Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
30. nov 2010

tolkoto snehu mame na dvore

ladywitch26
30. nov 2010

@monkap a kde mate snehuliakov? uz tam aspon zo styria mali stat 😀

monkap
autor
30. nov 2010

@ladywitch26 budu aj snehuliaci 😅

monkap
autor
30. nov 2010

teraz pozeram, kolko tu uz je sukromnych skupin ... majovky 2007,2008,2010 .. len 2009 chyba ... preco vlastne nie sme sukromna skupina?? ci nechcete?

iinuska
30. nov 2010

@monkap ked si dobre spominam, tak uz to tu niekto navrhoval....mne je to v podstate jedno

zuzkaprofant
30. nov 2010

cafte co nove moj maly spinka z pol hodku tak mam cas som zvedava kedy mi vstabe lebo mi stavame od kedy sme na sk kazdu hodku v noci a chce mliecko 😠

kosska3003
30. nov 2010

barocka no ja som kupila chicco trio a je dobry dnes som s nim bola vonku a v pohode lepsie ako s tym co mam lebo ten je tazky ma 18 kil a chicco ma 7,5

tak Marika v postielke dalsi den za mnou este tyzden a mame tu tatina konecne

mystery7
30. nov 2010

cauky
@monkap nemame sneh ☹ len dnes mrzlo. Vcera cele doobedu riadny lejak.

Tak sanky vypredane v carefoure aj hypertescu, nakoniec sme kupili v malom tescu na hlavnej. Uz cakame sneh. Cez vikend chcem ist k mame, tam by sme sa mohli ist niekde posankovat-dufam.

@zuzkaprofant ste uz zdravi??
@borocka
@ladywitch26 tak mirko prespi celu noc len ak je nalepeny na mne a neidu nam ziadne zuby ☹ spanok je u as velke trapenie

monkap
autor
30. nov 2010

iinuska - ano, uz sme sa o tom dakedy bavili ... ale neviem ako sa to skoncilo ci neskoncilo 😔

kosska3003
30. nov 2010

@mystery7 hm pekne hadam pojdem zajtra ja kupit radsej

zuzkaprofant
30. nov 2010

@mystery7 no ako tak hej

kosska3003
30. nov 2010

@ludmilabb super krasne taky porod by chcela kazda

ludmilabb
30. nov 2010

@kosska3003 vies paci sa mi ako porovnala ten prvy porod s druhym a vychutnala si ho, tie fotky maju v sebe tolko emocii!!!

kosska3003
30. nov 2010

@ludmilabb to sa aj mne pacilo a tie fotky nadherne 🙂

ladywitch26
30. nov 2010

@ludmilabb
@kosska3003 my sme si chvilu s bihan pisali o takychto porodoch, je z augustoviek, no ja vodu moc nemusim, tak som sice chcela prirodzeny porod, ale mimo vodu. nakoniec sa maly uplne neplanovane tak ponahlal, ze ziadne plany nevysli. 😒

kosska3003
30. nov 2010

@ladywitch26 no Fabien by vodu istu nestihol 😀 😀

ladywitch26
30. nov 2010

@kosska3003 on nestihol ani salu, ani doktora... 😀

ludmilabb
30. nov 2010

@ladywitch26 chlapi na nepinkaju 😀

kosska3003
30. nov 2010

@ladywitch26 😀 😀 no sa ponahlal niekde

ladywitch26
30. nov 2010

no hej, stanka si asi robila este aj makeup, tu som tlacila vyse hodiny 😀

kosska3003
1. dec 2010

dobre ranko dobry den a co ze sa vsetci sankujete ked nikoho dneska este 😀 ja idem kuknut do teska tie sanky ak budu mat a ovsem ak mi Marika zaspi

monkap
autor
1. dec 2010

@kosska3003 no my sme sa uz boli sankovat, uz spinka ...

iinuska
1. dec 2010

ahojte zienky
my sme boli na preockovani, konecne mame pokoj, az na ZS. Adamko zacal plakat, este sme len boli medzi dverami. No ale pomedzi slzy pekne pozdravil " doby den" 😅
teraz spinka
A zacalo krasne snezit 😵

mimi21
1. dec 2010

aj u nas prave zacalo snezit a to potrebujeme ist do mesta vybavovat nejake veci 😝
chcem ist este nieco pokupit do dracika, a tak vselijak, nech uz mam Vinoce z krku, ostal mi uz len mm 😅

inak k tym sankam, nam minule dosiel letak z intersportu a tam boli sanky za 50e 😕 zevraj akcia 😀

iinuska
1. dec 2010

@mimi21 ides kupovat manzelovi darcek do dracika???hehe 😀 😀 A co take? 😀

mystery7
1. dec 2010

ahojky
Tu je od rana kosa a take sive mraky, ale snezenie ziadne-zatial.
Rano som bola dat krv na triple testy a mala som sa odvazit. Normalne som schudla 2kg. Sestricka len kukaka, vo 4.mesiaci to vraj nie je dobre. A pritom stale nieco jem, nechapem ako je to mozne 🙄 🙄

borocka
1. dec 2010

@kosska3003 fu, ze 18 kilovy sportak?? nas ma tych 8,5 kila, ale ked don posadim pata a este aj deka a nejake hracky v kosi, tak mame tych 22kil...a aj to da zabrat. ale aj s vasim golfacom po nalozeni to nebude ine ako u nas. ale stale je to menej ako ste mali doteraz.

borocka
1. dec 2010

@mystery7 a co by to nebolo dobre?? babatko spaluje za teba, mirko tiez napomaha🙂 ja som za prve 4 mesiace shudla 10kil.....

u nas sa sype z neba..boli sme z rana na prechadzke. pato to vyborne zvladal, presli sme zo dva kilaky...a ked sme prisli domov, spadol na schodoch lebo myslel ze aj taky obleceny ich zvladne, ale nezvladol 😒 a tie zkrehnute rucky ho velmi zaboleli, tak sme potom prerevali zo 20minut doma kym mu to preslo.
mate nejaky recept na skrehnute ruky na nohy???

iinuska
1. dec 2010

borocka, ked spominas tie skrehnute ruky, Adamko vobec nechce rukavice. Stale nieco drzi v ruke, bud lopatku, alebo lopticku, a s rukavicami je nesikovny. No dnes ked sme prisli domov, tak ich mal riadne studene 😒