Liposukcia stehien

zsuzsuka
7. jan 2018

Baby, mate skusenost s liposukciou stehien?Ak ano koho odporucate?dakujem za info

chinwag
8. jan 2018

Nasa susedka pri nej zomrela. Mala 38r. Prosim ta, radsej cvic, behaj pomalicky a hyb sa. Myslim,ze pohyb bude lepsie riesenie ako liposukcia.

zuzkaz91
3. apr 2018

@chinwag kedy kde zomrela? To som ešte nepočula.

zuzanagarelova
27. nov 2020

@chinwag co sa stalo lebo pred rokmi som bola len mi odsal malo a žijem

keiflin4
17. feb 2021

@zsuzsuka konecne tu skusenost mam a som maximalne spokojna. Dlho som sa rozhodovala ku komu , s akym pristrojom......Nakoniec som sa rozhodla pre Mudr. Stefanika v Chirkoze v Bratislave (pristroj body- jet, analgosedacia anesteza = cele prespis, resp. nepamatas si, ale nie je to klasicka celkova anesteza.) Odsal mi tuk krasne rovnomerne, bolest naozaj ako svalovica a este v ten isty den ako mi robil lipo som dala prat a aj som si usila nohavice. Jedine co lutujem, je ze som nesla skor. Kazdemu sa tuk uklada inak a naozaj pri akejkolvek diete , ci cviceni som ja tie moje stehna mala vzdy vacsie oproti zbytku tela.

denisadobi
18. feb 2021

@keiflin4 super,mozem sa opytat kolko ta to vyslo a popripade foto pred a po
Bola to partia vnutornych stehien lebo mna ta cast trapi cely zivot a to cvicim a stehien sa nie a nie zbavit ☹️😞

keiflin4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keiflin4
18. feb 2021
alexk12
18. feb 2021

@keiflin4 podľa mňa výhodných "zbytočne" 3000eur radšej by som si dala urobiť tie prsia keď už tak alebo šla na dovolenku k moru ale 100 ľudí sto chutí hlavne ze si spokojná ty

keiflin4
18. feb 2021

@denisadobi Presne viem o com hovoris. Mala som to rovnako. Proste genetika.... da sa stravou a cvicenim len upravit , ale na 100% to nejde. Mne Mudr, Stefanik odsal dokopy 1,2l tuku z lytok, stehien vnutornych , vonkajsich....proste vyformoval nohy. Liposukcia vysla na 2600 EUR (je to viac partii. Ak by bolo menej, cena zacina od 1400 EUR). Plus musis ratat kompresne pradlo 75 eur (Ja som si rovno objednala 2 ks, aby som si mohla striedat a prat. A uz mam aj tretie, lebo som chcela cierne a bez hacikov a zipsov, ked opuch odisiel. Nosit musis kompresne pradlo aspon 2 mesiace. Lepsie sa mi v takych funguje. Plus predooperacne vysetrenie za ktore som platila 105 EUR. Ono vies ist aj cez svoju lekarku a cez poistovnu, ale mne sa to nechcelo teraz cez koronu vobec riesit a isla som k internistovi, ktoreho na klinike odporucaju a vsetky vysetrenia som mala hotove do pol hodiny bez cakania a vysledky poslal pan doktor rovno do Chirkozu a mne na mail. Plus treba ratat aj s nejakymi masazami po liposukcii, nakolko niektore miesta ti ostanu stvrdnute a treba to rozmasirovat. Ja som bola 2 krat na lymfodrenaznej masazi, ktora bola sice prijemna, ale nejaky zazracny vysledok som nevidela. Kazde sedenie vychadza na 45 EUR. ale potom som skusila razovu vlnu a to je vazne pecka. Uz po prvom raze sa mi to zacalo uvolnovat. Musim vsak upozornit ze ta razova vlna je najbolestivejsia cast toho celeho. Dnes som bola druhy krat a opat lepsie. Cakam ze pojdem este asi 3 krat a zmekne mi to uplne. Cena jedneho sedenia je 35 EUR. Celkom teda treba ratat vyse 3000 EUR. Kazdy mi tvrdil, ze za tu cenu som uz mohla ist aj na prsia alebo si najst nejaku lacnejsiu kliniku. Ale ty ma urcite pochopis ak sa so stehnami trapis cely zivot, ze zbavit sa toho problemu je na nezaplatenie a chcela som to urcite viac ako nove prsia. Genialne na liposukcii je to, ze uz sa ti tie tukove bunky nikdy nevratia spat tam, kde ti ich odsali. Tukove bunky sa tvoria do 28meho roku zivota. Potom sa uz len zvacsiuju a zmensuju. Teda ak niekedy priberiem, uz to nebude hned vidiet na nohach. A som velmi rada , ze som sa rozhodla pre Chirkoz a doktora Stefanika. Naozaj sa ti vsetci venuju, su mili, necakas asu profesionali. Vobec som sa necitila nekonfrotne ci neprijemne. Posielam aj foto par dni pred liposukciou a dnes 1 mesiac po liposukcii. (kompresnu ponozku mam preto, lebo som si dala este sklerotivozavat krcove zili.)

keiflin4
18. feb 2021

@alexk12 Ja som tie peniaze tiez planovala minut na dovolenku. Keby nebolo kovidu, asi sa na lipo nikdy neodhodlam, lebo by som za tie peniaze isla na lyzovacku , alebo k moru. Ale nakolko s anikam nedostanem, aspon vyuzivam ten cas a peniaze na nieco co ma potesi. A prsia nie su pre mna az tak dolezite , ako tento moj celozivotny komplex. Ale ak este korona potrva dlhsie, pojdem aj na prsia.

alexk12
18. feb 2021

@keiflin4 neviem ja kľudne cestujem urobím PCR a idem nemienim byť zavrena doma a zvcvoknut

keiflin4
18. feb 2021

@alexk12 ja sa bojim s malym synom ist letecky daleko. Nebodaj by sme to dostali napr. v Dominikanskej a odtial neviem ako by sme isli domov, pripadne ako by sa tam o nas postarali a co by nas ta lekarska starostlivost stala. Plus muz nemoze pracovat z domu, tak ak by sme mali celu dovolenku predlzit aj o dobu karanten, vyslo by to pekne draho. Ale kazdy nech robi, co mu vyhovuje a co ho tesi. Chcela som svojim prispevkom pomoct niekomu kto nad liposukciou uvazuje, nakolko ja som mala obrovsky problempred zakrokom najst nejake informacie o cene, o priebehu rekonvalescencie, nevedela som na ktoreho doktora a kliniku sa obratit, aky je rozdiel pred a pod........Vsade som nachadzala len prispevky co ma vobec nezaujimali. Typu: Maj sa rada taka aka si, Daj si cierne nohavice, alebo zakri pod suknou.......

denisadobi
19. feb 2021

@keiflin4 waoooo super krasa!!!

wladhka
23. mar 2021

@keiflin4 môžem sa opýtať, to máte spravené celkovo zadok vnútorné a vonkajšie stehná? Ja sa chystám tiež, ale do Košíc a neviem teda nohy či sú aj vnútorné aj vonkajšie stehná ako za jednu partiu? Či náhodou neviete 🙂 ďakujem

keiflin4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keiflin4
23. mar 2021

@wladhka Zadok mi neodsavali, len upravoval doktor nohy okolo zadku tak, aby mal lepsi tvar. Robil mi vonkajsie stehna, vnutorne stehna a lytka. Teda 3 partie. Vonkajsie stehna su jedna partia a vnutorne urcite druha. Drzim palce! Hlavne si dobre "preverte" doktora. Nohy su najzlozitejsia partia na odsavanie. Brucho je ovela jednoduchsie- Nohy su "prplacka" a chce to skuseneho precizneho doktora, aby Vam neostali nerovnosti a nesumernosti. Mne dokonca jeden doktor nechcel robit lipo noh a posielal ma na neinvazivne zakroky. Az potom som zistila, ze sa mu to len nechcelo robit.

wladhka
24. mar 2021

@keiflin4 ja idem po Velkej noci este len na konzultaciu do Envy k Mudr Nasabovi, on sa tomu venuje uz dost dlho, tak uvidime co mi navrhne. Ja som schudla 14kg ale proste brucho po porode ostalo take ovisnute a s vnutornymi stehnami som mala vzdy problem, a momentalne maju akciu 2 partie plus 1 zdarma takze urcite si necham poradit co by bolo vhodne este upravit. Mate velmi pekny vysledok na tych foto, preto ma to zaujalo a vsade je velmi malo recenzii 🙂

kittykat22
24. mar 2021

@keiflin4 mas to super spravene 👍

keiflin4
27. mar 2021

@wladhka áno. Recenzií na lipo noh je veeeeelmi malinko. Preto ak by si mala akékoľvek otázky, kľudne mi hocikedy napis. Ja na tento zákrok nedam dospustit ;) momentálne som si dala spraviť aj prsia, ale to bola asi vazne blbosť. Neuveriteľna bolesť. Tretí deň zijem len na gauči. Na prsia by som uz asi nesla.

wladhka
27. mar 2021

@keiflin4 moja mama na liposukcii bola pred 10 rokmi a tiez si to nevie vynachvalit ale predsa doba uz pokrocila tak som hladala dalsie recenzie 🙂 nooo ja planujem potom tiez aj prsia bud uz na jesen alebo az buducu jar, viem ze to neuveritelne boli a rekonvalescencia je tazka, ale potom ten vysledok stoji urcite za to 🙂 ja mam za sebou cisarsky a podla mna neexistuje nic co by mohlo viac boliet. Tak prejem skore zotavenie a nech je to kazdym dnom lepsie a lepsie 🙂)

keiflin4
27. mar 2021

@wladhka mam za sebou aj cisarsky rez. Ale neviem sa rozhodnúť co bolo horšie...

wladhka
2. máj 2021

@keiflin4 nooo ja som mala v utorok zákrok vonkajšie stehná, vnútorné stehná, boky, brucho vrch aj spodok a veru dnes môžem povedať že cisársky bol nič oproti tomuto...ešte stále neviem normálne fungovať, neviem si ani len predstaviť sa normálne obliecť a ísť niekam, nehovoriac o tom, že prvé dni ma boleli rebrá, bedrá mam stále strpnuté, a stenhná ma tak svrbia a sú tak zmodreté, že tomu dávam ešte tak dva týždne kým sa znormalizujem. Fakt som to až také nečakala, keďže všade sa píše, že ženy môžu ísť na tretí deň normálne do práce ale nikde nie je napísane to, že áno, môžu, ale len keď si dávajú robiť jednu partiu 😂

keiflin4
2. máj 2021

@wladhka fuuuu! To si dala dosť partii naraz. Ja som mala len lytka, stehna vonkajšie, stehna vnútorné a fungovala som hneď. Len po schodoch som isla tak smiešne 😂. A boli ta to brucho najviac?

wladhka
2. máj 2021

@keiflin4 no nechcelo sa mi to deliť na 2x, narkoza, predoperačné vyšetrenia atď, a chcela som to mať naraz všetko za sebou. Operacia trvala 3 a pol hodiny a lekár mi odsal 3 litre čistého tuku, sám po operácii mi hovoril, že nečakal až take množstvo, tak, že ta zmena po zahojení bude veľmi veľká 🙂) brucho veľmi nebolí, je len necitlivé, skor ma bolia tie kosti na bedrách a rebrách, ale je možné, že to je aj z toho, že ma na stole v narkóze museli pretáčať aby mohli odsat tuk aj pod zadkom. Ale brucho vidím, už teraz, že je pekne spravené, nohy mám veľmi opuchnuté a bez nohavíc vydržím ledva 5 min v sprche. Dúfam, že ta bolesť stojí za to 😂

keiflin4
2. máj 2021

@wladhka waw! Vyse troch hodín! To si bola uz v celkovej narkóze, ze? Tak 3 litre tuku to bude krásny výsledok. Držím palce nech ta bolesť co najskôr pominie. Ja som mala len pocit silnej svalovice. Budes kukať ako puk ked tie nohy odpuchnu 🙂 Ja som bola spokojná uz na druhy den po operacii a to ešte boli opuchnuté. Neuvedomovala som si, ze to je ešte opuchnuté. Nechapala som, ze este den co den boli nohy chudsie a chudsie 🙂

jonika
30. júl 2021

@keiflin4 Podla mna to mas pekne oproti tomu pred.. ano je pravda, ze mozno mohol este trochu viac, ale to uz mozno vybehas alebo odcvicis a este sa trochu upravia.. Urcite to neboli vyhodene peniaze👍🏻

jonika
30. júl 2021

@wladhka Mate fotografiu prosim aj pred aj po? Kde ste boli na uprave?

vivamichal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keiflin4
21. aug 2021

@vivamichal prvy krat , teda na druhy den, ked som si 1x dala dole kompresne nohavice, tak som nemala pocit opuchu a ani ziadne modriny. Ale na dalsi den som uz mala modriny, Opuchnute nohy pravdepodobne boli, ale som si to neuvedomovala, lebo aj tak boli moje nohy tensie ako pred odsatim. Ale je pravda, ze postupom casu mi este chudli resp. odpuchali. Modriny vyzerali katastroficky, ale nebolelo ma to nejak extra,

vivamichal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz