Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

sisa07
27. máj 2009

Ikka, este som 5fotiek pridala 😉

ikka
27. máj 2009

No je to uz slecna ako ta nasa 😉 Aj my sa uz tesime na dlhe vlasky....a to mojkanie pozname 😉 😵

sisa07
27. máj 2009

Tak to Vam ozaj na figu vyslo......Ale asi ani Emily by cestovanie nerurobilo dobre, ked je chora, mozno by ju to este viac oslabilo......jaaaaj, choroby...... 😒

sisa07
27. máj 2009

Ale sa nam dnes dari 😀

sisa07
27. máj 2009

Kedy Emily zaspinkala?

sisa07
27. máj 2009

U nas uspaval dnes ocino, teraz prisiel, maminka mala volno 🙂

sisa07
27. máj 2009

dobru nocku 🙂 , idem sa natiahnut, uz sa mi nedobre sedi.......

ikka
27. máj 2009

No Emi zaspinkala asi 20:30, vela kasle, tak ju to stale rusilo, ale uz bola velmi unavena chuda. U nas je ocino na nocnej a Emi zaspinkava sama 🙂 Ja jej len pred spanim zaspievam, chvilku pokecame a potom uz odchadzam z izby.
Dobru nocku, ja zehlim... 😖

eva4444
27. máj 2009

juuj ikka zelame nech ste rychlo topfit ☹
sisa Adelka je krasna okana, a tebe tehotenstvo strasne pristane 🙂

my este len kupeme, teda tatinko, najnovsie Petrik vydrzi spinkat tak do 4-5 u seba a rano ho suchneme ku nam kde potiahne tak do pol7-7 klop klop je to super len nech mu to vydrzi 🙂 uz ho volame 'visitor' 😀

podvecer sme sli po obchodoch, teda ja tatino bol s Petrikom v parku, nic som si nekupila, uz som to hadam aj zabudla 😀 no co tak budem mat tehu modu ako pri P. - tatove tricko a teplaky 😀 nechapem preco neurobia pre tehule nieco pekne farebne, len biele a cierne alebo moc tmave 😠

lubi22
27. máj 2009

Ahojte 🙂

riuska
27. máj 2009

ikka to som nevedela - ale neboj vlasky urcite narastu 😵 a potom sa vyblaznis
no Siska Emily je fakt kocka zlatucka, no baby su proste baby - su vzdy chutnucke 😀 😀 😀 to po mamickach 😵 😵
Evi 😀 ze visitor 😀 😀 😀 my chvalabohu obcas spime aj do 8.00 ale stava sa aj ze o 6.00 je niektory chlapcek hore 😠 a vacsinou zobudi aj toho druheho i ked nespia v jednej miestnosti no co uz
Evi aj sa chystate cez leto na SK?
Lubka ahoj 😵 chlapci uz buvaju ??

lubi22
27. máj 2009

Tak kde su tie zlate casy, ze aj Samko zaspinkaval sam. Uspesne som ho zlomila o 21.15, tatinko uspal Filipka o pol 9, takze teraz mame hodku frei a potom ja cerpat energiu a tatinko pokracovat v uceni 🙂 Co sa tyka spinkania, Filipko spinka lepsie ako Samko, vcera spal v kuse od pol 9 do 6 rana, potom sme sa kojili, spinkali do pol 8, znova nakojili a zobudili sme sa o 10.15 🙂 Zato Samko bol hore asi 5 krat na cajik, hruza 😠

Adelka je krasnucka, copceky jej velmi pristanu a maminke zase pristane brusko 🙂 Vidim, ze aj vy ste malovali kriedami, my tiez, Samko bol taaaaky spinavy 😅 Mne nevadi, ked sa zaspini, oblecenia ma dost a na to predsa to oblecenie je, na co ho mam setrit. Uz sa mi vela krat stalo, ze mi zname povedali, ze ci ho v takych novych peknych veciach pustim do piesku, alebo hliny, ale ja nechapem, my mame vsetky veci nove, ved je prvy a preco by som mu mala branit hrat sa? Ved sa operieme 🙂

Ikka ta echinacea zvykne pomahat na zvysovanie imunity, snad Vam zaberie tiez 😉

Evi takze Tvoj svokor je zatazeny na rezanceky a ciste oblecko? 😀 No moj nastastie iba na tie plienky, za to ja som brutalne zatazena na jeho cigarety 😠 Je brutalny zavislak 😠

lubi22
27. máj 2009

Riuska ahoj, vasi uz spinkaju? Kedy sa chystate dat ich do izbicky spolu?

ikka
27. máj 2009

Lubi, ty sa tak vyznas...nevies mi poradit, co mam kupit? Ked teraz berie tie ATB, tak by to skor chcelo nejake tie probiotika alebo laktobacily? Ja sa v tom vobec nevyznam ☹ Budem rada, ked poradite...

inge23
27. máj 2009

Ahojte 🙂 ,
Sisa, Adelka je ina modelka 🙂 , je velmi podarena...by sme vas brali za nevestu 😀 . Dufame, ze tato noc bude lepsia. Ńocne hysterie pozname...niekedy neviem ako to zvladnut, esteze mam superneho manzela, ktory mi pomoze. troska sa poprechadzaju a je lepsie, len potom chce byt na rukach furt a to on v noci razantne odmieta 😔 , proste zacarovany kruh.

Lubi, Filipko ti krasne spinka. Neboj, zo Samkom sa to da neja doporiadku...niekedy v 18-tke 😀 , ale nie...bude dobre 😉

ikka, tiez by som skusila nejkau podporu...aj dophilus podporuje imunitu.

Inak, Filipko este nebol ani raz chory...teda ak neberiem tu boreliozu 😔 ....az sa to bojim napisat...aby sme to nepreriekli..teda asi 2krat sme mali sopliky, ale to sme zvladli raz dva...az sa bojim, aby nieco nevypuklo.

Spinave saty?...tak to tiez vobec neriesim...je to dieta, a kedy ked nie teraz a hlavne, ved to sa opere. A spinave ruky riesi akurat Filip 😀 , on si sam poviem, ze fuuuuj a ide si ich umyt alebo to dostanu teplaky, pripadne my 😀

kamilecka
27. máj 2009

Ahojte

ja som teraz dozehlila,pomaly sa pripravujeme na prichod druheho baba 🙂 Mimi vecicky som si pozehlila ja,inak u nas stale zehli Stanko 🙂

Riuska ja som mala spontanny porod,kontrakcie 3 hodiny a samotny porod 20 minut 🙂 Tak ja tajne dufam,ze aj druhy bude taky super.

Sisa Adelka je fakt velka 🙂 a velmi zlatucka

Vsetko naj oslavencom prajeme 🙂

Dnes sme boli Davidka dat ockovat proti zltacke, uz v cakarni nas tahal prec 🙂 Jasne ze v ordinacii zacal plakat,ale ani nevedel kedy ho pichli,lebo plakal skor ze je tam a nie ze ho pichaju,ale dostal dzusik od Dr tak sa potom ukludnil a bez vahania si ho zobral 🙂
Davidko tiez neznasa spinave rucicky, povie fuj,alebo spina a ideme umyt 🙂 Uz mi aj na plienku zacal hovorit ze fuj, davame este na spanie plienocku a ked mu ju davam tak povie fuj a chyti sa za nos 🙂

zuzka80
28. máj 2009

Ahojte,
všetko najlepšie k narodeninkám prajeme Adelke 😵 😵 😵 hlavne veľa zdravíčka a poslušného bračeka 😉
Sisa pekné fotky si pridala, Adelka je zlatučká 😵
Ikka prajeme Emily nech jej choroba rýchlo prejde 😉 My sme tiež včera a v utorok mali vysoké teploty zo zúbkov, dnes má už len 37,3, tak dúfam, že to už prechádza. Lezú jej von horné 2 zúbky, potom budeme na počte 16 a čakajú nás posledné stoličky.
A s tým ostrihaním vláskov sa nič nezmenilo, stále nemáme copíky, iba zopár krátkych vláskov.
Písanie kriedou je aj naša obľúbená činnosť a potom ide celé oblečenie rovno do práčky 😀 Ale tiež to neriešim, to by som jej nemohla dovoliť nič, aby sa nezašpinila.

riuska
28. máj 2009

Kami to mas perfektneho muza, ten moj by sa zehlenia urcite nechytil 😠 no co uz - ved uz som to aj tak zriedila - zehlim minimum veci - proste nemam na to cas a ani chut
Lubi no jasne my sme uz buvali ja ich dam buvat o 20.00 a je pokoj, obcas sa stane ze hore vybehneme ale to skor za tomaskom lebo vykrikuje - nechce sa mu spat, ale to zriedka.
Adelke vsetko najlepsie prajeme 😵
jeeeej aj my mame kriedu asi od pondelka a tiez sa nam velmi paci, s cim sa este hravate nemam fantaziiu
zuzka ved vlasky dorastu neboj 😵
ikka drzkajte sa 😵

eva4444
28. máj 2009

Ahojte 🙂

aj od nas vsetko naj naj naj pre Adelku, nech je zdravucka a stastnucka 😵

riuska my uz na sk nejdeme, ja by som si uz netrufla. este zvazujeme v polovici juna ist do talianska do jesola ku moru, ale ked je taka kosa teraz neviem ci bude dost tepla voda nato aby sa Petrik mohol vycliapkat. bez toho to nema zmyslu.vsak uvidime.

riuska
28. máj 2009

Evi ahoj 😵
tak to je jasne ze ta cesta Ti uz moc prijemna nieje v takom vysokom stadiu ale ved este sa na SK nachodite 🙂 🙂 🙂 ja som bola akurat v 27tt lietadlom vo Francuzku a veruze zavadzalo a hlavne sme mali velke stastie lebo keby ideme o 3 dni tak ma nepustia 😵

ikka
28. máj 2009

Ahojte,
deticky spinkaju?
Adelke prajeme vsetko naj naj naj k 2 rockom, hlavne nech je zdrava a nekonecne stastna 😵 😵 😵

sisa07
28. máj 2009

Ahojte 😵

Veeelmi pekne dakujem v mene Adelky za pochvaly aj za gratulacie 😵 , az sa tu cervenam aj za nu 😅 🙂 .
Mali sme dnes pekny den, Adelka sa vytesila z darcekov, aj z mini oslavy - upiekla som jej taku jednoduchu torticku, vyzdobila obyvku, pripravili sme jej darceky, bola stastna 🙂, a potom sme isli k mojej sestre, kde bola aj babina, tak to sa Adelke ratalo, mala tam svojich ludi 🙂. Jedna velka oslava nas este caka v nedelu, tak sa vsetci velmi tesime 🙂.

Ikka, my davame Adelke laktobacily od firmy Swiss - "trojkove" alebo "patkove" , to znamena ze obsahuju bud 3 alebo 5 kmenov tych "bacilov". Davali sme aj probioticke kvapky BioGaia, ale potom nam kozna povedala, ze tie su pre Adelku slabe. Ja jej to kazdy den vsypem do mlieka / otvorim tu tobolku s praskom / a poriadne premiesam. A kazdy den dostava 10kvapiek Cebionu =vitamin C. Probiotika sme jej davali, este ked som kojila - cezo mna. A potom hned s prvymi prikrmami do stravy. Odvtedy aj Cvitamin do vody.

Evi, to mate super, ze rano chce este Petrik spinkat s Vami. Adelka sa preberie o tej 5, pol 6 a hned ide do zivota, nechce uz ist k nam do postele, chce zit naplno 😀, na nasu velku radost..........

Este raz Vam velmi dakujem a zelam vsetkym maminam aj drobcekom dobru noc 🙂

najjulinka
28. máj 2009

Adelke všetko naj 😉

lubi22
28. máj 2009

Ahojte 🙂

Tak mne sa dnes podarilo zapnut pocitac skor ako zvycajne, dnes ku nam prisla babinka, tak si sla namiesto mna lahnut k Samkovi ona 🙂

Adelke zelame k narodeninam vsetko najsamsuper, vela zdravicka, stasticka a smiechu a posielame pusinky od kamosov Samka a Filipka 😵 😵 😵

Ikka - my sme pri chorobe pouzivali presne tie iste laktobacidy ako pise Sisa, ale bezne kazdy den ich nedavam. Tiez sme skusali aj Bio Gaiu, ale tie sa mi tak nepozdavali. V lekarni predavaju sirup z echinacey na podporu imunity, no my sme ho este neskusali, tak neviem, ako zabera. Jaj, a este je sirup Imunoglukan na podporu imunity, ten sme brali kvoli jeden cas.

Inge no pevne verim, ze Samko zacne spavat skor ako v 18 celu noc 😀 Tak o rok by sme mu do izbicky radi supli aj Filipka a potom asi bude rezim, ze nech si robia co chcu a rodicia budu chrniet 😀 Teraz nam tu blikaju dve vysielacky 🙂

Pekny vecer 🙂

kamilecka
28. máj 2009

Adelke vsetko najlepsie 🙂

Ja som dnes rozmyslala ze ked bude to stretko 2010 ake to bude zive,skoro kazda uz bude mat dve deticky,len by sme ocenili keby sme nemuseli zasa 5 hodin cestovat 🙂

eva4444
28. máj 2009

riuska no veru este sa asi nachodime, aj ked uz by sme radi sa niekde ustalili, tu je to vsetko len take prechodne. hadam sa aj my dockame aby sme sa uz mohli vratit do svojho 🙂

kami no to som aj ja zvedava ako to dopadne so stetkom 🙂 mna stale mrzi ze to tento rok nevyslo ☹

sisa no to doverne pozname, teraz sme prehodili cas zaspavania, chodi az po 22 aby vydrzal rano dlhsie, v lete je to dobre lebo je dlho vidno a da sa byt vonku. ked som bola v stiavnici vzdy sme odchadzali posledni z pieskovisko okolo 8 vecer, aj by sme sa pohrali ale uz ludia na mna kukali ako na krkavciu matku 😀

susy
28. máj 2009

dievčence, neveríííím. Nejako sa to tu pohlo 😉

susy
28. máj 2009

ozaj,od zajtr som na materskej 😀 😀 😀

eva4444
29. máj 2009

ahojte 🙂
to moje sidlo mi odkveclo v aute tak uz mam obednajsiu prestavku. 🙂 😝 boli sme v pekarni, stale len ukazoval na jahodovy kolacik tak sme kupili, spapal a poooslednou jahodou sa tak obgebril ze bol akoby som ho tyzden neprala 😀
no idem aj ja viazat tuky do postele papapapapapapa 🙂

sisa07
29. máj 2009

ahojte 🙂

Dakujem este za mile slova pre Adelku 🙂 🙂 🙂

Susy, aj ja zasnem, ako sa to tu zmenilo, este pred par dnami som si sem chodila pisat sama so sebou 😀 .

Evi, neviem si predstavit, ze by Adelka chodila spavat o desiatej.....ved vtedy idem spat ja. Kedy si trosku vydychnes? Jaaaj, teraz som si uvedomila, ze Ty si vacsinou pospinkas cez obed s Petrikom 🙂. Ja cez obed nespavam, to sa mi stalo len vynimocne, ked somsa zle citila. Vtedy behnem sem na konika a varim, zehlim, pospratavam veci po byte, nieco si precitam a uz je sidlo hore znovu 🙂.

Zuzi, Tebe som este vcera zabudla napisat, ze si sa pri odoslani pripevku presne trafila do hodiny a minuty, kedy sa Adelka narodila - 12:38 🙂 - neuveritelne 😀 .

A na stretko o rok sa velmi tesim aj ja 🙂 🙂 🙂 , len neviem, kedy sa budeme rozpravat, ked budeme stale nahanat kopu rozblaznenych deti 😀 😀 😀 . Jedna polovica loptosov uz bude vymyslat lotrovinky ostosest a druha polovica sa bude akurat ucit chodit a rozpravat, noooo, bude veselo 😀 .

Pekny den 🙂