Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
24. júl 2009

lasenka no to je super...zrejme to fakt bolo z tepla, moja dnes az tak vela netaha ako vcera. ale noc klasika...cca kazde dve hodiny...

luba142
24. júl 2009

siri moja dnes akosi blbo spi aj vonku sme boli a len pol hodky potiahla a pije cca kazdu hodinu ale v noci len raz a potom rano o 5-6 h

sssimi
24. júl 2009

Ahojte kočky!
Tak my máme dnes perný deň. Boli sme v Nitre. Švagor si bol kupiť auto a potom sme šli do Baumaxu. Zajtra mám narodky, tak som od mm chcela lehátko na opalovanie, ale žiadne sa mi nepáčilo, tak som si vybrala hojdačku 😀 .
Sa tešííím z nej. Snáď sa o chvíľu nerozpadne. Malá bola perfektná. Veľa cestou spinkala.

Ja teraz ešte doupratovávam. Mm išiel nakupiť malinovky na zajtra a malá na mňa vykrikuje z lehátka a už má zase štikútku...

Dúfam, že ten krst zvládneme bez kriku 😕 ... Neviem ako ho zladíme s papaním 😒

tanulik21
24. júl 2009

ahojte,

dnes som bola konecneee na prehliadke po sestonedeli ... si viete predstavit tak dlho odkladat svadobnu noc (?) 😀 😀 😀 ... no a az na par detailov je vsetko ok.... juchuchu 😀

- poradte niekto ako zmensit velkost fotky, aby sa to sem voslo 😒 nejak si s tym neviem rady teraz

- a este jedna otazocka - mal y niekto zaujem o babysatku (je mi pridlha - 5m a ja taka krpana, a skoda strihat, mam uz v oku nieco ine) ?

luba142
24. júl 2009

simi mi uz mame krst za sebou a celkom v pohode to mala zvladla a s papanim ved jej daj nez pojdete a ona vydrzi ved to trva chvilku teda aspon u nas to bolo menej nez pol hodiny 🙂

luba142
24. júl 2009

mala m teraz spi a neviem kedy sa zobudi ci uz nahodou nema pol noc o takomto case uz je okupana ulozena a najedena dnes to asi bude noc uz to vidim

mimi21
24. júl 2009

čafte
lubi a ako ocistis tu deku predtym ako ju das malej?
my tiez taku mame uz som minule rozmyslala ze je vytiahnem, len neviem ako to ocistit predtym ako na nu dam malu, ci preperiem v rukach alebo co - len na nej su take hracky pripevnene tak neviem...

sssimi tak vsetko NAJ k tym zajtrajsim narodkam a nech aj krst dobre dopadne 😉

iinuska
24. júl 2009

Ahojte maminky, dnes mame za sebou narocny den, boli sme na nakupoch skoro cely den. Maly bol zlatucky, skoro stale spinkal.
Simi, neboj, zvladnete to, vsetko dobre dopadne. My uz mame krstiny za sebou, vsetko v pohode, Adamko spinkal, len ho zobudilo, ako mu obieval hlavicku

luba142
24. júl 2009

mimi ja som to neprala lebo ani ja neviem ako by som ro s tou medvedou hlavou ...dala som ju jednoducho tam a neriesila som to

iinuska
24. júl 2009

Babenky, chcem sa opytat, ci ma niektora z vas aventacku odsavacku. Neviem, ako mam tu cast s pumpickou vycistit

luba142
24. júl 2009

simi a vsetko naj k narodkaaaaam 🙂 😉

luba142
24. júl 2009

lnuska ja mam chicco je dost podobna a mne sa da oddelit aj ta rukovet co sa stlaca od toho co sa sa priklada k prsu

luba142
24. júl 2009

lnuska ja mam chicco je dost podobna a mne sa da oddelit aj ta rukovet co sa stlaca od toho co sa sa priklada k prsu aj to je v navode ty to tam nemas?

sirinka
24. júl 2009

inuska ja mam aventacku...ale ju nepouzivam, musim kuknut... 🙂

sirinka
24. júl 2009

inuska ved to sa da v pohode cele rozobrat,,,najprv ten priesvitny vrch, potom odpojis to co sa stlaca, vytiahnes gumenu cast a nakoniec to male biele, co trosku vyzera ako snehova vlocka... 😝 uzasny popis uf...ja som to kludne vyvarala...

monkap
autor
24. júl 2009

akurat pozeram pocasie ... malo by sa trosku ochladit 😵

dannynka
24. júl 2009

ahojte,uz moc nestiham chodit na net ako sa mate a co nove?

monkap
autor
24. júl 2009

ahoj danny, my sme "dovolenkovali" do nedele u svokrovcov a teraz zase u svagrinej .... tak mame trosku zmenu ... malinka je zlatucka, vzorne babatko, uplny pokladik.... stale sa usmieva 😵

dannynka
24. júl 2009

jeej moni v dobrom zavidim 😵

my to mame doma vesele,Dominika stale brusko bolieva a preto ani nespinkava a ked tak len po pol hodkach.... 😔 a asi ani to teplo mu nerobi dobre 😒 ,chuda moje keby ho to brusko netrapilo tak by bol uplne oki,musime cvicit s nozickami natierame brusko pupiom a uz som aj kvapky na brusko zmenila,doteraz sme mali sab symplex a teraz mi kamaratka poradila baby calm tak tajne dufam aby mu to pomohlo a polepsilo sa 😒

dannynka
24. júl 2009

inak chvalabohu noc je o.k aj ked sem tam s natahovanim a placom ☹

dannynka
24. júl 2009

no nic idem haji,bohvie aka bude noc 😒 ☹ 😔

lasenka
25. júl 2009

ahojte 😉
tak u nas sa uz pekne ochladilo, konecne 😉 nechala som maleho spinkat v postielke, a samozrejme nechcel... tak som ho musela naobliekat a sup do kocara vonku 😉 spinkal asi 4 hodky, teraz sme papkali a hrame sa 🙂 v noci nam postielka nerobi problem, len cez den 😒

tanulik21
25. júl 2009

dobre ranko dievcence,

a mame to tu, aspon v BA je konecne chladnejsie 😉 , ved sa ani von chodit nedalo.

dannynka - my sme mali tri dni bolesti bruska ale to sme vobec nespali, iba tak po 15min. a uz bol hore, sme s mm padali od unavy, nosili sme na tigrika a masirovali brusko. Tiez sme brali sab symplex a neviem ci to alebo rumancekovy cajik - ale jedno z toho zabralo, cajik si skusala? Je proti naduvaniu a bolestiam, mne este jedna znama radila espumisan. Uz sme nastastie v pohode. Drzim palceky.

dannynka
25. júl 2009

ahojte tanulik a ako je to nosenie na tigrika? 😕 😅 a dakujem snad sa nam cim skvor polepsi ...

iinuska
25. júl 2009

Sirinka, dakujem za radu, uz som tu odsavacku aj vycistila. 😉

luba142
25. júl 2009

ahojte dievcata sme dnes u babky, aj u nas sa ochladilo aj troska prehanka bola.

Danny my sme tiez mali Sab simplex davali a zabral jej az po 3dnoch nez to ucinkovalo a avala som jej 7kvapiek pred kazdym kojenim alebo som ja pila feniklovy caj a dostavalo sa jej sa to do mliecka

dannynka
25. júl 2009

luba-dakujeme za radu,asi zacnem pit ten feniklovy cajik,mozno aj to pomoze 😅

sirinka
25. júl 2009

ahojte baby... konecne mam doma cd od cohena...tak sa vytesujem...super ma ukluduje jeho hudbicka a nabija novou energiou 😵
mala dnes klasicky toho vela nenaspala okrem casu, ktory stravila na rukach...

luba142
25. júl 2009

dany aj pre dojciace matky mozes aj ten obsahuje fenikel

dannynka
25. júl 2009

luba-vidis.ten pijem pravidelne kazde rano.....asi zacnem aspon 3 krat denne 😅