiez nemal plienku, ale ja som sa mu ju pokusala dat, ked zaspal tak jasnacka,ze sa zobudil a bol cirkus :angry: , potom uz nespal, ale teraz uz chrape

ja sa idem osprchovat a umyt 5 chlpov a potom som tu nastupena :grinning:
10. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

tak baby dnes sa kolotoč revu opakoval ale dnes sme to skusili cez den a bola som fakt preš 5 minut a strašne ale strašne revala ja jej vysvetlujem ale nedá si povedať že mamička musí na chvílku odísť...zajtra skusime zasa.a som ničo čítala na nete že je to "strach z odlučenia :frowning2: :frowning2: :frowning2: "

mish aj my máme zimné 27-mičky a jesenné mala tiež 27 mičky a už su jej malé takže teraz na jar budem musieť kúpiť už 28 :confounded: :confounded:

biluš tak ako??

Lenka prajem rýchle vyzdravenie, choroba je svina :frowning2: :frowning2:
10. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem ani ja ti neporadím moja Lilianka bola uplakaná aj bez toho aby som mala alebo nie :confounded: ale aj som aj tak dostala až ked som prestala kojiť :wink:
10. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biluuu ako :dizzy_face:

maji :confounded:
10. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu???? :grinning: tu zas bude veselo :grinning:
10. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok