Má niekto skúsenosť s výrobkami Aloe Vera od LR?

jana822
16. feb 2009

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či náhodou má niekto skusenosti s výrovkami Aloe Vera od firmy LR.
Kamarátka mi hovorila,že su dobre,takže by som sa chcela s niekým poradiť či su ozaj také dobré.Dakujem za všetký odpovede 🙂 🙂 🙂

luciaholpova
21. okt 2016

phillippa dakujem pekne za odpověď 🙂 a pomaha ten drink aj na imunitu deťi?

phillippa
21. okt 2016

@luciaholpova moj syn doma funguje na kombinacii gel-kolostrum - vitaaktiv -probiotika jesen zima jar nič iné neužívame ani chorý nie je a to sme boli nonstop.....takze ta seba ano funguje

luciaholpova
21. okt 2016

@phillippa kolko ma malý rokov? kde mozem vedieť? my začínáme s aloe vera drinkingelom peuch.dufam ze pomoze ,lebo uz som zufala z tych ATB ☹

smoni
21. okt 2016

@luciaholpova tak ako philippa písala je to výborné v kombinácií s probiotikami, v čreve je až 70%imunity a tými ATB sú zlikvidované, treba aj v rámci bežného života doplniť o to viac po ATB či hnačkách

luciaholpova
21. okt 2016

@smoni aloevera drnik
+ plus probiotika ste myslela?

smoni
21. okt 2016
smoni
21. okt 2016

@luciaholpova nám tiež táto kombinácia výborne pomohla pri imunite a zbavení sa ATB, teraz keď sú prechladnutí tak nasadzujeme vyššie dávky kolostra, prípadne ako prevenciu cistus čaj, ale telo sme predtým vyčistili práve aloe verou gélom a probiotikami

luciaholpova
21. okt 2016

@smoni dakujem za rady ,vyskušame aj my .dufam ze sa z toho dostaneme🙂

smoni
22. okt 2016

@luciaholpova určite áno, len treba vydržať a dať tomu dostatočný čas, nie je to pilula...

himmerova27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciaholpova
4. nov 2016

@himmerova27 aké cistus rytieri?

himmerova27
4. nov 2016

@luciaholpova mojs dcera tak vola tie produkty ze su to rytieri ktorí jej pomahaju aby nebola chora. 🙂

luciaholpova
4. nov 2016

Aha 🙂 máte cistus čaje?

himmerova27
4. nov 2016

Mame. Ja jej tam dam troška mediku a vypije mi to. teraz.sme mali problem s hrdlom aj muz takbsmensi objednali ten sprej.

luciaholpova
4. nov 2016

Moje deti momentálne, užívajú aloe vera drinking gel.ale chcela by som niečo keď sú nachladeny, soplavy, na hrdlo niečo. Ale colostrum mi užívať asi nebudú. Neviem co by som im ešte malá dávať.neviete mi poradiť niečo?

himmerova27
4. nov 2016

@luciaholpova odkiaľ si?

himmerova27
4. nov 2016

Ja som malej davala tekuté do džúsu... a teraz tie perličky. ten sirup je velmi chutny a ten cjik je tiez super.

luciaholpova
4. nov 2016

@himmerova27 Medzilaborce

himmerova27
4. nov 2016

@luciaholpova ja som ti pisala správu. mozes mi poslať kontakt na seba ak chceš

phillippa
4. nov 2016

@himmerova27 cistus čaj ake môžu deti až od 12 rokov

himmerova27
4. nov 2016

Zmenšiť dávku a je to. To by nesmeli žiadne caje.

phillippa
4. nov 2016

@himmerova27 neodporúča sa pre veľkú koncentráciu polyfenolov

himmerova27
4. nov 2016

Ja som.to.konzultovala s.lekarom ale.aj s lekárkou malej.

jaska7
8. nov 2016
jaska7
8. nov 2016

@jana822 Sú skvelé a je to príležitosť nielen si pomôcť so zdravím.Pomohli mojej maminke,deťom,známym i mne😊 .LR produkty sú prísne kontrolované a preto im dôverujem😊

jaska7
8. nov 2016

@luciaholpova pomôže

jaska7
8. nov 2016

@himmerova27 zaujimalo by ma to

luciaholpova
9. nov 2016

@jaska7 aj vy ste užívali výrobky od LR?môžem vedieť aké presne?

tancik
9. nov 2016

@luciaholpova ano ja ich pouzivam ...aloe vera gel ked som nevedela otehotniet dokonca kamoska teraz ostehotnela po tom a teraz aj detickam a aj nam dospelym davam na imunitu colostrum a vitaktiv....a aloe vera spray to pouzivam na vsetko ...

nuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz