Liposukcia stehien

zsuzsuka
7. jan 2018

Baby, mate skusenost s liposukciou stehien?Ak ano koho odporucate?dakujem za info

jituska666
16. apr 2023

@vivamichal treba cas a potom budes tip top

ivanausiakova
31. máj 2023

@keiflin4 Dobrý deň prajem, neviem či sa k tejto správe ešte dostanete, keďže ste fotky po vašej lipo dávali skoro 2 roky dozadu, ale ak áno, tak by som sa rada spýtala, po akom čase bolo vidno tento "Final výsedok"? Lebo čo čítam tak píšu že 2-6 mesiacov, je to naozaj tak? že cca prvý mesiac človek ani nemá pocit, že mu bolo "niečo odsaté"? Ďakujem veľmi pekne za informáciu 🙂

jituska666
31. máj 2023

@ivanausiakova mne robili liposuctie vnutornych aj vonkajsich stehien, vnutorne kolena a rozdiel je vidiet hned. U kolien u mna ze wouw

ivanausiakova
1. jún 2023

@jituska666 Zdravím, ďakujem pekne za odpoveď. Môžem sa spýtať, kde ste si to dávali robiť? a bolo to v celkovej anestéze alebo lokálka? Ak lokálka dalo sa to zniesť?

soulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jituska666
2. jún 2023

@ivanausiakova zakrok je v lokalnej anestezii a zakrok je uplne bezbolestny.ja som necitila ani potom nieco ako svalovica.fungovala som hned, sama som po zakroku soferovala auto domov. Ja som liposukciu podstupila v Bratislave v Opera clinic. Ja som podstupila laserovu liposukciu. Vsetko sa docitate na ich web stranke. Doktor Paliatka prijemny muz. Jedine co ja vnimam negativne je,ze po zakroku sa uz ani doktor ani asistenka nezaujima. Proste urobia zakrok a tym to hasne. Mohli by sa viac zaujimat, mohli by napisat mail ci je vsetko ok. No neviem ci to tak robia ine kliniky ale tato nie .

jituska666
2. jún 2023

@soulka super dik za tvoj pribeh a tip. Ja som podstupila laserovu liposukciu, aku robia v cechach kde si bola ty?

soulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
2. jún 2023

@soulka ahojik, chcem sa opytat ci robi pan doktor aj cele nohy vratane lytok a ci je nutny pobyt na klinike. Ty si cestovala taku dialku?

soulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanausiakova
5. jún 2023

@soulka Ahoj, super ďakujem za perfektný popis aj referenciu na lekára. Môžem sa spýtať ešte ako dlho trvá cca kým operaovaná oblasť odpuchne a vidno finálny výsledok. Niekde som čítala že 2-6 mesiacov => je to fakt tak dlho?

ivanausiakova
5. jún 2023

@soulka A vieš pridať foto pred a po tých vnútorných stehien, presne táto oblasť ma zaujíma. Ďakujem pekne 🙂

soulka
5. jún 2023

@ivanausiakova Ahoj, aspon niekto sa pekne podakuje a oceni cas a informacie. Si velmi mila. 😊 A jasne, napisem Ti a poslem fotky. Prosim mozes mi sem poslat link na zdroj, kde sa pise o finalnom vysledku urcujucom casovu lehotu az 6 mesiacov? Niee.🙏 To je vymysel. Precitala som si o tom mnoho+ mam svoju vlastnu skusenost. 24.5.2018 som mala robene vnutorne stehna a uz 15. jula som bola na dovolenke pri mori- bez opuchov, bez akejkolvek viditelnej stopy po zakroku. Som vsak “maniak”, ktoremu zalezi na co naj vysledku, takze som stahujuce pradlo nosila na noc aj na dovolenke, nehovoriac o tom, ze pocas doby 6 tyzdnov som pradlo nosila striktne a davala ho dole iba na nevyhnutny cas pocas vykonavania os.hygieny. Ak sa das na lipo, tak Ti v dobrom odporucam nesetrit na zanedbatelnej polozke, akou je druhe kompres.pradlo, lebo 2 sa ozaj zidu a osvedcilo sa mi kupit si jedno cierne a jedno bezove.☺️👌 Btw.ako som pisala vyssie- teraz v maji som mala predne stehna. Teraz poctivo nosim stahujuce pradlo. Modre modriny mi postupne redukuju, tak sa uz opat tesim na finalny vysledok…Posielam foto do spravy a ak sa chces cokolvek opytat, tak pokojne pis. Ak ale niekto bude pisat, ze to boli, tak pls.ozaj tomu never, lebo cela oblast je umrtvena. Boliet moze jedine strach, ktory si clovek zbytocne vyprodukuje, pritom moze pocuvat hudbu, pozerat TV alebo sa rozpravat..☺️💪🍀

soulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jituska666
5. jún 2023

@soulka mozes poslat aj mne?

soulka
5. jún 2023

@jituska666 Jasne, rada. Posles aj ty mne?

jituska666
5. jún 2023

@soulka ano poslem ti aj ja. A ako sa to posiela sukromne?

1011990
18. júl 2023

@jituska666 @soulka ahojte damy, mohla by som Vas aj ja poprosit o foto pred a po do sukromnej spravy? Zvazujem lipo vonkajsich stehien. @soulka ako dopadla lipo podbradku a pazi? Dakujem za info a pozdravujem. M.

soulka
19. júl 2023

@1011990 Ahoj. Spravne si si precitala o lipo pazi a podbradku, ktore som absolvovala 20.06. Napisem k tomu tolko, ze som to mala urobit uz davno. Jedine, co je diskomfortom je nosenie masky, resp.bandaze na tvar, ktoru som prve 2 tyzdne musela mat 24/7, cize to neskryjete, ako kompresne pradlo pod oblecenim. Vysledok predcil ocakavania. Paze a podvradok si stale chodim obzerat do zrkadla, ci je to realita.😊👌 Doktor ma ale poucil, ze si paze musim kazdy den masirovat, pretoze sa tam vytvara akesi nove vazivo, ktore keby som nemasirovala, tak by to “zatuhlo” a bolelo. Paze su na dotyk a celkovo v procese rekonvalescencie take bolestivejsie, ale poctivo ich masirujem.🙂
Co sa tyka fotiek, poslala som ich 2 damam, ktore sa o to aktivne zaujimali, ale uz ich nemam chut posielat dalej a dalej. Je to napokon intimna zalezitost a neviem ovplyvnit tok tychto fotiek.Na nete je velmi vela fotiek pred a po, cize v tomto smere je foto materialu dostatok, avsak informacii z vlastnej skusenosti a recenzii uz menej. Ja som si tu nasla dostatok casu a ochoty prispiet s mnozstvom infosiek, ktore by som ocenila, ak by som ich nasla v procese rozhodovania este pred 1.lipo:) Cize, ak mas nejaku konkretnu otazku, s cim Ti mozem poradit, tak pokojne napis🙂

lopmat
23. apr 2024

Prosím vás čo presne ste robili po lipo zadku a stehien v období rekonvalescencie. Stačí nosiť iba to kompresne prádlo, alebo lymfodrenáž pripadne ta razová vlna. Zaujíma ma odkedy po operácii. Čiže ako dlho treba tie odsávane časti nechať v kľude. A prosím vás odkiaľ ste si kupovali to prádlo. Ďakujem za odpoveď. Inak ja som týždeň po a lekár mi vôbec masážne ne odporučil. Vraj sa musí pokožka naspäť ako keby prilepi[.

wladhka
23. apr 2024

@lopmat dobry den, no ako pisete ked som pocitovo citila ze ta pokozka je uz ako keby ,,moja,, vtedy som zacala chodit na masaze ale na rucne, nie strojove. Strojovych procedur som sa bala kedze tam sa ta sila a tlak velmi odhadnut neda. Pradlo som objednavala normalne zo stranky lipoelastic

1011990
23. apr 2024

@lopmat dobry den, mozem sa spytat u koho ste boli na stehna a zadok? Dakujem za odpoved. 😉 M

lopmat
23. apr 2024

@wladhka ďakujem krásne. A museli ste si po čase kúpiť menšie číslo toho oblečenia? A mastili ste si pokožku niečim?

lopmat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lopmat
28. apr 2024

@wladhka Ďakujem krásne

iveta231087
18. máj 2024

@keiflin4 ahojky, prosím, mala si po zákroku ovisnutu kozu? Poprípade kedy sa stiahla? Ja som tri tyzdne po, ale pod zadkom mi to tak visí, verím, že to bude dobre, ale som v strese dosť, keď sa vyzlečiem😅