Májovčatká 2008 IV.. Máme jeden rôčik

mirka20
24. apr 2009

nova tema otvorena 🙂
a kedze je teraz "nas" cas oslav, vsetkym majovcatkam prajem hlavne vela zdravia a radosti 😵

nicolmt
27. apr 2009

a dakujeme za gratulacie 😅

nicolmt
27. apr 2009

ka77ka no tak to mate potom radosti, tolko deti po kope 😝 a drzime palce zajtra na ockovanie 😉

ka77ka
27. apr 2009

nicol..u nas ti je vzdy detiiiii...a to si neviem predstavit, ked pribudne ku pieskovisku aj smyklavka. 😀
tento vikend budeme pravdepodobne v MT pri sesternici, v sobotu ideme do Valce gulasik navarit.juuj, tesim sa. 🙂

anjelok
27. apr 2009

veruuul tak taky karamelovy krem robim aj ja 😅 ..na vianoce supnem ale len salko bez masla medzi oblatky a fajn karamelove keksiky su z toho 😉 ..ale dik za tip, uz viem co upeciem nabuduce na stretko 😵
kraaasne fotocky ste popridavali 🙂
my s chodenim uplna bieda, vobec sa jej nechce. za ruky s nou nechcem chodit a ona to tiez nejak nevyzaduje. tak mame cas.

nicolmt
27. apr 2009

jéééj tak to sa mozme aj stretnut na chvilu...my mame sice vikendy full na chate ale mozme daco skusit vymysliet 😉

ka77ka
27. apr 2009

nicol...uvidim, co ma sesternica v plane, lebo to ideme ku jej svokrovcom. 😎 ale rada by som sa aj ja s vami stretla. 🙂

verulka
27. apr 2009

babyyy, prave mi podrbala farba vlasy 🙄 mam blond zeleny preliv 😀 moja mila kadernicka bude mat kopu roboty, aby spravila z vodnika cloveka..teda v cope to nevidno az tak...ale inak...
no nic...bude sranda 😅
nicol, no vidis...ako u nas sa krpec rozhodol, ze sa ku mne priputa pupocnou nurou...vonku sa ma odmieta pustit, vnutri za mnou prejde aj cely byt..ale ked ma chyti..no uz manepusti...
leni, vsak sme nejake kucharky, neee 😀

efcso
27. apr 2009

verul, no super, pod aj ty na brunet 😀 😀 😀 . ja som sa minule s kadernickou dohodla, ze idem na bledsie, bo mi vlastne vooobec nepristanu!!! a musis byt kocka na zeleno 😀 😀 😀

eviku78
27. apr 2009

aho mamule.
kati, super pieskovisko. my ideme k narodkam kupit toto: http://www.prenasedeti.sk/product/pieskovisko-s...

veruuul, jaaaj to sa blond vlasy neoplacko doma farbit. 😉 ale neboj, budes zase štramana. 🙂

nicol, takze sari sa do tyzdna rozbehne. mne sa emmka dnes omylom postavila normalne sama, ze z drepu bez toho, aby sa niecoho pridrzala. 😕 ale to jej asi velmi pomohli tie jej stehienka. 😀

efcso
27. apr 2009

evfi dobre pieskovisko!

ja som sa etse tak nesmelo chcela opytat, na co su dobre tie gulicky? chcela som aj ja kupit, ale ked sa ma muz opytal, na co je to dobre, zhacila som sa a mlcala. a nekupili sme.... tak na co su dobre? 😲 😅 😨

andula30
27. apr 2009

Verul zelena je in 😀 mam kamosku blondinu ktora si chcela svoju blond farbu ozivit v den stuzkovej a vnutri bola asi zamenena farba alebo co lebo na krabicke bola blond a ona mala vlasy oranzove ako pomaranc 😀 😀

bebebrumik
27. apr 2009

ahojte, už vam zacali chodit vase majovcata???

anjelok
27. apr 2009

veruuul 😲 ..hod foto 😅 😝 😀
evi krasne pieskovisko ste vybrali 😉
ef, myslis tie plastove lopticky? no oni su dobre dat do bazenika a decula v tom lozia a hraju sa..aj ked pre nasu nataly to je super olizovatko 😀
a este som zabudla..moni, krasne torticky. sikulka si a aj ten macko je svetovy 😵

eviku78
27. apr 2009

evi, my mame doma taky maly nafukovaci bazenik a v tom tie gulicky a emmusik sa v tom veeelice rada hrava a vala. a potom v lete to supneme do toho stanu. samozrejme u maminy na zahrade. 😀
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

eviku78
27. apr 2009

nooo leni, aj u nas ich striedavo olizuje emmka a mia. sorry baby ak ich niektore z vasich deti dnes olizovalo. 😀 😲 😀

verulka
27. apr 2009

babyyy, ale to ja si ich tou farbou farbim uz dlhsie...vsetko ako ma byt 😝 ako na inu farbu ja neidem, len to musi nejako vytonovat( nie je to ze brutal zelena)len taky nadych..ale desne je to dost..no a skratim na nejake mikado alebo tak...ale zabava to je 😀
evi, gulky su na hranie..u nas nebudu, to by sme sa pozabijali na nich 😀

efcso
27. apr 2009

leni, ano tie. no ked len na toto su dobre, tak to kludne aj bez toho moze byt to moje dieta. ona ma na podobne veci pelech psa a psa, na nom sa vyvala najlepsie. 😀 😀 😀 . huraaaa, dalsia vec, ktoru nemusim kupovat, ved to je inac dost drahe!!!!

bebe, niektore chodie, ine nie.

anjelok
27. apr 2009

andula 😀 ..to musela byt super stuzkova 😝
bebe vitaj..no niektore uz chodia..fuuu, pozeram do profilu a neverim vlastnym ociam. to timejka sa podarila hned po sestonedeli ?😲 😲 😲 ..ako to zvladas 😕

efcso
27. apr 2009

evi, tak fajn, donesiem oliviu pohrat sa, nech sa vyzije, ked chuda skupu matku krkavciu ma. stan sa paci aj mne. ale teraz nic nebudem kupovat, pockam, ako sa budu vsetky hracky, kvacky, macky pacit vasim deckam a ja potom vyberiem najuspesnejsiu...

anjelok
27. apr 2009

evi no natalka ich olizovala urcite 😀 ..dalsi krok k silnejsej imunite 😅
ef ..no to je pravda co pise verulka..tak dobre na zabitie akurat. ja som ich kupila v tescu v akcii, ibaze ich nemam zatial do coho dat 😅 tak pockaju na narodky. nejaky ten bazenik musim kupit.

efcso
27. apr 2009

leni! ty aka matematicka!!! mne az teraz doslo!!!! jeeemine, brumi, ako sa toto postastilo? ved oni este aj do jednej triedy mozu chodit, nie? 🙂

eviku78
27. apr 2009

evi dobra taktika. to som rozdelila darceky po celej rodine. nech na tej pustej zahrade u maminy ma co robi, ked tam bude na cele leto chodievat. 😀 😀 😀 u druhej starkej zase bude mat obrovsky bazen. tak nech ma dievca pekne spomienky na detstvo. 😎 😉

efcso
27. apr 2009

no, chuda moje male, jednu starku, aj tu v panelaku ☹ ☹ ☹ , este aj vlastnu matku ma staru 😖 . ta si veru detstvo neuzije....

andula30
27. apr 2009

leni hlavne pre nu 😀 nikdy nezabudnem na to ako sme rano stali na zastavke busu a ona ciapku na hlave a spod nej jej nevytrcala ani jedna kucera, co sa mi na nej nezdalo a surovo som jej ju strhla z hlavy a... 😀 😀 😀 myslim ze kazetu zo stuzkovej si kazdy den napusta 😀 😀

anjelok
27. apr 2009

ef inak uprimne, natalka tym bazenikom nebola nejak extra ocarena..sama od seba tam tusim nevliezla ani raz. takze preto sa s nim az tak neponahlam, aj ked neviem naco su mi teraz tie gulicky 😀
do bazenika jej napustim tak troska vody na clapkanie na balkon, ked bude moc teplo. a este bude mat na narodky aj toto (to som odkukala od vs)
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
a tam su tiez gulicky.

andula30
27. apr 2009

Leni naco bazenik aj tak budu po celej izbe ako u nas 😀 Efco ty a starena 😀

anjelok
27. apr 2009

ef no natalka je na tom presne tak isto 😅

anjelok
27. apr 2009

andula...ved teta efcso, ne? 😝 😀

anjelok
27. apr 2009

andul, no aby prezliezala uz konecne aj nieco ine ako mna 😀

eviku78
27. apr 2009

baby, na tych gulickach sa neda zabit. stupis na to a to sa zhuzve ako papier. ved ich uz aj emmusik par rozhryzla. 😀
kocky, nie ste tu niektora velka madarka. ako sa povie po madarsky smykalka? ze by som to mozno z nejakej hu stranky objednala. za lacnejsie. 😀