Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
8. jún 2010

zuzkad, vyspíš sa na to a hneď ti bude všetko jasnejšie 🙂

zuzkad
8. jún 2010

snad mas pravdu jamaat a zajtra budem rozhodnuta 😝 😝 lebo stale ma napadaju nejake nove veci a spekulujem ako to vyriesit...zajtra zavolam este mojej pediatricke a poradim sa aj s nou, lebo neviem, ci netreba aj nejake ockovanie ak by sme isli.

jamaat
8. jún 2010

netreba, až taká exotika to nie je 🙂

Práve som si uvedomila, že ešte so psom musím ísť von, keďže mangela doma nemám. 😖

nikanika28
8. jún 2010

Jani, sedacka vyzera fajnovucko, paci sa mi 😵 ....ako vyzera ten najnizsi stupen chrbtovej opierky? Je to zhruba poloha ako vo vajci? My tiez surne potrebujeme novu sedacku, maximalne do 5.juna kupit, aby uz mala na cestu do chorvatska pohodlie ako take ... a este stale som sa nerozhodla aku...a tato sa mi paci 🙂

jamaat
8. jún 2010

nika, to je ďalšia výhoda oproti Romerke, že sa dá trochu viac sklopiť. Podľa mňa je to dosť blízke vajcu. Dá sa polohovať aj za jazdy, respektíve nemusíš ju nijako odopínať (pri niektorých sa to nedá), naboku je také koliesko, ktorým sa otáča a polohuje.

nikanika28
8. jún 2010

ehm...nie juna..ale juLa 😅

jamaat
8. jún 2010

Keď ju budem mať, tak môžem nafotiť potom Emku v tom.

jamaat
8. jún 2010

hehe, domyslela som si, že do 5.júna už asi nestíhaš 🙂 ...... Utekám s tým psom, lebo mi piští za ušami.

nikanika28
8. jún 2010

takze na spanie by to bolo docela fajn, nie? No musime uz nieco poriesit, aby sme na poslednu chvilu nekupili nakoniec nejaku drahotinu zbytocne 🤐 Mrknem, aku maju dodaciu lehotu na tej stranke, co si hodila link......aby sme to este aj stihli 😅

nikanika28
8. jún 2010

jo jo...to by bolo super, keby si pofotila 😵

jamaat
8. jún 2010

Tak sa zajtra posnažím.

dm1
8. jún 2010

my mame tiez tu romerku ale aj ta tvoja jani vypada super!

martinaxyz
9. jún 2010

Dobré ránko...
my sme mali strašnú noc a od 5.30 sme hore...idú nám horné črenové zuby....
@jamaat - velmi pekná autosedačka...

mimi21
9. jún 2010

dobre ranko
ja som sa zase celu noc prehadzovala v posteli, to je na porazenie
aj Nina nejako nekludne spala, stale cestovala po postielke a mrvila sa

Jani pekne fotky sa ti podarili z tych Kaskad 😉

ludmilabb
9. jún 2010

ahojte, ja som tiez okukovala autosedacku bybysafe ale hladam aj na bazaroch Romerky

nikanika28
9. jún 2010

cafteee ....dnes to zase vypada na riadny hic 😵 . Klarka spinka, zemiaciky uvarene..este karfiol obalit a obed ako tak hotofo. No a idem tortu robit, len sa mi akosi nechce 😅 . Dalsiu Kittynu na objednavku...tak budem zase nervacit pri tom 😝 😀 🤐 . Dani, ja som asi slepa, ale chcela som si objednat tu abecedu a nemohla som ju tam najst 😖 ...tak som nic neobjednala. Rozmyslam, ze zbehnem do toho obchodu do N.Mesta pozriet, aj ked tam to bude asi ovela drahsie 🙄 . Nepamatas si, kolko to stalo cez net?

jamaat
9. jún 2010

Dobré ránko, u nás noc s jedným zobudením. Ibaže sa mi po preložení do postieľky prebrala a zase vyžadovala, aby som bola pri nej. Nestačí, že som od nej meter a pol na posteli. Tak som jej povedala, nech zabudne na to, že budem sedieť pri nej a nechala som ju revčať. Ani jej to dlho netrvalo, postupne prestávala a zaspala (ani neviem kedy, lebo ja som zaspala tiež) a zobudila sa asi až o pol ôsmej.

Ďakujem za pochvaly autosedačky, už sa teším, keď si pôjdem po ňu. Len kým bude Emka spať, tak si chcem auto poriadiť, lebo je škoda do takého bordelu ju dať 😅

mimi, mohli byť aj lepšie, nabudúce prídem s plnou baterkou 🙂 ...upravím niektoré a pošlem mailom.

jamaat
9. jún 2010

Už asi 2 týždne mám mravcov v byte a neviem sa ich zbaviť. Ide ma poraziť už!!!

ladywitch26
9. jún 2010

caute zeny, tak mna dnes caka v robote 10hodinova sichta 😝 😝

jamaat, ja som tiez hladala autosedacku podla toho, aby sa dala sklopit, hlavne kvoli tej dlhej ceste z irska, aby sa v tom malej lepsie spalo. a podoba sa tej co si ty nasla, len nema take polstrovanie. ale zasa stanka je vacsia nez emka, takze by sa tam aj tak nepomestila 😀 ved vajicko sme vyrazili uz na vianoce, co v nom bola natesno. inak akonahle ma decko takuto vacsiu sedacku, tak sa mu to aj viac paci v aute. stanka celou cestou pozerala z okna a ukazovala na auta,co sme stretali.

v irsku som mravca este nevidela. ale u nasich sme si ich tiez uzili. svine, vyliezali spoza baterie a bola ich plna vana. pred kazdym kupanim som ich sla likvidovat, ale aj tak, kym sme stanku dokupali, tak jej vzdy zopar popadalo do vody.

nikanika28
9. jún 2010

lady, no teda mas co robit 😝 ...inac dorazil balik v poriadku?

ladywitch26
9. jún 2010

nika, este neviem, nevolala som s nasimi par dni, ale dam vediet. minuly tyzden este nic, tak hadam tento, ale naposledy som volala s nasimi v nedelu, tak hadam tam uz aj bude.

nikanika28
9. jún 2010

lady, ok... mm to posielal tusim v stredu, tak uz by to malo urcite dorazit. Tak mu teda este poviem, nech si listocek strazi 😀 ...ale snad to dorazilo v poriadku 😕

mimi21
9. jún 2010

Jani ty si aspon mala fotak s poloprazdnymi baterkami, ja som na ten nas uplne zabudla 😅

ladywitch26
9. jún 2010

no idem ja do roboty, este sa musim zastavit v lekarni po ceste mrknut malej sirup na vykasliavanie. vsetko, co tu je, tak je az od dvoch rokov. tak sa spytam magistry, ci sa neda objednat nieco s bromhexinom alebo ambroxolom, to sa moze aj pre mensie deti.

rybca
9. jún 2010

zuzkad - neviem ci to este precitas - ja ked som v novembri letela do NL, tak som mala detsku termosku s horucou vodou a plnu flasku 2 dcl studenej vody, obe som musela okostovat, sklicko s papanim (jedno som malal) som nemusela otvarat.

Jamaat - pekna autosedacka, my mame Maxi cosi, ta sa da tiez polohovat, tusim 3 polohy su

martinaxyz
9. jún 2010

no ja som obehla už aj Dačov Lom a idem do mesta, lebo sa tu mráčiky zbiehajú...my ešte nemáme novú autosedačku...ale aj ja chcem takú polohovatelnu, aby sa dalo s ňou cestovať na dlhé trate...

mimi21
9. jún 2010

martina tebbe sa Darko este zmesti do vajicka?

martinaxyz
9. jún 2010

mimi - ešte sa zmestí...my máme vajíčko trošku väčšie...ja som sa tiež čudovala, keď som vajíčko porovnávala s druhými...ono viac menej pripomína sedačku...

jamaat
9. jún 2010

No veď ony sa všetky tieto autosedačky dajú polohovať, lenže ten sklon je maličký. A aj keď napíšu, že je tam 5 polôh, tak to hrdo znie, ale sú to minimálne rozdiely.

mimi21
9. jún 2010

no veru, moja romerka ma napisane, ze 5 poloh a ja som z toho bola teda dost skalamana 😒
hrdo to znelo ale efekt bol uplne iny...

idem si poobede na ocne pre sosovky, tak som na to zvedava 😕