Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
29. sep 2010

@mimi21 tiez sme dali na plavajucu do detskej skoro na celu plochu koberec 😕 a vrelo odporucam indukcnu, neviem sice, aka je poloindukcna ale predpokladam, ze niektore klasicke a niektore indukcne, mali sme indukcnu dvojplatnicku na donovaloch, super, len pozor na hrnce, nie v kazdom potom aj obed uvaris 😀
ikea je podla mna super, I love Ikea 😀

kosska3003
29. sep 2010

@mimi21 no aspon raz za cas si doprajem ked si zasluzim zajtra idem na gyn tak super som zvedava co mi povie ujo dr

iinuska
29. sep 2010

@emode ikea je aj nasa oblubena znacka, my mame skoro vsetko odtial 😉

kosska3003
29. sep 2010

ja ba som rada do ikey ale kd je to v BA a ja zo ZA daleko moc daleko

emode
29. sep 2010

@iinuska my tak ciastocne, kuchynu skoro celu a velmi sa mi paci, ked je kompletne zariadena izba, vyborne to vsetko ladi a styl seversky sa mi paci, som taky usadlejsi typ 😅 😕

rybca
29. sep 2010

Ahojte, tak uz som konedne dokoncila moju prvu 3D, vsak to aj tak vyzera, ten zralok je strasne potiahnuty, aj ked to na fotkach nevidno a radsej je fotena len z jednej strany..🙂))

rybca
29. sep 2010

Chyba se vloudila, to malo ist k marcipanovym tortamm....🙂)) sorryy za to vyrusenie mimotematickym prispevkom..🙂))

sirinka
29. sep 2010

@mimi21 http://mojdom.zoznam.sk/cl/128054/Dosky-ktore-z...
viem, ze pod niektoru varnu dosku nesmie ist iny spotrebic, ale netusim uz pod ktoru...ja som verna plynu...lebo ked vypadne elektrika, este stale si mam kde jedlo ohriat 😝
spotrebice skus pozriet na andreashop.sk
ja som tam dobre kupila pracku so susickou a kamoska si zariadila kuchynu...len nie vzdy vsetko maju...

a ikea...odtial mame akurat postel a prva sa nam rozpadla do troch rokov, tu nam vymenili v ramci zaruky a tato ma 4 roky a uz sa tiez rozpadava...inac sa mi ich styl nepaci, maximalne tie boxy do detskej izby...skor sa mi paci kika...

jamaat
29. sep 2010

@sirinka Nejaké divočiny robíte v posteli, keď sa vám tak rozpadávajú 🙂

mimi21
30. sep 2010

@emode aj ja som s ikeou spokojna, mame odtial vela veci, vzdy sa vyblaznim pri sviecockacha a somarinkach 😉
aj teraz budeme brat celu kuchynsku linku z ikea a aj malej izbicku, komody, postel, takze zase sa tam odviazem
poloindukcna doska je taka, ze 2 su indukcne a 2 len sklokeramicke platne
mne ide o to ze zvyknem varit v misach z janskeho skla, napr ryzu alebo nejake sote...a vari sa mi v tom dobre
doma mam par hrncov co pojdu aj na indukcnu platnu a dnes uz to nie je take drahe kupit novu sadu hrncov, tak sa asi necham nahovorit na plne indukcnu 😉

mimi21
30. sep 2010

@sirinka diky za tipy, na teba sa vzdy moze clovek spolahnut, ze das nejaky zauijmavy link 😉

emode
30. sep 2010

@mimi21 ja som tiez s ikeou spokojna, ale nekupujeme najlacnejsie veci, tiez mame komody a skrine leksvik z tade a linku, i ked prevedenie linky mohlo byt kvalitnejsie, pravda ... mne sa pacia kadejake kosiky a odkladacie systemy

emode
30. sep 2010

@sirinka postel mame robenu na mieru 😀 dlzka 220cm pre mojho mm

emode
30. sep 2010

@mimi21 ale ta kombinacia je podla mna super ked si zvyknuta na tie misy, super rychlo sa na tom vari a neda sa zapnut skor ako tam nemas ten spravny hrniec ...

inak dnes mala vobec neplakala ked sme prisli do jasliciek a zacala si hned pytat jest .. mnam, mnam boli prve slove tete ucitelke 😀 tak ja jej asi nedavam dost jest ... 😕

dupinka
30. sep 2010

Ahojte!

baby, dobré kuchyne má aj Decodom, teraz dokonca za celkom dobré ceny, akcie sú aj 30%, čo už je dosť....My sme sa tam zastavili priamo v TO a nakúpila som si somarinky do kuchyne, podobne ako v Ikee, aj keď tam nie je až taký výber ani cena.
Strašne chcem novú záclonu do obývačky, ale keď na nariasenie by som potrebovala aj 10m, čo vychádza potom dosť. 😖

Pokiaľ ide o sporák, my sme tiež uvažovali nad indukčnou, ale nakoniec nás odhovorili, lebo to strašne zaťažuje elektrický obvod, resp. v bytovke by bolo vhodnejšie vytvoriť samostaný el. obvod len na sporák. Tak sme ostali verní plynu. A som spokojná, keď nie je elektrina, vždy môžem aspoň variť. 😉

a dobré veci sú aj na interstore.sk

ladywitch26
30. sep 2010

jeeeezisi kriste....v telke davaju relaciu, dve zenske chodia upratovat do domov,kde majitelia neradi upratuju. a dnes su u zenskej, co povazuje upratovanie za nudne, tak v dome to vypada, ako na smetisku a este k tomu ma 11 papagajov, ktori chudacikovia by trpeli v klietkach, tak ich ma navolno. tie hovna su vsade.... ako mozu ti ludia takto zit. 😝 😝 😝

ladywitch26
30. sep 2010

baby, kde spia vase detuchy? este stale v postielkach? planujem kupit stanke postel, taku nizku, ale sa bojim,ci sa mi z nej nezrype dolu, lebo ona cestuje celu noc...

iinuska
30. sep 2010

ahojte
my sme boli vonku, ale veru dost cerstvo bolo, Adamko sa uz sam spusti na smyklavke, tak ho to vemi bavilo, ani nechcel ist domov
teraz spinka, ja pijem kavicku

@ladywitch26 su dostat aj take zabrany na postel. Inak Adamko spava este vo svojej, a zatial ani neplanujem zmenu

dupinka
30. sep 2010

@ladywitch26 Adamko spi v postieľke. Skús malú dávať na poludňajší spánok spať do veľkej postele, podlož dole vankúše a takto testuj... Ono to asi patrí k tomu, že sa občas prekoprcnú dole...

@iinuska náš Adam sa šmýka sám už dávno, a veľmi ho to baví, minule sme v obchodnom centre na šmýkľavke strávili 2 hodiny!

iinuska
30. sep 2010

@dupinka no nam to chvilku trvalo, nemal akosi odvahu sa spustit

dupinka
30. sep 2010

@iinuska každé dieťa je iné, náš Adam je blázon, tak preto... 😀

ladywitch26
30. sep 2010

@dupinka ono je problem, ze irske postele maju aj 40cm hruby matrac, cize lezis dost vysoko. to keby sa mi zrypala dolu, tak by ju to dost bolelo. preto chcem kupit pre nu detsku, co je nizucka, len 20cm nad zemou, len ona sa strasne mece, tak aby mi nepadala aj 20x za noc sa bojim.

@iinuska aj tu maju zabrany, ale to vsetko na velke postele, na tu detsku to asi nezmestim.

sirinka
30. sep 2010

@jamaat prave ze nie....to je kvalita materialu, plus samoskladanie doma nikdy nie take dokonale, ako ked od vyrobcu kupis uz hotovy, poskladany kus nabytku...ja ikea nefandim...

@ladywitch26 ja som dala klarku od 18 mesiacov a aj magdu sa tak chystam...klasicka postel a pred nu som davala druhy matrac zo zaciatku....

mimi21
30. sep 2010

@ladywitch26 ja mam vykukanu postel v Ikea, kupime ju teraz a uvidime ako sa mala k tomu postavi, ci bude chciet spavat vo vlastnej postielek
planujem, ze sa prestahujeme cca mesiac pred porodom, tak uvidime, ako sa zabyva a nechcem ju nasilu davat od nas prec
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/S598...

aj my sa uz dlho smykame na smyklavke, raz mi z nej uz ale Ninka aj zletela, lebo vyliezla hore a pustila sa a padla na zem, odvtedy je to ale v pohode, pekne si vylezie a spusti sa

iinuska
30. sep 2010

@ladywitch26 a co tak dat len ten matrac na zem?

iinuska
30. sep 2010

@mimi21 uz vies co si zajtra oblecies? Ja si prave lakujem nechty 😅

ladywitch26
30. sep 2010

@iinuska to uz by bolo moc nizko pre muza. mame ju totiz pri nasej posteli, a ju treba kazdu chvilu prikryvat. ja mam na mojej strane fabiena, muz stanku, tak to mame podelene 😀

iinuska
30. sep 2010

@ladywitch26 ma napadla teraz ta pesnicka....vsetci sa zideme raz v jednej posteli.... 😀

rybca
30. sep 2010

@emode tiez mame leksvik pod TV a linku z Ikei a postelnamieru 220x180...🙂 nevyhoda je, ze tu nevieme zohnat na to plachty..🙂

A Matko sa rozhodol dnes, ze po obede spat nebude, som zvedava dokedy vydrzi. Davam mu teraz tu cibulu s medom, teda len stavu z toho, aby mu preslo to chrapotanie, a myslela by som si, ze ked je chory, tak bude bez nalady, mrncavy, ale ne, beha, vsade lozi, vsetko tiska pred sebou, kocik som nasla az v chodbe. Neviete ako dlho treba tu cibulu davat? Teda do akeho casu ak to neprejde by som mala ist s malym k doktorovi? aj ked je to lepsie ako pred dvomi dnami, ale aj tak.