Lockdown a prechod do iného okresu

3. dec 2021

neviete či môžem ísť do iného okresu ak mám objednaný tovar v nejakej predajni, ktorá je vo vedlajšom okrese? keby ma zastavili za to nedostanem pokutu však? mám objednané skrinky z aska a dala som si ako dodanie že si to vyzdvihnem kedže to vyšlo lacnejšie a hlavne je to rýchlejšie ako čakať na kuriera ...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strongi
3. dec 2021

A prečo by si nemohla? Zavrel ťa niekto?

euka210
3. dec 2021

my cestujeme bezne medzi okresmi kvoli lekarom, aj cez 4 sme tento tyzden presli...nikde nic, ziadni policajti, ziadne kontroly ako bolo predtym

ninka99865
3. dec 2021

Ach bože že toto ešte niekto berie vážne 🤦‍♀️

hrasocek12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hrasocek12
3. dec 2021

Nie je ziadny zakaz chodit medzi okresmi a aj ked bol tak to bolo uplne zbytocne kedze stacilo ze povies ze ides k lekarovi a sla si kam chces

marianna_peskova
4. dec 2021

Ja mám napríklad gynekologičku v susednom okrese. Vôbec som neriešila nejaký lockdown. A keby ma náhodou zastavili policajti, ukážem im tehotenské brucho. 😄

matkahelka
4. dec 2021

je zakaz chodit medzi okresmi? lebo moj muz denne cestuje medzi 3 okresmi kvoli praci, odkedy je LD, este ho nik nezastavil. vceta sme prisli na chalupu, cestovali sme cez 5 okresov a tiez nas nik nezastavil. mas tolko vynimiek, ze aj policajti vedia, ze je uplne zbytocne niekoho zastavovat a riesit, kam ide.

chelsey987
4. dec 2021

Kľudne môžeš ísť. Dennodenne jazdím autom do práce do iného okresu a nikto ma ešte nezastavil. Policajti nestoja a nekontrolujú dôvod cesty. Jedine, ak merajú rýchlosť a dávajú fúkať.

akinom0077
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
4. dec 2021

??????????? však žiadny zákaz medzi okresmi nie je... 🙄