Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
17. aug 2010

u nas je to s jedlom take nijake. Raz popapa a raz nie. Je to boj, ale co uz. J maso mixujem, ale uz asi prestanem, budem rezat na male kusky. Snad mu to aj zachuti.

zuzkad
17. aug 2010

a kde ste zase vsetky ? Ja som isla k malemu si lahnut, lebo sa nejak podozrivo tocil v posteli, aby este netresol...tak som zadriemala, ale len troska, lebo stale ma kopal, cize to ten pravy spanok nebol 😅 ale maly spal od pol dvanastej do teraz, co je super...teraz je spokojny a vesely 😅 😅 idem mu nabrat a dat papat, skusim najskor nepomliet maso, lebo je super makke, uvidime 😖 😖

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkad ja som si tiez pol hodky schrupla pri malej 😀

kackabrcka
17. aug 2010

@ladywitch26 este k tomu predtym ako vies ze spolu spali? bola si pri tom? nemuseli spolu nic mat a uz dievca súdis.. je to kazdeho osobna vec co si robi a to dievca je dost stare na to aby vedelo co robi ...

zuzkad
17. aug 2010

@ladywitch26 ty mas rodit a nie vyspavat 😀 😀 😀 😀 ale mas narok na to, lebo po porode toho spanku uz bude menej 😅 😅 ja som si musela kavu dat, lebo ma strasne teraz berie spat, vonku este aj prsi, tak je to idealne pocasie na spanie 😝 😝

ladywitch26
17. aug 2010

@kackabrcka kacka, pokial to robi pod mojou strechou, tak to zas az taka jej osobna vec nie je. no a keby sa aspon starala poriadne o stanku, tak privriem oci, aj keby spala s pol dedinou, ale zrejme je dobra len v tomto jednom. a byt som pri tom nemusela, ale to si vazne myslis, ze 30rocny chlap, ktoremu baba dolezie do vane alebo do postele,bude na nu len pozerat, resp. si dovoli len nejaku tu pusinku? 😅 a zvlast, ked utrusi pri mojom muzovi, ze teda dievcina rozhodne nie je neskusena, ze sa dobre vyzna?

@zuzkad vsak ani tu polhodinu mi nedoprajes? do druhej som nespala, co sa maly tak metal v bruchu. tak dospavam aspon teraz.

inak co sa vam na tom holohlavom chlapovi paci? on ofrflal to knedlo vepro zelo!!! to keby mne dal krauss dva take taniere, tak ich zdlabem na pockanie 😝 😝

kackabrcka
17. aug 2010

@ladywitch26 asi si jej vela dovolila 😒 a kamosko moze byt tiez chvastun ako to medzi chlapmi byva..
vies ako sa vravieva ta co neda je najvacisa k*urva ...

ladywitch26
17. aug 2010

@kackabrcka ja som to zistila nahodne. kamos ju doviezol rano, ona sa sla starat o malu a on siel spat hore do hostovskej, nakolko celu noc pracoval. no a mlada dostala volno naobed, lebo chodi stanka spavat. no len ked som sla hore potom pre stanku, tak mlada ani vo svojej izbe, ani v kupelni. ked uz chcela byt diskretna, tak si mohla aspon dvere na izbe zavriet a nie nechat ich dokoran, aby som si myslela,ze je u seba. no a potom vecer sa siel kamos osprchovat, ja som sla zasa stanku dat spat, no a mlada mu tam zasa do vane nabehla. teda mozno som staromodna, ale akosi som neocakavala, ze este rovno pomaly mne pred ocami toto spravi. asi som naivka, ale potom je riadne naivna aj jej mama, lebo ta je velmi nabozensky zalozena a mysli si,ze jej dcera je este nevinne dievcatko. lebo s jej mamou si pisem na fb, aj cez skype, a tak to vypada, ze ma asi riadne zalepene oci, co sa mladej tyka

zuzkad
17. aug 2010

@ladywitch26 😀 😀 😀 ale ty mas tehu chute, on nieee 😀 😀 nechaj ty mojho plesouna na pokoji 😠 😀 😀 ja mat ho doma juuuuj 😵 😵 😵 😵 asi mi hormony narobili coromoro v hlave, ale mna ten chlop neskutocne pritahuje 😅 😅
len spi pokial sa da....potom to nebude take jednoduche 😅 😅
mne uz sibe, maly zboznuje to video !spievankovo" deticky zo skolky....spievaju tam, tancuju zname pesnicky ( rafaela stonozka, medvedku daj labku, kolo kolo mlynske...) maly tancuje s nimi a tlieska si a mne uz sibe z toho 😝 😝

juska3
17. aug 2010

@zuzkad 😀 ako sa hovori - sto ludi, sto chuti, ja mam tiez rada ten jeho program lebo sa naozaj vyzna

Tak Ajko, podla toho, co pisete, celkom dobre papa. Masko, ako uz ma stolicky, aj pozuje, ale zatial mu davam len v polievke, lepsie to ide dole hrdlom 😉

zuzkaprofant
17. aug 2010

lady preco take pises na fc ked tam chodi aj jej mamka ja neobhajujem a ani neodsudzujem nikoho lebo sa to nepatri a nevieme co snasich deti vyrastie a ci nase deticky sa nebudu ,,mechlovat ,,uz v skolke a mi nabehne domov ze mami sa idem zenit ako 18r nikdy neviem co ti zivot donesie a netreba odsudzovat , moj nazor nech si mladi uziva ako ked stara p... 50r ide na discu vyobliekana za 18r a nadhadzuje sa tam to je uz ,,nevkusne,, si myslim 😅

kazdy vek ma svoje caro a mladi je bochabe tak nechajme to tak kazdy vie co robi, a kedze ako pisete niektore ste boli take ake ste boli to je vas problem
ja ani keby predomnou niekto robim nieco co sa neparti otocim zrak a hotovo a ze to robila v tvojom dome usta mas na to aby si sa snou o tom porozpravala a nie tu vypisovala infosky a jej to nepovies vies ze ona si to moze precitat a aj udat za verejne ohovaranie? Nie je to fer voci nej sa snou o tom porozpravaj za stolom pekne ako sa patri vyjasni si snou co by mala a co nie robit ked je u teba doma co od nej ocakavas a nie listocky hluposti vypisovat ale si od nej starsia tak sa snou porozpravaj co si prajes a co nie a ked budem doma nech si robi co ona uzna za vhodne, lebo mne sa to osobne nepaci ze tu o nej tak nepekne pises mna ako matku by to velmi bolelo keby som sa o svojej dcere nieco take dopocula ako ju niekto na nete ohovara
( Skoncila so na tuto temu 😉

jamaat
17. aug 2010

Dnes som robila kuriatka (huby) na smotane, tak dávam aj Emke z toho, ale bez húb, a papá to pekne. Ani som nečakala 🙂

zuzkaprofant
17. aug 2010

@jamaat takeho konika mame aj mi doma len cerveneho mala sa ti stym dobre pohra uvidis 😉

rybca
17. aug 2010

@zuzkaprofant len aby si vedela, co je ohovaranie - „Podľa paragrafu 206 ods. 1 Trestného zákona sa dopustí trestného činu ohovárania ten, kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý môže značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, najmä poškodiť ho v zamestnaní, narušiť jeho rodinné vzťahy, alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu...

Pochybujem, ze Lady si to vsetko len vymyslela. A jej matku moze mrziet len to, ze nevie aka jej dcera v skutocnosti je. Je vela takych matiek, ktore maju o svojich detoch len iluzie.

zuzkaprofant
17. aug 2010

@rybca dakujem za presny udaj co je ohovaranie by som nevedela 😀 😀 😀 ale aj moj nazor ste stym trapne 🙄

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkaprofant zuzka, prosim ta, ak tebe nevadi, ak tvoji hostia v tvojom dome si z neho spravia hodinovy hotel, tak budiz. ja mam teda mozno ine moralne hodnoty ako ty.a s tym verejnym ohovaranim to nemyslis vazne..... pokial viem, tak akosi som ani nespominala verejne jej meno, tak z coho ma tu ides obvinovat?

ludmilabb
17. aug 2010

@zuzkad tekvicu robil moj otec 😀 😀 😀 ja som sa len prizivala so Sofiou na nej, masko ked je neochutene, napr uvarena kuracina tak vypluva
@juska3 tak nech ste co najskor zdravi...a mate mladu starku 😉

zuzkad
17. aug 2010

vidim, ze operka je v kurze 😀 😀 😀 ....podla mna Lady to nemysli v zlom, ked to sem pise, skor sa chce postazovat, co zase mlada vyspekulovala, to aky ma na to kazdy nazor je o inom, neberiem to ako ohovaranie, to si kazdy moze sam po svojom vysvetlit. To ja by som uz asi v base sedela za moju svokru 😀 😀 😀 tiez neohovaram, len sa vam stazujem 😉 😉

@jamaat to si dala malej stavu s niecim ? alebo aj nejake masko je v tom ?
na prekvapenie maly mi teraz zbodol skoro celu misku - ryzu s masom kuracim na stave, tak som sa potesila 😅 😅 normalne sa napraskal.
juuu tu mame taku tmu, zatiahnute a kazdu chvilku prsi ☹ ☹ a fuka, akoby uz jesen zacala, tento rok ani leto poriadne nebolo ☹ ☹

jamaat
17. aug 2010

V podstate má zuzkaprofant pravdu.
Lepšie by bolo sa s mladou porozprávať, ako na nete vypisovať. A nechajme ju aj to už tak. Má to za pár, možno pôjde domov, možno si ju kamoš k sebe zoberie, nech si robí, čo chce. Zodpovednosti sa musí ešte naučiť, za au-pairku by som ju nechcela, za to ostatné ju neodsudzujem, veď ju nepoznám.

zuzkad
17. aug 2010

@ludmilabb tak nech tatino recept posle 😅 😅
sa tu rehocem na malom, dojedol maso s ryzou a teraz chodi s bonbonierou, co som dostala k meninam a naznacuje mi, ze by si dal cokoladu dal po jedle 😀 😀

rybca
17. aug 2010

@jamaat ja som uz tiez davala Matkovi masko co som robila na sampionoch, stavu, ale obcas sa mi na vydlicku dostal aj kusocek sampionu, a Matko sa mi az vrhal na vydlicku ako mu chutilo a ani brusko ho nebolelo

jamaat
17. aug 2010

@juska3 Nepovažujú alebo nepovažovali vás s mamou za sestry? 😀 ....Monike sa to stáva a nevie, či sa má z toho tešiť, alebo očami prevracať 😀

@zuzkad Halušky som k tomu urobila, tak vlastne mala len tie so smotanovou šťavou. A dávala som kyslú smotanu.

No utekám do mesta, lebo už to tak vidím, že zase zmoknem, aj keď ešte neprší. Tak nech zmoknem radšej menej ako viac.

jamaat
17. aug 2010

@rybca Šampióny sú v pohode, tie sa môžu aj surové jesť. Ale kuriatka sú ťažko stráviteľné, tak som to neriskovala.

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkad asi sa zlakol, ze ho posles na stravovaci pobyt ku nam? 😀 😀 a cokolada, no vsak typicky chlap, teda aspon z mojho okolia, co poznam chlapov, tak su vsetci nenormalne mlsni na cokoladu

@jamaat nenecha, v piatok ide na dovolenku, takze jedine zeby tie dva tyzdne pred jeho domom cakala...

ladywitch26
17. aug 2010

ja som si stanke este netrufla dat ani stavu z hub. odkedy mozu vlastne decka huby?

zuzkad
17. aug 2010

@ladywitch26 maly bude po mne lebo ja som na sladke ako slak 😝 😝 a tiez uz nakukam na tu bonbonieru, ze si dam 😝 😝
ja som malemu uz stavu z hud davala na chate s pyre zemiakovym a chutilo mu, huby som neskusala dat ziadne, lebo som pocula, ze su tazkostravitelne, ako jamaat pisala, ale ked som robila maso na stave, tak sem tam sa mi dostalo nieco ked som maleho krmila, ale v pohode 😉 😉

zuzkad
17. aug 2010

akurat som zistila, ze cez postu si mozem objednat rozne zahranicne casopisy aj noviny...to uz asi viete, ja som na to dosla az teraz 😀 😀 ja mam len mama a ja predplatene, tak si objednam nejake 🙂 🙂 ale to co som potrebovala som nezistila 😝 😝 lebo si potrebujem postu presmerovat sem k svokre, tak musim zavolat na infolinku, lebo neviem kolko to stoji na rok napriklad...neviete niekto ??

rybca
17. aug 2010

@zuzkad zisti si aj postovne k tym casopisom a novinam..🙂 bo ja som si chcela objednat Mama a ja sem do NL a jedno postovne by ma vyslo viac ako cena casopisu..🙂))

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkad no u nas som bola na sladke aj ja, ale teda na muza nemam, on ak cokolada doslova pred nim neutecie, tak koniec 😀

inak stanka ma uz par dni cervene oci. a neviem,ci to je infekcia alebo alergia na nieco. najskor som myslela, ci to nema z piesku z plaze, ale mala to uz aj predtym, len raz jedno oko, raz druhe. a nema ich rano zalepene, zahnisane, tak to na infekciu nevypada. a zasa alergia, netecie jej z nosa, nekycha sa jej, tak fakt neviem. v lekarni mi dali take kvapky, ze mam par dni vyskusat, ak nie, tak k doktorke. este ma napadlo, nemoze byt japonsky cerveny javor jedovaty?

juska3
17. aug 2010

@jamaat z hribov mam rada len kuriatka, aj to len zavarane asi raz do roka. Jeden rok sme ich mali strasne vela, tak som sa ich akosi prejedla. A to kvoli hribom dokazem hodiny prechodit les 😵

@ludmilabb dakujeme. No to ano, a keby sa narodi aj mne tak skoro dieta, tak to by asi zase ona nerozchodila 😵 😵 byt starou mamou este pred styridsiatkou 😅