• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
ak sa do 5min nikto neukáže tak idem spať :angry: :grinning:
10. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooooom cakamc na bilu :slight_smile: :grinning: bilu ja ti dam aj moj mail aj telefon len ta chcem vidiet :grinning:
10. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu nechod spat
som sa rehlila jak kon na tom co ste popisali :grinning:
my mame zimne aj jesenne 26 kupovat budem 26-27
10. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte šťastie :grinning:

Bilu , idem ti volať :angry: dúfam že ťa tam nepiclo :sweat_smile:
10. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada baby ze nemame sami take velke cislo :sweat_smile:
10. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer,

no pekne ste to tu rozpeckovali, som sa teda narehnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bilu, kde sa zašívaš :sweat_smile:

si tu žijete na nejakých veľkých nohách, my mame 24, možno kupime 25
10. mar 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokos aky superv pocit ked mni obaja spiuaaaa :dizzy_face: to preto ze nespal cez den :pensive:
10. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mish teba už chcem dávno zjazdiť že si máš dať foto so všetkými deťmi :wink:

moje predávkované fenistilom už tiež spia, napriek trom hodinám cez obed :sweat_smile:
10. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, kde je biluska?

inak moj muz ide domov, sa tesiiiiiiiiiiiim
No uz to mate v IP, netrpezlive :wink:
Boli sme totiz este v Avione, tak teraz lietam, aby som ulozila maleho a mala trochu klud.

Dufam, ze prezijete tu velku zmenu :grinning:
bilu aj ja som zvedava

my tiez 26-27 mame

no mne este mlady mlady panko nespi :angry:

baby a aka kovbojka tu bola?

mish ani mne simko nespal, zlaty som ho ulozila a o 10 prisiel - uz som sa obudil :grinning: tak som nemala nervy ho ukladat spat

leni a co to slniecko,vyrobili ste nejake?

a konecne nam zacne o mesiac plavanie,to bude vesleo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. mar 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru leni hanba mi lenze ja som uplna krava vtomto ja neviem ale hrozne malo sa fotime s detmi,ja mam asi jednu fotku s patko a dost o muzovi ani nehovorim ziadna spolocna :rolling_eyes: za 6 rokov ktore oslaviem na moje narodky v sobotu :rolling_eyes:
10. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu - máš to pekné, akurát tá štica mohla byť šikmejšia a kratšia, kľudne tak ako to má Ivka :wink: a ešte by som dala zo dva pramene inej farby, ale kočka si a tvár viditeľne lepšia :wink:

Mimi sa neozvala, kedy ide do za????? :confused:
10. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mmem - kovbojku ti musí opísať Bilu, ona bola hlavnou hrdinkou :wink:

slniečko sme nerobili lebo asi nám nič neposlala :frowning2: ˇ

Mish - budeš mať narodky??? bude aj žúrka??? :grinning:
10. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu a ja?
10. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj mne sa ta frizura Bilu paci a aj farba
10. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si dovolila preposlať norike :sweat_smile:
10. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ty musis napisat, ze to mam pekne, lebo mne sa to fakt podoba na tvoje stare haro, nie teraz ako si ostrihana, ale predtym... :wink: Ale ved dobre teda, vyskusala som, poucila som sa a kaslem na nich, farbit som sa u nich neobjednavala, to uz asi necham na dzedzinu, nech mi tam da aj melir...

Mimi sme stretli nahodou v Avione, do ZA ide zajtra, idete nasavat inspiraciu?
Posli mi nejaku foto, kde ma Ivka detail na tvar s tou ofinkou, ju okopirujem, ale ked mi to nebude pasovat, tak zase pukacka vo vlasoch to isti :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, zda sa ti uz ta tvar lepsia?
Lebo mne sa zda, ze to mam stale rovnake, v mojej dnesnej depresivnej nalade z toho :unamused:
10. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu, ja tvar neviem posudit predtym ateraz, ale podla mna to az tak hrozne nevyzera ako si to opisala
10. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyyyyyyy, teraz mi napadlo, ze zihlavovy caj som zabudla kupit :angry: :angry: :angry: :angry:

Leni, nevadi, tri drinky na stretku to spravia, ze si jej to poslala :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja tiez neviem co s vlasmi :unamused: , aj ja chcem byt kočka :grinning:
10. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bilu, nevadi, kupis zajtra
10. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite to máš také "stiahnuté" akoby vysušené, už len "odšupnúť" a dúfam že už budeš mať pokoj.

neviem či pôjdeme, lebo deti choré a ivka sa chystá do nitry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak hej tak Majke zavolám.

idem hľadať fotku ivkinu :wink:

a hej máš to ako môj starý účes, len štica dlhšia :dizzy_face:
autor
ale kvalitu mam podobnu ako ty Bilu a kreativita v tomot smere nulova, takze fakt neviem co s nimi
10. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biluska mas to podla mna super :dizzy_face: :dizzy_face: pacis sa mi taka aka si,naozaj :dizzy_face:

leni neviem co bude pojdeme mozno dade ale neviem ako sa budem tvarit ked si preberem deti vo dverach
10. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj Biluska, ja si teraz davam ten krem na moj ksicht co mam v albume, co si davam aj na brusko a tiez mam tvar lepsiu, on je na extra suchu pokozku, je z masla karite a nejake makadamiove orechy ci co

ozaj este ma napadlo baby v teme o kozmetike dost vuchvalovali aj kakaove maslo, ci ake, vraj je tiez super na plet
Zuzi, lenze toto mam pod makeupom, aknecolorom a korektorom...fakt tri vrsty, nekecam...preto sa ti to Leni zda byt asi lepsie, lebo ja tam zmenu moc nevidim, tebe som vtedy posielala MMS bez make-upu.

Leni, najdi aj Zuzke uces :wink:

Ja som fest namotana na tu Ivkinu ofinu, si vytlacim jej foto a skocim k nam na sidlisku ku kadernicke aj neobjednana, minule mi moju skratila za dve minuty a dve eura :confused: :grinning:
Leni, to nemozem az taku kratku...
Ked sme boli v Bojniciach, tak to mala tak cik cakovo, ze najskor dlha, potom kratka a teraz tu to ma od najkratsieho po najdlhsie-ci ako?
10. mar 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok