Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
6. aug 2010

@ladywitch26 Ano, aj ja som to čítala a môžem potvrdiť, že je to pravda. ...A to je práveže blbé, že aj tak teraz neviem, kedy prídu najbližšie, keďže stále kojím. Zatiaľ ma teší aspoň to, že je to zatiaľ bez bolestí, len brucho mám nafúknuté ako balón.
Doteraz sme predbežne plánovali dovolenku na prelom augusta a septembra respektíve 1. polovica septembra. Lenže ak mi už budú chodiť pravidelne, tak to akurát budem mať. Potom Monika, potom to už má chlap s dovolenkou ťažšie kvôli robote. 😕

mimi21
6. aug 2010

@jamaat aj ja som to pocula, a aj podla mna je to pravda

@ladywitch26 z kolko mlieka ti mala zje gris? mne ledva zo 160 aj to nie vzdy

no my sa ideme uz kupat a ukladat, lebo mala je nejaka mrzuta
a som zvedava ktora z nas zaspi prva, lebo mna nenormalne boli hlava 😒

zuzkad
6. aug 2010

ja som takto mala so sestrou narovnako mrchu, po porode mame tesne po sebe...inak ja som mala pech na mrchu ...ked som isla na dovolenku tak asi zmena prostredie a vzdy som dostala skor ako som mala dostat...ja som asi na kazdej dovolenke mala mrchu, ale kedze ja mavam asi 4 dni max. 5 tak z 12 dni sa to dalo zvladnut na tamponoch...cize ak nahodou tak to nejak prezijete nie ?? horsie je keby ste isli na 7 dni 😀 😀 😀

lady tak posielaj na litre morskej vody, lebo je toho vela co treba na mne liecit 😉 😉 😉

svokra sa prave rozhodla, ze ide s malym von este tak kocikuje mi pod oknom 😅 😅 ja si asi konecne idem teda hlavu zafarbit 😉 😉

mimi21
6. aug 2010

jaaaj, baby ja sa stale neviem rozhodnut, co s tym domom, nestastnym 😅
zda sa ze prevazuju pozitiva...len sa bojim aby som potom nelutovala...katastrofa

inak Ninka uz spi a ja by som si mala ist urobit nejaku normalnu veceru a zalahnut pred telku 😝

iinuska
6. aug 2010

ahojte, Adamko uz spinka, uz od siestej chodil ako napity, stale padal, nejaky bol zniceny. No ani sa necudujem, ved tie noci sa nedaju cez den dospat 😖
@jamaat tak potom super, mate s ekzemom pokoj 😉 . Jaaaj, ja mam menzes od minuleho leta

@zuzkad kraaasne pancusky 🙂

rybca
6. aug 2010

ahojte, tak ten moj chlap nema rozum, na 1. rok dal Matkovi feferonku, dnes haringa - surovu rybu, som zvedava co to bude nabuduce.

martinaxyz
6. aug 2010

@rybca- máte to doma veselé....

mimi21
6. aug 2010

@rybca a malemu chutilo??? 😀

ladywitch26
6. aug 2010

@mimi21 no ja jej robim zo 150ml, ale ja jej robim klasicku hustu, nie riedku do flasky

iinuska
6. aug 2010

@rybca moj manzel je zase taky, ze sa ma pyta, ci moze dat malemu aj suchy chlieb 😅

rybca
6. aug 2010

@iinuska no cak na chlieb sa spyta aj mna....:P
@mimi21 ani neviem, ja som bola v kuchyni a oni na dvore, lebo ten haring strasne smrdi, aj ruky po nom smrdia, bleeeee, ale ze vyobzeral a vratil do pusinky a zjedol

ludmilabb
6. aug 2010

@iinuska malu kremujem ak nezabudnem rano aj vecer robenou mastou, polepsilo sa jej tuez ju nekupem kazdy den ako predtym ale teraz sa jej zase licka zapalili ja si myslim ze z paradajky ktore boli v kupenskej vyzive teraz jej to pomalicky mizne len ma take vyrazticky drobne po brade a lickach 😝
@mimi21 ty ako teraz uspavas ked nekojis?

iinuska
6. aug 2010

@ludmilabb ja som paradajky este radsej malemu ani neskusala davat. Ale asi by som uz aj mala, mame domace, tak to by mu mozno nemalo pohorsit

sssimi
6. aug 2010

@iinuska moja malá papá rajčiny od 9teho mesiaca. Strašne ich ľúbi. Denne zje 2 až 3. Nedajbože, že ich zbadá viac. To by chodila celý deň vypytovať 😀

iinuska
6. aug 2010

@sssimi aj ja by som rada malemu dala paradajky, len ja som opatrna kvoli atopickemu ekzemu. Ani nic cokoladove este nejedol. Nechcem, aby sa mu pohorsilo. Teaz je OK.

sssimi
6. aug 2010

@iinuska Sarah ekzem nemá, tak šrotuje všetko čo jej pod rúčku príde 😀

emode
6. aug 2010

Ahojte, som tu dva dni nebola a aha, skoro 4 strany ste popisali 😅
Vcera som boli v Blave, s malou je to teda o dusu teraz, zasadne ide opacnym smerom, ako chceme my, kupila som par drobnosti v Ikei, v HM, v Nexte sice zlavy ale ziadny tovar uz nebol. Eurovea je pekna, malej sa pacilo ale najviac aj tak idu vlaciky kdekolvek je 😀 😀 😀

Cokoladu mala 1x malinky kusocek ale viac si nepytala, tak asi nemusi a ani jej taketo sladke veci nedavam, jedine piskoty a keksiky detske rozne.

My mame drobne fliacky ekzemu na ruckach obcas jej to zmizne, obcas nanovo, zatial len premastujem, nic viac ale ani som nezbadala nejaku suvislost medzi tym a jedlom, netusim, z coho to moze mat

mimi21
7. aug 2010

@ludmilabb no uspavam tak, ze si k nej lahnem, ona sa ku mne prituli a do chvilky zaspi
pred spanim pije vodicku z flase

baby ako vam piju deticky? klasicka flasa, alebo so sosakom, alebo poharik???

jamaat
7. aug 2010

Čaute, tak sme práve predbežne rezervovali dovolenku na 23.8. http://www.kartago.sk/hotel/index.php?hotel=173...

martinaxyz
7. aug 2010

Ahojte...

@jamaat- pekný hotel 😉 😉 😉 ...@mimi21 náš malý pije s flašky so sosákom ale toho už nebaví, tak mu dávam vodu no jupíka aqua a vie už piť aj z pohára, ale musí mať tam len trošku inak to vyleje....

iinuska
7. aug 2010

ahojte

@mimi21 Adamko pije z flasky so sosacikom, alebo ma tie Aventacke hrnceky. Z poharika mu davam len obcas, aj to musim pridrziavat

iinuska
7. aug 2010

@emode to moze mat aj z oblecenia, prasku, alebo ked sa trosku viac spoti. Ekzem nemusi suvisiet len s jedlom

ludmilabb
7. aug 2010

ahojte este mam nejake veci zo vcera co som neodpisala
@mimi21ked ti Ninka zaspi tak nemas problem ju prelozit lebo mne ked Sofia zaspi na posteli tak je to vzdy na bruchu a potom ked ju chytim tak sa preberie 😒
mne pije Sofia z pohara obycajneho velkeho najradsej lebo tak pijem ja tak musi aj ona
inak pije z flasky so slamkou

ludmilabb
7. aug 2010

@mimi21 oprava som dala hore vyssie zly nick 😝 tak si precitaj
doplnim ze z pohara pije za mojej asistencie na samostatne pitie ma este cas si myslim, ci?

ladywitch26
7. aug 2010

@jamaat tak si to uzite, asi ta hlavne zaujala ta posledna veta, ze pre milovnikov potapania a pre rodiny s detmi 😀
@mimi21 stanka mala najskor taky super pohar so slamkou, ale rozbila ho, akurat na dovolenke na sr. no a teraz mame sice aj so slamkou, ale trosku iny a z toho uz tahat nevie. tak ma klasicky so sosakom. tiez neviem,dokedy jej vydrzi, lebo si na nom aj brusi zuby a uz ho prehryzla na spodnej strane. zatial to netecie, ale kusne este hlbsie, a tiez ho mozem vyhodit.

iinuska
7. aug 2010

poharik so slamkou ma aj Adamko, ale akosi nevie pochopit, ze ho nema naklanat 😅

ladywitch26
7. aug 2010

@iinuska ja som mala taky super, co bol so silikonovou slamkou a tam bola taka zabrana, ze aj ked naklonila, tak netieklo. musela najskor ustami stlacit a tak tahat aby slo. len ho potvora rozbila.

iinuska
7. aug 2010

@ladywitch26 lady, taky mame aj my, len Adamko ho naklana, lebo je zvyknuty na tie sosaciky. No a ked nakloni ten so slamkou, tak mu nic netecie

ladywitch26
7. aug 2010

@iinuska to uz ma trening na normalny pohar 😉 ja som rozmyslala,ze by som stanke skusila z flasky, take tie sportove uzavery co maju. odtial by jej netieklo tak vela naraz,ako z pohara a tiez to musi naklanat, tak hadam by sa aj sama naucila potom z pohara,bez toho aby povylievala

zuzkad
7. aug 2010

ahojte,

tak ja som prisla prave z mesta...maleho som nechala doma a isla som lajbzovat so sestrou, aj som si kupila nejake veci, tak som rada...dobre ceny boli...napr. nohavice za 4,99€ a 3,99€ tricko za 1,90 a pulovrik za 2,99€ no nekuup to 😅 😅 aj pre maleho som bodynko pekne kupila a aj teplaky spolu za 8€ a papucky 😉 😉 a kapsicku pre mna za 5€ tak sa vytesujem 🙂 🙂 maly bol s tatom a babkou, tak nejak nevedel zaspat, akoby cakal na mna, ked som prisla domov, dala mu bosteky a pohladkala ho do 5 minut u babky zaspal no musia sa naucit bezo mna...ked pojdem do prace 😝 😝

jamaat pekny vyber dovolenky..normalne som videla uz ako tam Emka bude uradovat po celom objekte 😀 😀 a na ako dlho pojdete ? nasli ste stred, alebo jedna bude mrchovat na dovolenke ?