• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Magnézium. Je škodlivé?

9. marca 2015 
Je magnezium skodlive?Pocula som ze ano?Je to pravda?
18. jún 2008 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
konkretne naco by to malo byt skodlive?
18. jún 2008 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som uzivala sumive mavala som kce v nohach a pomohlo to,aspon si myslim a som stale živa :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2008 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som magnezium brala dva krát denne, keď som bola tehotná...a v pohode...keby bolo škodlivé, by ti ho nedávali...a ani mne, ani žiadnej inej...ja som ho brala tuším hlavne kôli tlaku...
18. jún 2008 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barabra nebojkaj,Mg nie je skodlive,ja som ho pocas tehu brala 3x2tbl500mg.pekne vyrovnava tlak,prebytok "odide"mocom ako vit C.nevyhoda je len pokial mas problem s oblickami,moze podporit tvorbu oblic.kamenov/mala som/. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2008 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja žijem na magne a som tu ...je dobré v tehu pri tlaku ...pri nejakom strese alebo depke na ukludnenie ..pri kŕčoch ...magne je super vec :dizzy_face:
18. jún 2008 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
starsia tema, ale: ak ti to predpisal lekar, mal svoj dovod a riad sa jeho pokynmi.

pokial nemas ziadne tazkosti, preventivne sa neodporuca ho len tak brat. telu postaci mnozstvo ktore mas v tehotenskych vitaminoch alebo mineralkach a pestrej strave.

horcik uvolnuje matericu, preto sa predpisuje pri tvrdnuti, krcoch, vysokom tlaku... a vysadzuje par tyzdnov pred terminom porodu. su pripady, kedy je potom porod tazsi (ktory nie :slight_smile:, dietatko vaecsie, spave ci naopak placlive... co by ti vedelo potvrdit ale aj vyvratit mnoho mamiciek - na kazdy organizmus ma zjavne ine ucinky...
9. mar 2015 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok