Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. júl 2010

@jamaat a ty nedrazdi s rozkami vo vajci, lebo si ich musim ist teraz urobit 😀 😀 😀

iinuska
2. júl 2010

mimi ma dnes drazdivy den? 😀 😀 . Ved mozete dobehnut k nam 😉 A balkon nemate? Zeby si dala malej bazenik aspon na balkon

ladywitch26
2. júl 2010

jamaat, a co dcera? uz dospala opicu? nebehala telefonovat do kupelne?

mimi21
2. júl 2010

@iinuska mame len logiu, ale uz som nad tym rozmyslala 😉

no uz tlacim rozky vo vajci 😝 😝

a asi mam dnes fakt drazdivy den, lebo nejaky pako si pusta na plne pecky tu melodiu zo Slnko, seno... a ja uz len nervozne cakam, kedy sa mi nina zobudi 😠

iinuska
2. júl 2010

ahojte, Adamko zaspinkal, tak relaxujem. Dnes som sa ani v klude nenaobedovala, maly vkuse vyliezal na sedacku, len som to do seba hadzala, tak aspon teraz si vychutnavam zmrzku.

jamaat
2. júl 2010

Čafte, my sme boli od rána na kúpalisku, super bolo. Miestami som aj dosť obhorená, lebo som sa len tak voľáko halabala ponatierala, nečakala som totiž, že budeme tak dlho. A priehlavky mám zhorenéééé!!!

@mimi21 Ja som práve preto loggiu riadila, aby som tam mohla dať Emke bazénik.
@ladywitch26 No nebolo to také hrozné, asi nebehala, len o 4,40 ráno s niekým telefonovala a vymieňala si zážitky. A ráno vyzerala normálne. Debat ešte nebol, lebo sme šli na kupko a vrátili sa len teraz.

iinuska
2. júl 2010

Adamko sa dobre vycvachtal s Petkom v bazene, pojedli sme zase maliny. Malemu hrozne chutia.Nestiham mu ich trhat

@jamaat no tak mne raz zhoreli priehlavky, nejako som si ich pozabudla natriet, no pekne to palilo.Odvtedy si davam na to pozor

rybca
2. júl 2010

Ahojte, dnes sme boli na ockovani - Hep B, neplanovane nas zavolali a zistili sme, ze za mesiac Matko schudol 600 g, dufam, ze je to len tym, ze zacal chodit,

mimi21
2. júl 2010

@jamaat uz sme dnes kupili bazenik, takze aj ja budem loggiu riadit a Nina sa bude clapkat 😉

zajtra ale pojdeme k svokrovcom(ale az potom ako mm vymaluje obyvacku 😝 ) a tam sa tiez bude kupkat
aj ja by som s nou sla na kupko, ale ked je mm prec a ja som bez auta, tak busom je to dost daleko a byt dlho na takomto slnku si ja veru netrufam 😒

iinuska
2. júl 2010

u nas sa uz spinka, no a fici futbal

jamaat
2. júl 2010

Aj emka spí už od ôsmej, riadne sa nadlávila, asi bola dosť hladná. Najnovšie jej nejako nechutia keksíky, piškóty a podobné veci, iba to olizuje a zabáva sa s tým.

iinuska
2. júl 2010

mna prave napadlo, ze dnes Adamko nezjedol nic mimo jedalnicka, myslim tym chrumky alebo keksiky. Nejako nebol cas 😅

jamaat
2. júl 2010

@rybca Nebude to také hrozné, keď ste si to doteraz nevšimli.

@iinuska Emka doteraz málo vyjedala somarinky, ale teraz sa už naučila, že fajnotky vyťahujem z barovej skrinky, tak chodí na ňu ukazovať a eeekať.

nikanika28
2. júl 2010

Cafteee...aj u nas sa spi, Klarka zaspala pomerne rychlo, o osmej uz spinkala 😵 ...no a Lukasko siel na noclah k nasim 😎 ..zajtra nas caka nakup, este co to poprat, pozehlit 😝 😝 😝
Na vecer sme boli vonku a na namesti polievali travniky, take otacacie hlavice napojene na hadicu....tak Lukas bol komplet mokry, tricko, gate, trenky, botasky... 😀 😀 ..a klara bezala po nom, tak aj ju riadne postriekalo a kedze som ju sla rychlo od tial brat, tak sme boli mokre obidve 😀 ...aspon sme sa trosku schladili 🙂
Jani, ja ked dam Klarke piskot alebo keks, tak ho akurat riadne pomrvi v dlani 😝

rybca
2. júl 2010

@jamaat - mysleli sme, ze ho viac vytiahlo a preto vyzera chudsie, hlavne na nohach uz nema take faldiky, ale podla merania je vyskovo rovnaky, len schudol, o 3 tyzdne ideme na planovanu kontrolu, tak uvidime co a ako

nikanika28
2. júl 2010

@rybca a aj ti menej papa? podla mna to bude tym, ze zacal bezkat 😉

iinuska
2. júl 2010

ale teraz ked je tak teplo ani tak nechuti. Adamko sa dnes nalieval len vodou.

rybca
2. júl 2010

@nikanika28 - ako kedy, ale este sa nestalo, ze by nezjedol nic, predvcerom mu daval Lacko jogurt z velkeho pollitroveho kelimka a zrazu na mna krici, ci je dobre, ked zje cely kelimok, nejak automaticky naberal a Matko automaticky papal a zostalo len malo na dne, ked som im to uz nasilu brala, ale vzdy zje z chodu aspon polovicu, nemeriam to na ml, ci g, papa 5x denne, +- nejaky ryzovy kolacik, alebo v nutnom pripade detsky keksik

nikanika28
2. júl 2010

@rybca fiiiiiha, tak to ti teda pekne spapa 😵 ... u nas nehrozi...som rada, ked zje klasicky jogurt... A mozno ani neschudol, mozno nebol pri posl. vazeni vykakany, bol napapany..... a zacal behat, tak mu vaha stoji...pripadne trosku ubral, to je normalne 😉
Klara ma teda stale riadne sunecky, ale uz su o cosi mensie, ako zacala behat 😅 😀 😀

kosska3003
2. júl 2010

ahojte trosku to tu zanedbavam neni akosi kedy tu teraz sediet ked je pekne vonku sme vonku stale mame aj bazen na dvore tak mala sa cvachta furt teraz mam mm na rockfeste tak som sama a zajtra ide zapijat slobudu svagor sa mi zeni za tyzden tak sa budeme veselit ale ma byt taketo teplo tak sa tesim ako sa budeme potit a kolace topit a milion ludi doma lebo svagor byva z nas tak budem mat veselo

rybca
2. júl 2010

@nikanika28 - obcas sa takto utrhne, ale len pri jogurte, ten by mohol jest od rana do vecera..🙂

mimi21
3. júl 2010

dobre ranko vsetkym 😵
Nina je dnes hore od 5:30 a ja samozrejme s nou 🙄 🙄 🙄

vcera vecer boli u nas znami a nahovarali nas aby sme dnes sli s nimi na kupalisko do Kremnice, je tam teramlna voda, tak by mohlo byt fajn, ale este musim definitivne zlomit mm 😅
a vy mate ake plany na vikend?

nikanika28
3. júl 2010

ahojte

@mimi21 my tak isto 🙄 🙄 🙄 🙄
no a nasli uz Simonku 😢 ..

iinuska
3. júl 2010

ahojte
zase riadny hic 😎 . Adamko sa v noci castejsie budil, asi mu bolo teplo.Vstavali sme o 8

@nikanika28 mne sa ti rodicia nejako od zaciatku nepozdavali

ludmilabb
3. júl 2010

@nikanika28 je mi z toho nagrc ked citam ze jej matka az po niekolkych dnoch povedala ze spadla do Vahu
a vsade je Simonkina fotka, boze ked ju vidim ☹

ludmilabb
3. júl 2010

Sofia mala teraz taky hysak, az ju nadrapovalo, bola som s nou vonku hodinu a v pohode, prisli sme dnu a katastrofa

nika pripravy vrcholia 😉
rybca sesternicin syn ked zacal chodit schudol a to boli radi lebo bol macko a vobec neriesili ci mu nieco nie je

ja neviem aky bazen by som mala kupit na nas balkon 😖 kadejake supermarkety ponukaju v akciach myslite ze taky bude ok?

iinuska
3. júl 2010

ludka, ja som teraz kupila malemu, co vezmeme na dovolenku v takom sikovnom detskom obchode v PK. Na to clapkanie to staci. A mali tam rozne velkosti. My mame priemer 1m. Ale mali aj mensie

zuzkad
3. júl 2010

ahojte,

aj ja som smutna s tej Simonky 😢 😢 mozno keby matka hned reagovala a konala, mozno by tam bola aj sanca na prezitie ☹ ☹ je to smutne, mne keby maly spadol takto asi by som skocila za nim, len aby som mu nejak pomohla 😝 😝 no ale to je uz len uvaha..je to strasne smutne ☹ ☹

Mne Nicolasko prespal kraasne celu noc od desiatej vecer do desiatej rano, normalne sme si dobre pospali cela rodinka 🙂
Uz sa zacinam tesit celkom ideme 15teho do Ruzomberka - Patociny na chatu ako sme boli minuly rok, je tam kraasne a hlavne budeme cely den vonku a Nicolasko sa bude clapkat v bazeniku, co nam je velmi vzacne, kedze tu nemame kde a ako sa clapkat ☹ budeme tam asi tt a tesim sa na turu po lesoch juuuj uz nech ideme 😅 😅 nie je to sice more, ale ale to bude tiez o rok 😉

kosska3003
3. júl 2010

ahojte tak mi spinkame dnes bola krasne vonku mala sa clapotala v bazene mm isiel zapijat slobodu a Mariku uz postupne odstavujem naposledy som ju kojila vcera vecer tak som zvedava hadam uz bude koniec aj v noci mi lepsie spi ked ju nekojim bola to fuska ale hadam to uz pochopila

ludmilabb
3. júl 2010

@kosska3003 a v noci ked sa ti zobudila tak si jej dala caj alebo co?