Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

scajus
29. apr 2013

@sypac077 ked by to slo cez postu tak to by bolo super 🙂 to by som hned kupila!

sypac077
29. apr 2013

@scajus dám vedieť, ak odpíšu 🙂

scajus
29. apr 2013

@sypac077 ok 🙂 som zvedava co mi povedia v tom Ulk vo stvrtok..

pasteleria
29. apr 2013

chcela by som sa vas opytat na smohrejivu masku zinkovu od garnier. moja skusenost je vynikajuca, asi najlepsia maska na akne, aku som kedy mala....takze mozem odporucit 🙂

sypac077
29. apr 2013

@pasteleria osobne značky typu garnier neodporúčam, ale ked pomohlo ... 🙂

pasteleria
29. apr 2013

@sypac077
ano, viem, ze je lepsie bez ropy 😉
mne sa pacil taky matny vzhlad pokozky po pouziti.
a preco neodporucas? je to dost chemie, ja viem, ale niekedy trosku....

sypac077
29. apr 2013

@pasteleria o to nejde, niektoré vyrobky možu mat dobre

nicci254
30. apr 2013

nemate nahodou niekto skusenosti s rakytnikovym olejom od saloosu? ze vraj je dobry na to akne, ako tu bol aj spominany ten rakytnik (ja som si objednala mydlo, takze som zvedava co to bude)

sypac077
30. apr 2013

@nicci254 aj jojobový je dobrý, hlavne na upravu mazotoku

sypac077
30. apr 2013

dnes mi opat odpísali, s velkou pravdepodobnosťou sa to bude dať poslať aj cez štátne pošty 🙂

sypac077
30. apr 2013

@nicci254 rakytnik je ako jojobový a kokosový antibakteriálny, no najvačšie riziko z týhto troch je kokosový, niekedy upcháva pory, ak sa zle nanesie

nicci254
30. apr 2013

@sypac077 cize podľa tvojho nazoru ktory je lepsi na mastnu plet so sklonom k akne, ten rakytnikovy alebo jojobovy? rada by som si nejaky zaobstarala ale myslim ze je zbytocne si hned kupovat dva naraz. pocula som dobre recenzie aj na jojobovy len nejaka baba pisala ze s tym mazotokom jej to nejako extra nepomohlo cize neviem teraz ze ktory si zobrat, momentalne pouzivam na vecer zinkovu mast a nechapem ze som ju objavila az teraz po x rokoch mojich problemov s akne, to co som minule pisala ze som sa cela obsypala ( lica a celo) tak uz po 2 dnoch uzivania zinkovej masticky sa mi vsetko zahojilo cize myslienku druhej liecby roa sa zatial uspesne odklada

sypac077
30. apr 2013

@nicci254 jojobový je dobrý na hydratáciu, rakytnikovy som bližšie "neštudoval" z pohladu hydratácie, ja si myslím, že ani jeden ani druhý ti neublíži práve naopak, inak vnútorne na tú upravu mazotoku by si mohla skúsiť vitamín D3+vitamin A, ľudia si to chvália, takže nevidím dovod prečo by to nezabralo u teba, dokonca jeden písal(po 3 kolách roaccutanu), že je to jediné čo mu riadne na tento problém zabralo 100%

nicci254
30. apr 2013

@sypac077 vdaka..rakytnikovy ma nejaky rychlo hojivy ucinok sa mi zda.. teraz beriem vitamin A ale splasim si aj to Dcko asi v kombinacii s tym Ackom.. a uvidim ako na tom bude moja plet, zatial je to dobre

jujko12345
30. apr 2013

@sypac077 odpisali ti z ruska ohladom cellgel ?? ci ako ? 😀

sypac077
30. apr 2013

@jujko12345 áno, poslali by to určite, riešíme už len cez čo 🙂

sypac077
30. apr 2013

@nicci254 je to možné, že rakytnik urychluje viac ako jojobovy, no skusenosť nemám

jujko12345
30. apr 2013

@sypac077 zoberiem auto a pojdeme na sibir do tjumenu ci ako sa to pise 😀 odtial je kuzminova 😀 tak sa spytajte jej ci to nedonesie 😀

sypac077
30. apr 2013

@jujko12345 Tjumen je vTjumenskej oblasti, čo je až za Uralom a autom by ťa tá cesta vyšla riadne draho, naviac do Ruska treba ako do USA víza, takže asi nereálne myslím 😀 zatiaľ mi prídu pomerne ochotný, nepočítal som s tým, že by to poslali, no ako sa zdá mýlil som sa 🙂

sypac077
30. apr 2013

@sypac077 po spravnosti(slovensky) Ťumen

jujko12345
1. máj 2013

@sypac077 uff za uralom to znamena ze to je v Azii 😀 len skoda ze som na internete nenasiel skoro nic o nom ....a na youtube som nasiel iba ako keby parodie na tento krem

sypac077
1. máj 2013

@jujko12345 je to novinka, naviac Rusi niesu ako Američania, ktorí okolo všetkeho spravia top reklamu, ktorá častokát produkt vychváli do nebies, no efekt žiadny...
na youtube majú len 2 videá, z laboratoií, ostatné nemajú s tým produktom nič spoločne

scajus
1. máj 2013

@sypac077 ale inak moc ani sa nepise ze by to bolo nejak na jazvy alebo tak, teda vsade som citala len ze rany, popaleniny a hoji to tak, aby zabranilo vzniku jazvy.. ale nikde som nenasla, ze ked uz je vzniknuta ci aj to lieci..
inak ten vitamin c som citala ze sa to da aj v teplej vode rozpustit.. je to pravda?
If you wish to prepare a larger quantity to be stored in a larger container, use 19
teaspoons of water and 1 flat spoon of vitamin C. is best to use very hot water, because the
warmer the water has been heated, the less dissolved oxygen it contains and oxygen degrades vit. C much
more than hot water does. Vitamin C dissolves poorly in cold water

jujko12345
1. máj 2013

@scajus rana je podla teba co ?? rana je predsa jazva ..

scajus
1. máj 2013

@jujko12345 ja neviem :D ranu povazujem ako daco ine nejaku odreninu pripadne porezanie.. jazva je uz vysledok hojenia.. :D

sypac077
1. máj 2013

@scajus vitamín C vo vode rozpustný ti môže podráždiť kožu, preto sa používa viac ten Ascorbyl Palmitate

sypac077
1. máj 2013

@scajus ten cellgel sa používa na všeličo, podla mňa to je ideálny preparát po dermarolleri....
používa sa to aj napr. po dermabrazii, aby sa predišlo komplikáciam, to isté ako recell

tojesnadvtip
1. máj 2013

roaccutane je tazky liek ktory pomoze kazdemu! este som nepocul aby niekomu nepomohol...pomaha velmi vyrazne, avsak niekomu sa to potom este vrati a niekomu sa to nevrati uz nikdy...

A este si nemozem odpustit jednu poznamku: strava suvisi s akne a to velmi vyrazne...takisto ako aj pitny rezim a kopu dalsich veci, ale zistit ktora zlozka potravy je pre telo skodliva je tak zlozite, ze je lahsie povedat ze strava s tym nic nema :D

...rozpravat sa s koznym lekarom o strave v suvislosti s akne je uplne zbytocne!!! kazdy lekar vam povie to iste, ze to nie je dokazane a tym padom to s tym ani nesuvisi...pravda je vsak taka ze kozni lekari chodia na konferencie kde im neustale tlacia do hlavy len to co chcu farmaceuticke spolocnosti!!! to je laicky povedane "vsetko je zbytocne, iba nas produkt je zazracny a vylieci akne" ...tu je ten koren problemu...hahaha

hlavne ponaucenie: VSETKO CO ZA CELY ZIVOT ZJEME ALEBO VYPIJEME OVPLYVNUJE CELY NAS ORGANIZMUS CI UZ DLHODOBO CI KRATKODOBO!

smutna realita: V DNESNEJ MODERNEJ DOBE SA DA LIECIT UZ TAKMER VSETKO, ALE SYSTEM JE NASTAVENY TAK ABY SA LUDIA LIECILI CO NAJDLHSIE A BOLI OTROKMI FARMACEUTICKYCH FIRIEM...je to proste biznis...kto to nevidi, je slepy...dnes je doba, ked ta je clovek schopny zabit na ulici pre dve eura 😲 ...peniaze su vsetko a podla toho treba aj logicky uvazovat...pekny dnik

pasteleria
1. máj 2013

@tojesnadvtip
no keby si si precital nieco viac v tejto diskusii, vedel by si, ze viaceri sme na to uz prisli 😉

tojesnadvtip
1. máj 2013

@pasteleria prepac, snad som neurobil nic zle ze som to zas napisal 😀 diskusia ma 360 stran, vsetko som si naozaj necital 😀 ...vies ako ludom co to nechapu to treba stale pripominat 😉