Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
12. okt 2010

my dnes cez den zasa riadne sople, ale teraz vecer nejako zazracne zmizli. o hodku pojde spat, tak dufam,ze sa zasa neobjavia.
inak slak ma triafa, staci par dni so susedou, a stanka uz nevola fabiena baba, ale dzidzi, to je po polsky. asi jej obmedzim stretavky s mayou. radsej nech sa po anglicky uci a nie po polsky gadat. 😠

mystery7
12. okt 2010

stanka bude multyjazycna 😉 u nas poobede ok, az na odmietnutie obeda, po 3 lyzickach koniec. A ja stale varim ako blazon 🙄

iinuska
12. okt 2010

ahojte

@mystery7 ani Adamko tomu jedlu moc neda. Dnes za celu den jogurt, par lyziciek polievky, 3 kusky jablka, asi 4 piskoty a vecer kasa. Tot vsjo

jamaat
12. okt 2010

@mimi21 Ninka si voľáko tú pusu stále dokatuje.

jamaat
12. okt 2010

@mystery7 Kedy ty vlastne stíhaš variť? Veď ste stále von. 😕

kosska3003
12. okt 2010

ahojte no mi k papaniu rano pol jogurtu potom fazulovu polievku trosku podlesnika a vecer presnidavku medzi tym tycinky

a zase mi dnes spala do 10,15 a bola hore az do vecera ja sa zblaznim ak ide mat takyto rezim radsej nech spi do 8 a cez den pospi dve hodinky ako takto

ladywitch26
12. okt 2010

@kosska3003 kliiidek, vsak o chvilu sa cas posuva, tak sa ten rezim upravi 😀 inak keby sme nemali aupairku z varina, tak si lamem hlavu nad tym, ze co je to podlesnik.sranda, ze ste len par km od martina a uz uplne iny jazyk. u nas sa to vola zemiakova placka. a to iste napr. gabat. u vas je to spat, u nas upratovat, cistit.

sirinka
12. okt 2010

@kosska3003
@ladywitch26 u nas hovorime polisniak...ale to pecieme na peci alebo na platni na sucho a potom natrieme maslom, klasicke vyprazane na oleji volame proste placky a zem. baba je ked pecieme v rure na pekaci... 😝

kosska3003
12. okt 2010

@ladywitch26 no je to sranda no ja pojdem gabat zachvilku 😀 samozrejme nie upratovat a cas sa posuva ale hodinku to je v pohode to si posuniem s tymto som nemala problemi ale ked je hore od 10,15 do vecera tak s tym mam lebo nic nespravim pomimo ja nemam auperku 😀 aj ked svokor povozi ale no lepsie je ked spi hodinku a auperku si nechavate teda

kosska3003
12. okt 2010

@sirinka u nas je podlesnik a robi sa na panvici na oleji alebo aj bez oleja mala to strasne lubi

ladywitch26
12. okt 2010

@sirinka siri, ale vy ste aspon dalej od nas, ale kosska je prakticky len na opacnom brehu vahu a uz iny jazyk. 😀
@kosska3003 aupairku si nechavame, lebo stale hladam muzovi robotu. chodi robit po fuskach, nie vsetky dni v tyzdni, tento tyzden napr. nejde nikam, len drevo nam na zimu hotovat, ale buduci pojde zasa robit kdesi. no a veronike sme nasli robotu. 2x do tyzdna chodi upratovat, takze zarobi pomimo a my jej nemusime davat celu stovku, co by sme uz financne nezvladali. prakticky aj tak za dva mesiace pojde domov na sviatky a potom od februara ju budem potrebovat, lebo pojdem uz do prace.

iinuska
13. okt 2010

dobre ranko
my sme hore uz od pol 7. Ach jaj. Odkedy mame sople, tak vstavame takto skoro 🙄
Slniecko uz svieti, neskor pojdeme von
Navarene mam, len malemu musim nieco vymysliet 🙂

jamaat
13. okt 2010

Ahojte, aj my sme hore od pol siedmej, lebo Emka bola pokakaná, tak som ju musela prebaliť a to sa už prebrala. Ale aspoň ju skúsim uložiť už o dvanástej.

emode
13. okt 2010

@iinuska u vas je uz slnko?? 😅 tu este riadna hmla

sofia v jaslickach, tak varit nemusim, i ked neviem, ako to dopadne, lebo zas chrci riadne a je zahlienena ☹

ja idem so sofiou spat len ked je uz vazne unavena, ako spavame konecne v spalni a nie v kociku, vacsinou potom do 5 minut spi 😉

jamaat
13. okt 2010

@emode Prečo dávaš Sofiu do jaslí, keď nie je úplne zdravá? A im to tam nevadí??? Veď takto sa ozaj z toho nevymocete.

emode
13. okt 2010

@jamaat dnes som nemala inu moznost, a zajtra uvidime, bola az 4 dni v poriadku ☹ nevadi im, pokial ma len tecuce sopliky a trufam si povedat, ze tam je kazde druhe dieta teraz v takomto stave 🙄

kosska3003
13. okt 2010

@ladywitch26 jasne skoda jej ked si s nou spokojna a budes ju zachvilu potrebovat

my sme spali do 9,20 tak som zvedava ci pojde spat cez den ale mohla by lebo o 3 musim ist pre neter do skolky a ja ju namam komu nechat tak dufam ze uz bude vyspata dovtedy

emode
13. okt 2010

@kosska3003 nemozes ju zobrat so sebou? neskusala si rano ju zobudit? trebars len otvorit dvere do spalne a normalne fungovat, aby sa tak prirodzene sama prebrala skor ...

mimi21
13. okt 2010

ahojte
my vstavame v poslednej dobe medzi 7 a 7.30, vecer do 8 uz spi
teraz po tazkom boji zaspala, ja musim ist upratat byt lebo o 4 pride dalsi ocumovac a bordel je tu totalny 😝
ani u nas este nie je slniecko, dufam, ze vykukne a stihneme este aj prechadzku vonku

ladywitch26
13. okt 2010

my uz dnes rano bez nejakych extra soplov, este cosi zachrcalo, ale uz podstatne lepsie ako posledne dni. no len dnes sla do materskeho centra, tam budu zasa vsetky decka usoplene, tak to mame asi spat. ale nech si zvyka na kolektiv a bakterie, mozno ju zacnem od februara davat na dve doobedia do skolky, tak to mi tiez bude chodit usoplena odtial, tak to mam jedno.
inak dnes idem s malym na poradnu a mne budu brat krv 😝 😝 poslali mi transportny box z mliecnej banky, co im idem MM posielat a chcu aj vzorku mojej krvi, lebo som darca biologickeho materialu, tak to musia 10rokov skladovat. dufam,ze im tam neodkvacnem.

@mimi21 tebe sa to uz riadne krati, ze 30ka 😅

sirinka
13. okt 2010

@ladywitch26 a preco ides tak skoro do prace, ved si vravela, ze pri druhom budes mat dlhsie RD.

ladywitch26
13. okt 2010

@sirinka ak muz najde robotu, tak zostanem dlhsie. ak nie, tak musim ist do prace. lebo materska je len 6 mesiacov, potom sice mozem este zostat doma dalsie 4mesiace, ale len na neplatenom volne. cize prijem nulovy tym padom.

iinuska
13. okt 2010

ahojte
my sme boli vonku, tak som sa ponahlala, ze som zabudla vypnut pocitac 😅. Maly bol taky zniceny, ze uz sa nevedel dockat spanku
Ja odsavam uz vyse tyzdna 😒

iinuska
13. okt 2010

@ladywitch26 jaj, no ja si to neviem predstavit, tak skoro do roboty.

mimi21
13. okt 2010

@ladywitch26 n veru krati, sice podla dr som este len 29, ale uz teraz si pripadam ako taky tanker, neviem, neviem ako ja budem vyzerat pred porodom 😅

sirinka
13. okt 2010

@ladywitch26 jaaaj, ja som to potom asi zle pochopila, myslela som, ze aj preto ste sa s druhym poponahlali, ze potom budes mat narok na rodicovsku...v irsku neexistuje ziadny rodicovsky priplatok?

mimi21
13. okt 2010

baby davate uz pancusky pod gatuse?
ja ked ideme niekam rano a je fakt kosa, tak davam a ked je cez den tak teplo ako posledne dni, tak len podkolienky...

kosska3003
13. okt 2010

@emode ja ju vezmem zo sebou ale ak mi zaspi pred tretou tak neviem asi ju necham doma spat a ja odbehnem uvidim alebo ju zobudim a rano no ja by som jej aj otvorila dvere ale ja spim s nou tak dlho tiez 😀 no nepospi si ked mozez 😀

kosska3003
13. okt 2010

@mimi21 tak ako pises teraz rano som jej dala ale poobede uz jej nedam to potom ked bude mrznut aby som jej skafander kupila to aj svokra ved jej daj nieco pod to tak ma flisove teplaky a tie su dost teple vravim nech sa trozku otuzuje ide zima a ona ved jej daj no nedam opica furt by mi rozkazovala ale ja som uz povedala dost a budem robit ako ja uznam za vhodne

iinuska
13. okt 2010

@mimi21 ano, davam. Aj ked je cez den teplejsie, tak davam take tensie spodky.