Má niekto skúsenosť s výrobkami Aloe Vera od LR?

jana822
16. feb 2009

Ahojte,chcela by som sa spýtať,či náhodou má niekto skusenosti s výrovkami Aloe Vera od firmy LR.
Kamarátka mi hovorila,že su dobre,takže by som sa chcela s niekým poradiť či su ozaj také dobré.Dakujem za všetký odpovede 🙂 🙂 🙂

dominiklr
12. jan 2018

Ahojte, ja mam tiež odskúšané výrobky Aloe Vera od Lr (krémy,pastu atď). Myslím si že sú fakt dobre . Ak niekto tvrdí že sú drahé tak to preto lebo produkty od firmy lr oveľa viac % aloe vera ako tie z drogerky a podobne . Ak máte otázky alebo záujem o produkty tak mi píšte na dombidominik.lr@gmail.com .

tancik
12. jan 2018

@jana822 i ja mám odskusane v toto obdobie su super aj na imunitu...davam ich aj deťom a slúžia veľmi dobre....v pripade otazok ma kľudne kontaktujte do ip poradím odporúčim...zaoberam sa zdravou vyzivou

14lenka80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasenka303
3. máj 2018

LR, Forever Living a podobne nemusia mat zle vyrobky aj moja mamka pije Aloe, od LR napr., mam pocit, ze maju v zlozeni menej konzervantov ako ma Forever Living., ale mna znepokojuje to zlozenie a potom neziaduce ucinky trojkombinacie kyselina citronová, sorbitan draselný a benzoan sodný, vidte nizsie ! Za mna ani zadarmo. Radsej budem uzivat vyrobky kde nie je skoro nic skodlive a chvalabohu sa vyznam, ale vela ludi nie, skoda.
Zloženie FLP Aloe napr. : Stabilizovaný aloe vera gél (90% hmotnostných), fruktóza, prírodný koncentrát z brusnicového a jablčného džúsu (príchute), sorbitol, kyselina askorbová (antioxidant), kyselina citronová, sorbitan draselný a benzoan sodný (na zachovanie chuti), xantánová guma, tokoferol (antioxidant).
Nežádoucí účinky: Kombinace s kyselinou askorbovou a benzoanem draselným a benzoanem sodným se může tvořit benzen, který je znám jako karcinogen. Celý proces můžou urychlit podmínky skladování potravin jako teplo a světlo. Existuje silné podezření na způsobování dětské hyperaktivity, obzvlášť v kombinaci s umělými barvivy. U citlivých lidí nebo lidí s chronickým astmatem či kopřivkou může vyvolávat nebo zhoršit jejich příznaky. Reakce bývá silnější v případě kombinace s jinými látkami, např. tartrazinem, aj. Dle některých zdrojů může benzoan poškozovat strukturu DNA a tím tak vyvolávat některé dědičné choroby ( např. Parkinsonova choroba )

jaroslav81
30. jan 2019

LR produkty su predrazene sunty, pozrite si zlozenia ich produktov, dlhe ako telefonny zoznam...same chemikalie a konzervanty...uz sa konecne spamatajte....viete preco su ich aloevera gely take huste? Lebo ich zahustuju gumou (xhantan). Je to iba marketingovy tah....predajcovia vas budu presviedcat, ze je to preto, lebo obsahuju 98% Aloe a ostatne gely z lekarne su riedke a nekvalitne...Po lisovani je aj ich aloe gel riedky ako voda, preto to zahustuju gumov, aby potom mohli tlacit zakaznikovi do hlavy kaleraby, ake su kvalitne v porovnani s konkurenciou...vsetko je to klamstvo...a o dalsich pridanych chemikaliach ani nevravim....AV gely z lekarne su riedcie, lebo do toho nepridavaju umelu gumu...a su o polovicu lacnejsie a kvalitnejsie. Rovnako to je so vsetkymi produktami...krem na tvar obsakuje parfemy ( fragrance), mna po ich soft skin kreme stipala cela tvar...a o ich rade Figure na chudnutie ani nehovorim. 450g nekvalitneho proteinu s ovsenymi vlockami stoji 44€ !!! Videli ste zlozenie? Obsahuje najlacnejsi sojovy protein. V akomkolvek fitness shope kupite kilo sojoveho izolatu za cca 6€ a vlocky za par centov. Alebo 6 tyciniek za 30€. Spamatajte sa ludia. 8 dielna sada stetcov na licenie za 230€ ??? V DM kupite taku sadu za 15€. Uz si nenechajte vymyvat mozgy LR predajcami, ake su to super kvalitne vyrobky. Je to len dobre premysleny marketingovy tah. Kto neveri, nech si overi zlozenia ich produktov na internete a zacne si o tom nieco zistovat a porovnavat to s inymi, o polovicu lacnejsimi produktami z lekarne..Budete velmi prekvapeni. Nehovorim, ze ich produkty nie su ucinne, ale ku kazdemu produktu existuje ina alternativa za omnoho nizsie ceny. Kupovanim ich vyrobkov sa len skladate na vyplaty svojim predajcom a predajcom nad nimi v pyramide. V USA teraz prebiehaju obrovske antikampane proti MLM firmam..len zdieraju ludi a nicia medziludske vztahy...precitajte si nieco o firme Amway, ktora posobi po celom svete. Je to sekta. LR je to iste, len zatial posobi iba v Europe. Na prednaskach vam kvalitne vymiju mozog, zmenia myslenie a stavate sa ich oveckami. Oni sa potom vyvazaju na sluzobnych meredesoch a smeju sa na vas.

14lenka80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaroslav81
1. feb 2019

@14lenka80 a myslite si, ze colostrum z lekarne za 20€ by nezabralo? Alebo probiotika z lekarne za par eur? Bolo by to to iste....a nevravel som ze produkty su nekvalitne, len ze maju trojnasobnu cenu nez konkurencne produkty z lekarne / drogerie, ktore budu mat rovnaky efekt....a zistite si co je fresenius certifikat...to nie je certifikat kvality, len potvrdzuje, ze zlozenie pisane na obale sa skutocne zhoduje so zlozenim vyrobku...keby napisali na obal ze to obsahuje jed na potkany a skutocne by tam bol jed na potkany, dostali by ten certifikat tiez ( prehnal som to kvoli jednoduhsiemu pochopeniu )

14lenka80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
14lenka80
6. mar 2019

@jaroslav81 presne tak pro12 sú
patentované. Tak ako ďalšie výrobky z LR. Treba si uvedomiť, kvalitu a silu tých výrobkov. Určite nájdete v lekárni aj colostrum aj probiotika, ale tu ide o skúsenosti, tak sa tu dávajú overené veci, co naozaj fungujú. Ja nedám na tie veci dopustiť. Probiotika zaberajú do 1.5 hodiny a colostrum tekuté to je nenahraditeľné. Zbavilo ma ATB a návštevy u lekárky v trojtyzdnovych intervaloch
Ak chcete z lekárne kúpte si, len potom nemajte za zlé ak vám nezaberu. Veľa šťastia a pekný den

sebik20
13. apr 2019

@daduska2009
Ahoj môžem vedieť ako ti pomohli aloe k otehotneniu

evittam
13. apr 2019

@14lenka80 Ziadna kvalita a ani sila. A neexistuju len tieto dve moznosti-LR a lekáreň.😁😉

14lenka80
15. apr 2019

@evittam ja hovorím za seba.
Mne tie výrobky naozaj pomohli.
Je to váš názor

prirodka
21. apr 2019

Ahojte.Chcem sa opýtať naregistráciu do LR. Za koľko eur musím urobiť objednávku, aby som získala zľavu? Aká je tá zľava? Poradíte? Ďakujem.

14lenka80
21. apr 2019

@prirodka mate správu

marika9391
20. jún 2019

@14lenka80 dobry den, mohla by ste aj mne poslat info o registrácii ake su tam podmienky. Dakujem

majkasmih89
9. okt 2019

žienky ak si chcete kúpiť kvalitné výrobky made in Germany, skvalitniť si život a splniť si sny určite zvážte príležitosť od LR... ;)

majkasmih89
10. okt 2019

majka68 píšem vám správu

majka68
11. okt 2019

@majkasmih89 nech sa páči

perky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka68
12. okt 2019

@perky kvalita a spracovanie aloe mame rovnaké, taktiež kvalita je u oboch 👌

perky
13. okt 2019

@majka68 jasne v pohode, nechcem nikoho zhadzovat....ja som uz tolko robila so zdravymi vecami, potravinami atd...a predsa koncim vzdy u nich...LR nespracuvava nahodou cely list aloe? Aj so supkou? Ze preto je, aby vzdy po urcitom case pitia gelu(dzusu) treba na niaku dobu vynechat?

majka68
13. okt 2019

@perky určite nie, zásadne bez šupy, ťa spôsobuje preháňa nie, a nemusí byť vôbec doba vynechanie, mate mylne info, a nie je to džús

Ahojte. LR je TOP značka a výrobky z Aloe sú úplne naj. Milujem aj ich tekuté colostrum, reishi, vitamíny a podobne. Predtým ako začnete očierňovať niečo, prosím vyskúšajte sami na sebe... Registrovala som sa, aby som mohla nakupovať so zľavou a mala stále najhorúcejšie info o aktuálnych akciách a novinkách.. Ak máte nejaké otázky kľudne mi napíšte. Nitra

luciik_
7. okt 2020

@daduska2009 môžte mi otom napísať viac dakujem

sabinalozekova
19. okt 2020

@jana822 Ahojte,
ak je tu niekto z okolia Prievidze a má záujem o výrobky LR alebo si chce privyrobiť, prosím kontaktuj ma na fb - Sabína Ložeková alebo mi zavolaj na 0903509865.
Samozrejme ak nie si z okolia PD, môžeš ma taktiež kontaktovať. Rada ti poradím a všetko vysvetlím! 🙂

prirodka
19. okt 2020

@cicamicacicamicacicamica určite nesúhlasím s prvou vetou......každý chváli to,v čom pracuje....vlastná skúsenosť nepustí.Ja som vyskúšala LR, nebola som spokojná,ale nebudem tvrdiť, že LR nemá dobré výrobky ..možno zlyhalo poradenstvo-to je najdôležitejšie pri doplnkoch výživy, lebo za Vami nepríde zdravý človek /málokedy/, skôr chce riešiť zdravotný problém a čaká rýchly účinok.Treba pozerať nielen na pečate kvaLity výrobku, ale hlavne kto má na výrobkoch pečate "kóšer" a halal"/židovská a islamská, dôkaz, že ide o čisto prírodný produkt=najčistejší na trhu......./Ale Komu pomáha LR, kľudne nech užíva výrobky, ale netvrďte, že je citujem: "úplne naj"!!!

bylinkyodlucky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
14lenka80
2. máj 2021

@prirodka áno, vlastná skúsenosť je naj. A ja som tu skúsenosť mala naozaj super. Imunitný systém 0, plánovaná operácia na koleno 3 x odložená zo zlých pred operačných vyšetrení. Opakované ATB v troj týždňových intervaloch. V tom prišiel kamarát, že mi pomôže. Naozaj som ho vysmiala. Ale..... Už som fakt nevedela, čo robiť. Keď som sa stala partnerkou, využila som možnosť komunikácie s lekárom. A na toto kopec ľudí zabúda, že je to dôležité, keď chcú naozaj pomôcť. Odporučil mi produkty, objednala som ich (cca 400€) ale..... Vyše troch rokov, žiadne ATB a nakoniec som na operáciu s kolenom ani nešla.
Takže, každý má tú svoju skúsenosť a ja môžem povedať, že od tej doby na výrobky od LR nedám dopustiť.
Nakoniec som sa rozhodla, pomáhať aj ostatným, nielen zdravotné, ale aj finančne. Samozrejme, vždy ma človek na výber