Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
30. júl 2010

no prave vcera chcel Borisko davat malem cele hrozno a ja som hned zakrocila, ja sa bojim, ze by mu mohlo zabehnut 😕

sirinka
30. júl 2010

ja davam na polovicu a tak...aj so supkami, ale s jadierkami mi nechcu, tak kupujem bezjadierkove...

mimi21
30. júl 2010

@ladywitch26 aj my mame celu mrkvu alebo kukuricu ale toto bola riadna hrca supier z hrozna 😒
nikdy predytm sa to nestalo

no super mala spala hodinu a stvrt, takze bude super den 😝

mimi21
30. júl 2010

no a som zvedava ako sa mi toto podari predat, je este sice skoro na zimnu bundu, ale za to nic nedam ked to tam bude visiet

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-bundy-ve...

mimi21
30. júl 2010

hrozno krajam na polovice a mala si ho papa sama

ladywitch26
30. júl 2010

emode, dalsie pokracovanie telenovely o aupairke......
10.40 a az teraz pocut nejake zvuky z izby, asi sa prebera. takze ranajkovat bude o 11tej.
inak vcera co bola s malou dve hodky doobeda vonku, tak nielen mala bola ustvata, ale aj ona, lebo ked som ulozila stanku, tak aj ona zalahla a spala dobre dve hodiny. no ja fakt nechapem. je normalne, aby 20 rocny clovek potreboval este 12h spanku denne?

mimi21
30. júl 2010

@ladywitch26 a to je slovenka alebo irka?

ludmilabb
30. júl 2010

@mimi21dost draha bundicka pre babo

iinuska
30. júl 2010

@mimi21 ta bundicka je krasna 🙂
Adamko je uz nejaky umrncany, len este chcem aby vydrzal aspon do 12 a ide sa spinkat

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 ja hentu bundu nemozem uz rok predat. a to je uplne nova

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 slovenka praveze. co mi sirinka odporucila, ze sa pozna s jej mamou. no ale podla vsetkeho mama je ok, akurat ju dost rozmaznala. lebo denne vypisuje, ze ako sa ma kristinka jej a ze jej pusu posiela....

mimi21
30. júl 2010

@ladywitch26 no este mam kamosku co rodila teraz v maji, tak jej ju skusim ponuknut, ona si dost kupuje znackove veci

@ludmilabb no ja viem ze je draha, ale aj ako nova bola 😅

ludmilabb
30. júl 2010

@mimi21 vsak som myslela tu povodnu cenu, jasne ze 20 euro dat dole je dost

mimi21
30. júl 2010

@ludmilabb jaaaaj, no my sme ju dostali 🤐
ale nemam s nou co robit, lebo keby som aj babu mala tak mi to velkostou vychadza na leto a jesen a ta bunda fakt sedela na tu velkost, koncom zimy uz bola malej len-len

ladywitch26
30. júl 2010

no tak nic, 11hodin a mlada este stale nezisla...no co,ja si o chvilu oprazim rezne na obed a ona nech si da co chce.
inak muz akurat volal,ze skoncili v robote, tak pride naobed. este ma stihne, nez pojdem do roboty. 🙂

mimi21
30. júl 2010

jaaaj, sa tu zakecavam a kapusta zhorena 🤐

ladywitch26
30. júl 2010

@mimi21 aj my sme minule jedli trochu osmaaahnutu 😀

11.15, nooo, tak mlada uz prekonala svoj rekord. este stale nie je dolu.

emode
30. júl 2010

@mimi21 tiez mame supky v kake aj z ribezlia cierneho aj z hrozna, aj cela kukurica ... podla mna je to normalne, co nestravi, ide von ... ked je velke, davam napolky, ale ked ideme von, tak cele, lebo ho hned chyti v tegliku, nie je potom dobre ... ale nemali s tym problem

tiez rozmyslam nad kocikom ale zatial nam staci ten golfac na ihrisku ked chodime von, kamoska agatka ho vzdy donesie 😀 a neterka ma trojkolku vyzera ako quinny speedy ale tu sofia napr. nemusi ... najlepsie v hrackarstve odskusat

jamaat
30. júl 2010

Ja prekrajujem hrozno na polovicu, ale nie preto, aby sa nezadusila, ale aby jej šťava netiekla po brade, keď do toho zahryzne. Inak si myslím, že je aj celkom zdravé, keď tie šupky nestrávia úplne, lebo to nejak črevo prečistí. Tak sa mi niečo marí, že som čítala čosi. Alebo neviem, odkiaľ to mám 🙂

@mimi21 Určite by som teraz taký drahý kočík nekupovala.

@ladywitch26 Je to normálne, že potrebuje toľko spať. Potreba spánku je individuálna. Ja by som 20-ročná prespala aj 15 hodín. A nechápala som, ako môže niekto fungovať, keď spal len 5 hodín. S vekom sa to zlepšuje, už toľko spánku nepotrebujem. Chvalabohu. Lebo to bolo dosť na nervy.

jamaat
30. júl 2010

@ladywitch26 Ak nie ste dohodnuté, že už mala byť so Stankou von alebo čosi, tak nevidím dôvod, aby ti vadilo, že ešte nie je dole. Veď aspoň ušetríš na jedle 🙂

emode
30. júl 2010

inak ahojte my sme zas chori ... teraz ze ma uz aj hrdlo chytene a priedusky, slak ma trafi ... v nedelu by sme mali konecne oslavit moje narodky mam chut to zrusit cele ... ale ATB nam zatial este nedala, ze pockame do pondelka ale vytery urobila ... na moje naliehanie ... lebo uz 3x chora za 6 tyzdnov je trochu ine kafe 😒 ☹

ladywitch26
30. júl 2010

@jamaat houby usetrim, ona to dobehne. je ako lata, 40kg sotva, ale zladuje tolko, co moj muz. a keby si len obcas pospala, to by mi nevadilo, ale ze jej to nie je blbe kazdy den.... 😕 no som ja zvedava, ked skoncim v robote a nebudem ju poobede potrebovat, lebo to uz pride aj muz aj ja budem doma, co bude robit. to budu budicky o deviatej najneskor. ci to vobec psychicky zvladne... 😀

iinuska
30. júl 2010

@emode juj, tak skore uzdravenie malej bambulke. To je fakt dost casto chora. ☹ Ma aj zvysenu teplotu?

rybca
30. júl 2010

Boze, ja vas tu citam a Matko uz polhodku spi, tak musim sup sup korpus si robit..🙂)))) Lebo je hore ani sa nenazdam..🙂)))

ladywitch26
30. júl 2010

11.25, tak to ma totalny rekord dnes. no ja neviem, to by mne doma mama netolerovala tak dlho vyspavat, nie este keby som bola u niekoho "pracovne"

iinuska
30. júl 2010

v damskom magazine rozpravaju o tabletkach chlorella. Je to celkom zaujimave

rybca
30. júl 2010

@iinuska akurat uz tri dni ich uzivam...🙂)))))))) a co pisu?..🙂

ladywitch26
30. júl 2010

@iinuska to je cosi z morskej riasy,nie? lebo tu rovno v sackoch susene riasy predavaju s takym nazvom. ale neviem, ci by som si dala na ranajky 😝

inak keby mlada vstavala skor, tak by mi to dost pomohlo, aj keby bola zavreta v izbe, ale takto ked chcem ist na wc, tak musim aj stanku brat a ide mi tam policku rozbit za ten cas. ale ked chrape, tak je problem ju zobudit a to by som sa asi aj pototo, kym by som ju zohnala z postele.

iinuska
30. júl 2010

@rybca no uzivat by si ich mala 3 mesiace, mozu sa davat aj detom, vraj ked sa uzivaju ATB, aj som uz nieco pozrela na internete