Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
3. aug 2009

dik sirinka neviem co som pojedla ale to asi stoho stresu a vsetkeho inac kolko ste pochudli uz ja dako nechudnem velmi

sirinka
3. aug 2009

ja som teraz dala zase asi kilo dole...ide to pomaly, ale ide...

kodada
3. aug 2009

ahojte maminky, ako sa mate ???

jamaat
3. aug 2009

siri, veď ja som tým nemyslela, že mi má ostať mlieko po krmení na odstriekanie. Len nemám pocit takých handričkavých prázdnych pŕs, napriek tomu Emka cucká, ale neprehĺta nič. Keď ju dám na druhý plnší, tak začne prehĺtať. Tak som to chcela skontrolovať, či ma neklame, že tam už nič nemám. Ona sa hnevá až na konci, najskôr normálka papá, nemá problém s prisatím.

Ja som kilo asi pribrala naspäť, čo som cez zápal zhodila. No a na chate reštauračná strava. Ale aj tak nejedávam dáko veľa, tak by mohlo to sadlo miznúť. Na hornej časti tela sa mi nejako drží zubami-nechtami. 🙂 ...Ešte 5 kíl chcem dať dole. Ale plavky som nekupovala nové, nosím pôvodné tangáče. 🙂

zuzkaprofant
3. aug 2009

mne este tak 10kg treba na sk som pribrala bo frcala zapraskova polievka bo uz som stracala mliecko ale nevadi pojde to snad dole vsetko psotupne, u nas je super chaldno dnes okolo 20stup tak idemem do mesta sa prejst s malym bo dnes zadkou hore vstal daky nedobry je od rana len na ruckach by chcel byt ale len na lavej strane ramena aby mohol kukat hore dole

jamaat
3. aug 2009

No schválne som sa teraz odvážila. Čísla nie sú zlé - pri výške 173cm mám 63kg, ale slanina na bokoch vytŕča!

zuzkaprofant
3. aug 2009

jamt ty si modelecka

jamaat
3. aug 2009

zuzka, modelečka v kategórii žien po pôrode. 🙂

ladywitch26
3. aug 2009

rááánko.... zas rozoberate chudnutie? 😀 moj muz zo spolupatricnosti pribral so mnou v tehu 10kil a slubil mi,ze ked ja zhodim, tak zhodi aj on,ale nejako pomaly mu to ide. asi to bude tym chlebom s nutelou,co si robi vzdycky na ranajky 😀 inak ja som uz tiez na povodnej hmotnosti, 57 pri 170, ale tiez sa divim, lebo speky mi stale vytrcaju. si robim srandu, ze nebudem chodit k doktorovi, ale do pneuservisu 😀 no ale tuk je lahsi ako svaly, tak preto vaha sla dolu, ale objem velmi nie, si myslim...

jamaat
3. aug 2009

ano, lady, tým to je. A blbo nám to vyšlo akurát na leto. Keby bola zima a boli by sme zabubušené, tak špeky toľko neriešime.

ladywitch26
3. aug 2009

jamaat, ono by mi to dokonca v zime vyhovovalo, tuk posobi ako izolacna vrstva, chranil by ma pred zimou 😀 ale takto si aspon poviem,ze kaslat na to, vsak aj tak ide zima, sa mi teraz neoplati chudnut. zacnem nejako v marci buduceho roka.casu a casuuuu 😀 😀 😀

martinaxyz
3. aug 2009

ladywitch-nakukla som do tvojho babybazar ak mám o niečo záujem mám ti napísať cez babybazar?

ladywitch26
3. aug 2009

martina, kludne aj cez IP, aj na konovi mam tie iste veci. a co drobec, uz ho netrapi brusko? my este obcas, ale uz placeme len tak 10minut a max. 1-2x do tyzdna. to vtedy,ked mi zaspi pri krmeni a neodgrgne si, tak o par hodin sa uz trapime,ale nastastie len chvilu

martinaxyz
3. aug 2009

Našťastie z bruškom máme pokoj, ale pokaždom odgrgnutí krcká. My preventívne pijeme feniklovo-harmančekový čaj, aby sme predišli bolesti bruška. Nám pomohol aj Sab simplex, ale hlavne ho musím kŕmiť tak ako si mi písala.

ladywitch26
3. aug 2009

no mne z toho caju mala vzdy riadnu hnacku. ale ten sab simplex fakt pomaha a aj to krmenie v sede. ale uz sa vytesujem, ze uz len tak mesiac vydrzat a malo by to pomaly ustupovat.vraj sa to po 3-4mesiaci napravi. kazdopadne horsie to uz nebude, tak som rada. svagrininmu synovi to museli operovat, ked mal 1,5 mesiaca.taky silny reflux mal,ze skoro nic neudrzal v zaludku, tak prudko vygrcaval,ze to niekedy az na 2metre spliechalo. 😖

zuzkaprofant
3. aug 2009

cafte dievcata vase babatka niekedy nespustia taky vreskot moj maly pri prechadzke ale brutal vrestal a nedal sa otisit ta som snim jak debil letela domov a dala mu flasku s mieckom a povyzliekala som ho dohola a dala na moju hrut a pomohlo , ale az mi zle prislo od strachu tak mi nikdy nevrestal ta ja neviem ci je to zase zmenopu ze je uz doma a na sk stale niekam bol na inom mieste ta uz ma asi dost cestovania ☹

martinaxyz
3. aug 2009

skušam či sa sem dá vložiť ticker
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/wg__66__01-m0000FnI0NDA0...[/img][/url]

martinaxyz
3. aug 2009

ale na tejto stránke to nefunguje..,škooooda 😠

monkap
autor
3. aug 2009

martina: skus ho vlozit do fotoalbumu

martinaxyz
3. aug 2009

tam sa to dá, ale ja som to chcela vo fóre a nič, škoda bolo by to pekné

mystery7
3. aug 2009

moj tiez rad krici, uz som si zvykla.
usmev, pohoda a zrazu len krik 😒

martinaxyz
3. aug 2009

baby čo odoberáte mama a ja už Vám prišla? 😨

ladywitch26
3. aug 2009

nasa je tak ukecana, ze niekedy keca este aj s flaskou v puse 😀 a najviac sa rozculuje a krici pri hrackach,asi preto,ze ona im vykecava a neodpovedaju

monkap
autor
3. aug 2009

martina: mama a ja ... dobre, ze si pripomenula ... dnes prisla, vybrala som ju zo schranky ked sme sli von a dala dole pod kocik .... a zabudla som na nu 😀 ... tak idem kuknut 😉

sssimi
3. aug 2009

Jaj babuľky ahojte. Tak u nás už rachoty... Teraz zostalo trošku ticho, tak som malú uspala na vankúši a pustila som jej Mozarta pre deti-snáď tak nebude počuť ten ruch z vonku. Ja idem trochen upratať 😖

sirinka
3. aug 2009

mne tiez dnes prisla mama a ja...
dnes som nas uz prihlasila s magdalenkou na plavanie... 🙂

sssimi
3. aug 2009

Siri závidim to plávanie. Nám zotáva iba vaňa keďže nám rekonštruujú plaváreň ☹

sirinka
3. aug 2009

sssimi a nie je ani nikde nablizku, ze by si dochadzala? ja budem chodit do pezinka, lebo tu v senci sa mi to nepaci v aquaparku.

ladywitch26
3. aug 2009

hm, tak som pozerala,ci tu vobec robia nejake plavanie pre deticky, ale jedine v hlavnom meste je jeden kurz.a to mam 3hodky tam,3nazad, tak to asi radsej zacnem malu ucit vo vani 😒