Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ostrovanka
14. dec 2010

Ranko! dnes mam posledny den v praci, zajtra balim a vo stvrtok letime. Ake mame pocko na Slovensku?

jamaat
14. dec 2010

@ludmilabb No my ideme a čo najskôr, nieže mi bude zase na boboch zaspávať.

jamaat
14. dec 2010

@ostrovanka U nás v BB jasno, bielo, zima. Takáto nech vydrží celá zima až do marca.

ostrovanka
14. dec 2010

@jamaat no mohlo by byt bielo aspon do silvestra, nech mame pekne svadobne fotky.

jamaat
14. dec 2010

@ostrovanka Ideš sa vydávať??? ...Akurát na Štedrý deň nám tu už ukazujú dážď. Dúfam, že dovtedy sa predpoveď ešte zlepší.

ostrovanka
14. dec 2010

@jamaat Ano, ideme sa brat, na Silvestra 😉
Zivot v zahranici je komplikovany, doteraz to nebola svadba na najvyssich prieckach mojich priorit. Teraz vsak chlap povedal... ze uz si ma chce konecne zobrat, ze uz to chce mat aj na papieri, ze sme rodina. 🙂

sirinka
14. dec 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2868659

@ostrovanka jeej, to budete mat super silvestra... 🙂

ostrovanka
14. dec 2010

@sirinka uz sa tesim, museli sme zvolit nejaky kompromisny datum.

ludmilabb
14. dec 2010

@ostrovanka ejha tak to budete mat o polnoci ohnostroj, to nema hocikto na svadbe 😀

ludmilabb
14. dec 2010

@sirinka uz to videla Nika?

ladywitch26
14. dec 2010

@ludmilabb asi este nevidela, uz by tam bola prihodila 😀

iinuska
14. dec 2010

ahojte
Adamko je chory. 😒 Ma teplotu a uz sa stihol 2x povracat. Bola to len otazka casu... Mm ma uz 3 den teploty, Petko ma nadchu...

iinuska
14. dec 2010

@ostrovanka gratulujem 🙂

mystery7
14. dec 2010

@ostrovanka jeeej gratulujem. Dufam, ze vam to vsetko vyjde na 1* 😉

U nas super noc, maly spal na mm 🙂 ja som mala sialene sny a od 4 som bola hore do 5, nakoniec bol budicek 7:30 🙂
Vonku bol nadherny den, slnko svietilo, pekne sme sa poprechadzali. Poobede sme boli na trhoch 3 hodiny 😀

mystery7
14. dec 2010

tu je ale ticho 😲

jamaat
14. dec 2010

@mystery7 Vy trávite viac času von ako dnu 🙂

jamaat
14. dec 2010

U nás je -10 stupňov. Nebudeme sa potiť. 🙂

mystery7
14. dec 2010

ked sa da tak treba. Na vzduchu je super. Ked bude zle pocko, tak sa este doma nasedime.

mystery7
14. dec 2010

tu naozaj nikto nie je?? Idem asi spat a hned sa tu rozbehne debata

jamaat
14. dec 2010

Veľa detí je chorých, tak asi sa liečia, preto je tu ticho.

ostrovanka
15. dec 2010

Dobre ranko, u nas este total tma. Maly je uz v skolke a ja idem balit. Zajtra to bude zaberacka, auto, lod, bus, dva lety a potom este dve hodky zo Schwechatu. Ale uz sa tesim.

jamaat
15. dec 2010

@ostrovanka Tak to si užijete cestovania.

mimi21
15. dec 2010

@ostrovanka tak stastnu cestu, nech to vsetko zvladnete v pohode 😉

no u nas dnes rano ze -15 😕 😕 😕 mala chce ist von, tak teraz neviem ci ist, alebo co...

vecer som upiekla linecke kolaciky, dvojitu davku a dnes rano vanilkove rozky, tiez dvojitu davku 😀

jamaat
15. dec 2010

Ja som ešte nepiekla nič. Ešte nemám ani poriadené. 😕
Ale keby som už teraz napiekla, tak to do Vianoc zožerieme.

mystery7
15. dec 2010

ja idem dnes robit lievance....som zvedava ci sa podaria 😝 recept mam z mimibazaru
Ja nic nepeciem, moja mama je maniak, pecie mesiac a vsetkych zasobuje 😉

ladywitch26
15. dec 2010

caute zeny, konecne mi stanka spi, tak sa mam cas aj najest. muz siel uz dnes do roboty.povedali mu,ze to tak na 5 tyzdnov bude, ale podla toho co videl, tak ze minimalne 2 mesiace sa tam zdrzia. tak uz pozeram veronike letenku nazad na prvy januarovy tyzden. ona by kludne aj medzi sviatkami dorazila, ale zasa nech si ju aj rodicia uziju trochu, to uz hadam prezijem nejaky tyzden navyse. aj ked dnes mam fakt dost, a to som len den s nimi sama. no ale stanka je extremne aktivna z tych liekov. v jednej chvili mrnci, sucha si oci,ze by uz aj spala, ale o par minut uz cerstva ako rybicka a aj ked sme ju skusali ulozit, tak sa uplne prebrala.aj citam, ze vedlajsie ucinky steroidov su zmena nalad a vacsia chut do jedla.toto ale u nej neplati, akosi jej nechuti.ale to zasa mozu mat na rovasi antibiotika. ale uz ma aspon zdravsiu farbu, vcera bola bleda ako stena a stale sa jej zle dychalo, ked zacala plakat. tak dufam,ze jej to polavi.
inak s fabienom som bola vcera u osteopatky na tej masazi. myslela som,ze to bude cosi podobne ako vojtovka, ale vobec. proste len lezal a ona mu napr. vlozila jednu ruku pod zadok a druhu medzi lopatky a tak ho drzala par minut, potom mu naboku trochu pomasirovala chrbicu atd.uplne jemnucke pohyby, ale on aj tak celu hodinu jacal ako divy. no ale buduci tyzden aj tak ideme znovu, lebo vecer som ho polozila na brusko a on tak vysoko zdvihol hlavu, ako este nikdy. predtym ju mal vytocenu uplne dolava a aj ked sa pokusal zdvihat, tak sa proste nedalo. teraz ju sice este neotoci doprava, ale vie ju drzat pekne rovno,co je podla mna po jedinej masazi super uspech. a ani nelutujem tych 50e,co som za to vyvalila. dalsie masaze budu uz za 30e, ale ze nabuduce uz mi vysvetli, ako to mam robit sama a potom pridem az za mesiac s malym, ak este bude treba.

jamaat
15. dec 2010

@ladywitch26 Tak to asi aj Emka teraz užíva kortikoidy podľa tých jej nálad 🙂 ....No super, že masáž tak rýchlo zabrala. Ale 50eur??? Dopekla, to je dobrá cifra!

zuzkaprofant
15. dec 2010

Cafte ja uz mam napecene mama mi napiekla , ozdobene uz mame a aj hrame sa s vianocnym dulom a dnes som aj fasla jednu kocku do hlavy lebo sa hral na tigra v klietke co hazde jedlo , tak hodim do mna kocku z postielky 😀
chodite kazdy den vonku ja nie mne sa do tej zimy dako nechce ☹ maly sa mi ani nepyta jemu je dobre asi aj doma v teple 😀

mystery7
15. dec 2010

@ladywitch26 uspech masaze potesi, ale ta cena ☹ berie dych aj mne. Tak dufm, ze fabi bude rychlo ok, nech mu za to radsej nakupite hracky 😉

Cesto na lievance je uz hotove, o chvilu -ked sa mirko zobudi, pojdem piect.

ladywitch26
15. dec 2010

@mystery7
@jamaat baby, tu je bezna taxa u doktora 50e, a to niekedy len skonstatuje, ze je to virus, cize len lezat v posteli a brat vitaminy.
inak fabi mi tiez nejako dnes pokasliava, tak dufam,ze nebudem musiet este aj s nim na pohotovost ☹