Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

jankapo
3. sep 2009

evi, nie je jednoduchsie prat v lovele vsetko? 😕

ef, taska zbalena- dnes....kvoli marekovi, chyta ho panika, ja by som sa asi balila po odtoku PV... 😀 ale ak si chcem este rychlo umyt vlasy a vyfukat, tak nebdue cas... 😉

baby, nezavidte pripravy! spomente si radsej jak ste si lamali krky ked ste holili susky!!! hned vas vsetka zavist prejde! 😝

misanik
3. sep 2009

tak sa priznam, hodil nam do nasho kosa ponozky, som ich nevsimla, oprala s nasimi vecami a som bola z toho zmetena, tak som ich potom pre istotu oprala este raz s jeho. Mato me vysmial, ci si mylim, ze mame nejaku bakteriu co by norko od nas do teraz nedostal.

jankapo
3. sep 2009

misi, neboj, ty sa z toho dostanes.... 😉 😅

eviku78
3. sep 2009

jani, ja mam bohuzial rada navonane pradlo, takze nase aj avivazujem. a mne to problem nerobi, prat zvlast. a niektore veci ako nohavice jej periem aj s nasimi.

uz by som si aj ja hlavu umyla pred odchodom do porodky, keby mi oddtielka voda. casu by bolo. 😀 aby som potom bola pekna na fotkach. 😀 😀 😀

zuzkazrzka
3. sep 2009

jani na to holenie pamatam, a hlavne na moju polovicku, ked sa mi snazil pomoct. ten jeho sustredeny pohladma nesmierne pobavil vtedy a aj teraz ked som si spomenula😉

verulka
3. sep 2009

ale no jani, to k tomu patri 😵 vylomeny krk je pri porode samozrejmost 😀 ja teraz posauvam vsetko mojej kamoske, ktora rodi chvilku po janke a tiez mam vselijake pocity..i ked tie srdcovky som si nechala pre vnucatka 😅
ja osm mala pri ronovi vsetko ready v predstihu, ale to bolo kvoli skole 😉
ja neprem oddelene uz pradavno, ale vsetkym nam perem vhodne aj pre miminko 😉

basika
3. sep 2009

ef - teba zaskočila len otázka, u nás je to ale každodenná realita 😒 Inak hoď foto toho vaku, to ma zaujíma...hmm...please

podávam inzerát:
príjmem na ubytovanie mamičku (čo vie dobre variť) s dieťatkom (ktoré vie dobre papať). Dieťatko by malo byť vo veku cca 16-17mesiacov. Dlžka ubytovania cca 2 týždne, ak to ubytovaná mamička nevzdá skôr.
Zn. učíme sa jesť

verulka
3. sep 2009

evi, ked si umyjes hlavu tesne pre dporodom, aj tak na fotkach budes vyzerat ako po min. tyzdenom pobyte v prirode bez vody 😉
ef, asi si prehliadla moj predosly prispevok, ja hokkaido poznam, len ho neviem zohnat...ale ja som zase prehliadla tvoj dotaz 😅 idem hladat ten link na tie recepty 😉

jankapo
3. sep 2009

basika a kolko platis??? 😀
ked pojdem do porodky,poslem matula s mojou mamkou, chces?

eviku78
3. sep 2009

jani, presne to som sa chcela opytat. 😀
ale nie verul. my sme boli vsetky krasne mamicky, ako by sme vyskocili zo zurnalu. 😀 😎

verulka
3. sep 2009

jasneee, evi vsak my vzdy 😎

eviku78
3. sep 2009

verul, ved kym moj muz rano vstane, tak ja uz stojim oblecena a namalovana v kuchyni. este ma nenamalovanu nikdy nevidel. 😀 😀 😀

jankapo
3. sep 2009

evi, ja som tomu na stotinu sekundy aj uverila... 😀 😀 😀
uff, demencia-pomoooooooooc!

no ale ja som si fakt fukala vlasy po plodovke 😕 aj namalovat som sa chcela, ale m. zatrhol...lebo bolesti jak svina a5min...tak nevyslo...teraz som slubila, ze sa nebudem, ze som mu vzala za tych par minut 3 roky zivota... 😝 😅

verulka
3. sep 2009

jani, teraz uz ked praskne voda, tak letitre..2. je ryhclejsi 😀
evi, vsak to ja uz tak aj spat chodim...furt za kocku 😉

fukaska
3. sep 2009

b asika--to by sme k tebe mali pris asi my.Posielam foto,ale asi ma zas zvozia pod zem ze ten rezen.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

fukaska
3. sep 2009

a periem v persile senzitiv, lebo z lovely pradlo vyzeralo ako zadubene a Sofinka s tym nema problem

basika
3. sep 2009

dúfam, že teraz už bude admin spokojný...

ja že koľko platím....však ja príjmam za ubytovanie...nemusí mamička platiť za ubytovanie...

fukaska - ja už kašlem čo môže a čo nie...ak pýta..dám jej... u nás je to aj tak v štádiu ochutnávanie..a nejeme extrémi...ja sa aspoň z toho teším, že má záujem.. že pýta...leeeeenže...ona nevie žuť.. a tam je problém..a je to jeden začarovaný kolotoč... 😒 ☹ , z ktorého neviem von

neperiem oddelene...periem v Lovele..samozrejme.. manžo monterky tie nie, tie perem zvlášť

basika
3. sep 2009

no ale teraz nechápem, prečo tebe FUKASKA, foto v pase admin nechal...to čo už toto má byť... a moju surovo zmaže..

fukaska
3. sep 2009

aha neviem.idem zmenit asi po F sa nedostal

kety80
3. sep 2009

janko - si super ze ti je este stale tak veselo a nu tu susku si spominam aj ja tiez mi musel mangel ku koncu pomahat aj sme sa nasmiali ja si skor spominam na ten klistir br 😠 ale vsetko sa da prezit a potom ten vysledok najvacsi poklad na svete 🙂 a tie vlasy pri kika by som stihla aj kadernicku manikurku aj pedikurku s nou som sa trapila 18h.
ja periem spolu s nasimi vecami
fukaska - super foto 🙂

kety80
3. sep 2009

kubko nam chvalabohu nevracal tak dufam ze to tak aj zostane ale my to mame naopak on by uz mohol jest menej aj dr. hovorila ze ma velke brucho 😀

basika
3. sep 2009

ja by som ten klistír hocikedy dala...po celotehotenskej zápche..a celotehotenskom používaní čípkov Glicerol...to bolo supeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀

ale nie ja som si myslela, že aká hrôza..a to nič hrozné

kety80
3. sep 2009

bas - ty si ho privolala a zrusil aj fukaske

fukaska
3. sep 2009

Kety velke brucho? Nam doktorka od narodenia pislala, ze detska obezita.Ako rocna mala 80cm a 11kg a teraz ma 83 a 12kg a mne sa to nezda take strasne

basika
3. sep 2009

to vážne stihol zmazať?... to nechápem..ako to robia... 😨 , ako to vlastne funguje? hmmm?

fukaska - no vidno, že jej chutí papať..ale, že by bola obezitná? to sa mi nezdá..jaaaaaa neviem, ja som radšej takto ako opačne..mylsím..radšej tvoj prípad ako opačne...príde choroba, dieťa schudne..aspoň má z čoho...však tak sa hovorí... kým tučný schudne..chudý ...

kety80
3. sep 2009

na to ma slusne miery a tiez by jedla kazdu hodinu 😀 dnes jedol so mnou vecer vajickovy chleba len ho hltal ani nekusal aj ked ma 6 zubov 😀

basika
3. sep 2009

kety - jaaaa neviem, Lívia má asi malý pažerák alebo čo..ja už neviem...či sa jej sliny netvoria a či čo..proste dnes odkusla z chleba..ozaj, že nie až taká hrôza...však sa pozvracala... 😒 a to každý deň z niečoho takto...
moja mama mala plnú hlavu nápadov.. pokiaľ nebola s nami v kontakte každý deň a nevidela to...dnes už len s takým zúboženým pohľadom kukala ako riadim Líviu od grcky..

basika
3. sep 2009

fukaska - juj, ale to som ti nechcela spôsobiť to s tou foto v pase...len sa mi to zdalo ráno čudné, že moja foto v pase fuč...hádam sa len nehneváš

kety80
3. sep 2009

basika a radila si sa aj s DR. ci to je v pohode

verulka
4. sep 2009

fukaska, nechapem ze detska obezita 😕 vsak je podla mna uplne vnorme- proste su 3skupiny deti: musia vahy, normal a tezkotonaznici..ale v tomto veku je to uplne jedno, lebo az teraz sa zacnu brutal hybat a pomoneje pribrat 😉
basika, precitaj si pravidla a tam je napisane, ze mas mat svoju foto v pase..admini to dost kontroluju 😉
basika a to zaidna zmena? neviem, podla mna to moze mat aj len cisto psychicke- stres z jedla a tak. drzim palce, nech to nejako zvladnete 😉