Mačka od polnoci mňaučí

lennyd23
30. apr 2021

Ahojky,
Chtěla bych se zeptat zda někdo neznáte podobnou zkušenost jako já. Máme doma mačičku, konkrétně mainskou mývalí a poslední dobou, už jsou to snad 3 měsíce začne prostě od půl noci mňaučet a stále..Vůbec nevím co s ní. Zkoušeli jsme snad všechno, budit ji přes den aby nespala, intenzivně si s ní hrát před spaním, jídlo a vodu má 24hodin k dispozici. Už si vůbec nevím rady. A takovým způsobem se nevyspíme nikdo.

canany
30. apr 2021

Nedosiahla dospelost pred 3 mesiacmi? Mna jedine napadlo, ak nie je sterilizovana, ci nenahana kocurov, ale zas harat 3 mesiace v kuse mi pride atypicke. Alebo jej zadovazit kamarata/tku a sa v noci spolu vyblaznia. Ale nie som taky odbornik na macky, som zvedava na ine prispevky. Ja mam problem s mojim kocurom, ktory od 4tej mnauci kvoli ranajkam a tiez som skusala uz kadeco, dat mu viac vecer, vyhrat ho, aby spal od unavy, ani casovy posun nepomohol. Tak drzim palce

lennyd23
autor
30. apr 2021

@canany mačička je sterilizovaná, právě protože toto dělala ale v extrémní míře jsme ji nechali sterilizovat.. no a máme to to samé jen v menší formě a úplně z pravidla od půlnoci.

lija22
30. apr 2021

@lennyd23 ma pristup von? moj mravci, ked chce von, ale on sa takto pyta, kludne aj v noci. teda to mne napadlo, ze chce von

lennyd23
autor
30. apr 2021

@lija22 nemá, mačka žije pouze vevnitř, brala sem ji ven, ale vždy se dožadovala zpět domu po max 6 minutách

anjelicek26
30. apr 2021

Tak asi spite, chce sa hrat, tak mnauci... celkovo blba situacia, ked pochopila, ze je to efektivne a funguje. Nasa je tiez otravna jak des, ale ona sa pyta vo/dnu a je schopna dcere cez garaz vyliezt kazde rano o piatej na okno a mravcat kym ju zobudi a pusti...

liz_lemon
30. apr 2021

macka je nocny tvor, je to uplne normalne, ze cez den spi a v noci vyvadza

bloger
30. apr 2021

@lennyd23 presne ako písala anjelicek chce sa hrať a nemá sa jej kto venovať mala si s tým počítať prípadne jej zabezpečiť kamarátku lebo zrejme trpí takto pokiaľ je sama

syslik81
30. apr 2021

moja sice nemnauci ale pusta si hracky dolu schodami ... naj take tvrdsie co sa tackaju od vrchu az dolu ... nastastie vekom to ustupuje ... moze to byt proste reakcia na mesiac na nudu etc .. neda sa tomu moc zabranit len ju neako inak zabavit -kupit hracky a podobne .. moja macka tiez mainska chodi aj von takze tam sa vybeha a uz doma tak nevladze .. ale neodporucam ju vypustit .. bola to chyba ked som jej dala volnost 😀

puticka7
30. apr 2021

Pokial sa javi inak normalne, zerie, spi cez den, hra sa je aktivna, tak to bude asi normalne. Niektore macicky v noci tak povediac ozivaju a mozno jej je smutno, ze je sama , ze sa s nou nema kto hrat

lennyd23
autor
30. apr 2021

@bloger máme jezevčíka se kterým se mají rádi, ale aj jezevčík v noci spí.

jaja8_9
30. apr 2021

@lennyd23 ma čistý zachodik? Nechce ísť ku vám spat aby bola blízko?

lennyd23
autor
30. apr 2021

@jaja8_9 mačka má k mání celý barák, a ke mě má obzvlášť přístup. Na záchodík dbám velmi, takže ano čistý má.

lija22
30. apr 2021

@lennyd23 jej to musi byt krasna dvojka 😍

nttnnt
30. apr 2021

mali sme 3 macky naposledy kocura ten spal jak cez den tak v noci doslova vecer uz ako male maca odpadol a spal tvrdo do rana..nikdy nemraucal a ani jedna z nasich maciek kazda spala v noci..vidim ze mate vsetko ok a pre nu zabezpecene je kastrovana tu nie je co poradit..bud ma prepinacik, alebo ma prehodeny rezim i ked jeto divne lebo nase tiez vedeli potiahnut cez den a nemali taketo nocne zachvaty..

dilino
30. apr 2021

nemá nejake skryte bolesti.