Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
6. jún 2010

dobre ranko
dnes ideme na obed k mamine, ma narodeniny, tak o obed mame postarane 😵 , iba Adamkovi varim rizoto

no idem ja pokukat, co jamaat ponuka 🙂

ludmilabb
6. jún 2010

caute mna Sofia od stvrtej obveselovala lebo sa rozvidnelo tak nevedela ci ma spat, lozit, revat tak sa po mne zliepala nevedela sa ulozit, len hlavou mixlovala krasa no a ako bola hore tak bud som sa snou musela hrat alebo nosit na rukach a tesne pred spanim som ju dala vycikat a potom reku nech je trosku navolno bez plienky spokojna bola velmi aj ja len ked mi do 5 minut mlacku na koberci nespravila tak som si ju zobrala na kolena kym som jej plienku skladala zacitila som teplo tak sa mi pekne krasne znova pocikala a to tieklo cez moje nohavice, gatky 😅 na gauc a este aj na koberec pokvapkalo 😠 som jej dala za tri stamperliky vody napit ale ze mi to takto na tri etapy vypusti do kelu
@iinuska ake rizoto robis Adamkovi?

mystery7
6. jún 2010

ahojky
My sme boli vcera vonku do 19:20, Mirko sa vysantil pri fontane az bol cely mokry.
Dnes sme sa tiez uz boli trochu prejst. A mam super zazitok 🙄 🙄 😢 po obede som ho dala na nocnik a sadla som k nemu (strasne si taha pipika), zabavala som ho hrackami. Zacal si tahat body, ja som na sekundu kukla na mm a Mirko sa mi celou vahou vyvalil na podlahu 😠 😠 😠 ma hrcu ako hrom 😢 na nervy, tak si nadavam. Dufam, ze bude ok. Plac bol veliky, ale po chvilke skoncil a uz sa aj smial. Dala som mu prsnik, tak aj zaspal- uz bol cas kedy chodi spat.

kosska3003
6. jún 2010

ahojte dnes je krasne a u nas je MDD pre tedi pridu Čanaky a Podhradska tak ideme zatrsat s malou aspon bude zmena a vecer pojdem hadam zase na korcule uvidime pekny dnik prajem 😀 😎 😎

ludmilabb
6. jún 2010

mys ja sa tiez bojim aby mi necapla hlavou na kachlicky, napr ked sa drzi vane tak zvykne hlavu zaklanat a predstava ze rachne celou silou zo stoja 🤐
ak spadol zo sedu a potom sa usmieval tak to hadam nebude az take strasne verim ze to nebolo nic prijemne Sofia reve nepricetne aj za mensie bolacky tak si ani nechcem predstavovat co by robila pri hrci a inak ked ju mam rozbalenu a sedi tak si tam dole chyta co ma, naucila som ju kde ma pupok a ona obcas zide nizsie a ze tam to je 😀 a dnes pred tym cikanim prdela a rehotala sa na tom siska 😀

jamaat
6. jún 2010

Joooj ženy, veď sa nemusíte až tak strašne báť, keď dieťa spadne. Príroda vie, že deti padajú, a tak im dala mäkké kosti, znížený prah bolesti a odolnosť.

iinuska, zuzkad, mám v tom dosť chaos, musím to porozdeľovať do jednotlivých fotoalbumov, ale nestíham, ešte stále nemám nahodené ani to, čo mi pred 3 týždňami prišlo.

ludmilabb
6. jún 2010

Jani no vysvetli to Sofii ze sa nic nedeje 😝 ona dnes mrncala za vsetko, nedarilo sa jej otvorit knizku tak ako chcela aj vozik sa jej zasekol o prah aj by si vedela pomoct ale ona sa bude jedovat, obavam sa ze nez aby sa s niecim potrapila tak bude revat a mna volat nech jej pomozem
na mmb nahadzujes ci na FB?

jamaat
6. jún 2010

Aj ja som Emku už naučila, kde je pupok, ibaže keď sedí, tak pupok má medzi faldami schovaný a ona potom furt na cikulku ukazuje 😀

jamaat
6. jún 2010

ludka, veď s ich plačom to nemá nič, niektoré deti sú proste háklivejšie. Monika mi napríklad nerevala, keď sa udrela, ale keď sa pri páde zašpinila 😀
Na MMB nahadzujem.

mystery7
6. jún 2010

@jamaat ved ja viem, ale nie je to 2x prijemne a hlavne ma stve, ze som bola pri nom. Snad to bude ok a bude veselo vykrikovat dalej 😉

mystery7
6. jún 2010

pupok si medzi faldikmi tiez vie najst, ale pipik je najlepsia hracka, niekedy sa bojim, ze si ho urve ☹

ludmilabb
6. jún 2010

Jani vsak presne aj Sofia 😀 Emka ma aj faldy to hadam ne!
vsade sa hovori o nebezpecnych padoch z postele tak clovek sa potom boji, Sofia je dost opatrna a ak ju zabaka vacsinou to vie ustat len ked zacne chodit samostatne to bude ina kava

jamaat
6. jún 2010

mys, dieťa sa musí naučiť dávať si pozor aj samé, nie sa spoliehať, že má stále maminku za zadkom, ktorá ho v každom prípade zachytí. Nemusíš si nič vyčítať, nestalo sa nič výnimočné.

ludmilabb
6. jún 2010

mys ostatne baby co maju chlapcov nist take nespominaju 😕

ludmilabb
6. jún 2010

Jani Sofia sa na to stopro spolieha a vsak este aj mm do mna huci ze ked sa udrie je to moja chyba, no com budem onee vypisovat

mystery7
6. jún 2010

u nas je najvacsia zabava visiet z postele a okukovat podlahu uz asi od 3.mesiaca

mystery7
6. jún 2010

tiez si myslim, ze nespadol z 2m na beton :-/ a ano, musi sa naucit byt na seba opatrny. Mm dostal skoro infarkt, tak to mi tiez nepomohlo 😅

jamaat
6. jún 2010

No tých vašich mm by ste mali asi na nejaké školenie ohľadom detí vyslať 🙂

ludmilabb
6. jún 2010

Jani u nas plati na vsetko veta: a hlavne neporovnavaj dobre!!!

mimi21
6. jún 2010

baby BB nechcete sa zajtra ist okupat s drobcami na kaskady?
ja by som sla s malou niekam k vode a to je jedine miesto, kde je tepla voda...

NINA CHODIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
dnes sa sama konecne pustila, lebo uz ma bolel chrbat co sme stale museli chodit za ruky
a musime sa dat trochu do normalu, lebo tu boli krstni a to sa jej stale niekto venoval, stale bola s niekym a za tyzden si na to poriadne zvykla...

kosska3003
6. jún 2010

tak uz spinkame mne tiez marika pada mm ked to vidi joj ved ju drz aj on ked ju drzi za ruky tak je skrceny a mu vravim nech jju chyti za jednu ruku a vystre sa on ze nie spadne no tak nech sa hrby mladenec ja sa nebudem 😀 a aj tak je v robote tak ma veget

dnes bolo super boli sme na namesti na MDD deti tam tancovali pekny program spravili to hej mala je vyjasena poriadne no uz ale spinka zaspala hned

mimi21
6. jún 2010

aj my sme boli v meste, bol miting SDKU, este teraz cez okno pocujem Gladiator 😀 a Nina si potriasla rukou s Miklosom, to mm ju zobral 😀
ale bolo strasne horuco, Nina vypila tolko vody, mala strasne tazku plienku potom...

kosska3003
6. jún 2010

ty kokso to ake tropaky hlasia to je iny prevrat v tom pocasi ale bude teplucko az moc no ale lepsie ako keby malo lliat

zuzkaprofant
6. jún 2010

cafte

mi sme boli dnes cely den pri vode maly mi nechcel nic jest ale asi nemal v tej horucave ani chut 😖 no co uz zase bude hladny v noci

mys neboj nic stym padol moj maly vkuse niekde spadne a kazdy mi vravi ze deti majupruzne kosti horsie by bolo keby ti spadol s kociara alebo s postielky kde je aka taka vyska moj maly ma najhorsie pady ked je niekto pri nom ☹

dievcence aj u vas boli zaplavy?

kosska3003
6. jún 2010

zuzka no tu boli riadne zaplavy ale nas to chvala bohu obyslo a to byvam tak ze 300m od domu sa mi vlieva varinka do vahu cize dve rieky tak klop klop ze nas to obyslo a aj obchadzat bude dufam

iinuska
6. jún 2010

ahojteeee
Adamko zaspinkal bez revu, tak som zvedava co bude dalej 😕

ludka, klasika, uvarim masko vo vode a pridam zeleninu a nakoniec ryzu, povarim a je 🙂 Nic specialne. 🙂

kosska, Varinku si pamatam 😉

jamaat
6. jún 2010

Ahojte. My sme si boli opekať, tak Emka je riadne vyvenčená, ale aj tak dosť ťažko zaspávala, lebo ju zuby trápia. Tak aj rozmýšľam, či ísť zajtra očkovať, či nie.

mimi, keďže chodíme na plávanie, tak sa mi nechce ešte okrem toho do vody chodiť. To už radšej potom na kúpalisko. No ale ak by sa nazbierala partia, tak ja sa pridám 🙂

kosska3003
6. jún 2010

iinuska bola teraz ale riadne divoka ta Varinka

rybca
6. jún 2010

Ahojte, musim sa pochvalit - posledne 2 noci prespate az do 5 rana, potom mlieko a spime dalej..🙂 dnes do 9.15 ...🙂)))
- Matko zacal lozit po schodoch, ide jak drak..🙂)) a dostal taky pracovny stol (kamoska sa stahovala a tak nech ma toho menej), taky kutilsky, a nie je nic lepsie ako kladivo v jednej ruke, francuzak v druhej a hybajho az pod strechu po schodoch za tatom..🙂)))

Tip pre maminky, ktorym deti malo piju - kupila som taku flasu so slamkou, hned sa z naucil Matko pit a ma ju postavenu pri sebe a ked chce, alebo ked mu poviem, cucne si, za den mi vypije flasu vody a vcera v horucavach aj viac, flasa je asi 3decova, je mu asi takto lepsie, ako si vyvraciat hlavicku dohora pri normalnych flasiac a super je, ze aj ked necha flasu lezat, tak z nej nevyteka

Mimi - gratulujem k chodeniu, my este stale len tak krok, dva, tri od jednej opory k druhej, ak je nieco dalej tak supho na styri..🙂))

A zajtra mam stretnutie s niekym, kto sa bude so mnou dobrovolne rozpravat po holandsky, brrr, uz teraz ma striasa a mam tremu. Som zvedava kto to bude..🙂

dm1
6. jún 2010

my sme dnes boli cely den u nasich v porube a po obede sme vybehli aj do hory na prechadzku maly v manduce aj spinkal takze super