Liposukcia stehien

zsuzsuka
7. jan 2018

Baby, mate skusenost s liposukciou stehien?Ak ano koho odporucate?dakujem za info

wladhka
22. aug 2021

@vivamichal ja som tyzden lezala, nedokazala som sa pohnut kedze kazdy pohyb ma bolel, dva dni som nemala ani dcerku doma, starali sa o nu rodicia, potom uz prisla domov a to na asi trosku viac rozhybalo, ale aj tak som sa setrila, staral sa o nu priatel lebo opuch som mala nenormalny, kompresne nohavice som mala asi prvy tyzden Lka, dalsie dva tyzdne Mka a nakoniec Ska, modriny zmizli az cca po 4 tyzdnoch ale tiez sa mi zlievali zvrchu dole az pod kolena.

vivamichal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keiflin4
7. sep 2021

@vivamichal ahoj 🙂 ty nenosis nonstop pooperačné nohavice?

vivamichal
7. sep 2021

@keiflin4 áno nosím 24 hodín denne len keď sa idem sprchovat tak sú dole ☺️

zuzanagarelova
14. nov 2021

@keiflin4 ja mám tiež stehna co chcú zúžiť po celej dĺžke pbvid strhna je to iste co pas , takže chapem prsia mam 70DD/E takze tie už väčšie nemam do čoho dať keďže zohnať podprsenky je dosť náročné.

jituska666
7. okt 2022

@keiflin4 konecne som nasla niekoho kto ma tuto skusenost. Zvazujem liposukciu vnutornych stehien,len som pocula rozne teda citala pribehy. Neuklada sa ti tuk na inych miestach?

keiflin4
10. okt 2022

@jituska666 Ahoj 🙂 Uz som vyse roka po liposukcii a mozem povedat, ze naozaj som do odsatych casti nepribrala 🙂 Je pravda , ze som pribrala par kil, ale za to ta liposukcia nemoze 🙂 Ostala som spokojna sama so sebou a uz vyse roka som sa netrapila ziadnou dietou, ani pravidelnym cvicenim. Jem uplne vsetko co chcem a kedy chcem. Celkovo som pribrala ca 3-4 kila a nejde mi to dalej hore. Ale aj napriek tomuto pribratiu som so sebou spokojna, lebo ide o rovnomerne pribratie do celeho tela a komplexne posobim "rovnomerne". Ziadna hruska, jablko.... Len presypacie hodiny. Keby som mala tolko kil, co mam teraz pred liposukciou, tak by sa mi stehna tak obtierali,ze by som ani chodit nevedela. Predtym som musela mat najviac 55 kil aby som ako -tak normalne vyzerala. (nutene, odopieranim a drinou som chudla na leto na 53 kil, aby som bola spokojna)Teraz ma 58-59 a som so sebou spokojna. Pravdaze vsak nadalej sportujem, ale len rekreacne, kedy mam chut a cas, lebo sport a pohyb ma bavi. Nevazim sa kazdy den, nepisem si vahu do zositov, nemam vycitky ked jeden den necvicim a jem pecivo, skladkosti kazdy den..... Ale ten metabolizmus ma asi kazdy uplne individualny

jituska666
10. okt 2022

@keiflin4 dakujem ze si odpisala. Ja som akurat dnes potvrdila termin na liposukciu vnutornych stehien,s malou dusickou 🙈 ale idem do toho. Dufam ze neolutujem. 😁

keiflin4
11. okt 2022

@jituska666 Urcite neolutujes! Drzim palce! Budes v anaglosedacii? Hlavne nezanedbaj strarostlivost po lipo. Nos poctivo komprene pradlo a chodievaj na razovu vlnu, nech nemas ziadne hrcky, ci nerovnosti.

jituska666
11. okt 2022

@keiflin4 ja som sa rozhodla pre opera clinic v BA, pre laserovu liposukciu LipoLife 3G (sa to presne vola), a robi sa v lokalnej anestezii.

jenny221
26. jan 2023

@jituska666 Ahoj, ak sa môžem spýtať, už si po? Aké to bolo v lokálnej anestézii a koľko ťa to celé vyšlo? Bolesť? Tiež zvažujem túto možnosť, no mám malú dcérku, bojím sa že po nej nebudem vedieť fungovať.

nadielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wladhka
28. feb 2023

@nadielka ahoj, nie strie sa mi nespravili

nadielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wladhka
1. mar 2023

@nadielka mala som predtým strie, ale nie veľa, ja som pred lipo schudla cez 20kg, lipo bola len také jemne doťuknutie z miest z ktorých ten tuk ani pomocou dlhodobého cvičenia nemizol.

jituska666
12. mar 2023

@jenny221 ahoj, mam uz po, v oktobri vnutorne stehna, a v januari tohto roku vonkajsie stehna a podbrusko. Ja som fungovala hned po zakroku. Este som aj soferovala po. Nelutujem ze som si dala urobit. A este planujem v buducnost ( musim zas nasetrit peniaze) cele brucho a boky. Este mi vidiet jazvicky, tak hadam casom to zmizne.

soulka
15. mar 2023

@chinwag Ale prosim Ta.😅😅🙏Toto nie je fer strasit niekoho, navyse nic relevantne si k dovodom umrtia tvojej kamaratky neuviedla. Co bolo naozajstnou pricinou, resp., ake mala ine ochorenia? Ak je aj Tvoj pribeh pravdivy, tak urcite nie v tom, ze dovodom je lipo. Co ju zabila kanyla, ktora de facto iba odpumpovavala tuk? 😅🙏 Mala som lipo, aj moje zname a je to ako ist na posedenie pri kavicke s lekarom, potom citis diskomfort porovnatelny akoby so svalovkou, isty cas nosis stahujuce pradlo a potom si fakt, ale ze fakt rada, ze si si dala odstranit tuk z partie, na ktoru nepomahali cviky. Ked nieco pises, skus viac erudovanejsie alebo na zaklade vlastnych skusenosti☺️😉

kittykat22
15. mar 2023

@wladhka u mna tiez rekonvalescencia velmi dlha. Spodne brucho a teda 5 tyzdnov som nemohla vobec cvicit a celkovo diskonfort. Teraz mam 6 tyzdnov po a brucho nemam stale zahojene - nemozem nosit rifle, pretoze ma boli brucho ked sa mi tam vytvara tlak. Ale ja mam celkovo rekonvalescenciu velmi dlhu - je jedno ci je to akne alebo jazvy po op.

keiflin4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jituska666
13. apr 2023

@kittykat22 dala si si cele brucho ci len podbrusko?

vivamichal
13. apr 2023

@kittykat22 úplne ako ja , už dávno som bola na liposukcii aj stehien aj boky aj chrbát aj brucho …po 2 rokoch opar ale už v Poľsku .mám 21 dni po liposukcii boky,paže ,chrbát a spuchnuta som stále .Myslím že tu na Slovensku som bola po opke relatívne utlejsia 🙈je to vidieť ale stále chodím ma lymfo ručne masáže nech sa to vyplaví …uvidím 🥳🥳🥳

kittykat22
14. apr 2023

@jituska666 len podbrusko 🙂

kittykat22
14. apr 2023

@vivamichal ja som zahojena. Ale 7 tyzdnov mi trvalo kym som si mohla dat rifle.

jituska666
14. apr 2023

@vivamichal po 2 rokoch si bola znovu na lipo na tie iste miesta? Preco?

vivamichal
14. apr 2023

@jituska666 lebo stále bolo čo odoberať

jituska666
14. apr 2023

@vivamichal ok a mas pocit ze ti tuk pribudol na tych uz odsatych miestach? Pocas tych 2 rokov? Ja si chcem dat urcite raz aj cele brucho a boky, len najprv musim nasetrit peniaze.

vivamichal
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jituska666
15. apr 2023

@vivamichal a aky je teda nazor na Polsko? Ja som bola par krat na masazach, neregistrujem na mojich nohach nejake nezrovnalosti. Tie rezy vidiet, kde sal tuk

vivamichal
16. apr 2023

@jituska666 neviem to ešte stále posúdiť ,na tu masáž mám chodiť 3 mesiace .😫a názor na Poľsko ešte neviem posúdiť ,viem že vážim 80kg som celá spuchuta a ako som už písala j strnuta ,chce to určite len čas .Ale to som všetko už písala