Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

verulka
15. jún 2009

cafte, tak super, vitajte spat..
fotky super 😵
miriamka, podla mna sa prave moc nepise 😉
no letim

kety80
15. jún 2009

tak vyletnicky uz ste doma vydeli sme fotky boli super ticho sme zavideli no ked bude zas nejake stretko tak myslite na nas 🙂

kety80
15. jún 2009

ja som myslela ze budete dlhsie 😉 a to je super ze to deticky tak zvladli aj tu cestu

ajkabezka
15. jún 2009

dobre ranko..
tak kuba uz bude urci oki, uz jen kasle
..pekny den vsem

misanik
15. jún 2009

Ahojte, tolko som chcela napisat, ael kon neisil ekd sa dalo a uz sa neda, lebo manager volneho casu je uz hore, tak pridavam link an nase fotocky a vecer viac
😉 http://picasaweb.google.sk/NikodemMM/Stretnutie...

eviku78
15. jún 2009

kraaaasne fotky anetka pariskova. 😉 a vidim, ze o natalkinho levika tam bol boj. 😀

anjelok
15. jún 2009

misi supeeer..uz som sa tak tesila aj na ostatne fotky 🙂
ajka som rada, ze uz je dobre 😉

ka77ka
15. jún 2009

Ahojteee. 🙂
krasne fotky-lenka, miska....coskoro sa dockate aj odo mna. 😉
stretko dopadlo super, i ked my sme boli len v sobotu-ale perfektne bolo.
na buduci rok sa opet pridavame....a dufam, ze nas bude viac. 😉

ajka, super, ze je vam uz lepsie...a ostatnym chorobkam prajem tiez skore vyzdravenie. 😉

ka77ka
15. jún 2009

jo, a vcera sme boli novu pracku kupovat....stara mi po 7 rokoch dosluzila. ☹

anjelok
15. jún 2009

katka tesime sa na fotky. som rada, ze ste boli aspon v sobotu 😉 zemiaky som nechala na recepcii, tak snad ich niekto aj vyuzije a nevyjdu na zmar 🙂
a prave som dnes zistila, ze pod prackou mlacka..tak snad nedosluhuje aj nam 😕
ja som vcera dostala..hned vecer, takze vyslo to len tak tak 😀

kety80
15. jún 2009

ahojte 🙂

ked pozeram na tie spokojne deticky tak to musela byt parada 🙂 baby len keby som mohla poprosit nenapisete tam mena lebo mam s z vas hokej 😉

ka77ka
15. jún 2009
verulka
15. jún 2009

no fotky krasne...ale zase u mna by to prislo do uvahy len v pripade, ze by som dosla bez velkacov...
misis, mate zaujimavy nosic 😉
no ja som myslim, identifikovala vsetkych 😀
kati, ja si vyslovene zelam, aby mi odisla pracka 😅 mam ju skoro 10r..ked sa pokazi, kupim spredu plnenu a nad nu susicku 😵

anjelok
15. jún 2009

jeee kati super fotky 😀
verul, podla mna uplne v pohode aj s velkacmi (teda ak by oni chceli 😅 ) a nosic boli ninkin (nicol), norko len testoval 🙂

ajkabezka
15. jún 2009

a aj tu to napisem 😝 ..je mi dneska moc fajn 😎 😀 😵 😀 😝 😎 🙂 ..neviem cim to je 😅 ..asi janipo nevypla prenos.. 😀 😀 😀 diiiiiiiiiiiiky jani 😵 😵 😵 😵 😵

mirka20
autor
15. jún 2009

ahojte 🙂
tak aj nam bolo super. som velmi rada, ze som vas spoznala aj osobne a uz teraz sa tesim na dalsie stretko.
my sme prisli domov az vecer, aj ked sme z jasnej odchadzali pred obedom. este sme cestou stihli vybavit 2 navstevy.
leni, aj ja som vcera vecer dostala. este, ze nam mrcha dala pokoj cez vikend 😀
kuk, zopar nasich fotiek:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

misanik
15. jún 2009

Ahojte, tak norusko haja, muz v robote, cize zasa klasika domaca pohodicka 😀
Na stretku bolo vyborne, aj ekd sa pozname len cez net, vobec som nemala pocit, ze sme tam boli cudzi ludia, vsetko bolo super. Mne sa strasne pacilo vidiet tie deti spolu, uzasne su, kazde ine a kazde krasne. Ta trampolina bola skvela, tak sa tam vyblaznili... Jednoznacne musi byt dalsie stretko, lebo este sme velmi zvedavi osobne aj na dalsich, na na se chorobky, ktorym je dufam uz lepsie a samozrejme aj na tehulky, ktore priste prinesu aj drobcekov o ktorych sa nasi velkaci postaraju 😉 A jednoznacne treba ist na dlhsie, aspon ten moj maly ufnukany asocial potrebuje viac casu, akurat sa zacal socializovat ked to skoncilo 😝 Ale aj tak sme s ninkou (nicol) odchadzali posledne 😉 Este sme sa stavili an tie boby, kde som dovolila matovi vziat norka na boby co spatne vobec nechapem 😀 Domov sme prisli az vecer okolo 18-tej.
Verul ten nosic je sarinkin, ale norkovi sa ohromne pacil, asi budeme musiet taky aj my splasit.
Pracka, tak neviem ci zaklinate na tomto konovi,a le dnes sa zasekol programator a zmykala v plnych otackach kym som ju nevypla. Som sa bala, ze vytiahnem z nej potrhane handry.

basika
15. jún 2009

Ahojte.....

už ste doma z výletu, z výletu..nezmokli ste už ste tu...mamička vás pochváli, že ste všetko spapkali....

tak stretko sa vám vydarilo...fokty krááásne...

verul - čítala som, že posledné dni boli u vás... biedne..ty si musela byť v minulom živote zubárka..a musela si straaašne nepríjemne trhať zuby..keď teraz musíš takto trpieť s Ronkomi a ešte aj tvoje 8 je vonku. Môjmu manžovi trhali pred 2 týždňami 8..a teda pohľad na neho..nebol dobrý..a ani pár dní potom to nebola sláááva

My sa máme OK.. ešte 2 dni v práci.. a už sa budem naplno venovať Lívii...máme doma pieskovisko (som si teda dala), dnesk reeeeeeeeev, keď sme chceli ísť dnu.. a piesok všade...no čo, čo som chcela mám... Riadne sa rozbehala..pred 5 minútami som objedala popruhy na chodenie uvidíme čo to bude.. 😀 ona sa riadne rozbehne..chodíme aj na asfalt..a po kopcoch...uvidíme či to využijem. Ja neviem, ale ja si niiiiiiiiiiič nespravím ona sa vôbec nevie sama zahrať..všade za ňou horí... tak možno v pieskovisku sa zahrá..ale tam musím sedieť pri nej..vo vnútri bordel, riad neumytý

misanik
15. jún 2009

basika, klud 😉 len nech sa livka pohra, ved bordel a riad popratas ked pojde spat, alebo ked vyrastie 😉 toto je take pekne obdobie a poriadok mozes mat dalsich x rokov neskor, toto uz nie. Ved vidis sama ako to rychlo bezi. Ja mam niekedy chut ten cas troska pozdrzat, fakt su uzasne teraz tie deticky 😵

anjelok
15. jún 2009

misi ak si tvoj mato dokaze pri svojom pracovnom nasadeni vybavit viac dni volna, tak my nemame problem 🙂
basika, suhlasim s miskou..uzivaj si to 😉
mirka super fotocky, v tej capicke v nedelu bola rebeka krasnucka 😵
ajka supeeer, ze je faaajn, nech to vydrzi co najdlhsie 🙂

basika
15. jún 2009

misi - to máš pravdu...veď som mala možnosť si aj odskúšať pracovať.., ale nechcela by som teraz už do práce chodiť...vooooobec..a mám strach..či niekedy aj pocítim potrebu ísť už do práce...

miriamka
15. jún 2009

Basika...aj Ty uz pracujes?

basika
15. jún 2009

miriamka - no to boli také nemilé okolnosti..kolegyňa čo zastupovala mňa počas MD bola na PN, keď v tom čase tragicky zahynul manžel druhej kolegyni...tým pádom neostal nik kompetentný robiť prácu. Potom sa kolegyňa z PN čiastočne vrátila, lebo sa zároveň učí aj do školy, tak chodí len na poobedie..kolegyňu-vdovu, sme nechceli nechať tam samú pracovať, tak sme sa striedali..ale kolegyňa má už skúšky v stedu... tak od štvrtka pracuje už celý deň... toľko o mojej práci.... ale nechýba mi vôbec

miriamka
15. jún 2009

Hm,takze si si to odskusala a zistila si ze Ti praca nechyba,ale poviem Ti...ja som mala tiez najskor take pocity,ale teraz to uz beriem normalne ze chodim do prace a len sa tesim,kedy pride druha materska 😀

basika
15. jún 2009

miriamka - ono je to asi podľa toho v akej sme situácii...ja viem, že to bolo dočasné...tak sa teším, že do práce ešte nejdem...ty si bola v situácii, že ideš...v pláne na dlhšie...nie len ako ja na 3 - 4 týždne... druhá vec je, že druhé mimi chcete....takže vieš, ak sa zadarí zostaneš zasa doma.. ja druhé mimi zatiaľ neplánujem...takže si užijem 3 roky doma.. a potom do práce... a potom...sa uvidí...

miriamka
15. jún 2009

Basi...to mas pravdu,keby sme nemali na krku hypoteku,dom,a este aj moj vek by ma netlacil som tiez doma,ale co uz,ponuka navratu prisla skoro a teraz to uz neriesim.Som v praci,funguje to tak jedine mi ostava dufat,ze ked uz budem mat prace plne zuby,zadari sa druhe 😀

janca704
15. jún 2009

No caute, kocky.
aj my sa hlasime z domu. Stretko bolo super a podobne ako Natalka, aj Davidko bol takto mimo domu na noc prvykrat a zvladol to uzasne aj cestu tam 😵 Cesta spat bola horsia, v noci zo soboty na nedelu sa zubky rozhodli, ze vylezu, takze cesta domov bola dost otrasna. D. bol horuci, mrncal, pospinkaval len tak chvilkovo, malatny... Supli sme paralenovy cipok (chvalimsa, ze som zobrala 😅), tak na chvilku to bol zase nas usmiaty chlapcek, no kym sme prisli domov, zasa horel jak radiator ☹ - doma teplota 39,2, tak zabal, ja plakala s nim..., ale pekne zaspal a celkom dobre spal. No a nakoniec to teda boli dve stolicky naraz 😝 Prebalujeme od vcera snad nonstop, tolko plienok som za den uz davno neminula. Ale horucka uz nie je, chvalbohu 😉
Cestou sme sa ale stavili na salasi v Ruzomberku, pojedli nejake ovcie syry, bolo tam krasne 😵 , vybavili vo Valaskej jednu navstevu a domov sme dorazili pred osmou vecer 😝 No mala som dost 😉

Fotky su kraaaaaaaaaaasne, nase pridam, ked dojdem na to, ako to naslahat na Picassu 😅 Mame tam par krasnych kuskov - NOrko s vyplazenym jazykom - uzansy, Natalka tahajuca Speedyho na chvost a tak 😀 😀 😀

A kocky zo stretka - som rada, ze sme sa aj nazivo spoznali 😵 A EVIKU, Miska v skutocnosti sa na Pariskovu vooobec nepodoba 😀 😀 😀

janca704
15. jún 2009

No a citam, ze tu same choroby. Tak sa tesim, ze uz lepsie. Chybali ste tam, baby 😒

misanik
15. jún 2009

janca ☹ to ma mrzi ta cesta, si to musel davidko takto odtrpiet ☹ hlavne, ze su zubky uz vonku, my mame stale este 18 pred sebou 😝 Tesim sa na tie fotky, na picassu to naslahas tak, ze si spravis konto na gmail 😉 sup, sup, uz som nedockava 😉
No eviku, tak mi budes musiet asi inu prezivku vymysliet, aj ked na tu anetu som uz zvykla 😀

eviku78
15. jún 2009

misi, neuverim kym neuvidim. pre mna si anetka. aj na fotkach z jasnej. ked ta uvidim na zivo, tak sa rozhodnem, ci ostavas anetka. 😀 🙂

fu a chuuuda davidko, to musela byt cesta. ja sa emmke ani neviem pozriet do pusy, ci jej idu nejake stolicky alebo nie. tak uvidime.