Lyoness Slovakia a vaše skúsenosti s ním

lenkaa222
23. nov 2011

Máte niekto skúsenosti?? vaše názory

imi59
10. mar 2012

P

macamac
10. mar 2012

@imi59 to čo? akosi nechápem 😕

makovnicek
5. apr 2012

@gumimaci

Joooj kolko je na Slovensku hlupych ludi 🙂))
A tak sa povazuju za chytrych 🙂))
Cim to asi bude ze ja z Lyoness uz davno zijem ?
A ze sme uz v 37 krajinach sveta ?
A ze pribudaju dalsie a dalsie ?

iwusca
5. apr 2012

@makovnicek ked niekto nechce pochopit nepochopi ani keby mu to hovorilo milion ludi 😀 ja pracujem s kozmetikou MaryKay a vzdy sa najdu ludia co tvrdia ze to nemoze predsa fungovat, ze je to drahe a je to blbost, ale MK funguje uz skoro 50 rokov v 35krajinach sveta tak na tom asi nieco bude nie? 😀 😀 a v lyonesse som tiez registrovana, sice to zatial vyuzivam len na nakupy poukazok a cashback card, ale je to super napad 🙂

ingrid16
5. apr 2012

no, preco nedava kazdy obchod 0,5 % zlavu hned a bol by pokoj. 😉

gumimaci
6. apr 2012

@makovnicek naozaj si m yslis, ze na tom moze zarabat kazdy clovek???? To je demagogia ako svina... nikto netvrdi, ze sa zarobit neda, ale urcite to nieje pre kazdeho... to je ako keby kazdy chcel by riaditel zemegule 😝 ale esteze si taky mudry, tak by si mohol vediet ze stale bude existovat skupina ludi pre ktoru to je nevyhodne... napr. ludia ktori sa neregistruju, lebo oni sami uz nemaju koho registrovat (povedzme, ze v ich okoli uzu su vsetci. a maju to daleko do Lyoness obchodov) tak toto mi vysvetli, aky zisk to je pre nich ak sa registruju?

@iwusca pleties jablka s hruskami, MK predavas tovar nie zlavy, alebo sluzby. vytvorila si si predpokladam svoj okruh zakaznikov a ti su tvojim stabilnym odbytom. LY na takomto principe nefunguje...

iwusca
6. apr 2012

@gumimaci viem co je Lyoness aj MK to som uviedla len ako priklad, ze je to nieco ine ako su ludia zvyknuti tak k tomu ludia nemaju doveru ani ked im to vysvetli 300 ludi nezavisle od seba...a jasne ze to nie je uplne pre vsetkych. ved keby vsetci robili MK alebo Lyoness tak kto by nam napriklad navaril v restike alebo kto by staval domy a podobne...kazdy sa moze slobodne rozhodnut ci to skusi alebo nie...ja nikoho nepresviedcam, lebo to sama neznasam 🙂

ingrid16
11. apr 2012

no, vcera bola mam v obchode. ako som sedela u nej pri stole, nasla som tam blocek od nakupu. ked som zbadala, ze je tam uvedena karta lyoness, tak sa jej pitam, ci ju ma. a ona , ze nie. takze aj takto ludia zarabaju !!!
a toto sa mi teda nepaci. 😢

iwusca
12. apr 2012

@ingrid16 to akoze niekto iny kto tu kartu ma si to pipol na jej nakup? to by ma teda nenapadlo 😝

ingrid16
13. apr 2012

@iwusca no, bola to predavacka, ktora asi zosnimala svoju kartu,kedze mama kartu nema. ale toto zneuzivanie som si vsimla uz aj v coop. predavacka , ked zakaznik nema kartu zosnima svoju.
vsetky karty su taka blbost.

ingrid16
13. apr 2012

teraz som si vsimla, ze som napisala ,,pitam ,, s ,,i,,. ospravedlnujem sa. 😉

iwusca
13. apr 2012

@ingrid16 tak v konecnom dosledku to pre tvoju mamu nema ziadny vyznam, ale ta predavacka sa zo slusnosti mohla aspon spytat..

domin27
30. júl 2012

Dobrý deň som čleenom lyoness od roku 2011 vela som otom nevedel len som sa sám registroval a teraz nemám ziadnych ludí pod sebou ani nad sebou, preto by som rád vedel či by bola možná preregistrácia alebo niečo také? a čo by to obnášalo? Ďakujem velmi pekne za informácie pripadne mi môžte odpovedieť na dominikkralovic27@gmail.com dakujem velmi pekne.

igor333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
igor333
19. nov 2012

ingrid ta predavacka stoho bude mat akurat problem pretoze urcity pocet nakupou u jedneho obchodnika je systemom blokovany tkaze si iba narobi problemi nemaj strach a amamke tu kartu radsej vydaj ty a budete mat prospech obe

poisonblu
20. nov 2012

Ahojte...tiez som v lyoness uz asi 4 roky, ale nevyuzivam to, lebo chceli vtedy po mne nejakych 100 eur...ako to funguje teraz? Je treba platit nejaku registraciu? Rada by som sa k lyoness vratila

xxx_lm
2. dec 2012

ahoj aj ja som uz niekoľko rokov v Lyoness na začiatku som využíval výhody a rôzne zľavy, ale v súčasnosti by som moje zučtovacie kategórie predal. Vlastním 7 x ZK1, 1 x ZK2, 1 x ZK3 a ešte 2 x bonusové jednotky taktiež v kategórií ZK3 v prípade, že by mal nieko záujem može mi napísať a dohodneme sa.

adda
17. dec 2012

budem rada ak sa mi niekto kto sa v Lyonnes dobre vyzná a pozná ako ten systém pracuje ozve a všetko mi vysvetlí, rada by som sa registrovala. Môj mail: miada1972@gmail.com
Teším sa na prípadnú spoluprácu 😉

gangstro
11. feb 2013

Ak má niekto záujem o spoluprácu v lyoness - prípadne len nejaké otázky - napíšte mi.

alenkalienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gangstro
22. feb 2013

@alenkalienka
Na stránke sa to nedá. Musí ťa niekto zaregistrovať. Ak chceš - môžeme sa spojiť cez skype: pzachar2

gangstro
23. feb 2013

Takto sa rozrastá lyoness na Slovensku:
http://strategie.hnonline.sk/spravy/tlacove-spr...

janiella1206
24. feb 2013

Dobrý deň mám tiež kartu Lyoness a chcela by som zaregistrovať pod seba aj svokru čo mám urobiť ?

gangstro
24. feb 2013

@janiella1206
Prihlás sa do svojho konta. Na nákupom konte musíš mať aspoň 1 euro (toľko stojí jedna registrácia). A na hornej lište máš ikonku Registrácia - a už len vyplň.
Toto by si mal poradiť tvoj sponzor (ten čo ťa registroval). Alebo je lepšie prejsť pod niekoho iného 🙂

janiella1206
25. feb 2013

@gangstro Ja mám tam len Vyplatené konto 2,14 a vernostné konto 7,14 a na nákupnom mám 0 a to mám ako dať na nakupné konto?

gangstro
25. feb 2013

@janiella1206
Tak potom si tam musíš poslať peniaze. Na ich stránke je ich účet aj variabilný, aby to vedeli priradiť pod tvoje meno.

babu2222
26. mar 2013

Ja mám tiež skúsenosť s Lyonnes a mám aj kúpené miesta...Je to dobré...len mám problém že potrebujem súrne peniaze takže ak máte niekto záujem o odkúpenie paketov kontaktujte ma na babuliatko21@gmail.com.

adva
5. apr 2013

Ahojte tiež mám LYONESS kartu, ale ako zistím, koľko € by mi mali pripísať na účet?? resp.koľko už mám???

gangstro
5. apr 2013

@adva
Ahoj
Prihlas sa cez lyoness stranku a tam to uvidis

zvedavy
4. jún 2013

zaujal ma system Lyoness , mozem povedat ze ich sledujem uz niekolko rokov , casbeck a podobne bonusy su mi jasne ale jedna vec mi nie je jasna a to je karierny postup a zdroje financovania manazerov , riaditelov.
zakladna schema je urobim nakup ziskam % z nakupu a tie sa delia na percenta pre mna ci uz ako priame alebo vernostny bonus plus priatelske 0.5 % priatelsky bonus pre mojho doporucitela .
Viem mi niekto jednoducho vysvetlit sposob finacovania odmien na kariernom stupni? zaujima ma hlavne zdroj financovania tychto odmien
dakujem