• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
tak hned ako som si pozrela foto idem napísať, bilu tak podľa mna to máš dobre , aj farba sa mi páči :wink: :wink: a vôbec teda nemáš 5 chlpov na hlave a a a poviem ti že ty si sa tak opísala že keď nás fakt niekto šmíruje tak si môže predstavovať.... no všeličo ALE teda bez akéhokoľvek lichotenie , ved SI kočka :wink: a úprimne okolo úst máš trochu púčkov ale myslím si že ten žihľavový čaj to spraví sa ti vyčistí krv a všetko bude ok :slight_smile:
10. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
http://lesk.cas.sk/clanok/64874/lzi-o-kozi.html

tu su nejake rady ohladne akne

ze privela sexu sposobuje akne, ale aj nedostatok sexu sposobuje akne :grinning:
10. mar 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bilu - toto neviem či ti zobrazí to je z jej albumu, ty ju nemáš v priateľoch?
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013368&id=1518783109#!/photo.php?pid=30213462&id=1518783109

idem hľadať fotky z bojníc, ale ona to má stále do šikma od najkratšia po najdlhšie
10. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
http://www.bio-market.sk/telove-mlieka-a-masla/telove-a-pletove-kakaove-maslo-sante/

bilu toto velmi odporucali, ja to vyskusane nemam, vraj je to super
Zuzi, bambucke aj mne robi dobre, tiez ho mam a uplne najlepsi je hojivy zazrak od Oriflame, ale to je stale len v takom stave, ze mi to zvlhci, ale uplne mi to nevylieci :frowning2:

Leni, vies kde to mala este dobre, ked si tu dakedy hadzala fotky z oslavy statnic, ked ste boli v restike.
bilu vlasy som ti napisala a tvar podla mna, ja neviem ale ja tam nic strasne nevidim,co si tam mala?

a ja mam tiez nejaku depku som si si dala klobasu s cibulou, no som zvedava ake bude mecheche dnes v noci po kojeni, .. som mu dala umele a dokojila tak uvidim, skusim zajtra takto cely den, ci sa ukludni

leni- skoda toho slniecka, jasom kupila taku knihu aj so strihmi na take detske motivy,maju obrovsky vyber, tak ideme podla toho nieco vyrabat,

http://www.dobre-knihy.cz/detail-51499/detske-knihy-obrazky-z-papiru-a-latky-do-detskeho-pokoje-.htm
bilu aj farba je pekna :wink: kocicaaaaaaa :wink:
v restike bola bez štice a nakučeravená :wink:

Zuzi - tak to poviem mužovi že 3x do mesiaca je veľa, že mám potom akné :grinning:
10. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
leni, pozor, ani vela ani malo :grinning: , takze ten spravny pomer :grinning:
10. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bilu - tak máš pravdu v reštike mala šticu :grinning: si to pozri na fb v mojich albumoch - pre segru sa to volá :wink:
10. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem umyt malemu zuby, ale umieram z vety ze poviem mužovi že 3x do mesiaca je veľa, že mám potom akné
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Baby dik, ste mi normalne zdvihli naladu, tak ja uz nebudem depkarit teda zo seba :dizzy_face:
Uz viem, preco sa Lenka stale foti a hadze to na plochu :slight_smile:
10. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bilu uz sa s tebou nebavim nikdy :angry: co ja som od macochy :astonished:
10. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mmem - tá knižka vyzerá super, ja som ti aj chcela poradiť um, lebo ja som taká že ked dieťa plakalo tak určite od hladu, preto som aj kojila iba týždeň :unamused: :zipper_mouth:

Mima - :grinning: chceš prepošlem ti :grinning:

Bilu - takže si pozri linky čo som ti hodila, môj album na fb z reštiky a na mk do albumu som hodila bojnicovú šticu

inak mna už ségra zabije ako ju tu stále prepieram :sweat_smile: :grinning:
10. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nika a ty nepíš názor mne ale kočene pre dnešok :grinning:

a bilu ma odhalila prečo furt cápem moje fotky na net, lebo vy ste kámošky a vychválite za každú cenu :slight_smile:
10. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni uz to mam
BILU no mas to hrozne si dovolujes ja mam podobny uces :grinning: :grinning: tak uces ok namalovana ok kocenka ale to okolo ust je ti vidiet :frowning2: tak zajtra padaj pre zihlavovy caj
10. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leni, pozeram linky a sama so sebou som si to vyhodnotila, ze ja na taku ofinu nemam, aj ked teda sa mi strasne paci...A ze Ivku nemam na fb v priateloch mi je tiez zahadou...

Poslali ste to niekto Mime, ci uz mam od nej do konca zivota pokoj? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak si ju pridaj a zajtra padaj pre žihľavu :slight_smile:

ja idem ležkať k telke, normálne som unavená, ale chlap mi sľúbil že v piatok mi donesie na obed čínu mám voľno, asi chce druhýkrát tento mesiac :grinning:
10. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni :grinning: :grinning: :grinning: ,

takže bilu náhodou ti to sekne, možno by som tam dala pár svetlých pramenov melíru, inak super :dizzy_face:

sekta ideme od zajtra na žihlavový čaj, o sexe radšej nič nehovorím, :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zajtra poviem ujovi doktorovi na koznom, ze nech uz zapoji aj ine metody ako dusik, lebo neviem co... :pensive:

Mima, no mam a to si este odmysli tie tri vrsty brizolitu, o ktorych som tu pisala, ze mam na tom hodene :frowning2:
Mame podobny uces, hej?
To sa vola ze na Lenku :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bilu tak ja sa uz objednavam kadernicke sak nemozme byt rovnake :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nika, presne, zihlavovy caj a o sexe sa v nasej sekte radsej mlci :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bilu mas ip ak chces vediet viac tak cez skype
10. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja si kukam Ivkine fotky ako nejaky uchyl.

Nestiham vsetky komunikacne kanaly ako IP atd. a este si chcem precitat ten clanok od Zuzky. Uz nepiste :grinning:
10. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mimus, ved nie si na skype.
10. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A ja sama krasna som tu ostala? :astonished:
10. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie kraska ja som tu ale uz asi pojdem,lebo uz padli dve flase vina :grinning: :grinning: tak uz som rozpalena :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mishelin, tak bez, nech nam v sekte zlepsujes skore co sa sexu tyka :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj bilu ja mojim sexualnym zivotom zlepsim skore celeho konika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale sa mi do toho este nechce :grinning: ideme asi nacat tretiu flasu,by ste sa cudovali ale ja toho znesiem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mish :grinning: :grinning:

mne uz prisiel muz, nakoniec v tom Cunove nespal a som tomu aj rada, aspon nas nikto neukradne :grinning:

dobru noc
10. mar 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok