Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

ikka
8. júl 2009

Ahojte,
to je super sledovat tie vase mile prirastky 😵 Fibi, Linduska je krasna a Lujza ma bohovsku polohu pri spani 😀
Ja som zvedava ake mena vsetky nakoniec vyberiete 😉

Zuzi, Laurinka sa veru podoba na tatina, ale ma nieco aj z teba a aka to je uz velka slecna, riadne sa tie nase deti pomenili 🙂
Kami drz sa, to je mi luto, ze si musela byt tak dlho v nemocnini, hlavne, ze je vsetko v poriadku.

Emily dnes bola na varovke u kamaratky, vraj bola velmi dobra, baby sa zahrali, ani zle si vraj moc nerobili...kamoska vsetko zvladla, ma teda moj obdiv a este aj vypadala uplne v pohode vysmiata, ziadny stres 🙂 Joj ale to jej polrocne babo je take zlatunke, to sa tam mrvi furt niekde, kam ho polozi a sleduje, co sa deje a zabava sa po svojom, ani neviete, ze je v miestnosti 😀

Evi, Sisa...drzte este 😉 😀

sisa07
9. júl 2009

Ahojte 🙂

Fibi, to tam teda musi byt o drzku.....to ste ako umyvali deti? Neviem si akosi predstavit ani umyvanie rodiciek po porode, ked sa kazdu chvilku potrebujes riadne osprchovat teplou vodou, no dospeli preziju vselico....ale umyvanie babatiek sa tam robilo ako???? Ten riaditel nema rozum........To je normalne drzost, nezabezpecit nemocnici teplu vodu, ved to je na trestne oznamenie!!!! 😠 Dufam, ze tie faktury zaplati, kym sa zacne Adamko pytat na svet.......Ked si spomeniem, ako casto som potrebovala sprchu po porode Adelky, tak mi tu vlasy dupkom vstavaju.......

Evi, tak poriadne drz, nohy k sebe, svorku medzi kolena a nepustiiii, pripadne zatlac naspat 😀 😀 😀 .

Ikka, diky 🙂 .

Pekny den 🙂

eva4444
9. júl 2009

ahojte 🙂

sisa 😀 😀 😀 ja nepustiiiimmm 😀 😀 😀 😀 najskor v polovici augusta ma narok ist na svet 😎 to ty uz budes dvojnasobna maminka nevyspata ale stastna, ja sa este budem potit s bruchom na pieskovisku 😀

ikka diki Emily je zlatusik ze to tak pekne zvlada, a kamoska - hm, kto umi ten umi kto neumi cumi ako ja 😀 ja neviem ako zvladnem vlastne deti 😕 😀

sisa07
9. júl 2009

Evi 😀 . Este nam je do smiechu, co?! 😀 Sak sa za chvilu dosmejeme 🙂 . V polke augusta sa budeme potit na pieskovisku obidve, len ja uz aj s kocikom 😀 . Teda to si fandim, co.......Ak bude Adamko taky ako Adelka, tak odstaveny kocik pri pieskovisku nehrozi ani zdaleka......len same dllllhocizne prechadzky bez najmensieho zastavenia, inak bude placuuuuuu 🙂 .
A s tou Ikkinou kamoskou si to teda vystihla.....ja tiez obdivujem take akcne, odvazne maminy. Ja som stastna, ze sa poriadne mozem venovat jednemu a ticho dufam, ze sa naucim zvladat naraz dve take malinke deti. Ale k tomu este tretie...no, klobuk dole maminy 🙂.

fibi
9. júl 2009

sisa na novorodeneckom majú prietokový ohrievač, takže detičky sú kúpané každý deň a mamičky sa jednoducho otužujú 😀 Niektoré to robili tak, že si na balkón dali vodu v plastových fľašiach tie sa na slnku ohriali a s tým sa potom umývali... No mňa to teda nenapadlo (blondínka 😅 )tak som sa otužovala. Ale v takom teple mi to ani nevadilo, v zime by to bolo horšie 😝
ikka lujza takto spáva od malinka, všetci sa na tom rehocú 😀
eva, máš TP na moje narodky 🙂

monika1
10. júl 2009

Ahojte 🙂
tak mna dnes zobudila krasna sprava od kamilecky 😵 vcera o 22.hod sa narodila mala Sarah s mierami 3130g a 49cm a je krasna,cela Davidko 😵 gratulujemeeeeee 😵 😵 😵

zuzka80
10. júl 2009

Blahoželáme Kamilečke k dcérke, prajeme veľa zdravíčka a veľa mliečka 😵 😵 😵
A blahoželáme aj Lujze k včerajším meninám 😵

erika1983
10. júl 2009

ahojte aj mi gratulujeme Kimilečke ku krasnej dcerke 🙂

lubi22
10. júl 2009

Ahojte 🙂

Blahozelame Kami k dcerke, zelame vsetko naj obom babam 😵 😵 😵

A dodatocne aj Lujze k meninkam 🙂

Fibi s tou vodou ani neblazni, vsak to je na trestne oznamenie 😠 Ked si predstavim, ze pri Samkovi som tych 28 hodin do porodu prezila iba vdaka horucej sprche, tak neviem, co by som robila hentam. No snad to daju do poriadku, ved sa mi zda, ze Topolcianska porodnica mala dobre meno. Je to hrozne, ze taketo daco sa moze stat 😠 No ja by som tam veru bez teplej vody nesla, Sisa snad to daju cim skor do poriadku 😒

Sisa a zasmiala som sa aj na predstave odparkovaneho kocika na pieskovisku 😀 Neviem teda, drzim paste, aby Ti to vyslo. U nas nehrozi, hoci musim povedat, ze Filipko je oproti Samkovi uzasne pohodove babenko (vynimka dnesna noc, kedy bol stale hore), vydrzi mi v kociku aj s otvorenymi ockami, chodime na prechadzky, ale ked buva, musime byt v pohybe. Ale aj tak si chvalim, lebo pri Samkovi ziaden kocik velmi nehrozil, resp. bez vresku 😅

Evi nepusti este aspon tri tyzdne 😀

Ikka tak Tvoju kamosku fakt obdivujem 😉 Fakt je sikovna, ja mam dost co robit s dvoma drobcami, hlavne kvoli odlisnosti rezimov.

eva4444
10. júl 2009

ahojte 🙂

kamilke aj od nas veeelka gratulacia a vela vela zdravicka sil a lasky celej rodinke 😵 😵 😵 😵
takisto lujzke k meninam 🙂

fibi sranda s tymi TP 🙂

nam Petrik prvych 5-6 tyzdnov zaspal v pohode len co sme ho dali do kocika, potom sa nam to nejako pokazilo, nechcel v nom byt, nakoniec sme ho naucili na obedny spanok v kociku, cize som kazdy den cas necas slapala 2h s kocikom po parku, co bolo sice dobre na liniu 😀 ale som si neodychla nic lebo kym sme dosli domov uz bol hore tak len nakojit a hrkat hrackami do umoru. no baba bude hadam lepsia 🙂

dnes bol milostpan v noci hore od 3 do pol siestej. ani spat ani nic, ani vo svojej postielke, po hodine som ho prestahovala ku nam, ani tam, len lezal s otvorenymi ocami a tahal ma za vlasy, pchal ruky do nosa, hadzal po mne vankusikmi, atd. ked sa uz rozvidnelo zaspal s nohami na tatovej hlave, a to som sa uz bala ist aj na zachod aby sa nezobudil. uff no hadam sa to uz nezopakuje, takyto trening na male babo 😝

susy
10. júl 2009

Kamilke veeeelke gratulácie posielame.

fibi
10. júl 2009

jéj kamilečke veeeľmi gratulujeme 🙂 A ďakujem za lujzu 🙂
Inak to s tou vodou je fakt održku, je to hanba pre nemocnicu, hlavne keď doteraz mali také dobré meno... Jo a ešte keď som chcela rodiť do vody, tak smola...ale inak mi to fakt nejako nevadilo, možno mi bola dokonca lepšia studená voda na sprchovanie odspodu, hlavne keď bolo tak horúúúúco... Ale keby som bola zašívaná, tak by som to asi inak brala 😝 Akurát keď som potrebovala horúcu vodu na naliate prsia, tak už nás pustili domov 🙂

ikka
10. júl 2009

Kami, velka gratulacia. Prajeme vela zdravicka a mliecka 😵

sisa07
10. júl 2009

ahojte 🙂

Kami, gratulujeme k malinkej, zelame vela zdravia pre Vas obe a Tebe veeeela mliecka 😵 .

Lujzinke k vcerajsim meninam vsetko NAJ, NAJ, NAJ, hlavne vela zdravia 🙂 .

Lubi, ved ja tiez s tym odstavenym kocikom viac - menej srandujem 😀. Adelkin kocik byval odstaveny, len ked v nom nebola, inak bol v neustalom pohybe, nemal na vyber 😀 . A aj tak to boli nervy....pre mna kocikovanie vzdy znamenalo stiahnuty zaludok a otazku " kolko vydrzi spat?" a " za kolko minut budeme zase s revom letiet domov?" 🙂 . Ved Ty si to mala podobne.....pamatam. Ja sa tak jedine mozem trosinku spoliehat na tu teoriu s pokojnejsich druhych detoch.....uvidime 🙂 .

Evi, tie nase deti maju vzdy nejake podobne spankove problemy 😀. Tiez som dnes rano skonstatovala, ze mam asi doma novorodenca. Adelka bola kazdu chvilku hore, nedalo sa jej dobre spat, stale som musela byt pri nej, ohromne som sa vyspala...... Ale naladu mala rano dobru, tak to bolo hlavne 🙂.

A k tej nasej topolcianskej teplej vode 😠 😠 😠 - viem si predstavit otuzovanie ruk alebo noh, ale pocas porodu a potom, ked ide zo zeny vsetko mozne a potrebuje sa riadne umyt........to je chore......Skoda, ze sa pan riaditel nechysta rodit, nech by si to vyskusal 😠 . Ja som tej teplej vody pri prvom porode spotrebovala teda dost. Riadne som krvacala uz pred porodom, pretoze ma manualne museli roztahovat a teda neviem si predstavit len studenu vodu.....no, ale asi by som si mala pomaly / alebo rychlo? / na tu predstavu zvyknut, lebo sa tomu asi nevyhnem. Ale vytaca ma to z principu, ako si toto moze niekto dovolit.........Ved tam hrozia infekcie a kopec komplikacii......No, trochu som si vyliala dusu, je mi lepsie, dakujem 🙂 .papa

alena22
autor
11. júl 2009

ahojte baby, kamilke gratulujemem aj my k dievcatku velmi pekne meno vybrali sa mi paci 😵 😉
zelame aby boli obe skoro doma a v poriadku 🙂

co sa tyka odstaveneho kocika tak my sme chvalabohu nemali problem neviem cim to bolo mozno tym komplikovanym adkovym prichodom na svet a komplikaciam po nom ale adko bol take kludne babetko ze som mohla kocik nechat tat hodinu kvakat s niekym vonku a potom pokracovat v ceste a v zime som 5 hodin kocikovala po vonku s kamoskou co on tak spal ze ani nemukol 🙂

vcera sa adko vratil po tyzdni co bol u babky na varovani sadol si doma na postel do svojej izby a ze "toto je moje doma" 😵 😀 ukecany je jak male trestidlo spravi to vela ked mal taky hnaci motor tam moju 9 rocnu sestru a jej kamosky tak ma teraz rozumu a stale si chce nechty lakovat 😀 😀 😀

lujzinke zelame aj my dodatocne vsetko naj naj naj k meninkam 🙂

eva4444
11. júl 2009

Ahojte 🙂

tak odo dnes uz poislem tatu s Petrikom na pieskovisko, uz mi zacina tvrdnuvat bruseno, ale Mg zabera, tak sa idem setrit 😝 posledne dni je Petrik strasny maminkos, tak si ho tato pekne potatunkuje 🙂 ani neviem co robit, ale kedze sa idem setrit asi si pustim nejaky film, som nic nevidela asi polroka.

pekny den 🙂 🙂 🙂

sisa07
11. júl 2009

Ahojte 🙂

Evi, nezabudni magnezko o dva tyzdne vysadit, odporuca sa mesiac pred porodom 😉 🙂 .
Ja posledne dni tvrdnem stale a mam aj take menstruacne bolesti = teda asi poslickov, to som u Adelky nemala. A celkovo mam take pocity, ze kazdu chvilu mozno aj......tak neviem. Dnes som bola doobeda sama s Adelkou na ihrisku a tiez mi nebolo vsetko jedno, nejako ma dost zacalo boliet brusko a chvilu som normalne predychavala. A teraz ma drobec akurat stikutku 🙂 a Adelku som pred chvilou uspala.

Alenka, to pokojne kocikovanie, co si si pri Adkovi uzivala asi s komplikovanym porodom nebude suvisiet, lebo nas porod bol tiez riadna divocina a u nas to bolo uplne opacne, Adelka bola velmi nepokojne dietatko, takze vykecavanie pri kociku nehrozilo, ja som vsetkych znamych obchadzala, len aby mala Adelka maximalny pokoj, na vsetko sa budila. Asi je to skor o temperamente alebo o com, tiez neviem.....Ale tiez sme si vsetko vzdy vysvetlovali komplikovanym porodom 😀. Aspon si si po tazkom porode mohla s takym pokojnym malym cloviecikom oddychnut 🙂. Zlate dietatko 🙂. Nasa Adelka este doteraz asi nespala 5 hodin v kuse........

Pekny zvysok vikendu 🙂

alena22
autor
11. júl 2009

Sisa je to mozne ale adko bol desne spave dietatko od 2 mesiacov nam prepsal celu noc od nejakej 10 posledne krmenie do siestej rana v pohodicke to sme dali papat a spali sme dalej niekedy spinkal ze sa o stvrtej zobudil a papal ale pokracovali sme takze nejake take to nocne vstavanie sme zazili az ked nam zubky isli 😖 to sme si uzili ☹
teraz spava adko krasne sam v svojej izbe a nemame problemy ak neni chory 😅 klop klop klop

jaj baby jak to uletelo o chvilku mate druhe babulka doma 😵

My sme boli dnes na ceste rozpravkovym lesom a adko dal zabrat obom rodicom ani si neviem predstavit este jedno babetko mat pri nom 😀
ale clovek zvladne aj nemozne hlavne ak sme rodicia 😉

eva4444
11. júl 2009

sisa a ako to mas vyriesene ked to na teba pride? mas kde dat Adelku a muzika v pohotovosti? ide ku porodu?
som taka zvedava lebo ja este toto vobec netusim. muz to ma z roboty asi 30min. na bicykli a potom to mame este asi 20 minut autom do nemocnice.. a kedze Petrik siel dost rychlo tak hadam aj toto pojde tak ma niekedy chyta panika ci to stihneme. ale keby slo do tuheho si asi zavolam taxik a Petrika potom moj muz pekne v nemocke vyzdvihne, je to trosku nestandartne riesenie, ale asi jedine mozne. a ku porodu nebude moct ist, co je skoda.

alenka moj muz vravi ze ani len netusime ake mame este rezervy 😀 takze my spoliehame na toto 😎

sisa07
12. júl 2009

Ahojte 🙂

Alenka, to mate super, ze Vam Adko takto krasne spinkava 🙂 , je to pre rodicov velka pomoc, ked mozes nacerpat sily a v pohode si oddychnut. Adelka sa doteraz v noci budieva, aj ked tiez uz pol roka spinka sama vo svojej izbicke na velkej posteli. A tiez sa budi aj pri popoludnajsom spanku. Mala sice aj obdobia, ked spinkala tie dve hodky na obed v kuse, ale posledne tyzdne sa zase aj 2krat zobudi a poplakava, potrebuje sa pritulit a spinka dalej. A v noci minimalne dvakrat sme hore........Takze ja s druhym babulkom len plynule nadviazem na nocne vstavanie, ziadny velky sok ma v tomto smere necaka 🙂 . Len neviem, kedy si pospim aspon par hodin v kuse, nooooo, bude to velmi zaujimave, ale ako hovori Evkin muz, ani len netusime, ake mame este rezervy 😀.
Vy sa aj s Adkom drzte, nech Vas vsetky protivne choroby obchadzaju 🙂, uz ste si uzili dost.......

Evi, tentoraz nechcem, aby isiel muz k porodu. Je pre mna dolezite, aby bol s Adelkou doma. Ta ho bude potrebovat viac. Mam to dohodnute tak, ze ked to na mna pride v noci, tak zavolam sestre, ktora byva len kusok od nas a odvezie ma do porodky ona alebo svagor, muz zostane doma s Adelkou. A ked to bude cez den, tak k Adelke dobehne babina a mna muz zavezie. Keby to aj bolo tak, ze sa to udeje este tento tyzden, alebo az na zaciatku augusta po jeho dovolenke, tak z prace to ma autom do 10minut, peso 20, takze stihame v pohode. A do nemocky to trva tiez tak do 10minut.
Uz som muzovi hovorila, ze ho nepustam na ziadne sluzobky ani nic podobne, uz nech je pekne na dosah 🙂. Keby islo len o mna, je to ine, ale ide hlavne o to , aby bola Adelka v pohode. Toto nevie pochopit moja mama, ktora sa stale snazi presadit, aby muz isiel rodit so mnou. Ze ona sa o Adelku postara. To by som pripustila jedine v pripade, ze by mi doktor na prijme povedal, ze to pojde velmi rychlo a muz sa do 2-3hodin moze vratit k Adelke. Ved uvidime, ako sa to nakoniec cele zomelie. Som velmi zvedava na utorkovu poradnu, lebo urcite sa za tie 2tyzdne nieco zmenilo - tvrdneme stale a aj to pobolieva. Bola by to sila, keby som napriek tomu zase prenasala........dufam, ze nie......
Vy to mate o dost tazsie, kedze ste v Nemecku odkazani sami na seba......budem velmi drzat palce, aby Vam to hladko prebehlo a aby ste s Petrikom nemuseli vymyslat ziadne krizove riesenia 😉. Snad nam to obom dobre dopadne 🙂. Uz teraz sa tesim na to, ked si tu budeme pisat, ako sa nam zije s dvomi detickami 🙂. Drzte sa, papa.

sisa07
13. júl 2009

Babyyyyy, kde steeee? zase to tu nejako utichlo, ja si nechcem pisat sama so sebou 🙂 .
Prajeme pekny letny den 🙂

lubi22
13. júl 2009

Ahojte 🙂

Alenka no to si pamatam, ze Adrianko snad ako jediny z majovych babeniek uz prespal cele noci od zaciatku, on bol take dobrunke babenko 🙂 Len nech vas tie choroby obchadzaju.

Sisa u nas je to s tym spanim presne ako u vas s Adelkou, sice uz sme mali par prespanych noci celych, ale to je ich celkom lahke poratat. Samko ma asi prilis bujnu fantaziu, cez den kopec zazitkov a spravuva ich este aj v noci, tiez sa budi. My sme to mali od zaciatku tak, ze my s Filipkom v spalni a Samko sam v detskej (mali sme zapatu vysielacku), ale postupne nas omrzelo stale skakat a bezat do vedlajsej izby Samka utisovat, casto sa tym zobudil aj Filipko, tak teraz je rezim taky, ze ja spim v spalni s Filipkom a moj muz v detskej na pohovke a Samko v svojej posteli. Snad sa raz vratime do povodneho stavu a stretneme sa s muzom v jednej posteli 😅

Sisa ja chapem Tvoju maminku, predstav si, ze raz ked bude Adelka velka aj Ty budes chciet, aby v tych najdolezitejsich okamihoch mala pri sebe najlepsiu oporu - tym je iste parnter. A ak Adelka zvlada v pohode byt s babinkou, isto jej tych par hodin neublizi, mozno prave naopak. A taktiez druhy drobcek ma tiez pravo na tatinka od prvej minuty na svete, ja by som ho o to nechcela ochudobnit, su to velmi dolezite momenty (teda aspon pre mna). Takze ja by som sa v tomto priklonila k nazoru Tvojej maminky, hoci samozrejme - ako urobis je len na Tebe a Ty sama vies, co je pre Vas vsetkych najlepsie. To len moj nazor😉

Evi vy to mate o to narocnejsie, ze ste len sami dvaja. Ale vy s muzom aj s Petkom ste taki pohodaci, ze vy vsetko zvladnete s najlepsim prehladom 🙂 Snad budes mat aj druhy porod taky ako pri Petkovi 😉

Jaaaj uz sa tesim na dalsie babulka 😵

Ja uz nemozem Filipka nechat ani na posteli, objavil pred 3 tyzdnami caro prevracania sa z chrbatika na brusko a teraz posledny tyzden to tak vymakal, ze vala duby v jednom kuse dokola, hned ako sa dostane do polohy lezmo. takze ked ho polozim na jednu stranu postele, ani sa nestihnem obzriet a uz je dokulany na druhej 🙂 . Samko sa teraz doobeda kupal v bazene, sme u svokrovcov, tak bol cely vyteseny. Snazime sa oducat od plienociek, zatial je to tak jedna k jednej. Dve hodinky v pohode, pyta sa, je bez plienocky a potom sa dva razy za sebou pocika. No este sme len zacali, tak uvidime 🙂

Pekny den 🙂

eva4444
13. júl 2009

Ahojte 🙂

ja by som muza pri porode chcela, ale my tu nemame nikoho na koho sa mozeme uplne spolahnut ze bude k dispozicii keby to nahodou prislo. vsetci kamarati chodia samozrejme do roboty. moja mama sa takisto ponukla, ale musi venovat bratovi, kt. nemoze ostat dlhsie sam lebo ma depky, a obaja zase aby prisli a mesiac byvali u nas sa neda, pretoze to by som asi ja nezvladla 😅 nehovoriac o tom ze mam pocit ze Petrik mojho brata skor rozculuje akoby sa s nim hral, takze to ja eeeeee. 😖 vsak dajako to uz dopadne, verime ze dobre 😝 toto je asi jedina vyhoda planovaneho porodu ze clovek sa vie zariadit.

ako tak rozmyslam my sme asi este jedini plneplienkovi 😕 no ale co ked to nase dieta nai za ten svet si sadnut na nocnik, ani skusobne v teplakoch 😠 asi este nie je jeho cas. vsak premna zamna nech ich este ma aj rok, nejako to uz utiahneme.

lubi no Filipko je sikulka 😉 to Petrik sa prvy raz pretocil 5,5mesacny. tak ale my sme celkovo netabulkovi 😀
inac stale pouziva svojich 10 slov, progres veskery zadny. aj sa ho snazim primat k tomu nech odzdravi ked ho nejaka tetka pozdravi, (aspon zakyvat alebo co) ale on nic, ma v pazi. len tetky sa cuduju, ale kaslat na ne. zije si v svojom svete plnom bagrov aut nakladacov vlakov a inej techniky.. tak som rozmyslala ze nase deti asi zacnu hovorit obe naraz 😀

pekny den 🙂

eva4444
13. júl 2009

tym nase deti som myslela samozrejme Petrika ajeho segru 😎

susy
13. júl 2009

Lubi, som sa rozhodovala medzi sajtkou a skejtom na kočík a ujo predavač v predajni ma milo prekvapil a potešil. Kuk do albumu. 🙂

najjulinka
14. júl 2009

evka naša Lucka tiž plienkovaná.. .Teoriu ovláda dokonale, ale sadnuť na šerbel ani za svet... No čo.. .Je celá po mne... 😅 😅 😅 Moja mama sa smeje, že keby nevedela , že ju máme z domova, tak si povie, že je celá po mne - potvora malá 😀 😀 😀 😀 😀

erika1983
14. júl 2009

ahojte
tak ja by som tiez chcela druhy porod s manzelom za nic by som to nedala super podpora, sice dopadol trocha s modrinami , ale nech si aj on odtrpi 😀
mi už tiež neplienkujeme a od septembra ideme do školky 🙂
joooj aj ja už chcem mať druhe ☹ ked vás takto čítam a pozeram vaše fotečky
a zo spaním je to tak, že Frederika spí sama v detskej, ale okolo pol šietstej sa objaví u nás v posteli a spí ďalej 😀

eva4444
14. júl 2009

ahooj 🙂

sisa ty uz mas 38icku na brusku 😵 aj ja chceeeem. keby mi tak niekto daroval nejake tt - mozno nejaka baba co prenasa alebo tak 😀

aj Petrik spinka sam vo svojej postielke v detskej, niekedy prespi celu noc, niekedy sa budi a treba ist potulkat, rozne.. aj poobede niekedy spi v kuse a niekedy sa budi. rano ak sa zobudi pred siestou tak este ma vyznam ho davat ku nam.

dnes sme boli v telocvicni, tam sa Petrik tvaril ze si to musi doslova odtrpiet, ale potom sme sli sa prechadzat na stavenisko, kde bolo kopec bagrov v pohybe, miesacky, zeriav atd. no super bol nadseny. tak aj ja 🙂

pekny den vinsujem 🙂

sisa07
14. júl 2009

ahojte 🙂

Evi, aj ja by som uz ten kalendar najradsej trosku popohnala, nech to mame za sebou 🙂 . Ale ved aj Ty uz nemas daleko do ciela 🙂.

A s tym porodom......ved uvidime, ako to cele nakoniec dopadne, teraz tazko povedat. Vela zavisi od toho, kedy a ako sa to zomelie. Aj ja to vnimam tak, ze je vzdy lepsie mat partnera v takejto chvili pri sebe, no na druhej strane uz nie som sama, musim mysliet hlavne na Adelku, aby bola v pohode. Aj tak tych zmien bude na nu este dost.....a ona je na mna velmi silno naviazana, takze uz to bude pre nu velmi tazke, ze nebudem niekolko dni doma a bude s nou len ocino, aj ked su super dvojka, veeeeelmi sa lubia a viem, ze sa mozem na muza spolahnut 😵 . A hlavne dufam, ze druhykrat to pojde rychlejsie a lahsie, tak by som to mohla nejako zvladnut aj sama. A budem ovela pokojnejsia, ked budem vediet, ze je Adel s ocinkom a spolu cakaju na dobre spravy 🙂. Adamko bude v tej chvili potrebovat hlavne zdravotnikov a mna. No, ale hormony a tehotenska precitlivelost robia svoje, takze este mozno svoj nazor zmenim 😝 🙂. Teraz som este taka odvazna 😎.

Lubi, Filipko je sikovnicek 🙂 . Ked Ta tak vzdy citam, tak mam pocit, ze cas ide straaaasne rychlo. Pamatam si, ked si nam minule leto po dovolenke este len hovorila, ze cakate babo, potom sme sledovali cele Tvoje tehotenstvo a uz sa Filipko prevaluje na posteli 🙂.

My sme dnes boli na detskom ihrisku, mame tu take nove, dopoludnia je skoro cele v tieni, tak je to pre nas obe super. A je blizko, tak aj napriek teplu sme to zvladli v pohode, ziadne kolapsove stavy 🙂. A bola som nakoniec vdacna Adelke, ze ma presvedcila na buginku, lebo pri ceste naspat uz bola dost unavena, a bez buginky by to znamenalo niest ju na rukach, takze nic - moc.....

Pekny den 🙂

eva4444
15. júl 2009

ahojte 🙂

sisa uvidis ze druhy porod bude lahsi zelam ti to z celeho srdca 🙂
ti nasi drobci to uz nejako zvladnu aj bez nas vsak maju supertatov 😎 🙂