Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

lenand
16. júl 2009

las ako ste postupili s domčekom

luba142
16. júl 2009

las sa mas ze mozes mat babo cely den vonku

lasenka
16. júl 2009

lenand - ach, pracovne pracovne 😒 uz mam prach aj v zaludku 😖

sirinka
16. júl 2009

las hej...mame mega urodu cukin a paradajok...salatu sa klasicky nedari, styri kukurice rastu, uvidime, aka bude uroda a dokonca aj uhorky v tieni maju nejake nasadene...tak uvidime...
kvetinkam sa tiez dari, ak chces na facebooku mam pofotene.

my sme vonku v podstate nonstop...na zahrade...poobede mame terasu uz v tieni. ale na slnku je to o zivot, takze prechadzky nerobime takmer ziadne. nastastie tu mam sestry, takze zvykneme okolo stvrtej vyrazit na jazero....

lasenka
16. júl 2009

toto je velka vyhoda domu - mat babätko vkuse vonku 😉

lenand - strachu mame uz hotovu, aj kurenie a elektrinu potiahnutu... buduci tyzden este vodu a mozeme pomalicky davat potery a stierky 😉

siri - velmi rada si ich pozriem 😉 ako ta vyhladat?

sirinka
16. júl 2009

inac aj ja sa uz tesim na dalsie tehu...aj ked momentalne som prestastna, ze uz je aj po sestonedeli a mozem sa v pohode kupkat v jazere... 😀
minule som dokonca mm povedala, ze mozno neskor by sme si mohli aj takeho stvrteho benjaminka zaobstarat 😅

luba142
16. júl 2009

siri to sa mate ja musim malu kocikovat po meste a hladat chladok aj by som ju dala na balkon ale nechce sa mi tam tarasit kociar

lenand
16. júl 2009

ačo chlapci ja už len čakam kedy daju oliverkovy dolu sadru ešte 4dni

sirinka
16. júl 2009

luba no veru...to si ani neviem predstavit...

luba142
16. júl 2009

siri moj stale sniva o dome ale nemame peniaze na take daco ale keby sa stal zazrak 😨 ,tak by sme stavali

lasenka
16. júl 2009

siri - aj som rada, ze mam po 600nedeli... zbehlo to velmi rychlo... a najviac sa tesim, ako si budem dalsie tehu uzivat uz v novom domceku 😅 hoci aj teraz je to fajn u nasich na dvore 😉

lenka - chlapci uplne v pohode... Matusko bol na prazdninach u babky, teraz je doma a pomaha 😉 sestra ma u nasich malu (je v takom veku ako Matko), takze sa ma s kym hrat... a Kubko? nechcem chvalit, ale ukazkovy 🙂
a co sa stalo Oliverkovi? nic neviem 😕

lasenka
16. júl 2009

luba - my sme kupili pred 5 rokmi starsi dom, tkory tento rok kompletne rekonstruujeme... no do bytu by som sa nevratila ani za svet! hoci by som mala prezit v dome s pieckou 😉 ten dvor je na nezaplatenie 😉

lenand
16. júl 2009

oliver ma sadru spadol a zlomil si ruku tak to mam pestre ale v pondelok už ide dole tak sa tešime a filipko je tiež dobručky ale už nekojim davam um a od vtedy už ani neplačka a pekne spinka a večer už 19.00 spinka až do rana iba sa napapka a spinka

lasenka
16. júl 2009

... a preco uz nekojis?

jamaat
16. júl 2009

rybca, aj my máme taký stan, ale máme dva, tak berieme obidva. Budeme mať chlapčenský aj dievčenský. 🙂

zuzkad, skúšaj, bude treba, najmä keď na rodičkovský príspevok prejdeme. 🙂 A myslela som tieto nákupné tašky, čo tu na kraji reklama beží.

emode, sťažovanie sa mi až tak nepomáhalo. Zato keď som ju pochválila, tak to hneď na horšie zvrtla. 😀

Kontrolu na gynde mám už aj ja za sebou a dosť to bolelo. Inak vraj poisťovne preplácajú šestonedeľné kontroly len vtedy, keď príde pacientka 6-8 týždňov po pôrode. Doktorka mi to vravela, tak hneď aj rátala a stihla som to tesne.

luba142
16. júl 2009

las ja viem a preto sa tesim ze aspon nasi stavaju a na buduci rok uz bude Barborka bezkat u nich po dvore aspon nieco ale mame chatu kde chodime cez vikendy tak aj to je fajn, sice tento rok sme boli len raz lebo stale bolo tak vseliako ale snad sa to zlepsi

lenand
16. júl 2009

stale bol hladny a plakal a nevydržal ani hodinku tak som skusila dat um a tak už len v noci kojime a to som oliverka 2roky kojila ale teraz to akosi nešlo filipko je velky papkač už v nenocnici mi vraveli že budem mat čo robit ale teraz je už lepšie poriadne sa napapka a je dobručky

lasenka
16. júl 2009

lenka - tak hlavne nech je dobruckyyy... na ortopedii si uz bola? myslim druhy-krat

lenand
16. júl 2009

ano všetko ok a už v tom teple ani nebalim naširoko iba na noc
teraz berieme aj b12 lebo je chudokrvní v piatok posledna tak dufam že už bude lepšie

lasenka
16. júl 2009

no tak to je fajn... a ako si zistila, ze je chudokrvny? ci ti to zistili na poradni?

jamaat
16. júl 2009

tak tie domy so záhradou vám zááávidííím! Aj kvôli výbehu, aj v zemi sa celkom rada prtím.

Emča mi spala ráno 2,5 hodiny, potom polhodinku a teraz spí zas, uvidíme, ako dlho. A ja som si aj porobila, aj teraz mám voľno a normálne rozmýšľam, čo som ešte chcela, lebo mám čas. No nechápem! Ale pomaly začínam baliť, teda veci zbierať, čo ma napadnú, aby som v zhone potom polovicu nepozabúdala.

No a už mrnčí. Zase polhodina. 🙂

lenand
16. júl 2009

brali mu krvičku mal velmi suchu pokožku až sa mu lupala tak som bola u kožnej a ta napisala aby mu zobrali krv a tak nam naša doktorka už urobila komplet vyšetrenie tak to vyzera že aj filipko bude mat atopicky ekzem ako oliverko teraz už ma ovela lepšiu pokožku

lasenka
16. júl 2009

aha 😒 a ku ktorej doktorke chodis?

lenand
16. júl 2009

ja do stakčina

lenand
16. júl 2009

k haničakovej

lasenka
16. júl 2009

jaj, aha, spominala si 😉
no, a je po nasom dazdi 😢 😢 😢

sssimi
16. júl 2009

Baby aj my sme v dome , ale nemáme chládok čo sa týka časti obyvateľnej záhrady. Záhradu máme východ a juh, takže slniečko nonstop... Kúpila som aj záhradný pavilón, ale tam pod ním je tuším ešte teplejšie... No malá bude asi po mne v tomto. Ani ja neznesiem veľké horúčavi...

nikanika28
16. júl 2009

Caute baby, ako malinki znasaju tieto horka? U nas je to teda dost vesele...kazdu chvilku placka, potom papa, potom zase placka..a tak dookola... 😒 Asi jej je teplucko...A to ma na sebe len saty.
Lenand - mala ma tiez taku dost suchu pokozku na chrbatiku, tiez sa jej to supe...zeby to tiez mala atop? Hmmm...ale teraz sa mi zda, ze jej to mizne, tak neviem. Predtym tam mala vyrazky. No co, uvidime
Lukaska mam cely tyzden v Kubine u svokrovcov, tak si uzivam o nieco vacsi klud. Este do zajtra...🙂

ladywitch26
16. júl 2009

kto to tu spominal dazd? u nas uz leje.... 😠 😠 😠 ako keby dva tyzdne predtym v kuse nie... esteze mi pradlo stihlo poschnut.

ladywitch26
16. júl 2009

no akurat sa idem upucit na nasej stanke. hojdam ju v sedacke, ona pohlad uprety na mna a snazi sa celu pasticku vopchat do ust. ceeela je zaslintana 😀 😀 😀