Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

katuskapd
29. apr 2009

basika jasnacka ze fialove, som kupila hned 3 baliky, vsak v juni ideme zase 😀

nikol inak sara vyzera aj na fotkach zlatucko na zozratie 😀 , tak samo ze deti ju chcu ako hracku 😀

efcso
29. apr 2009

kati, aj ja mam tie plienky!!!! mne sis byva v sturoe, tak som ju vyslala este minuly tyzden...

juj, ja som zabudla zablahozelat: mila lea, vsetko naj k meninam!!!! 😵 😵 😵

efcso
29. apr 2009

este som sa chcela spytat, ci aj vy mate taky bordel v byte? ta moja potvora sa specializuje na plastove flase, topanky a stipce a vrchnaciky zo zavraninovych poharov. toto mam o celom byte, a ked upracem o 10 minut mozem zaca znova. uz ma to mierne irituje...

efcso
29. apr 2009

a este som zabudla dodat, ze uz aj u nas letia misky psa. hlavne ta s vodou - bud si len tak trosku ovlazi ruky, alebo ju rovno celu vyleje 😲

katuskapd
29. apr 2009

tak my sme u svokrovcov na vychode, a to je len 10 km na hranice, som pochopila v sturove, nie? 😉

eviku78
29. apr 2009

evi, u nas je to take iste. plastove flase a plus vyramovat linku. 🙂 uz som sa naucila upratovat iba raz denne a to vecer, ked ide spat. inak to nema cenu. nejako som sa s tym vyrovnala a v duchu si hovorim, ze ake mam sikovne dieta, ze to takto vsetko vie krasne porozkladat a hrat sa s tym. 😀

katuskapd
29. apr 2009

efcso tak bordel to mame tiez riadny, ide po rade, najskor detska, potom obyvacka, potom kuchyna, skrinky na chodbe pomedzi, same plastove obaly, viecka, gulicky, kocky, hracky......, jednu izbu upracem a hned je tam a zase tak dookola, este ze ma to bavi upratovat 😝 😝

jaj a hava no to ti nezavidim

nicolmt
29. apr 2009

no ja upratujem tiez len ked saru ulozim spat 😝 doobedu co si vsetko nanosi a vecer pred spanim co opat stihne 🤐 vsak dieta v byte nie..hadam nikdo necaka ze tu bude poriadok 😀 😀

ozaj od veci otazka 😕 mate niekdo v aute..autochladnicku ? musime daku kupit, tak ze ci ste otestovali uz. chcela by som taku co aj zohrieva nech mozeme veeeelke vylety robit 🙂

eviku78
29. apr 2009

nicol, emmusik zase zboznuje velky chlapcov, ktori hraju bud baskej alebo fucik. to ide zosaliet,ked ich vidi a beda, ked ju odtial taham. 😀 dufam, ze si raz nezoberie za muza o 30 rokov starsieho starigana 😲 😝 😀 😅

verulka
29. apr 2009

babulky 😀 nooo bordel fakt nemate 😀 kedze na riadny bordel su deticky este male 😅 ja uz neriesim, len sa prebrodim 😀
no a poradna: viroza dala dole pol kg, pohyb dalsie..takze oproti min. mesiacu schudol 10dkg..cize nema 3nasobok vahy 😉 10,4kg...takze priberanie sa u naszastavilo, takze cochvila prejde do kategorie musie vahy( teda tak odo 2-3r) 😀 inak vpoho, len uz tyzden neprijma mlieko, ziadne..takze len jogurt a masko...uvidime, co bude o 2t, lebo to budem musiet predat tie 2skatule beby 😀
nicol, Ron tiez nemusi male deti..ale vsak zije s velkacmi ,tak sa nie je co cudovat...halvne velkaci su super v tom, ze neberu hracky a robia to, co vidia rozkosnym malickym detickam na ociach 😎
nicol, nemame nic podoben a ani neplanujem 😉 na cestu do CRO alebo tak, poziciame tu co sa tam vkladaju tie zmrazene bloky, lebo cola a red bull musi byt vychladeny 😀 ale stravu nie...ak je velky vylet, tak vtedy je tpela az skora vecera 😉

barny
29. apr 2009

juj to by brala aj ja tie plienky, dnes som chcela aspon tie pampers, co bola akcia v hypernove, no vecer uz ani stopa po nich v NR, ja som plienky za 180 sk este ani nekupovala 😕 super cena

a autochladnicku nemame, nechodime na tak dlhe cesty a ani neplanujeme, najdlhsie cestujeme na oravu a to trva cca 4 hod aj s prestavkou v BB, tak zatial nic take nepotrebujeme 😉 termoska na mlieko a na obed nam stacia

efcso
29. apr 2009

olivia je tiez na starsich. a hlavne u doktorky v cakarni. a ma aj dobry vkus, vzdy si vyberie najvacsieho fesaka a hor sa za nim. minule balila takych 17 rocnych a tentio tyzden asi 12rocneho chlapceka, ale ten bol ozaj ocarujuci! dokonca mu nosial letaky a aj ho pohladkala 😵 😀 😵

ninka123
29. apr 2009

Ahojte 🙂 Prave dnes, ked som uz po x-ty krat zbierala bordel po dome pomyslela, ci aj niekto iny ma podobny rozhadzovaci stroj doma... niekedy je tu ako po vybuchu... Evi, mne nehrozi upratat len raz denne, nemala by som kam stupat 😅 U nas ficia hlavne papuce, noviny, penove puzzle, kluce, telefon a samozrejme linka-ta uz je pevne "zgumickovana".Tak dobru noc vsetkym, aspon som si ulavila 😵

barny
29. apr 2009

to u nas tiez bordel, maly vsetko vyhadzuje a najradsej vyhadzuje dvdcka, usadi sa pri nich a podava, pekne povie na, ked si ho zoberiem, tak si pekne zatlieska a hned podava dalsie, to je naj zabava 😵 a tiez kluce, flase, topanky, hracky nehrozia
dobu noc inak, idem hajat 😔

efcso
29. apr 2009

a pocuvaj barnym ved ta akciaje v hyoernove az dneska!

eviku78
29. apr 2009

evi, ved olili v pohode. 12rocny rozdiel je ok. 😀

efcso
29. apr 2009

evi, teraz ani nie! 😅

eviku78
29. apr 2009

nebooj, to sa casom "vsákne" 😉

efcso
29. apr 2009

a som zvedava, ked ti emmusik donesie ako 16 rocna 28rocneho (dufam, ze dobre ratam 😅 ), co jej na to povies... ved 12 rocny rozdiel je ok?

barny
29. apr 2009

no ved dnes tam bol muz, ked isiel z roboty, tak tam dve prazdne palety boli

eviku78
29. apr 2009

evi, citaj vyssie. emmusik je este na starsich. ona si donesie o 30 rokov starsieho starigana. 😀

ninka123
29. apr 2009

kocky fakt, 12rokov je uplne v poho 😵 len tych chalanov riadne "check"nite, aby to stalo za to 😵 jaj, aj ja som zabudla na naj hracky-CD a DVD... su vsade...

eviku78
29. apr 2009

no ale teraz vazen. to by som asi zosalela. 😠 😕 😝 😲

eviku78
29. apr 2009

by mi bolo hned jasne, ze mu ide iba o jedno. 😀

efcso
29. apr 2009

no a ten starigan bude z nasho pohladu mlady fesak (pre nas) 😀 😀 😀 😀 😀

efcso
29. apr 2009

u nas uz ani cd ani dvd neficia, teraz chodi s fotoalbumami a aj si fotky obzera, dokonca samu seba na fotkach bozkava!!! 😀

eviku78
29. apr 2009

emmka sa zatial iba v zrkadle bozkava. 😉

ninka123
29. apr 2009

Oli je vymakana 😵 Lula sa zatial len olizuje v zrkadle 😅 Inak ja mam v okoli par-zacali spolu, ked ona mala 14 a on 29, teraz su spolu 10 rokov, maju 4rocnu dceru a funguju super 🙂

misanik
29. apr 2009

Ahojte, som sa zasmiala dnes na vas, vychova ma pobavila. 😀 😀 😀
My soplujeme o 106, ale uz nekasle, klop, klop. Efcso, ak sa nic nestane, tak v sobotu ideme domov. Tatkovi uz chybame, je v strachu ci ho norko spozna.
Inak k tomu bozkavaniu, norko v kuse bozkava a hladka katku. Pride k nej, hlavicku si prilozi, pohladka, pobozka, az tak casto, ze katku to obtazuje

verulka
29. apr 2009

jaaaj, len ako v 16tich ceknut jej 28r fesaka? vsak tam toho uz moc nenarobime 😀
ef, neboj nic..Ron bude isto vyspelejsi na svoj vek 😀