Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
26. júl 2010

@mimi21 Jeeejda, veď ty si už tiež vlastne v polovici! To kedy si stihla?? 🙂

ladywitch26
26. júl 2010

caute zeny, ja uz z toho tepla asi aj porodim. 😝 alebo z mojej aupairky. vcera mi vtrepala do mikrovlnky omacku v plechovom hrnceku. no esteze stala pri nej, ked zacali iskry lietat. keby si odbehla na wc, tak mam pol kuchyne v lufte

martinaxyz
27. júl 2010

Dobré ránko...my sme tak na figu spali...malý sa budil a nakoniec spal s nami...a to potom si na nás vykladá nohy 😉 😉 😉 Darko už umývam zúbky, ale pastu som sa ešte neodvážila dať...dnes by som chcela si stihnúť spraviť pedikúru, kým bude malý spať...dúfam, že bude dlho spať...
@ladywitch26- nik nieje dokonalí, ale toto... mala si jej prvo dať príručky od domácich spotrebičov prečítať...

mimi21
27. júl 2010

ahojte
aj my sme uz hore
Ninka strajkuje s ranajkami, nechce mi lekvarik, tak som spravila chlebik so syrom, co ma velmi rada a nechce ani ten 😒 tak sa teraz nalieva cajom 😝

@martinaxyz to vykladanie noh poznam aj ja, ked dam malu medzi nas, tak sa zvrtne na sirku, takze my s mm lezime len po bokoch postele a asi tak na 20cm 😅

jamaat
27. júl 2010

Dobré ránko, Emka dnes výnimočne spala až do rána do 6,45 vo svojej postieľke. Prebrala sa síce, ale som ju pohladkala a zaspala hneď. Zuby jej síce nevyšli, ale povolili s bolesťou, tak je hneď menej mravčania a zlosti, včera bola besná ako 100 čertov, len behala a výskala.

rybca
27. júl 2010

@mimi21 keby som to mala objednat ja a este aj poslat na SK, tak to postovne to vyrovna s tymi vasimi 50timi...🙂

nikanika28
27. júl 2010

Ahojte, my sme tiez dnes potiahli do siedmej, bola sice hore neviem ani o kolkej, ale dala som dudel a spala dalej 😵 . Lukasko spava tento tyzden u nasich a okolo obeda ho beriem domov a navecer znova cestuje k nasim 🙂 . Netusim, co dnes idem varit 😝 😝 😝 ..dajte nejaky navrh

rybca
27. júl 2010

a noc bola u nas desna, Matko sa zobudil este len si lahol, a plakla a plakal, tak sme mu skusili dat Paralen, ale ani ten nechcel, horko tazko som do neho dostala 1/4 davky, zvysok vylial, asi po hodinke sa upokojil a zaspinkal, to iste aj v noci o jednej, ale s tym, ze rozlial celu davku paralenu, tak som mu dala cipok a po chvilke uz sladko drichmal, mam pocit, ze na kazdej strane sa me tlaci nejaka stolicka, chudatko moje, uz nech jeto za nami

mimi21
27. júl 2010

@rybca no ved to mi je jasne 😉

jamaat
27. júl 2010

Ženy, musím aj sem napísať - pred chvíľou prišiel poštou celý obsah peňaženky, čo mm stratil v Štúrove 😀

martinaxyz
27. júl 2010

@jamaat- tak to máte štastie, že ste dobrých ludí stretli...
@nikanika28- ja som včera navarila šošovicu s párkom a palacinky...ostalo aj na dnes tak dnes nevarím...

nikanika28
27. júl 2010

@martinaxyz a vies ze aj mne behaju palacinky po rozume 😀 ...ale asi to vidim na spenat a rychlu hrachovu polievku...a hotovo 😝 😀
@jamaat fiiiha, tak to sa len tak nevidi...zlaty to clovek, co to poslal 😵 ..to je az neuveritelne, ze v dnesnej dobe sa najde este aj taky clovek 😵

jamaat
27. júl 2010

Veru, veru. Celkove má ten môj chlop voľáke šťastie, že sa nájde, čo postráca. Veď aj zabudnutá kamera s dokladmi na lodi v Taliansku sa našla a to bol priam zázrak!!! 😅

jamaat
27. júl 2010

Ja dnes robím paradajkovú polievku a rezance s tvarohom na slano. A chystám sa na gynču, lebo sa voľáko nie v poriadku cítim.

ladywitch26
27. júl 2010

@martinaxyz ved muz sa mladej pytal,ze ci maju doma mikrovlnku, a ona ze hej. tak ze ci to aj doma tak robi a ona ze nie. no tak fakt neviem, co ju to napadlo prave u nas skusat.
@jamaat tak to sa fakt uz dnes casto nevidi, aby niekto celu penazenku poslal nazad.

mystery7
27. júl 2010

u nas totalne desna noc. Zobudil sa o 00:15 nemohla som ho utisit, tak som dala prsnik, predriemol, supla som ho do postielky. Tam spal celych 15minut. Opat sa zobudila plac, rev, hystericky zachvat-doslova. Nejako som ho utisila, zaspal, dala som ho do postielky a vsetko odznova. Toto sa opakovalo 5x, tak som to vzdala a zobrala ho k nam do postele. Zaspal o 3 a spal na mne!!! Budicek bol o 6, mm zvonil budik a nemohol sa chudak nijako prebrat aby ho vypol. Teraz je Mirko umravcany, nervozny, nic ho nebavi. Len sa po mne lepi. Rozobera odpadkovy kos. Ani vonku sa neda ist, leje a leje. Ranajky mi Mirko odignoroval, nakoniec si dal trochu chleba, cisteho len s cajom.
Mna boli hlava, som vymleta. Uz druha desna noc. Na nervy.

mystery7
27. júl 2010

jamaat veru mate stastie, ale potesi. Dobri ludia este ziju.
Lady kolko rokov ma ta vasa aupairka?? Ma pri vas super life. Mali by ste ju asi usmernit.

sssimi
27. júl 2010

@mimi21 ja dávam tiež elmex pastu

rybca
27. júl 2010

@mystery7 aj u nas bol rano chlebik odignorovany, ale aspon vypil 2/3 jahodoveho jogurtoveho mlieka, som zvedava aky bude obed, urobim mu radsej perkelt s cestovinkou, to zboznuje..🙂)))

ladywitch26
27. júl 2010

@mystery7 bude mat 21. ale spava dlhsie ako stanka. tak o desiatej, pol jedenastej vstava rano. no ako na dovolenke je tu
inak neskusis dat malemu na noc paralen? mne stanka ked jej zuby idu tak len na nom funguje. ved aj to dieta trpi, ked sa nemoze vyspat kvoli bolestiam.ja som stanke davala len polovicnu davku na noc a v momente ine dieta z nej bolo. zuby su svine...

sssimi
27. júl 2010

@ladywitch26 a aké tam máte teploty?
@jamaat tak to poteší. A muž začal už aj doklady nové vybavovať, či tie v peňaženke nemal?

Ja som robila všera rybku v trúbe a ešte mi zostalo na dnes na vysmaženie. Mm išiel do Košíc, tak si budeme variť len my dve.

sssimi
27. júl 2010

@ladywitch26 a Stanka je s ňou spokojná?

ladywitch26
27. júl 2010

@sssimi sice nesvieti slnko, je zamracene, ale je nenormalne dusno. 25st. to je ako keby bolo na sr 35, lebo je tu vysoka vlhkost. vcera som sa v robote potila ako prasa.
a stanka zatial velmi rozpravat nevie, ale ona je v podstate spokojna stale. ale tiez neviem, ako si to chce dievcina predstavit, ked sa narodi maly. lebo teraz som s malou doma, kym nejdem do prace, ale potom ju budem potrebovat ku stanke, hned ako vstane. a to ked vstane o siestej rano, tak neviem, ako bude predychavat. lebo ak teraz nahodou vstane pred deviatou, tak si hned kavu robi na prebratie.

ladywitch26
27. júl 2010

jeeej, a uz mi nabehol 35tt. boooze jak to leti. minuly tyzden nam v teme irsko v jeden den dve baby porodili, teraz som na rade ja.

sirinka
27. júl 2010

@ladywitch26 nuz tak ju na to zacni postupne pripravovat...jednoducho jej vecer povedz, ze potrebujes aby rano vstala skor a urobila nieco, resp. ze sa uz necitis najlepsie a potrebujes si viac oddychnut, tak nech zacne zaberat... 😉

ladywitch26
27. júl 2010

@sirinka ved jej muz v nedelu povedal, ze bude o pol siedmej pri malej na pol hodinu, lebo som ho mala ist hodit do robotu a len vyvalila oci, ze co tak zavcasu. tak muz radsej rano volal sefovi, nech pride on ponho, lebo ani si budik nenastavila, nic.a musi mat dobre tuhy spanok, lebo spi prakticky vo vedlajsej izbe, steny su len zo sadrokartonu, cize pocut vsetko a stanka by hadam aj mrtveho prebudila rano, ked zacne behat. no ale prvu noc ani o ohnostroji nevedela, a to nam hned za domom trieskalo.

nikanika28
27. júl 2010

@ladywitch26 koksoo, aj ja ti chcem ist robit aupair-ku 😀 ..to ze aky veget ma u vas 😕 . Ja ked som bola v DE, mala som na starosti tri deti, z toho dve boli sice v skolke do tretej, ale inak s tou najmensou, mala vtedy rok som bola od rana do vecera nonstop 😨 .. a to som mala vtedy cerstvych 18 😀 😀 😀 😀 ...a ziadne take, ze vylihovanie do jedenastej v posteli nehrozilo 😕 ...pekne o siestej budicek a od pol siedmej som nabehla. Nuz, budes musiet pritvrdit asi 😀 . A do kedy u vas zostava vlastne?

sirinka
27. júl 2010

@ladywitch26 tiez si myslim, ze budete musiet trosku pritvrdit...

ladywitch26
27. júl 2010

@nikanika28 ja som tiez kedysi bola aupair, ale mne bolo aj v den volna blbe zostat v posteli dlhsie ako do pol deviatej.

inak stanke sa snazim vysvetlovat, ze v brusku je babika, tak kazdu chvilu chodi za mnou, vyhrna mi tricko, a len hladka a vravi mo bu...akoze moje brusko 😵 to jej potom pripomeniem, ked sa v puberte budu lomit s bratom 😀

nikanika28
27. júl 2010

@sirinka @ladywitch26 no mne osobne by to prislo tiez dost blbo byt tak dlho v posteli..ja som tiez pocas mojho volna byvala uz od siedmej dole s nimi a velakrat som bravala deti, alebo teda minimalne to najmensie von. A zvlast, ked ty ides kazdu chvilu rodit..este aby si po malej behala a potom este do roboty... 😠 ..to je teda fakt silne kafe..ved jej platite, tak nech sa zapaja viac...nehovoriac o tom, ze ja som pravidelne kazdy den glancila kupelku, vecko a kazdy druhy som vysavala...davala som prat pradlo, zehlila som kazdy den skoro a spratavala riady v kuchyni..takze pocas spanku najmensej som fachcila.... toto by jej teda u mna v ziadnom pripade nepreslo 😝 😀 😀