Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
23. nov 2010

Jaaaj, veď som sa aj zabudla pochváliť. Včera sa Emka pýtala sama na šerblík a hneď sa aj vycikala a vykakala. S kakaním to už vyzerá celkom nádejne, dúfam, že nezakríknem.

emode
23. nov 2010

@ludmilabb tiez sa pekne pustate hovorit ... sofia zas nechce opakovat, ked nieco skusi, tak len sama a z vlastnej iniciativy 😅 ale uz napr. rozlisuje medzi papam, akoze ona a papa niekto iny 😅

inak neviem, ako u vas, ale my sme zacali asi obdobie vzdoru, to je same eee, a nieee, a tiez uz zachvaty hnevu a hlavne, ked nedostane co chce, vyslovene naschvaly, vie co nesmie, tak to spravi ... 😒 😒 😒

ja som po sekcii tiez po 24 hodinach uz isla sama na zachod, sprcha az na dalsi den, tiez sama, sestricka prisla len aby mi odlepila a zalepila ranu, bolesti boli, to je jasne, hlavne ked clovek lezal a vstaval, ale asi po 4tom dni to uz bolo ok, uz som sedela v tureckom sede na posteli a hojdala malu 😀 ked ma videli na vizite tak, sa aj smiali 😅
u nas take ze odist skor ani nahodou, po SC az na 7 den a bez debaty, takze som bola v nemocka 10 dni dokopy 😅

emode
23. nov 2010

@jamaat super 😀 myslim, ze toto je vacsi uspech ako blabotanie 😀

rybca
23. nov 2010

Ahojte, tak my s rozpravanim ziadny uspech, na nocnik si uz sam sadol, ale v plienke, ale onedlho dokoncime kupelnu, tak chceme prejst rovno na zachod, mame taku sikovnu dosku, dvojitu, mame nove pistanie a hlavne jeho intenzitu, od rana do vecera, ale zase ma potesil dvoma vecami, ked som upratovala gauc, zabudla som dat nan vankuse, a Matko ich po jednom zobral a jeden dal na jeden koniec sedacky a druhy na druhy koniec..🙂 musim dat do pozornosti, ze tie vankuse su skoro tak velke ako on..🙂 a druhy, ze si natiahol hraciu hracku a zacal sa tocit dokolecka..🙂 doteraz velmi netancoval..🙂 obcas si spieva a zacal davat papa aj holandanom, tak uz hadam rozumie aj ich pozdravu..🙂 a prave si ukazal, ze chce papat jogurt, tak ideme na to, paaa zatial

mimi21
23. nov 2010

ahojte
u nas nocnik nefunguje 😒 zato blabotanie az prilis 😀 😀 😀
zopakuje uz vsetko, dokonca vie ako sa vola: Ninka Gonga, ale uznavam ze nase prizvisko je tazke 😀
par perliciek: onienko je hrozienko, netiky su nechtiky, vela ludi mi ju chvali, ze na svoj vek rozprava vela a cisto, vtedy som pysna mama 🙂
tiez uz "zoskupuje" ludi, vie kto ku komu patri, stale mi hladka brusko a bozkava, tak som zvedava dokedy to vydrzi

inak definitivne stahovanie u nas bude asi az ten vikend 11-12 decembra, co sa mi nepaci, no ale co uz, inak to nestihame, aspon postupne poprenasame veci, co momentalne nepouzivame a potom toho bude menej - teda aspon dufam 😅

mimi21
23. nov 2010

@ludmilabb svokrovci byvaju na podzamcoku, bude zo mna dievka z dediny 😀 je to asi 10km od ZV

jaj a najoblubenejsie slovo poslednych dni je JA!!! s patricnou davkou razancie 😀

uz sme obehli BB Europu, chcela som nejake darceky, kym mi este mm dovoli soferovat a nekupila som nic 😠
tak idem konecne malej objednat kuchynku a pre synovca hru, len mi nejako strajkuje net
ale kuchynku neviem vybrat ktoru 😕
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9649392&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9638620&tab=0

iinuska
23. nov 2010

@mimi21 mozno zalezi aj podla toho, kam tu kuchynku Ninke date. Ta gulata je tusim viac do priestoru a tu druhu mozes opriet k stene. Inak pekne su obidve 😉

monkap
autor
23. nov 2010

@mimi21 ja som povodne chcela tu Tefal studio - tu prvu ... ale teraz som naklonena tejto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9041797&tab=1 ... predsalen je to pevnejsie ako plast ...

sirinka
23. nov 2010

@ludmilabb dlhsiu dobu malokedy, vacsinou to skonci bitkou... 😝

monkap
autor
23. nov 2010

@sirinka nasi maju teraz obdobie, ze si robia zle .. resp. vzdy ked si jeden vezme nejaku hracku, tak akurat tu chce ten druhy a zacne mu ju brat ... tak sa zacnu odstrkovat, jacat .... pomoooooc

sirinka
23. nov 2010

@monkap no priblizne tak aj u nas...a klarka si teraz rada stavia domceky a garaze z kociek no a to jej magda casto rozbura...

mystery7
23. nov 2010

ja sa uz tesim ako to o taky rok bude vyzerat u nas 😅 samy vreskot o hracky. Ale take su vsetky deti, my s bratom sme sa aj bili, trhali si vlasy.......klasika 😉
Tu bolo doobedu nadherne, pekne sme sa poprechadzali po slniecku a okukavali sme auta co vesali vianocnu vyzdobu po meste.
Dnesna noc konecne normalna. Len ja som mala sialene sny, budila som sa spotena 🙄

mystery7
23. nov 2010

tak u nas sa nocnik upravil, kaka ked ho tam dam. Malokedy je prazdny.
Rozpravanie u nas velmi nepostupuje, ale rozumie vsetko co hovorime.

borocka
23. nov 2010

Ahojte, dnes sme konecne boli na prechadzke,lebo vcera tu prsalo od novi do noci :( tak som mu to chcela vynahradit. isli sme bez kocika, nech sa vybeha. a po dakej hodine ani neviem ako len sa za nim otocim a on lezi v mlake.vlastne voda uz bola prec,ostalo len blato. od kolien az po prsia bol cely brutalne ufulany a jedine co ho trapilo, ze mu v tej kaluzi ostala chrumka 😀 😠
ozaj, aj vasi su taki lacni za chrumkami, lentilkami, tycinkami a podobne???

jamaat
23. nov 2010

Ženy, spíte? Štrikujete? Sexujete? 🙂 ....My sme boli na jazzovom koncerte, dobre bolo.

jamaat
24. nov 2010

A ešte stále...hmmm.... 🙂

kosska3003
24. nov 2010

ja som tu nemala som net vcera no bieda bieda je to tu noc nic moc mala od pol noci do druhej hore islo ma urvat a rano taka posrata ze vsetko presrala uz perem aj mala do sprchy purovala vcera nekakala tak mala zameskane uz ma len faackala rano ze ee ee ee ee

nikanika28
24. nov 2010

Ahojte, tak ja mam zase Lukaska doma...zvysena sedimka, ten jeho nekonciaci sopel, trochu kasel ... 😒 😒 uz sa to s nami taha vyse mesiaca a ma zase ATB ☹
Klare vysla 4-ta stolicka, tlacila sa jej asi mesiac. Posledne dni hnackovala a vcera uz bola prerezana...a vculeky ocaky 😝 😝 Uz to tam ma aj navrete, tak ale dohovie, kolko sa jej budu tlacit.
Baby, takto o mesiac mame vianoceeeeeeee 😵 😵 ..a ja ziadne darceky este nemam nakupene 😅 . Klare tu kuchynku ...som pozerala tie linky, co ste sem dali....su pekne, len mne pridu zbytocne drahe 😅 . A pre Lukaska netusim, co kupime, on ma uz tusim vsetko 😅

kosska3003
24. nov 2010

@nikanika28 ani ja nic nemam len viem ze chcem fotak a malej radio dalej nemam sajn idem ja kuknut do tesca co maju nech cas zabijem

emode
24. nov 2010

@nikanika28 mne sa zda na kuchynku este skoro, sofia zatial vsetko len rozhadzuje, maximalne si stavia kocky, takze kuchynka bude na narodky alebo na dalsie vianoce ...

viem, co nemam kupovat, lebo to kupia ini 😀

jamaat
24. nov 2010

Ja tiež ešte nemám darčeky. Monike dám peniaze, nech si sama kúpi. Keď som jej to oznámila, šťastná bola ako blcha, len začala hneď o výške sumy vyjednávať 😅 ....Emke neviem. Kúpili sme jej detský notebook, kuchynku určite kupovať nebudem, to je ešte zbytočné. Kopu hračiek mi dala sesternica.

kosska3003
24. nov 2010

no a som doma kupila som malej babiku mali za 10 eury je k nej aj odposluch nocnik flaska aj prezlecenie dobra cena sa mi zdala mali tam aj kuchynku a do 20 eury staci nie ale ja jej isto nejdem kupovat ma teraz hraciek dost co podedila tak uvidime ak tak na narodky alebo o rok na jeziska

iinuska
24. nov 2010

ahojte
ja som bola vcera s kolegynkami na husacinke v Grobe, bolo super, trosku som prisla na ine myslienky, dobre mi to padlo. Domov som prisla o 23. Ani spat sa mi nechcelo, aka som bola rozkokosena 😀 😀
Doobeda sme boli vonku, no riadne cerstvo je, Adamko zaspinkal, ja popijam kavicku
Ja som stihla kupit Adamkovi v draciku furik s kockami, rozmyslam nad takym obycajnym odrazadlom, moze s nimlietat aj po chodbe a na jar vonku. Mala by som zbehnut do tesca v letaku boli sanky, no neviem ci ich dam do auta 😝

borocka
24. nov 2010

@jamaat a neni na ten notebook este skoro? aky presne mas na mysli??
ja si tiez myslim ze kuchynka je vhodna pre starsie deti, mozno dalsie vianoce. aspon teda ten moj este nevie nic konstruktivne robit s hrackami. ale dostane sadu kladiv,srobovakov a podobne, dokonca nejaku vrtacku na baterky, takze zas sa bude tvarit ze vsetko opravuje🙂
oblecenie kupovat nejdem, na to on ani nepozrie.dostane par kniziek, lego, hop hopku (taka gumena lopticka co velmi skace), klavirik, magnetky, vodnu pistol na bublifuk,.....a uz vobec neviem co mam vymysliet :( hroza :( inspirujte ma!!!!!!

nikanika28
24. nov 2010

@kosska3003 hehe, tiez som kupila tu istu babiku 🙂 este tak pred dvoma mesiacmi asi 🙂. Ja som tiez videla pekne kuchynky cez 20€ ..a nie som este isto rozhodnuta, ci ju budeme kupovat, sice mi uz mama povedala, ze vacsou sumou prispeje na nu..tak neviem...

nikanika28
24. nov 2010

u nas chumelica 😕 😝 😝

zuzkaprofant
24. nov 2010

cafte tu sa nakupuje uz vo velkom vianocen darceky 😀
ja som nakazala nakupit lego zoo zahradu potom sa bude dokupovat do toho postupne, nasi kupili na dialkove ovladanie velky bager, potom sme kupili zvlhcovac vzduchu poriadny a dake oblecko dostene maly on to tak neberie bo stale sa mu neico kupi ale naj radost by som mu urobila keby som pozhanala dvd vceilka maja bo mame len *3a to sme uz videli vela krat
inac co mylsite mozem dat do zvlhdovaca mineralku nezanesie sa mi velmi

kosska3003
24. nov 2010

@borocka a neni uz aj dost 😀 mi radio knizky oblecenie a potom neviem co ma napadne a notebook taky hrackarsky nie naozajstny

@nikanika28 no mna tam ta bybika zaujala nebola draha a svokra mi kazala niaku kupit malej tak jej poviem ze som jej kupila nech da eurace 😀

kosska3003
24. nov 2010

@zuzkaprofant a preco mineralku daj len vodu nie aj ked mate tvrdu vodu tak sa zanesie si myslim tak mineralka by nemala skodit neviem aku vodu mate

nikanika28
24. nov 2010

@zuzkaprofant my mame doma taky jeden bager na ovladanie...skoda penazi 😝 😅 ..chvilku sa s tym len hral..ale bol teda podstatne vacsi, ked ho dostal, mal asi tri roky
@kosska3003 no podla mna to bolo za super cenu, este aj nocnik, oblecko, flaska a co ja viem co ... len samotna blba Shou-shou (ci jak sa pise) stoji 30€ 😝 😝. Mne sa lubi ten ponik, co maju v tescu, len drahy jak svina 😀 😀 ..a Klara nastastie este mala na take hratky...