Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
4. jan 2011

@ladywitch26 kolko to ma casti, nevies? v programe na nete je pisanych 10 ...A tiez to presuvaju od 22hod - 24hod 😝

ladywitch26
4. jan 2011

@nikanika28 netusim, ale nema to neviem kolko serii ako ine serialy. ja som videla asi 7. celkom zaujimave to bolo, no len som to uz nemala moznost dopozerat. chcem si knihu objednat z martinusu

nikanika28
4. jan 2011

@ladywitch26 ako sa vola kniha? A od koho? tak zrejme to ma len tych 10 casti, ak nebude dalsia seria, 4 casti boli na jeden sup vcera 🙂

ladywitch26
4. jan 2011

@nikanika28 coo? to hodili 4 naraz? ved jedna ma 45minut.
a vola sa to normalne flash forward, ale neviem od koho. ak pozries v martinuse na stranke, tak by to malo najst

nikanika28
4. jan 2011

@ladywitch26 no ved od osmej do pol dvanastej skoro 😀, dalej bude po dvoch castiach

kosska3003
4. jan 2011

ahojte tak za mnou dalsi narocny den boli sme sa sankovat doobeda mala som 6 deti dneska tak ako amen hlava ma boli dvoch som sa zbavila a 4 tu spia tak mam o zabavu postarane este zajtra a idu domov konecne

dm1
4. jan 2011

@kosska3003 tak to mas riadne vesele veru. a v akom veku su?

luba142
4. jan 2011

@kosska3003 aspon sA bez muza nenudis 😀 😀 😀 😀

kosska3003
4. jan 2011

@luba142
@dm1 no to sa nenudim to je pravda ale uz sa aj tesim kedy pojdu do skoly a vek no Monika 11 , Adelka 10, Janka 8, Ema 7, Ivonka 4 a Marika 1,5

kosska3003
5. jan 2011

ahojte a to co je tu za utlm stvrt na 1 a ja to tu zahajujem tak to tu este nebolo 😀 😀
Mariku som dala spat tak ja sa idem vysantit do mesta idem aspon do tesca kuknut co maju a co nie

mystery7
5. jan 2011

ahojky
Teraz som nejako nestihala ani chodit vas citat.
V poslednej dobe sa citim nejako zvacsena, neviem ci je to tehotenstvom, alebo obzieranim 😉
Mirko sa na nocnik krasne pyta, zatial len na kakanie, ale aj to je vyhra. V poslednej dobe sa aj pekne rozjedol-aj ked maso mu stale nejako neide.
Rozpravanie sa nam pomalicky rozbieha, rozprava cele dni. Najoblubenejsie slovo je autoauto 😀

ludmilabb
5. jan 2011

@mystery7 ja som sa zvacsila tiez a nie som tehu 😝 nuz co boli sviatky 😕

mystery7
5. jan 2011

@nikanika28
@ladywitch26 bavili ste sa o serialy flash forward...nejake casti-serie chodievali aj na AXN, ale nevidela som vtedy zaciatok, tak som im nejako nerozumela. Teraz som tiez pozerala a nejake nudne to bolo. Cakala som nieco akcnejsie, nie taketo roztahane a len ukecane.

mystery7
5. jan 2011

@ludmilabb aspon, nie som sama 😝 ale ja si ani dietu nemozem dat. Asi budem par dni jest viacej jogurtov, zeleniny a nejake cestovinove jedla

ladywitch26
5. jan 2011

@mystery7 vsak to ma byt take neakcne, lebo zaciatok bol akcny dost. tam si dost spominaju na tie predpovede buducnosti, co kazdy zazil.
potom mi poviete obsah, ako to skoncilo. ja som videla po cast, ked sa dostali do somalska. 😉

nikanika28
5. jan 2011

Ahojte
@mystery7 no mne sa prave na tom paci to roztahane 🙂 ...tie zauzlovacky a hadanky...
@ladywitch26 v somalsku neviem ci uz boi 😅 , ale bolo tam spomenute, ako tam tie vrany pokapali 😝

nikanika28
5. jan 2011

Ahojte
@mystery7 no mne sa prave na tom paci to roztahane 🙂 ...tie zauzlovacky a hadanky...
@ladywitch26 v somalsku neviem ci uz boli 😅 , ale bolo tam spomenute, ako tam tie vrany pokapali 😝

mystery7
5. jan 2011

@ladywitch26 aj ja som videla len po somalsko. Ja som zvyknuta na stare dobre akcne filmy, kde sa stale nieco dialo 😅

ladywitch26
5. jan 2011

@nikanika28 ono to bolo v jednej casti spomenute o tych vranach, ale sli tam az v dalsej casti. tam kohosi postrelili, len uz teraz neviem koho. a neviem,ci ta agentka nakoniec bola tehotna ci nie

emode
5. jan 2011

Ahojte,
mam 3360g, meriam 50cm a narodila som sa dnes o 18:25, volam sa Emka a ja aj maminka sme v poriadku 😀

Mimi 😀 😀 😀

jamaat
5. jan 2011

@emode Joooj, a ja až teraz som našla SMS od mimi, keď teba čítam.

Miery akurátne decentné. Idem jej pogratulovať SMS-kou.

ladywitch26
5. jan 2011

jeeej, tak uz je na svete? noo, podla numerologie riadne tvrdohlava baba 😀 ta sa vo svete nestrati. 😉 gratulujeeeem

sssimi
5. jan 2011

Mimi gratuláciáááááá dvojnásobná mamina. Držte sa! Nech ste čo najskôr doma, pekne papkajte a krásne spinkajte 😉
Ninuške tiež veľká gratulácia. Stala sa veľkou sestričkou, tak nech sa moc teší 🙂

Ja som sa pustila do čítania. Včera som si bola vyzdvihnúť 2 knihy z Martinusu. Rozčítala som Denník nymfomanky. Našťastie dnes boli 2 časti kostí, inak by som to dnes prečítala celé. Aj keď som od toho čakala viac... No nevadí....

Sarah sa tiež tak divoko rozkecáva: KO je koza a kôň, KOKO je kohút, KOLE-koleno, PUPO-pupok, PUPA-kúpať.... Inak fičí u nás dookola havo, de je, havo....havo... Ale už mi začala hovoriť mami 🙂 . Mirovi už dávno povie tata, tato aj tati dokonca aj oco a už som počula aj APA, ale to som ju neučila 😀

luba142
6. jan 2011

ahojte

mimi gratulujeeeem k Emke, nech ste obe zdrave a vytesujete sa spolu aj s Ninkou samozrejme 🙂 🙂

nasa Barborka uz povie skoro vsetko sice nejake slova podla nej ale rozumieme 😀 😀 , najlepsie jej ide ALÁMEK -salamek 😀

iinuska
6. jan 2011

ahojteeee

MIMI velka gratulacia, tesime sa velmiiiiiiiii. 🙂 🙂 🙂

Adamko uz doplnuje slova, ked spievame sosovicka, hrasok, fazula 😀

luba142
6. jan 2011

baby na FB zdielam album s malou Emkou od Jankinho muza tak sa pozrite 😉 😉

kosska3003
6. jan 2011

mimi vsetko naj naj velka mliecka zelame aj zdravicka

co sa u nas deje teraz som sa dozvedela ze mi v noci pod oknami horelo no teda 200 m pred domom a ani som sa neobudila niaky debili nam podpalili ihricko no budovu co mame na ihrisku tam byvali doskoteky a aj futbalisti tam mali satne
potom ze mame vo finale miss jednu babu z varina a este je len obed som zvedava co sa dozviem do vecera

kosska3003
6. jan 2011

@luba142 idem kuk

mystery7
6. jan 2011

@mimi21 srdecne gratulko, nech ste obe zdrave

mystery7
6. jan 2011

@luba142 stale mi pise, ze nevie najst album, tak vidim len jednu fotku ☹