Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
21. jún 2010

nika to ti super spava mne sa zobudi okolo 8 niekedy skor niekedy neskor pol hodinka hore dole a potom ide do 12 a spi tak hodinku az dve a potom o 8 vecer

ladywitch26
21. jún 2010

baby, akurat som sa dozvedela,ze muzov kamarat,co sme boli unho v piatok, ma 4rocnu dceru v nemocnici. ze vecer este zdrave dieta a v noci s nou uz bezali do nemocnice. a doktor povedal, ze keby cakali do rana,tak uz by bolo neskoro. meningitida ☹ tak dufam, ze v piatok ten virus este nemala, ked sme tam boli 😖

inak neviete, z akeho dovodu su kiahne nebezpecne pre tehotne? akurat je tu epidemia. ja som ich uz sice mala ako decko, ale mama vravela,ze tehotne su ohrozene

ladywitch26
21. jún 2010

zaplatila som letenku aupairke, pokus c.2, tak drzte palce, nech v piatok prileti.
sirinka, dufam, ze si mi dala dobry typ, lebo ak ani tato nepride, tak muza porazi....

dm1
21. jún 2010

ladywitch kiahne ako infekcia by mali nejako poskodit plod. najhorsie je to na zaciatku tam su tusim aj deformacie plodu a tak tam su doktori vraj za potrat 😔 . a potom na konci zase vraj hrozi predcasny ale neviem ci si to dobre pamatam. A dufam ze teraz uz to s aupairkou dopadne dobre drzim palce

jamaat
22. jún 2010

Čo je toto za počasie?! Či to ozaj tá sopka má na svedomí a či čo? Veď nás odfúkne!!
Akurát mi prišla SMS, že mám pas hotový. Tak už môžem aj na dovolenku ísť, aj aupairovať 🙂

mimi21
22. jún 2010

ahojte
podavam posledne hlasenie z dovolenky,
dnes tu nejako fuci, normalne som malej musela dat ponozky, celkom je chladno
mali sme prvy vaznejsi uraz, mala spadla a zahryzla si do jazyka...krvi z toho bolo strasne vela, plakali sme obidve, ale za chvilu sa to ukludnilo, su tu s nami aj taki lekari z blavy, tak sa jej na to pozerali, vecer ked sa to stalo povedali, ze sa to zaceli same a nic s tym nebude treba robit, ale, na druhy den rano uz bolo vidno, ze sa jej to nezrasta, ale normalne jej ten kusok co ma nahryznuty odstava ☹
vyzera ako had 😅 no a ked to videli ti lekari, tak povedali, ze doma s tym mame ist k dr a asi jej ten trciaci kusok budu musiet odstiknut , jaaaaaaaaaaj, pomooooooooooooc 😢 😢 😢
no a to nas este v septembri caka odstanovanie hemangiomu co ma na chrbatiku (taky ten cerveny fliacik) ale to by malo byt bezbolestne, lebo sa to robi laserom

mimi21
22. jún 2010

inac zajtra letime domov, chcel som este prespat u segry v pezinku, lebo prilatime 18.35 aby sme s malou nesli tak na noc, ale pisala mi ze ma hnisavu anginu, tak pojdeme rovno domov

martinaxyz
22. jún 2010

Ahojte babule...
mimi21 hlavne nezabudni potom vložiť foto, nech máme čo závidieť 😉 😉 😉 😉 😉 a maličkej Ninke veľa šťastia a nech sa jej úrazy vyhýbajú...
jamaat- tak to vyzerá, že to spôsobuje sopka plus globálne oteplenie...a človek nevie ako sa má cítiť...

ladywitch26
22. jún 2010

mimi, chudatko ninka, ale ja mam tiez jazyk ako had, ked som mala 6, pri vrtani som zubarke do cesty vopchala jazyk, tak ho mam tiez rozseknuty napoly. neboj, aj s takym bude rapotat jedna radost, este sa jej budes vyhrazat, ze co si hlbsie donho nezahryzla 😀

no aupair uz ma letenku cvaknutu, a ked som jej vecer volala, tak vravela,ze popiseme detaily zajtra, lebo tam mala hluk okolo seba. bola kdesi v pube, ze uz robi rozluckovu party, tak asi ozaj pride. blbo by pred kamosmi vypadala, keby aj party spravila a nakoniec by nikam nesla 😀

iinuska
22. jún 2010

ahojte
mimi, tak nech to Ninke vsetko dobre dopadne. No a ved mozete aj u nas prespat 🙂

martinaxyz
22. jún 2010

no šľak ma trafí...prišla mi faktura z Orangu a taká vysoká...zdá sa mi , že je nejaký drahý orange...musím porozmýšľať o novom operátorovi..

kosska3003
22. jún 2010

mimi tak stastnu cestu domov uz sa tesim na fotecky
lady tak ked sa uz luci tak asi fakt pride bolo by to ozaj hlupe to hej a ja ked som bola tehu 7 mesiac som bola pri netery co mala kiahne a v pohode ved som uz ich mala a predcasny porod mi nehrozil kedze som porodila 3 tyzdne po prvom termine tak aby si nahodou neprenasala hihih

iinuska
22. jún 2010

baby, poradte mi, co mam kupit svagrinke k narodkam. V sobotu k nim ideme a ja este nemam nic vymyslene 😕

kosska3003
22. jún 2010

iinuska hmmmm to mam aj ja vzdy dilemu co mam kupit ale teraz stavaju dom no uz zariadzuju tak som jej poharky a sialky kupila ale ty to asi nemas take jednoduche tak flasku bonbonieru a karafiat 😀 😀 😀 neviem fakt

sirinka
22. jún 2010

ladywitch tak aj ja dufam, ze to vyjde...akurat mi volala jej mamina, chcela sa na vas trochu popytat...mno...tak som ju hadam ukludnila...🙂

jamaat
22. jún 2010

@sirinka Neprezradila si, že ide k strige? 😀

ladywitch26
22. jún 2010

jaaaj, ved neplaste, aby si to nahodou nerozmyslela, tato letenka uz bola drahsia a uz ani muz pre nu nemoze na letisko, tak este aj listok na bus jej musim zaplatit.

inak dnes aj muzov kamarat vravel, ze by potreboval aupair, ze tak na tri tyzdne, ci by som mu nezohnala. tak ak niekto mate zaujem, hlaste sa. ma tri decka, chlapci 10 a 7 a dievca 4 roky. chlapci cez den v skole, ale ked pridu, tak to chce pevnu ruku na nich, aby si segru nezahlusili, lebo z nej robia pokusneho kralika. 😀

kosska3003
22. jún 2010

no tak mi uz sme v postielke ale mam tu 3 netere a tie su tu do nedele a vrestia dole ze tam asi nabehnem a ich vymlatim po riti lebo som im kazala byt ticho 😠

ladywitch26
22. jún 2010

zeny, akurat som ostrihala muza. nakratko. prisiel domov s lepidlom vo vlasoch, tak som ho musela. ☹ vyzera 10 rokov starsie teraz, ale hadam mu rychlo dorastu. on sa tesi, ze mu nebude tak teplo

kosska3003
22. jún 2010

@ladywitch26 tak a to sa mu ako podarilo s tym lepidlom hihihi on je rad a chce mat este dlhe vlasy

ladywitch26
22. jún 2010

kosska, on mal uplne kratucke cely zivot, len ako prisiel do irska,tak si nechal narast. to len posledne tri roky je vlasac.

sirinka
22. jún 2010

jamaat prezradila xixi....

lady tak to je nestastie s tymi vlasmi...aj ked ja osobne preferujem chlapov s kratkymi vlasmi... 🙂

kosska3003
22. jún 2010

@ladywitch26 jaj ja neviem hihihi ja ho poznam ako vlasaca

sirinka
22. jún 2010

uz davno sem nechodim...pribudli nejake nove tehulky??? okrem mimi a lady??? my skusame, ale zatial sa nedari ☹ tak snad do konca leta sa uchyti...doteraz to slo na prvy sup, tak som z toho nejaka vykolajena... 😝

iinuska
22. jún 2010

lady, to za tri roky mu narastli tak vlasy? A slzicka nepadla? Stanka sa necudovala?

siri, tak vela stastia prajem 😉

dm1
22. jún 2010

sirinka aj my skusame. min.mesiac som si myslela ze uz ale po 5 dnoch prisli kramose a teraz je to zase 6 dni meskania ale vcerajsi test negativny. 😕

ladywitch26
22. jún 2010

@sirinka ved mne sa tiez pacil ako kratkovlasy, ale s dlhymi fakt vyzera 10 rokov mladsie.

inak diky za typ na aupair. uz si aj letenku vytlacila, tak ja fakt dufam,ze v piatok tu uz bude.

ladywitch26
22. jún 2010

@iinuska to on uz ich dvakrat zostrihaval medzitym. o dobrych 15cm.

ale ste sa tu nejako rozsnazilkovali, asi sme vas s mimi navnadili 😀 😀

sirinka
22. jún 2010

lady to mojmu sa staci oholit a vyzera o 10 rokov mladsie 😀 som zvedava, aky pride teraz po takmer dvoch tyzdnoch z afriky hehe...

dm1 juj drzim palce...nech sa zadari...

lady ved my sme tretie planovali este ani magda nebola na svete hehe...mno, mozno az moc planujeme... 😝

kosska3003
22. jún 2010

no mi ak zasneme snazilkovat tak az na dovolenke uvidime ako to pojde tak siri dm vela stastia a nech sa cim najskor uchyti