Májové babätká 2007 II

alena22
25. apr 2008

Ahojte tak mali sme si zalozit pokracovanie tak je tu 🙂

eva4444
30. júl 2008

ahojte
juli to pozname s prebalovanim 😀 😀 a to s prizmurenymi ockami je super zlate 😝 😝 😀

ako sa vsetky mate?

tu je hic a sparno Petrik spinka len v tricku a plienke, zajtra ma byt 30 asi pojdeme sa oclapkat, potom petrik dobre spinka 🙂 inac nic nove, vstavame standartne 5.30 uz mam toho celkom dost, ale hadam je to len taka nejaka faza 😖 vcera sme ho dali schvalne neskor lebo bol culy tak sme zacali kupat o 21 takze zaspinkal tak ca 21.20 a pol6 zase hore. nezmar je to 😎 😎 😎 no co uz ako chce tak sestricka nebude 😒 😒 😒 😀 😀

najjulinka
30. júl 2008

Tak Lucinka nám preštvornožkuje aj 2-3 metre... Tempom slimáka,a le vytrvalo ked si to dá do hlavy, že ide, tak ide... Normálne po tých 2metroch sa aj rozplače potom... Potvorka malá.... Ale teším...
Obaja su takí zlatí... Aj spolu sa hrajú... Dnes sme mali návštevu a oni sa spolu "rozprávali" = vrieskali ako paviáni, ale bolo jasné, že proste komunikujú a že to nie je plač... 😀 Aj návšteva uznala, že volume majú dobré... A krásne sa vedie zladiť, že naraz kričia 😀 😀 😀 Je to ohromná sranda...
Normálne sa bojím ako sa rozbehnú, ale aj teším... A hlavne ked pribudne tretie bude sranda... Aj som už známim hovorila ako budeme vychádzať z bloku a aj ked je to moc smiešne, tak mi dali za pravdu, že radšej tak ako keby malo nejaké vybehnuť na cestu... 😀 😀 😀 Tie decké obojky (vodítka) sú geniálny vynález...

lubi22
30. júl 2008

Ahojte 🙂

Julinka, myslim, ze tie voditka su v pohode, ved si len jedna, tak musis malinkch dako korigivat. A to si trufas teraz este aj na tretie? 🙂

Evi, na sestricke sa da pracovat aj pred pol 6 😀 No snad to ma Petko iba take obdobie a casom bude spinkavat aspon o hodinku dlhsie 😉

My sme chori stale, Samko teplotky. Uz som chora aj ja, bola som dnes u lekarky, tak mi dala nejake slabucke lieky, aby neuskodili babetku, ze mam vela lezat. Dostala som aj zapal oci, tak ledva vidim, tam si tiez musim kvapkat slabe lieky, tak dufam, ze to babetku nijako neublizi 😢 Zajtra ma sluzbu so Samkom manzel a v piatok rano pricestuje na pomoc maminka, tak snad to coskoro prekoname 😉

miriamkac
30. júl 2008

Ahojte
Lubi zelam skore uzdravenie tebe as Samkovi a davaj si na seba pozor....
Ja uz sem nestiham chodit chalani mi zacali chodit uz sa nedaju "odlozit" do postielky takze to tu mam pestre 😖
Vsetkym zelam prijemne dniky a uzivajte si slniecka... 🙂

ikka
30. júl 2008

Ahojte maminky, no 2 dni nam nesiel net...katastrofa, stale som na vas myslela, ale bolo krasne, takze sme vela trajdali a ani sme doma moc neboli, len som bola nestastna, ze si vas aspon precitat nemozem 😉

Lubi, to je mi luto, ze vas viroza postihla, takze posielame vela sily, nech to rychlo prejde 🙂

Evi, tiez sme boli na kupku a Emily sa tiez vie tak zahrat, ze si nabera vodu a vylieva a este su tam take vodotrysky, takze tam sa clapka a chyta vodu, len bolo dost ludi, tak som musela byt v strehu, aby nas vacsie deti neprevalcovali a tak...inak by som ani nemusela moc pozor na nu davat.

Juj a moja jedna kamaratka caka babulko, tak sa tesim, lebo ona mala nejake zdravotne problemy a bala si, ci to pojde, ale podarilo sa...a vraj rychlo, tak je cela stastna a ja s nou 😵
Inak mi furt len 2 zuby, horne su uz poriadne vyrysovane, ale zda sa mi, ze su este velmi vysoko 😅

Miriamka mas moj obdiv, zas a znova 🙂

ikka
30. júl 2008

Evi fotka "fajront" je bozska 😵 😀 😀 😀

eva4444
31. júl 2008

dobre ranko

jooj lubi to je blbe s viroziu, presne v najhorsom case ☹ ale snad vam to rychlo prejde 🙂

ikka diki, petrik takto standartne spinka v kociku vylozi nozky a zaspinka a necha sa obdivovat od vsetkych starych tetiek 😀

tato noc bola desna, ako sme ho dali spinkat tak kazdych 20 minut hore asi do polnoci a strasny plac, nakoniec mal z toho aj vela soplikov, ja neviem, potom sa budil len kazde 2h a rano este predriemkol pod ockovou pazuchou v nasej posteli... ja neviem co mu bolo, mozno ho len brusko bolelo lebo pojedol vecer vsetko co sme mali v chladnicke 😖

lubi22
31. júl 2008

Dobre ranko 🙂

Evi ta posledna fotka je fakt super 😀

Miriamka, aj ja Ta obdivujem, ako vsetko super zvladas 😉 Ja uz teraz rozmyslam nad nejakou pomocou, no neviem si predstavit, ze by som to v pohode zvladala sama, hlavne prvy rok, ked budem mat obe deticky doma 😅

Ikka, gratulujem kamaratke 😉

eva4444
31. júl 2008

miriamka no ako pise lubi mas toho urcite dost.. lubi neboj druhe babenko bude pokojne spinkat cele dni alebo samo pozerat po svete a vsetko super zvladnete 😉

najjulinka
31. júl 2008

Dnes sa stal môj bratranec otcom, tak sa trošku vytešujeme. 😅

lubi22
1. aug 2008

Ahojte 🙂

Dnes sa ma narodit babulko aj Riuske, tak cakam na super spravu 😵

Evi, no kiez by si mala pravdu 🙂 Ale poznam svoje sily a navyse od marca do juna ma muzik kazdy mesiac jednu zaverecnu statnicu na prave, takze urcite bude potrebovat daky priestor na ucenie, takze ta pomoc sa asi zide. Hlavne ked tu nie su rodicia, hoci predpokladam, ze prve dva mesiace budu maminka a svokra chodit na tyzdnovky 😅 Ale kamaratka ide dat od septembra dcerku opatrovatelke, na tri dni do tyzdna a navrhla mi, ze by v pohode ta pani mohla obcas povarovat aj Samka, tak moja predstava bola, ze tak na tri-styri hodinky dva-tri krat do tyzdna od januara by mu to nemalo uskodit. Ale ved vsetko sa este uvidi 🙂 Budem tahat rozumy od Riusky 😉

lubi22
1. aug 2008

Takuto uzasnu spravu som dostala od Riusky:

Volam sa Lukasko, narodil som sa o 9.30, mam 48 cm a vazim 3080 g. Aj ja aj mamicka sme v poriadku.

Blahozelame hroooozne moc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miriamkac
1. aug 2008

riuske a Lukaskovi zelame vsetko najlepsie...vela zdravicka a stasticka 🙂

miriamkac
1. aug 2008

lubi22 prave prvy rok bude ten najlahsi.... 🙂 🙂 ...pokym nebude behat aj druhy...tak potom sa len nabehas... 🙂

eva4444
1. aug 2008

gratulujemeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lukaskovi vela zdravicka a mliecka a maminke rychle zotavenie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipi1211
1. aug 2008

jeeeeeej riusik moc moc blahozelam a zelam vela zdravicka a rychle zotavenie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ikka
1. aug 2008

Riuska moc gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zelame vela zdravicka a sily! Krasne meno 🙂 😵

kamilecka
1. aug 2008

Ahojte

Riuska rychle zotavenie a Lukaskovi vela zdravicka,stasticka a lasky. Velmi sme na Vas mysleli.

Ako pekne sa rymuje, Tomasko a Lukasko 🙂 pekne ste vybrali 😉

alena22
autor
1. aug 2008

Gratulujeme riuske a jej syncekovi Lukaskovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

arimzv
1. aug 2008

Riuska velke blahozelanie aj odomna, nech ste zdravucki 🙂

inge23
1. aug 2008

Ahojte,
Riuska, Gratulujemeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 , som na vas myslela....vsetko naj naj, hlavne vela zdravicka a mliecka.

My sme mali pred 2 tyz. kliesta a od vcera teplotujeme, takze nas sleduju. Drzte nam prosim palce

zuzka80
1. aug 2008

Aj my blahoželáme Riuške k synčekovi, pekné miery 😉 Prajeme maminke rýchle zotavenie a veľa sily a Lukáškovi veľa zdravíčka a lásky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka80
1. aug 2008

Inge držíme palce, nech to nie je nič vážne, kliešte sú nebezpečné 😒

rainbow
1. aug 2008

ahojte aj ja sa pripájam ku gratuláciám , riuska a drobček všetko naj naj naj 😵 😵

zuzka80
1. aug 2008

Ľubka už je Samkovi lepšie? Má ešte teplotku? A ty ako?
Rainbow ako sa má Denisko? Dlho si tu nebola.

rainbow
1. aug 2008

ahoj zuka, dakujem dobre... je z neho veľký šíbal, naša stíhaška, dáva nám veľmi zabrať...nebola, lebo stále máme nejaké aktivity...
a vy ako sa máte?

najjulinka
2. aug 2008

K Lukaskovi blahoželám.
Mojmu bratrancovi sa narodila Olívia predvčerom, takže aj tu sa vytešujeme... Aj ked je to také divné, lebo bratrancov otec sa toho nedožil... Umrel týžden pred tým 😒

lubi22
2. aug 2008

Ahojte 🙂

Zuzka, dakujeme, nastatsie Samko uz dva dni nemal teplotku, myslim, ze je uplne fit, iba zubky nas trapia nadalej, ale to asi vsetky babetka teraz. Ja uz sa mam lepsie, vylezala som to. Len keby mi stale nebolo zle od zaludka, ale verim, ze ked prejde 3. mesiac, tak to prejde 😵

Ako je na tom Laurinka so zubkami?

Inge, drzim paste, nech je Filipko v poriadku.

Miriamka, no uvidime ako to bude. Zase ich doma pokope budem mat iba ten prvy rok, lebo kedze bude medzi nimi takmer dvojrocny rozdiel, potom pojde Samko do skolky, takze potom budem doma iba s jednym babetkom. Aj preto si myslim, ze ten prvy rok bude najnarocnejsi 😉

Alenka, Adrianko sa drzi, je zdravucky? Sledujem fotky, tak vidim, ze sa mate fajn a uzivate si leto 😉

zuzka80
2. aug 2008

Ahojte, Laurinka sa má dobre, už nehnačkuje, ale ani ďalšie zúbky nemáme, tak neviem z čoho to mohlo byť 😨
Stále má len 4 zuby a to všetky hore 😀
Tak super, že Samkovi je už lepšie.
My ideme vonku na dvor, Laurinka má nové pieskovisko, tak dúfam, že sa tam vydrží hrať dlhšie ako 3 minúty 😀

najjulinka
2. aug 2008

U nás si včera Kristián kusol do jazyka okrem iného 😖 😢
Dnes som mu prvýkrát dala topánočky - sám si vybral... červené s kvietkom 😅 😀 😀 😀
Včera som len s ním skočila do obchodu a on cestou do obchodu začal robiť cudzím ľuďom pápá... Proste pochopil o čom to "pápá" je.. .On je taký šikovný... 😵 😵 😵
Inak už hrajú naháňačky a schovávačky drobci... Je to smiešne.. .Lebo Kiko sa obzerá či ho Lucka nechytí... Lucka ide slimačím tempom... A on aby proste pred nou zdrhal, tak robí kolečka okolo izby a pritom prejde okolo nej, ale tvári sa, že uteká pred ňou... Ale kým ona spraví polkolečka, tak on 3 😀 😀 😀 A je aj patrične zadychčaný a spotený 😀 😀 😀